• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia

Wyniki dla

Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia - Import eksport

 1. JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece przemysłowe elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia, Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia, Gazyfikacja, piece przemysłowe, i gazowe generatory pary do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Jiyuan, Chiny.

 2. CONDMAG SA

  Rumunia

  Firma CONDMAG SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia, i Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 3. FOBOS

  Bułgaria

  Firma FOBOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia, i Gazyfikacja węgla - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Alcester, Zjednoczone Królestwo.

 5. OVERGAS INC A D

  Bułgaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEDESCHI S.P.A.

  Włochy

  Firma BEDESCHI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cegielnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urzadzenia do obróbki węgla ziemnego, i usługi dotyczące sztauowania dla statków towarowych. Ma siedzibę w Limena, Włochy.