• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gięcie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Gięcie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Założone w 2004 roku, przedsiębiorstwo Mar-Mat Sp. z o.o. specjalizuje się w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem wykonujemy usługi formowania wtryskowego jako poddostawca wielkich, światowych firm z branż motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, czy też przemysłu kosmetycznego i opakowań. OFEROWANE USŁUGI: Wtrysk dwukomponentowy formowanie wtryskowe Montaż narzędzia (form) + wykonywanie próbek Własny produkt: miska na karmę dla psów i kotów, legowisko budka ze ściółką. PARK MASZYNOWY: Nasz park maszynowy obejmuje 24 zrobotyzowane maszyny do formowania wtryskowego od 40t do 900t, włącznie z wtryskarkami dwukomponentowymi. OFERTA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA: Oferujemy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych poprzez formowanie wtryskowe, a także usługi montażu. Możemy także wykonywać formy zgodnie z życzeniami klienta, włącznie z testowaniem. Ponadto, dysponujemy narzędziem umożliwiającym wykonywanie pomiarów przestrzennych złożonych komponentów. Posiadamy certyfikat ISO 9001. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji.

 2. MMOTORS JSC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MMOTORS JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wachlarze, Odzyskiwacze ciepła, Gięcie gumy i tworzyw sztucznych, manufacture of electrical motors, Electric crane trolleys, wentylatory do użytku przemysłowego, Destryfikatory powietrza, wentylatory osiowe, i przemysłowe wentylatory sufitowe. Ma siedzibę w Etropole, Bułgaria.

 3. ACRYLIC DEPOT

  Kanada

  Firma ACRYLIC DEPOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 4. UKRHIMPLAST

  Ukraina

  Firma UKRHIMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 5. BONYEA INDUSTRIAL LIMITED

  Chiny

  Firma BONYEA INDUSTRIAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zaozhuang, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HENAN JUJIN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma HENAN JUJIN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w zhengzhou, Chiny.

 2. ÖZEN TEKNIK PLASTIK

  Turcja

  Firma ÖZEN TEKNIK PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 3. CINTRATLANTIC

  Francja

  Firma CINTRATLANTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sainte-Soulle, Francja.

 4. SEAL SK S.R.O

  Słowacja

  Firma SEAL SK S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach maszyny drukujące do skóry dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Dolný Kubin, Słowacja.

 5. GUANGZHOU TECH-RUN RUBBER PARTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU TECH-RUN RUBBER PARTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wałki z kauczuku, i kauczuk silikonowy. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 1. OUEST CINTRAGE

  Francja

  Firma OUEST CINTRAGE, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Change, Francja.

 2. YIWU BONNOK INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma YIWU BONNOK INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach drobne części z kauczuku. Ma siedzibę w Yiwu, Chiny.

 1. ZHEJIANG SANMEN HONGQIAO TRAFFIC FACILITIES CO, LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG SANMEN HONGQIAO TRAFFIC FACILITIES CO, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 2. XIANGSHAN FENGDE PLASTIC CO., LTD.

  Chiny

  Firma XIANGSHAN FENGDE PLASTIC CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. DALIAN SECOND RUBBER AND PLASTIC MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma DALIAN SECOND RUBBER AND PLASTIC MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

 4. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma WEGENER INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Gięcie metali - obrabiarki, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 5. BORFLEX RHONE ALPES - GROUPE BORFLEX

  Francja

  Firma BORFLEX RHONE ALPES - GROUPE BORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 6. MININI & C

  Włochy

  Firma MININI & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Cassacco, Włochy.

 7. CAMBIUM

  Francja

  Firma CAMBIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w La Balme-De-Thuy, Francja.

 8. A2CP14

  Francja

  Firma A2CP14, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo tworzywa sztuczne, i kadzie plastikowe. Ma siedzibę w Verson, Francja.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SUPRABIT S C

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE SUPRABIT S C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 2. RESARM

  Belgia

  Firma RESARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Kotlarstwo tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 3. POLYPLAST

  Francja

  Firma POLYPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Kotlarstwo tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Hagondange, Francja.

 4. STARPLAST

  Francja

  Firma STARPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Limoges Cedex 0, Francja.

 5. I-CONCEPT PRODUKTION

  Niemcy

  Firma I-CONCEPT PRODUKTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zginarki do plastikowych płyt, i krawędziarka. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 6. TAIZHOU BINGFENG ARTS & CRAFTS CO.,LTD.

  Chiny

  Firma TAIZHOU BINGFENG ARTS & CRAFTS CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 7. I.L.P.R.A. S.P.A.

  Włochy

  Firma I.L.P.R.A. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do pakowania blisterowego, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 8. BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C

  Włochy

  Firma BERETTA S.N.C. DI BERETTA LAURA E C, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych, Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Spawanie, zgrzewanie i sklejanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 9. OGGETTI&SOGGETTI

  Włochy

  Firma OGGETTI&SOGGETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pleksiglas fasonowany. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 10. CF PLASTIQUES SA

  Francja

  Firma CF PLASTIQUES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwijanie, gięcie i spawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Kotły nierdzewne, i Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Pusignan, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gięcie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

2401 Przedsiębiorstwa