• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gołębie

Wyniki dla

Gołębie - Import eksport

 1. ERAX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 17 lat firma ERAX GmbH wspiera Państwa odpowiednimi środkami odstraszającymi gołębie, aby chronić Państwa budynki! Bezpośrednio od producenta - niedrogie systemy odstraszania gołębi, takie jak kolce z ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (systemy elektryczne), BIRDWIRE (system linek napinających), CABLE BIRD.

 2. MONDORAPACI

  Włochy

  Mondorapaci jest firmą doświadczoną w dziedzinie bezpośredniego sokolnictwa dzięki sokolnikowi Giovanni Paone. Zamiłowanie do ptaków drapieżnych i szacunek dla nich kierują naszą codzienną działalnością. Znajomość naszych ptaków drapieżnych umożliwiła nam wykorzystanie ich w różnych dziedzinach , takich jak: praca dydaktyczna przeznaczona dla dzieci i młodzieży, oddalanie niepożądanego ptactwa, pokazy publiczne

 3. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Niemcy

  Firma CAF EXOTIC MEAT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drób i dziczyzna mrożona. Jest również obecna w dziedzinach dziczyzna, i gołębie. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 4. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Holandia

  Firma TILDUIVENBOND ONS BELANG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gołębie. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 5. GIROPROTEC

  Hiszpania

  Firma GIROPROTEC, roku i działającą w sektorze Gołębie. Jest również obecna w dziedzinach Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, Dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja - maszyny i urządzenia, i płoszenie gołębi. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NATURAL GRANEN

  Belgia

  Firma NATURAL GRANEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gołębie. Jest również obecna w dziedzinach Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, Śruta i ziarno dla bydła i drobiu, i suplementy żywnościowe dla gołębi. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 2. AGROMARKET S.R.L.

  Włochy

  Firma AGROMARKET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Gołębie, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, i Gołębie. Ma siedzibę w Todi, Włochy.

 3. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Włochy

  Firma SADOCCO ISEO S.N.C., roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Gołębie, Zwierzęta - hodowla, Gołębie, i Zwierzęta - hodowla. Ma siedzibę w Due Carrare, Włochy.

 4. KALU A/S

  Dania

  Firma KALU A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gołębie. Ma siedzibę w Koebenhavn V, Dania.

 5. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

 1. CINCINELLI PAOLO

  Włochy

 2. TOP PROTECT

  Polska

  Firma TOP PROTECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Moskitiery i siatki na okna. Jest również obecna w dziedzinach kolce na gołębie, kolce na ptaki, ochrona przed ptakami, i zabezpieczenia przed gołębiami. Ma siedzibę w Bydgoszcz, Polska.