• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazy sprężone

Wyniki dla

Gazy sprężone - Import eksport

 1. EXOTIC WHIP

  Malta

  Verified by europages badge

  EXOTIC WHIP jest jednym z największych producentów wysokiej jakości, europejskich nabojów z podtlenkiem azotu do kremów i bitej śmietany. Nabój do kremów i bitej śmietany Exotic Whip zawiera łącznie 640 g podtlenku azotu w porównaniu do 580g w przeciętnym naboju. Nadaj swojemu koktajlowi lub bitej śmietanie pyszny tropikalny akcent, dodając po prostu któryś rodzaj koralików smakowych. Obecnie dostępne są następujące smaki: - Pleasure Passion Fruit (marakuia) - Wavey Watermelon (arbuz) - Pretty Pineapple (ananas). Jeśli asortyment naszego sklepu internetowego nie zapewnia ilości, których potrzebujesz, idealnym rozwiązaniem może być zostanie dystrybutorem. Będziesz wówczas w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nasza usługa przez WhatsApp ułatwia kontakt z nami nawet poza godzinami pracy. Jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach cen i ofertach specjalnych, a my zawsze zapewnimy Ci najlepszą możliwą cenę i upewnimy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Wystarczy wypełnić formularz dystrybutora dostępny na naszej stronie internetowej, aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i zostać dystrybutorem nabojów Exotic Whip do kremów i bitej śmietany. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Dania

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S to duński dystrybutor gazu działający jako pojedyncza jednostka butelkująca, która zapewnia czyste i przenośnie rozwiązania paliwowe. Dzięki jakości naszych produktów i usług doświadczyliśmy błyskawicznego wzrostu naszej działalności do naszej obecnej pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań LPG i gazów przemysłowych na całym świecie. Bezkonkurencyjna i wyjątkowa mieszanka: LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest JEDYNĄ firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów gazów, chemikaliów i rozwiązań inżynieryjnych ze zintegrowanym modelem biznesowym. W ramach naszego szerokiego portfolio, LEMVIG GASTRIBUTION A/S zajmuje się dystrybucją płynów luzem, butli, zbiorników ISO itp. Dzisiaj LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest strategicznie zlokalizowana w różnych częściach świata, aby obsługiwać szeroką bazę klientów. Obsługujemy miliony klientów rocznie dzięki rozbudowanej infrastrukturze obejmującej ogromne pojemności magazynowe w instalacjach LPG i kriogeniki, instalacje do napełniania oraz flotę dystrybucyjną składającą się z ponad 100 ciężarówek do przewozu gazów luzem i w opakowaniach. Wejdż na naszą stronę i znajdż najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy!

 3. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 4. ROTASS

  Chiny

  Rotass jest jednym z największych producentów nabojów do bitej śmietany w Chinach z roczną produkcją 400 milionów sztuk rocznie. Oferujemy gaz E942 N2O o czystości 99, 95%, głównie w nabojach 8g~8, 8g, 580g, 615g, 640, 1364g i 2000g N2O, idealne do ubijania śmietany i spełniające międzynarodowe standardy spożywcze. Posiadamy magazyny w USA i Niemczech oraz dystrybutorów w Australii i Izraelu. OEM jest dostępny, ponieważ nasze naboje do śmietany są w 95% produkowane we własnym zakresie i w 100% kontrolowane pod względem jakości.

 5. CENTER GAZ

  Polska

  Firma CENTER-GAZ rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Częstochowie. Jesteśmy jedną z nielicznych niezależnych polskich firm zajmujących się wytwarzaniem gazów technicznych. CENTER-GAZ zajmuje się produkcją i dystrybucją gazów dla przemysłu, ochrony zdrowia i środowiska oraz dostawą urządzeń i usług na terenie całego kraju. Podstawową działalnością firmy jest dostarczanie gazów sprężonych takich jak: - Tlen (różnych klas czystości) - Argon (różnych klas czystości) - Mieszanki spawalnicze wszelkiego rodzaju (mieszanki z tlenem, dwutlenkiem węgla oraz innymi gazami w różnych składach procentowych) - Dwutlenek węgla - Azot (różnych klas czystości) - Wodór - Hel - Propan Butan - Gazy Spożywcze Inne produkty i usługi: - Projektowanie i budowa instalacji gazowych (pod wiązki lub zbiorniki) - Sprzedaż bądź dzierżawa stacjonarnych zbiorników kriogenicznych (montowanych u klienta) - przenośnych zbiorników kriogenicznych do 1000 L - wiązek butlowych - dewarów - butli stalowych - Legalizacja butli do gazów sprężonych i skroplonych - Naprawa i konserwacja butli, dewarów i zaworów - Sprzedaż sprzętu spawalniczego Posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi, wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki. Obecnie wdrożyliśmy normy ISO 9001 oraz 22000 podwyższające jakości naszych produktów i usług.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FENIX ŁUKASZ RAFALSKI

  Polska

  Firma Fenix to profesjonalne przedsiębiorstwo, działające na terenie Krakowa i całego województwa Małopolskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, z zakresu sprzedaży gazów technicznych oraz transportu i wymiany gazów technicznych. Zajmujemy się też zaworami gazowymi, profesjonalnym cięciem gazowym oraz legalizacją butli. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych oraz specjalnych, a także mieszanek gazowych i czynników chłodzących. Nasze produkty odznaczają się wysoka jakością. Dla nas najważniejszy jest zadowolony Klient dlatego zawsze rzetelnie doradzamy w kwestiach wyboru produktu. W ramach naszej działalności zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom produktów wysokiej jakości. Nasza oferta powstała z myślą o najbardziej wymagających Odbiorcach. Do każdego powierzonego nam zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, wykonując je z pełna starannością i zaangażowaniem. W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług. Fenix zajmuje się w pierwszej kolejności sprzedażą gazów technicznych. Ponad to, przeprowadzamy również napełnianie butli gazowych, a także wymianę i transport gazów technicznych. Oferujemy też cięcia gazowe, fachowe napełnianie butli gazowych oraz legalizację butli. Nasz asortyment zawiera zarówno mieszanki gazów, jak i gazy specjalistyczne oraz gazy spożywcze.

 2. B.K.S. BASINCLI KAPLAR SAN. A.S.

  Turcja

  Firma B.K.S. BASINCLI KAPLAR SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach butle gazowe. Ma siedzibę w Salihli/manisa, Turcja.

 3. HAUG SAUER KOMPRESSOREN AG

  Szwajcaria

  Firma HAUG SAUER KOMPRESSOREN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w St. Gallen, Szwajcaria.

 4. SERVICEGAS SRL

  Włochy

  Firma SERVICEGAS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach płynny azot, i suchy lód. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 5. HCS MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma HCS MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. HEIDE GAS POOL GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDE GAS POOL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach dystrybucja gazu technicznego, gazy przemysłowe techniczne, gazy sprężone i płynne, i gazy do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 2. C.O.A. DI ELIO RAPINO

  Włochy

  Firma C.O.A. DI ELIO RAPINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, i Gazy sprężone. Ma siedzibę w Ortona, Włochy.

 1. LACHGAS DIREKT

  Holandia

  Firma LACHGAS DIREKT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Barendrecht, Holandia.

 2. SOL GROUP

  Hiszpania

  Firma SOL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach argon, tlen, azot, i gazy przemysłowe czyste. Ma siedzibę w Arganda Del Rey, Hiszpania.

 3. SEPTABERG

  Luksemburg

  Firma SEPTABERG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach butle tlenowe, butle do nurkowania, butle na dwutlenek węgla, i butle na argon. Ma siedzibę w Redange, Luksemburg.

 4. SYSADVANCE - SISTEMAS DE ENGENHARIA S.A.

  Portugalia

  Firma SYSADVANCE - SISTEMAS DE ENGENHARIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 5. BEKO TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma BEKO TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, Gazy sprężone, compressed air, Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia, instalacje do filtrowania, i Gazy sprężone. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 6. RONT PRODUCTION

  Francja

  Firma RONT PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, Oleje przenikające i zwilżające, Gazy sprężone, Oleje przenikające i zwilżające, i producent środków czyszczących. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 7. OXYMAT A/S

  Dania

  Firma OXYMAT A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach tlen do użytku przemysłowego, tlen, i azot. Ma siedzibę w Helsinge, Dania.

 8. STRANDMOLLEN A/S

  Dania

  Firma STRANDMOLLEN A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Butan, Gazy sprężone, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, i Butan. Ma siedzibę w Klampenborg, Dania.

 1. URT ENGINEERING

  Turcja

  Firma URT ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CENGIZ MAKINA PRESSURE VESSELS

  Turcja

  Firma CENGIZ MAKINA PRESSURE VESSELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na sprężone powietrze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. A-GAS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A-GAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 4. AIR CONSULTING, SPOL. S R. O.

  Słowacja

  Firma AIR CONSULTING, SPOL. S R. O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Pompy, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Sprężarki, Pompy, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Bratislava 2 , Słowacja.

 5. WYSTRACH GMBH

  Niemcy

  Firma WYSTRACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Weeze, Niemcy.

 6. AGA A/S

  Dania

  Firma AGA A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, Butan, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, i Butan. Ma siedzibę w Koebenhavn S, Dania.

 7. DRACHEN-PROPANGAS GMBH

  Niemcy

  Firma DRACHEN-PROPANGAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Propan, Gazy sprężone, Propan, i Gazy sprężone. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. UAB ŽEMAITIJOS DEGUONIS

  Litwa

  Firma UAB ŽEMAITIJOS DEGUONIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Ma siedzibę w Ukrinai Village, Mažeikiai Area, Litwa.

 9. ETS ELETTRONICA SRL

  Włochy

  Firma ETS ELETTRONICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach zawory zwrotne, i zawór bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Casorate Primo, Włochy.

 10. PUGLIA OXYGEN

  Włochy

  Firma PUGLIA OXYGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach butle na acetylen. Ma siedzibę w Manfredonia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gazy sprężone - Import eksport

Liczba wyników

1084 Przedsiębiorstwa