• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • glina i glinka kaolinowa

Wyniki dla

Glina i glinka kaolinowa - Import eksport

 1. ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Großheirath, Niemcy.

 2. BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach tlenek glinowy, glinka kaolinowa, wodorotlenek aluminium, Miki, bentonit, i siarczan baru. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 3. LES ARGILES DU SOLEIL

  Francja

  Działając w departamencie Gard, jesteśmy producentami glinek Les Argiles du Soleil, wyrobów kosmetycznych i mydeł Ambroise Rico oraz dostawcami surowców dla branży kosmetycznej i wytwórni mydła. Nasze glinki są w 100% naturalne, a ich zaletą jest posiadanie różnych właściwości dla skóry i włosów. W dodatku, są one przyjazne dla środowiska. Jeżeli chodzi o nasze mydła, są one w większości barwione poprzez dodawanie wyciągów roślinnych lub glinek i perfumowane olejkami eterycznymi.

 4. MUSA YAPI DIS TICARET

  Turcja

  Firma MUSA YAPI DIS TICARET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Cement articles, Kamienie wapienne, basalt, i dolomit. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT

  Ukraina

  Firma PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach bentonit. Ma siedzibę w Konstantinovka, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AN NUR MINERALS SDN BHD

  Malezja

  Firma AN NUR MINERALS SDN BHD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektrownie opalane węglem. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Selangor, Malezja.

 2. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, Glina i glinka kaolinowa, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 3. CEYLAN MINERAL MINING

  Turcja

  Firma CEYLAN MINERAL MINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach piasek podściółkowy, i bentonit. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR

  Hiszpania

  Firma JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Fortuna, Hiszpania.

 5. DAL CIN SPA

  Włochy

  Firma DAL CIN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Concorezzo, Włochy.

 1. COMMERCE-INVEST

  Ukraina

  Firma COMMERCE-INVEST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 2. SILMIN IBERICA S.L.

  Hiszpania

  Firma SILMIN IBERICA S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 1. STORIVIA

  Francja

  Firma STORIVIA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach siarczan baru, i bentonit. Ma siedzibę w Metz, Francja.

 2. ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A.

  Portugalia

  Firma ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Glina i glinka kaolinowa, Skaleń, i kwarc. Ma siedzibę w Meirinhas, Portugalia.

 3. LEHM EIDER

  Niemcy

  Firma LEHM EIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Bisterschied, Niemcy.

 4. DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH

  Niemcy

  Firma DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, grafit, glinka kaolinowa, Glina i glinka kaolinowa, i grafit ogniotrwały. Ma siedzibę w Eltville, Niemcy.

 5. CLAYS OF UKRAINE

  Ukraina

  Firma CLAYS OF UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 6. SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Glina i glinka kaolinowa, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ransbach-Baumbach, Niemcy.

 7. TURBOV KAOLIN COMPANY

  Ukraina

  Firma TURBOV KAOLIN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Piasek kwarcowy. Ma siedzibę w Turbov, Ukraina.

 8. KFT MINING CO

  Iran

  Firma KFT MINING CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach glinka kaolinowa, kopalnie, glina, i płytki do łazienek. Ma siedzibę w Mashhad, Iran.

 1. CLAYSERVER GMBH

  Niemcy

  Firma CLAYSERVER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, Piasek i żwir, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Glina i glinka kaolinowa, Piasek i żwir, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Ostercappeln, Niemcy.

 2. BRIGHT INDUSTRIAL

  Chiny

  Firma BRIGHT INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Xinzhou, Chiny.

 3. SRC ARGILE VERTE

  Tunezja

  Firma SRC ARGILE VERTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 4. EGAP SRL

  Włochy

  Firma EGAP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, błoto do pielęgnacji ciała, Natural cosmetic products, Glina i glinka kaolinowa, i Raw Material for Cosmetics. Ma siedzibę w Rosà, Włochy.

 5. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Włochy

  Firma E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach Wydobycie minerałów, Wydobycie minerałów, bentonit, i absorbenty granulowane. Ma siedzibę w Villanova Tulo, Włochy.

 6. DECOMAN

  Hiszpania

  Firma DECOMAN, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach dekoracje dla osób cywilnych. Ma siedzibę w BENIPARRELL - VALENCIA, Hiszpania.

 7. ARGILETZ SA

  Francja

  Firma ARGILETZ SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Lizy-Sur-Ourcq, Francja.

 8. EUROMINERAL LLC

  Ukraina

  Firma EUROMINERAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Jest również obecna w dziedzinach glina, i surowce do ceramiki żaroodpornej. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 9. S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH

  Niemcy

  Firma S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Glina i glinka kaolinowa, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 10. SM&K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SM&K LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w St Newlyn East, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo