• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • geotermika - instalacje

Wyniki dla

Geotermika - instalacje - Import eksport

 1. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERFOITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Geotermika - instalacje, Rury ze stali nierdzewnej, pompy podwodne, elektropompy, Kotły przemysłowe, tablice elektryczne, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 2. BURKHARDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BURKHARDT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Neuweiler, Niemcy.

 3. EPD

  Francja

  EPD jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzęcie wiertniczym, sprzęt nowy (sprzedawca Francja marek CMV, Massenza, Petrogen) i używany. Oferujemy: wiercenie studzien, sondowanie, fundamenty, kamieniołomy, wiertnictwo naftowe, świder, sprężarka, pompa płuczkowa, świder trójgryzowy, świder ręczny, młoty wieloramienne, koronka wiertnicza, pręty, pale. CFA, specjalista w dziedzinie geotermii. KLASTER MŁOTY WIELORAMIENNE. Wszystkie części są dostępne na życzenie.

 4. HIFI WIND SPA

  Włochy

  Pracujemy nad naszym nowym prototypem do odzyskiwania energii, którego produkcja rozpocznie się niebawem. Umożliwi on naszej firmie na wyróżnienie się na rynku światowym. Stworzyliśmy innowacyjny system hamujący do kontroli mocy na wszystkie turbiny rekondycjonowane. Zgodnie z nowymi zasadami Enel Energia kontrola mocy jest istotna dla dobrego funkcjonowania turbin wiatrowych.

 5. POWERSAFE SRL

  Włochy

  Nasze instalacje, wasza oszczędność i poszanowanie natury! Powersafe Srl «Over the energy»

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERAMEX AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma TERAMEX AUSTRIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Radenthein, Austria.

 2. RAINER GMBH & CO KG

  Austria

  Firma RAINER GMBH & CO KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 3. SCHELDIMMO

  Belgia

  Firma SCHELDIMMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, projektowanie willi, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Schelderode, Belgia.

 4. GEOPARTNER

  Luksemburg

  Firma GEOPARTNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna, Analiza wody i gleby, Sieć kanalizacyjna, Analiza wody i gleby, badania geotechniczne, i Rozwiązania geotechniczne dla podłoża. Ma siedzibę w Niederanven, Luksemburg.

 5. GEOTERMIA Y BIOMASA

  Hiszpania

  Firma GEOTERMIA Y BIOMASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach biomasa, aeroterma, doradztwo ds. energii słonecznej, i podłoga podgrzewana z prefabrykatów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. TERRAVOLT

  Belgia

  Firma TERRAVOLT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach pompy cieplne, urządzenia do poprawy jakości powietrza do użytku domowego, i montaż instalacji klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Zele, Belgia.

 2. POMPES A CHALEUR - VELUM

  Francja

  Firma POMPES A CHALEUR - VELUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Bischoffsheim, Francja.

 1. AQUALE

  Belgia

  Firma AQUALE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, hydrogeology, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Noville-Les-Bois, Belgia.

 2. NAVEN INGENIEROS

  Hiszpania

  Firma NAVEN INGENIEROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, projektowanie urządzeń przemysłowych, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Mutilva, Hiszpania.

 3. VERHELST LUC

  Belgia

  Firma VERHELST LUC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Geotermika - instalacje, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, horizontal drilling operations, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Warneton, Belgia.

 4. WE PLUS GROUP

  Turcja

  Firma WE PLUS GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, Geotermika - instalacje, ogrzewanie na pelet, piecyki na brykiet, i prądnice elektryczne. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 5. SANTORO DM

  Włochy

  Firma SANTORO DM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, Geologia - prace badawczo-naukowe, konserwacja studni artezyjskich, Geotermika - instalacje, i urządzenia do wciągania wody. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. TIPFOR SRL

  Rumunia

  Firma TIPFOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Automatyczne dystrybutory wody, Geotermika - instalacje, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 7. GUILLE ONTIVERO

  Hiszpania

  Firma GUILLE ONTIVERO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, klimatyzowane powietrze, Air conditioning and heating, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

 8. LOGOTECH

  Francja

  Firma LOGOTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Geothermics. Ma siedzibę w Faulquemont, Francja.

 1. AM CONSTRUCTIONS

  Grecja

  Firma AM CONSTRUCTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. HOLVEN LTD

  Ukraina

  Firma HOLVEN LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. KRAFT GEOTHERMIE

  Francja

  Firma KRAFT GEOTHERMIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Geothermics, i heat pump heating. Ma siedzibę w gigean, Francja.

 4. GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS

  Włochy

  Firma GEOTHERM SRL - EARTH ENERGY SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Soave, Włochy.

 5. GALAICONTROL S.L.

  Hiszpania

  Firma GALAICONTROL S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Geothermics. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 6. SARL DASSONVILLE

  Francja

  Firma SARL DASSONVILLE, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Geotermika - instalacje, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Fleurbaix, Francja.

 7. CFG SERVICES

  Francja

  Firma CFG SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Orleans, Francja.

 8. JONSTAR ENERGY BROKERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JONSTAR ENERGY BROKERS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 9. SOLAMBIENTE-SISTEMAS TERMICOS,LDA.

  Portugalia

  Firma SOLAMBIENTE-SISTEMAS TERMICOS,LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Alagoas Brancas, Portugalia.

 10. GEO-ÉNERGIES

  Francja

  Firma GEO-ÉNERGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Geotermika - instalacje, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Clermont Ferrand, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo