• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gięcie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Gięcie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. TRANSFLUID® MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  transfluid - rozwiązanie dla rur Wiele obiecujących rozwiązań. Proponujemy rozwiązania. transfluid® to my. Rozwiązanie w zakresie rur. W tym celu nieustannie pracujemy nad postępem i rozwojem maszyn do obróbki rur, giętarek do rur, maszyn do formowania rur, maszyn do cięcia rur i systemów automatyzacji dla naszych klientów, które wykraczają poza standard oraz wyznaczają nowe standardy. Rury o najlepszej formie są potrzebne do wielu różnych zastosowań. Tylko one zapewniają trwały efekt, by jak najlepiej doprowadzić Twoje pomysły do najlepszego rezultatu. Dlatego opracowujemy dla naszych klientów technologie, które są łatwe w obsłudze, trwałe i precyzyjnie dostosowane do wymagań. Klienci na całym świecie polegają na naszym know-how. Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie ekonomicznych i postępowych rozwiązań. Dla waszego sukcesu.

 2. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 3. BASAK LAZER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od momentu powstania w 1983 r. firma Basak Laser konsekwentnie ustanawia standardy branżowe jako wiodący producent specjalizujący się w precyzyjnej obróbce blachy i jej zastosowaniu. Nasz różnorodny zakres usług obejmuje: •Laser światłowodowy • Prasa krawędziowa • Gięcie cylindryczne • Cięcie nożycami • Spawanie argonem • Spawanie aluminium • Produkcja spawana • Cięcie laserowe kutego żelaza • Więcej informacji, w tym dotyczących modułowego, kutego żelaza, można znaleźć na naszej stronie internetowej! Basak Laser rozszerza swoją doskonałość na produkcję maszyn i części zamiennych, zaspokajając potrzeby różnorodnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, morskiego i wind/eskalatorów, poprzez naszą spółkę zależną, Basak Machine. Naszą wizją jest podniesienie naszej pozycji jako firmy z najwyższej półki, znanej z niezłomnego zaangażowania w jakość i wydajność, zapewniającej zadowolenie naszych pracowników, dostawców i cenionych klientów. Jesteśmy niezłomni w naszym zobowiązaniu do pozostawania w czołówce postępu technologicznego i wspierania kultury innowacji. Ponadto jesteśmy dumni z naszej produkcji sprzętu kempingowego, pod naszą drugorzędną marką Basak Camping. Nasze podejście oparte na współpracy z klientami pozostaje kamieniem węgielnym konsekwentnego dostarczania wyjątkowych rozwiązań projektowych. Prosimy o kontakt z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać owocny dialog odnośnie Państwa zapytań.

 4. MTS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  M.T.S. z Provaglio d»Iseo (BS) działa od roku 1980 w dziedzinie obróbki rur. Produkcja obejmuje urządzenia oleodynamiczne oraz specjalne stoły robocze. Doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych obróbek mechanicznych umożliwia firmie działanie na polu światowym i oferowanie użytkowników gwarancji najlepszych rezultatów produkcyjnych.

 5. DOGRAR METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL-TECH

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma METAL-TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Szlifowanie stali i metali, Ściernice do metali, Walcownie metali żelaznych, Narzędzia do gwintowania, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 2. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMALE MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, prasy wkładowe, formowanie na zimno, Formowanie na ciepło, Pipe processing, Cold heading, Instalacja urządzeń automatycznych, i inżynieria mechaniczna. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 3. CIDAN MACHINERY AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma CIDAN MACHINERY AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 4. PROMEX BG

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PROMEX BG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Blacharstwo przemysłowe, Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Gięcie metali - obrabiarki, Blachy - rury, Blacha tłoczna, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Frezarki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. GINDUMAC GMBH

