• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gięcie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Gięcie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. MMOTORS JSC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MMOTORS JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wachlarze, Odzyskiwacze ciepła, Gięcie gumy i tworzyw sztucznych, manufacture of electrical motors, Electric crane trolleys, wentylatory do użytku przemysłowego, Destryfikatory powietrza, wentylatory osiowe, i przemysłowe wentylatory sufitowe. Ma siedzibę w Etropole, Bułgaria.

 2. UKRHIMPLAST

  Ukraina

  Firma UKRHIMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. SEAL SK S.R.O

  Słowacja

  Firma SEAL SK S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny drukujące do skóry dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Dolný Kubin, Słowacja.

 4. CINTRATLANTIC

  Francja

  Firma CINTRATLANTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sainte-Soulle, Francja.

 5. ÖZEN TEKNIK PLASTIK

  Turcja

  Firma ÖZEN TEKNIK PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OUEST CINTRAGE

  Francja

  Firma OUEST CINTRAGE, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Change, Francja.

 2. MININI & C

  Włochy

  Firma MININI & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Cassacco, Włochy.

 3. BORFLEX RHONE ALPES - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX RHONE ALPES - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 4. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma WEGENER INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 5. STARPLAST

  Francja

  Firma STARPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Limoges Cedex 0, Francja.

 1. I-CONCEPT PRODUKTION

  Niemcy

  Firma I-CONCEPT PRODUKTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zginarki do plastikowych płyt, i krawędziarka. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 2. CAMBIUM

  Francja

  Firma CAMBIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Balme-De-Thuy, Francja.

 1. RESARM

  Belgia

  Firma RESARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Kotlarstwo tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 2. A2CP14

  Francja

  Firma A2CP14, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo tworzywa sztuczne, i kadzie plastikowe. Ma siedzibę w Verson, Francja.

 3. POLYPLAST

  Francja

  Firma POLYPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Kotlarstwo tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Hagondange, Francja.

 4. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.L.P.R.A. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do pakowania blisterowego, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 5. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

  Firma BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SUPRABIT S C

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SUPRABIT S C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 7. OGGETTI&SOGGETTI

  Włochy

  Firma OGGETTI&SOGGETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pleksiglas fasonowany. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 8. JOHN G. MCENTAGART LTD

  Irlandia

  Firma JOHN G. MCENTAGART LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 1. P V CINTRAGE

  Francja

  Firma P V CINTRAGE, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Merville, Francja.

 2. MAVIFLEX S.R.L.

  Włochy

  Firma MAVIFLEX S.R.L., roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Casorate Primo, Włochy.

 3. FAHRNER

  Francja

  Firma FAHRNER, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Niedermodern, Francja.

 4. ELPLAST

  Włochy

  Firma ELPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w San Raffaele Cimena, Włochy.

 5. BD-FORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BD-FORMTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Okna z PCV, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 6. CF PLASTIQUES SA

  Francja

  Firma CF PLASTIQUES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Kotły nierdzewne, i Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Pusignan, Francja.

 7. FASER-PLAST AG

  Szwajcaria

  Firma FASER-PLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rickenbach Bei Wil, Szwajcaria.

 8. H.W. LANGBALLE APS

  Dania

  Firma H.W. LANGBALLE APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vejen, Dania.

 9. OTNAR KAUCUK SAN. LTD.STI.

  Turcja

  Firma OTNAR KAUCUK SAN. LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. RICHARD FRITZ MUANYAG ES GUMI AUTOALKATRESZEKET GYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Węgry

  Firma RICHARD FRITZ MUANYAG ES GUMI AUTOALKATRESZEKET GYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Aszod, Węgry.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gięcie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1682 Przedsiębiorstwa