• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gołębie

Wyniki dla

Gołębie - Import eksport

 1. ERAX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 17 lat firma ERAX GmbH wspiera Państwa odpowiednimi środkami odstraszającymi gołębie, aby chronić Państwa budynki! Bezpośrednio od producenta - niedrogie systemy odstraszania gołębi, takie jak kolce z ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (systemy elektryczne), BIRDWIRE (system linek napinających), CABLE BIRD.

 2. P.P.H.U. KAMPOL

  Polska

  Podstawową działalnością firmy jest całoroczny skup, sprzedaż zbóż paszowych i konsumpcyjnych, nasion oleistych, strączkowych, motylkowych, egzotycznych itp. Firma jest producentem karm dla gołębi, grochu obłuskanego i kaszy jaglanej. Strategią przedsiębiorstwa jest postępująca rozbudowa, ciągła modernizacja zakładu, nowoczesne zarządzanie jakością, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, obsługa logistyczna klientów i wysokiej jakości produkty. Celem firmy jest zwiększanie oferty produktów i skoncentrowane działania marketingowe na ekspansję sprzedaży, wzrost udziału na rynku krajowym, UE i EW oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, czyli wzrost i rozwój zaufania klientów i innych podmiotów do wizerunku znaku firmowego a także utrzymanie jego jakości i rozpoznawalności wśród innych firm.

  Wszystkie wyroby na "gołębie"

 3. MONDORAPACI

  Włochy

  Mondorapaci jest firmą doświadczoną w dziedzinie bezpośredniego sokolnictwa dzięki sokolnikowi Giovanni Paone. Zamiłowanie do ptaków drapieżnych i szacunek dla nich kierują naszą codzienną działalnością. Znajomość naszych ptaków drapieżnych umożliwiła nam wykorzystanie ich w różnych dziedzinach , takich jak: praca dydaktyczna przeznaczona dla dzieci i młodzieży, oddalanie niepożądanego ptactwa, pokazy publiczne

 4. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Niemcy

 5. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Holandia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GIROPROTEC

  Hiszpania

 2. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Włochy

 3. KALU A/S

  Dania

 4. AGROMARKET S.R.L.

  Włochy

 5. SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD

  Chiny

 1. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

 2. NATURAL GRANEN

  Belgia

 3. CAILLES PIGEONS POITOU

  Francja

 4. CINCINELLI PAOLO

  Włochy

 5. TOP PROTECT

  Polska

 6. BESTWARDEN FOR AIRPORTS

  Francja

  Producent rozwiązań przeciw szkodnikom dla lotnisk . Za pomocą naszych urządzeń, walcz skutecznie z wszelkiego rodzaju ptakami dzięki naszym systemom modułowym i zdalnie sterowanym. Nasza firma proponuje całą gamę wyrobów dostosowanych do Twojej problematyki. Rozwiązania na miarę. Biuro inżynieryjne. Przewidziane do ochrony sektorów o dużym zagrożeniu ptasim, to znaczy stref startowania i lądowania, basenów wody, …. Proponujemy opcję ATEX, przewidzianą do ochrony średnich powierzchni w środowisku grożącym wybuchem. Tylko jedno urządzenie może odstraszyć wiele gatunków zwierząt: gęsi, zwierzęta pełnorogie, ptaki mewowate, gołębie i inne dzikie zwierzęta. Proponujemy urządzenia dostosowane dla portów, struktur użytku zbiorowego, hoteli i do zabezpieczenia Twoich narzędzi przemysłowych. Chcesz zostać dystrybutorem i sprzedawać nasze produkty? Skontaktuj się z nami.

 7. TADE PAYS DU LEVANT

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo francuskie wyspecjalizowane w produkcji i dystrybucji prawdziwego mydła Aleppo, produkowanego w Syrii od ponad 25 lat, Tadé Pays du Levant oferuje szeroką kolekcję mydeł tradycyjnych i środków do pielęgnacji z rejonu Morza Śródziemnego: mydła Aleppo, marsylskie, olejki pielęgnacyjne, kremy do rąk, mydła w płynie, kamień ałun, pumeksy, środki do pielęgnacji dla mężczyzn, pasta cukrowa do depilacji, woda kolońska, mleczka do ciała, mydełka perfumowane…. Naszym kosmetykom naturalnym lub z certyfikatem BIO towarzyszy zróżnicowana gama dodatków do kąpieli: rękawica kessa z krepy, loofa, rękawica z koziej sierści, z naturalnego jedwabiu, pas do peelingu, sizal, a także mydelniczki, stojaki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, pędzle do golenia, foota... Zapoznaj się także z naszymi rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi do konserwacji bielizny i utrzymania domu, skupionymi wokół czarnego mydła, płatków mydlanych, proszków i mydełek do odplamiania, białego kamienia do czyszczenia. Nasze mydła i płatki Aleppo są dostępne opakowane, pod marką white label lub luzem