  Niemcy

  KIM JESTEŚMY: GINDUMAC działa globalnie z Niemiec, Hiszpanii i Indii. Nasz międzynarodowy zespół składający się z ponad 20 pracowników pracuje z pasją, aby poprowadzić rynek używanych maszyn i urządzeń w cyfrową przyszłość. Naszym celem jest zapewnienie jak największej wartości sprzedawcom i nabywcom używanych maszyn przemysłowych. GINDUMAC jest przekonany o potrzebie kształtowania przyszłości światowego rynku maszyn używanych. Wciąż wdrażamy nowe standardy, aby handel używanymi maszynami i urządzeniami był łatwy, przejrzysty i ekonomiczny dla wszystkich stron. Czyniąc to, polegamy na nowych technologiach i światowej sieci espertów od maszyn używanych. NASZ CEL: Naszym celem jest uczynienie handlu używanymi maszynami przejrzystym, uczciwym i łatwym. Jeśli chcesz sprzedać lub kupić urządzenie, oferujemy kompleksową usługę od samego początku: koncentrujesz się na swojej działalności, a my zajmiemy się resztą!

 1. BLECH-TEC GMBH

  Niemcy

  Aby skutecznie wygiąć nawet najmniejsze elementy i tym samym odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów, opracowaliśmy gientarkę do ekstremalnie małych elementów, o nazwie BT-150. Wreszcie nawet najmniejsze elementy takie jak techniczne sprężyny, kontakty, pokrywy, uchwyty i obudowy mogą być produkowane szybko i niedrogo bez specyficznych narzędzi. Urządzenie znajduje zastosowanie w szczególności w branży budowy oprzyrządowania, elektronicznej, obróbki cienkich blach, techniki medycznej, ale także w wielu innych. Ponieważ dzięki naszej BT-150 możemy rozwiązać problemy innych firm, Blech-Tec szybko zajęła pozycję producenta maszyn. Nasza lokalizacja w Sauerlach, Ortsteil Altkirchen, na południe od Monachium, tuż za granicami miasta jest szczególnie korzystna. Dzięki lokalizacji przy A8 i A99 nasza firma jest łatwo i szybka dostępna nie tylko z poza regionu, lecz także niemal z każdej części Monachium.

 2. JORNS AG

  Szwajcaria

  Od 1973 roku specjalizujemy się w produkcji giętarek, giętarek podwójnych i akcesoriów do obróbki blachy. Projektujemy i budujemy nasze wyroby w standardzie szwajcarskiej jakości. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu zespołowi 70 specjalistów produkujemy rocznie 120 giętarek, z czego 40 to maszyny do podwójnego gięcia; Są one sprzedawane, instalowane i konserwowane na całym świecie przez naszych partnerów, niezależne agencje handlowe i serwisowe. Dzisiaj 5500 giętarek Jorns pracuje dla blacharzy, konstruktorów hal i fasad na całym świecie, tworząc nowe hale i dachy. Do ochrony ludzi, zwierząt i towarów. Zawsze otwieramy nowe horyzonty, myślimy proaktywnie, rozwijamy siebie i nasze produkty na przyszłość. Słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów oraz rynku. Jesteśmy zawsze elastyczni, ale nie w jednym: tam, gdzie chodzi o funkcjonalność. Tutaj zawsze szukamy najwyższej precyzji i najwyższej możliwej wydajności.

 1. POLER-GRAND

  Polska

  Poler-Grand jest jedną z najsolidniejszych tutejszych firm dostarczających zgięte rury i partnerów budowlanych. Sprawujemy działalność na rynku prywatnym, jak i firmowym. Wytwórca został założony z myślą o pomorskim rynku budowlanym. Ogromne doświadczenie zezwala Poler-Grandowi szczycić się mocną ale i docenianą marką. Od początku dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało podejmowanej usługi. W naszej ofercie jest zarówno gięcie rur, jak też dowóz części. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych a także firm. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najtańszymi doradcami - co skutkuje jednymi z najlepszych usług w Gdyni. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia zapotrzebowania oraz skrupulatne dowiezienie rur na miejsce. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty firmy Gięcie Rur Poler-Grand. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy przygotowaniu zlecenia i wyszukaniu dopasowanych rozwiązań. Naszym nabywcom zapewniamy szeroki wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie.

