• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. PLATROTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PLATROTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Thieux, Francja.

 2. ALPHAPLATRE

  Francja

  Firma ALPHAPLATRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Gips, Gips i elementy budowlane gipsowe, piec do pieczenia, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Verrieres En Anjou, Francja.

 3. TORYAP GRUP

  Turcja

  Firma TORYAP GRUP, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. DMT DISTRIBUTION

  Algieria

  Firma DMT DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach betonownie, gunitants do betonu i zaprawy, i tynki wapienne. Ma siedzibę w Oran, Algieria.

 5. ERISIM A.S.

  Turcja

  Firma ERISIM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORTUGAL-NATURA

  Portugalia

  Firma PORTUGAL-NATURA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Selho. S. Jorge Pevidém, Portugalia.

 2. EIWA LEHM

  Niemcy

  Firma EIWA LEHM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bisterschied, Niemcy.

 3. BIG INSAN KAYNAKLARI

  Turcja

  Firma BIG INSAN KAYNAKLARI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Generatory, prądnice, urządzenia wspomagające oddychanie, materiały grzewcze - hurt, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, i Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. EXCELLENT (HONG KONG) LIMITED

  Chiny

  Firma EXCELLENT (HONG KONG) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Guang Dong, Chiny.

 5. BEIJING WANJINLONG COLOR-COATED STEEL PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma BEIJING WANJINLONG COLOR-COATED STEEL PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 1. DYWIT

  Włochy

  Firma DYWIT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cusago, Włochy.

 2. G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L.

  Włochy

  Firma G.S.G. GLOBAL SERVIZI GENERALI S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 1. DOKA ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma DOKA ITALIA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Colturano, Włochy.

 2. LA FOR.M.I.CA.

  Włochy

  Firma LA FOR.M.I.CA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eboli, Włochy.

 3. SPIC S.R.L.

  Włochy

  Firma SPIC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riese Pio X, Włochy.

 4. AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A.

  Włochy

  Firma AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 5. NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C.

  Włochy

  Firma NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lecce, Włochy.

 6. EDIL - SER S.R.L.

  Włochy

  Firma EDIL - SER S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Serravalle Sesia, Włochy.

 7. TECNOEDILIZIA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOEDILIZIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Solbiate Arno, Włochy.

 8. BATTIFERRO DI MANIAGO

  Włochy

  Firma BATTIFERRO DI MANIAGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 1. DECOTANGER, SARL

  Maroko

  Firma DECOTANGER, SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach single-layer mortar, i lakierowanie. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 2. HENAN WANDA CHEMICAL EQUIPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Firma HENAN WANDA CHEMICAL EQUIPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 3. IDROFITTINGS S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROFITTINGS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Santa Maria La Carita', Włochy.

 4. RIGHES S.R.L.

  Włochy

  Firma RIGHES S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sedico, Włochy.

 5. PAC CNC MAKINA

  Turcja

  Firma PAC CNC MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia cnc. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. LOMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma LOMAR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. BUTTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BUTTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cisano Bergamasco, Włochy.

 8. FERREDIL CERU' S.P.A.

  Włochy

  Firma FERREDIL CERU' S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 9. MONTATO OLIVIA

  Włochy

  Firma MONTATO OLIVIA, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 10. S.P.T. DI SCLAVERANO PAOLO S.R.L.

  Włochy

  Firma S.P.T. DI SCLAVERANO PAOLO S.R.L., roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia, Cementownie - maszyny i urządzenia, i Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo