• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gięcie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Gięcie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 2. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 3. BLECH-TEC GMBH

  Niemcy

  Aby skutecznie wygiąć nawet najmniejsze elementy i tym samym odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów, opracowaliśmy gientarkę do ekstremalnie małych elementów, o nazwie BT-150. Wreszcie nawet najmniejsze elementy takie jak techniczne sprężyny, kontakty, pokrywy, uchwyty i obudowy mogą być produkowane szybko i niedrogo bez specyficznych narzędzi. Urządzenie znajduje zastosowanie w szczególności w branży budowy oprzyrządowania, elektronicznej, obróbki cienkich blach, techniki medycznej, ale także w wielu innych. Ponieważ dzięki naszej BT-150 możemy rozwiązać problemy innych firm, Blech-Tec szybko zajęła pozycję producenta maszyn. Nasza lokalizacja w Sauerlach, Ortsteil Altkirchen, na południe od Monachium, tuż za granicami miasta jest szczególnie korzystna. Dzięki lokalizacji przy A8 i A99 nasza firma jest łatwo i szybka dostępna nie tylko z poza regionu, lecz także niemal z każdej części Monachium.

 4. MTS SRL

  Włochy

  M.T.S. z Provaglio d»Iseo (BS) działa od roku 1980 w dziedzinie obróbki rur. Produkcja obejmuje urządzenia oleodynamiczne oraz specjalne stoły robocze. Doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych obróbek mechanicznych umożliwia firmie działanie na polu światowym i oferowanie użytkowników gwarancji najlepszych rezultatów produkcyjnych.

 5. DOGRAR METAL

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 2. CIDAN MACHINERY AUSTRIA GMBH

  Austria

 3. GINDUMAC GMBH

  Niemcy

  KIM JESTEŚMY: GINDUMAC działa globalnie z Niemiec, Hiszpanii i Indii. Nasz międzynarodowy zespół składający się z ponad 20 pracowników pracuje z pasją, aby poprowadzić rynek używanych maszyn i urządzeń w cyfrową przyszłość. Naszym celem jest zapewnienie jak największej wartości sprzedawcom i nabywcom używanych maszyn przemysłowych. GINDUMAC jest przekonany o potrzebie kształtowania przyszłości światowego rynku maszyn używanych. Wciąż wdrażamy nowe standardy, aby handel używanymi maszynami i urządzeniami był łatwy, przejrzysty i ekonomiczny dla wszystkich stron. Czyniąc to, polegamy na nowych technologiach i światowej sieci espertów od maszyn używanych. NASZ CEL: Naszym celem jest uczynienie handlu używanymi maszynami przejrzystym, uczciwym i łatwym. Jeśli chcesz sprzedać lub kupić urządzenie, oferujemy kompleksową usługę od samego początku: koncentrujesz się na swojej działalności, a my zajmiemy się resztą!

 4. JORNS AG

  Szwajcaria

  Od 1973 roku specjalizujemy się w produkcji giętarek, giętarek podwójnych i akcesoriów do obróbki blachy. Projektujemy i budujemy nasze wyroby w standardzie szwajcarskiej jakości. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu zespołowi 70 specjalistów produkujemy rocznie 120 giętarek, z czego 40 to maszyny do podwójnego gięcia; Są one sprzedawane, instalowane i konserwowane na całym świecie przez naszych partnerów, niezależne agencje handlowe i serwisowe. Dzisiaj 5500 giętarek Jorns pracuje dla blacharzy, konstruktorów hal i fasad na całym świecie, tworząc nowe hale i dachy. Do ochrony ludzi, zwierząt i towarów. Zawsze otwieramy nowe horyzonty, myślimy proaktywnie, rozwijamy siebie i nasze produkty na przyszłość. Słuchamy i analizujemy potrzeby naszych klientów oraz rynku. Jesteśmy zawsze elastyczni, ale nie w jednym: tam, gdzie chodzi o funkcjonalność. Tutaj zawsze szukamy najwyższej precyzji i najwyższej możliwej wydajności.

 5. POLER-GRAND

  Polska

  Poler-Grand jest jedną z najsolidniejszych tutejszych firm dostarczających zgięte rury i partnerów budowlanych. Sprawujemy działalność na rynku prywatnym, jak i firmowym. Wytwórca został założony z myślą o pomorskim rynku budowlanym. Ogromne doświadczenie zezwala Poler-Grandowi szczycić się mocną ale i docenianą marką. Od początku dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało podejmowanej usługi. W naszej ofercie jest zarówno gięcie rur, jak też dowóz części. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych a także firm. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najtańszymi doradcami - co skutkuje jednymi z najlepszych usług w Gdyni. Bardzo ważna jest dla nas szybkość przyjęcia zapotrzebowania oraz skrupulatne dowiezienie rur na miejsce. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty firmy Gięcie Rur Poler-Grand. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy przygotowaniu zlecenia i wyszukaniu dopasowanych rozwiązań. Naszym nabywcom zapewniamy szeroki wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie.

 1. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat EHRT stale opracowuje i produkuje wykrawarki i giętarki do szyn miedzianych, aluminiowych i stalowych. Opracowaliśmy nasze maszyny zainspirowani życzeniami naszych klientów i naszą motywacją do integracji nowych funkcjonalności. Skupiamy się przy tym na szczególnej modułowości, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 2. GELBER-BIEGER GMBH

  Niemcy

  Innowacyjna produkcja wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów giętarek. Gięcie płaskowników, materiałów pełnych, rur, blach

 1. ZERTEC UG WERKZEUGE UND MASCHINEN

  Niemcy

 2. REDDEN MARIUSZ NOWOTNIK

  Polska

 3. FINPROFILE

  Ukraina

 4. AMOB - MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA

  Portugalia

 5. MEMOLI

  Włochy

 6. AWS SCHÄFER TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 7. DINAMIC LINE

  Serbia

 8. JMT

  Turcja

 1. STIERLI-BIEGER AG

  Szwajcaria

 2. FACCIN GMBH

  Niemcy

 3. FILO STEEL ROLL FORMING MACHINE

  Turcja

 4. REHBERG INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 5. FACCIN GROUP

  Włochy

 6. FABRICA FERRARIA

  Ukraina

 7. MACKMA SRL

  Włochy

 8. BIEGEMA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. PRECITOOLS SRLS

  Włochy

 10. LUPTON & PLACE LTD

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Gięcie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7821 przedsiębiorstwa