 2. ELEMENTY Z DRUTU - PW KOCIKOWSKI ADAM

  Polska

  Gięcie nowoczesną maszyną 3D CNC - Elementy z drutu, produkcjca elementów z drutu, elementy druciane, elementy z drutu, metaloplastyka, zawieszki sklepowe, parawany, wyposażenie sklepów, zawieszki do lakierni, zawieszki do galwanizerni, elementy metalowo druciane, druciane podstawki, stojaki sklepowe, druciane stojaki, metalowe stojaki, broszurnik, zawieszki na kraty, zawieszki do ekspozytorów, ozdoby z metalu, metaloplastyka, dekoracje, wystrój wnętrz, sprzedaż, producent, kooperacja, współpraca.

 3. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat EHRT stale opracowuje i produkuje wykrawarki i giętarki do szyn miedzianych, aluminiowych i stalowych. Opracowaliśmy nasze maszyny zainspirowani życzeniami naszych klientów i naszą motywacją do integracji nowych funkcjonalności. Skupiamy się przy tym na szczególnej modułowości, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 4. PROFILBIEGETECHNIK AG

  Szwajcaria

  Efektywne i niezwykle precyzyjne gięcie wszelkiego rodzaju profili, krótki czas wytwarzania, produkcja narzędzi specjalnych do stali, stali nierdzewnej i aluminium. Wydajne giętarki odznaczające się wszechstronnymi możliwościami zastosowania, szybsze programowanie, zwiększona produktywność, elastyczność i łatwa obsługa, łatwość wymiany narzędzi, lekka konstrukcja przy zachowaniu tej samej wydajności, produkcja maszyn specjalnych.

 5. GELBER-BIEGER GMBH

  Niemcy

  Innowacyjna produkcja wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów giętarek. Gięcie płaskowników, materiałów pełnych, rur, blach

 6. REDDEN MARIUSZ NOWOTNIK

  Polska

 7. ZERTEC UG WERKZEUGE UND MASCHINEN

  Niemcy

  Firma ZERTEC UG WERKZEUGE UND MASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Altötting, Niemcy.

 8. FINPROFILE

  Ukraina

  Firma FINPROFILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Pechenegi, Ukraina.

 1. MEMOLI

  Włochy

  Firma MEMOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Concorezzo, Włochy.

 2. AMOB - MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA

  Portugalia

  Firma AMOB - MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Prasy hydrauliczne, Gięcie metali - obrabiarki, Prasy hydrauliczne, i Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Louro, Portugalia.

 3. AWS SCHÄFER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma AWS SCHÄFER TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie metali - obrabiarki, Gięcie metali - obrabiarki, maszyny do obróbki wykończaniowej rur, i Pipe processing. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 4. DINAMIC LINE

  Serbia

  Firma DINAMIC LINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, giętarki do formowania blachy, i Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Cacak, Serbia.

 5. JMT

  Turcja

  Firma JMT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie metali - obrabiarki, orządzenia i maszyny laserowe do cięcia metali, obrabiarki do przebijania metali, Gięcie metali - obrabiarki, i gładziarki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. STIERLI-BIEGER AG

  Szwajcaria

  Firma STIERLI-BIEGER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach prostownice do profili, prasy poziome do prostowania, i prostowniki. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 7. FILO STEEL ROLL FORMING MACHINE

  Turcja

  Firma FILO STEEL ROLL FORMING MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach prace z suchego tynku. Ma siedzibę w Karaman, Turcja.

 8. FABRICA FERRARIA

  Ukraina

  Firma FABRICA FERRARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach section bending machines, i Maszyny DO TŁOCZANIA. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 9. UNISON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNISON, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach krawędziarka, gięcie na dużym promieniu rur strukturalnych, Gięcie metali na rury, i gięcie rur mosiężnych. Ma siedzibę w Scarborough, Zjednoczone Królestwo.

 10. FACCIN GROUP

  Włochy

  Firma FACCIN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Visano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gięcie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7804 Przedsiębiorstwa