• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • glina i glinka kaolinowa

Wyniki dla

Glina i glinka kaolinowa - Import eksport

 1. ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Großheirath, Niemcy.

 2. BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach tlenek glinowy, glinka kaolinowa, wodorotlenek aluminium, Miki, bentonit, i siarczan baru. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. LES ARGILES DU SOLEIL

  Francja

  Działając w departamencie Gard, jesteśmy producentami glinek Les Argiles du Soleil, wyrobów kosmetycznych i mydeł Ambroise Rico oraz dostawcami surowców dla branży kosmetycznej i wytwórni mydła. Nasze glinki są w 100% naturalne, a ich zaletą jest posiadanie różnych właściwości dla skóry i włosów. W dodatku, są one przyjazne dla środowiska. Jeżeli chodzi o nasze mydła, są one w większości barwione poprzez dodawanie wyciągów roślinnych lub glinek i perfumowane olejkami eterycznymi.

 4. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT

  Ukraina

  Firma PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach bentonit. Ma siedzibę w Konstantinovka, Ukraina.

 5. MUSA YAPI DIS TICARET

  Turcja

  Firma MUSA YAPI DIS TICARET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Cement articles, Kamienie wapienne, basalt, i dolomit. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, Glina i glinka kaolinowa, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 2. CEYLAN MINERAL MINING

  Turcja

  Firma CEYLAN MINERAL MINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach piasek podściółkowy, i bentonit. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR

  Hiszpania

  Firma JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Fortuna, Hiszpania.

 4. SILMIN IBERICA S.L.

  Hiszpania

  Firma SILMIN IBERICA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 5. ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A.

  Portugalia

  Firma ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Glina i glinka kaolinowa, Skaleń, i kwarc. Ma siedzibę w Meirinhas, Portugalia.

 1. DAL CIN SPA

  Włochy

  Firma DAL CIN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Concorezzo, Włochy.

 2. COMMERCE-INVEST

  Ukraina

  Firma COMMERCE-INVEST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 1. LEHM EIDER

  Niemcy

  Firma LEHM EIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Bisterschied, Niemcy.

 2. STORIVIA

  Francja

  Firma STORIVIA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach siarczan baru, i bentonit. Ma siedzibę w Metz, Francja.

 3. DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH

  Niemcy

  Firma DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, grafit, glinka kaolinowa, Glina i glinka kaolinowa, i grafit ogniotrwały. Ma siedzibę w Eltville, Niemcy.

 4. CLAYS OF UKRAINE

  Ukraina

  Firma CLAYS OF UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. TURBOV KAOLIN COMPANY

  Ukraina

  Firma TURBOV KAOLIN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Turbov, Ukraina.

 6. SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Glina i glinka kaolinowa, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ransbach-Baumbach, Niemcy.

 7. CLAYSERVER GMBH

  Niemcy

  Firma CLAYSERVER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Piasek i żwir, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Glina i glinka kaolinowa, Piasek i żwir, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ostercappeln, Niemcy.

 8. EGAP SRL

  Włochy

  Firma EGAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, błoto do pielęgnacji ciała, Natural cosmetic products, Glina i glinka kaolinowa, i Raw Material for Cosmetics. Ma siedzibę w Rosà, Włochy.

 1. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Włochy

  Firma E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Wydobycie minerałów, bentonit, i absorbenty granulowane. Ma siedzibę w Villanova Tulo, Włochy.

 2. SM&K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SM&K LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w St Newlyn East, Zjednoczone Królestwo.

 3. S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH

  Niemcy

  Firma S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 4. DECOMAN

  Hiszpania

  Firma DECOMAN, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach dekoracje dla osób cywilnych. Ma siedzibę w BENIPARRELL - VALENCIA, Hiszpania.

 5. EUROMINERAL LLC

  Ukraina

  Firma EUROMINERAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach glina, i surowce do ceramiki żaroodpornej. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 6. ARGILETZ SA

  Francja

  Firma ARGILETZ SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Lizy-Sur-Ourcq, Francja.

 7. AJOS SL

  Hiszpania

  Firma AJOS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 8. CAMINAUER KAOLINWERK GMBH

  Niemcy

  Firma CAMINAUER KAOLINWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Königswartha, Niemcy.

 9. MANUEL DIAS DE RESENDE LEITE, LDA

  Portugalia

  Firma MANUEL DIAS DE RESENDE LEITE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Argoncilhe, Portugalia.

 10. WATTS BLAKE BEARNE ESPANA S.A.

  Hiszpania

  Firma WATTS BLAKE BEARNE ESPANA S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Castellon, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo