• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazy sprężone

Wyniki dla

Gazy sprężone - Import eksport

 1. EXOTIC WHIP

  Holandia

  Verified by europages badge

  EXOTIC WHIP jest jednym z największych producentów wysokiej jakości, europejskich nabojów z podtlenkiem azotu do kremów i bitej śmietany. Nabój do kremów i bitej śmietany Exotic Whip zawiera łącznie 640 g podtlenku azotu w porównaniu do 580g w przeciętnym naboju. Nadaj swojemu koktajlowi lub bitej śmietanie pyszny tropikalny akcent, dodając po prostu któryś rodzaj koralików smakowych. Obecnie dostępne są następujące smaki: - Pleasure Passion Fruit (marakuia) - Wavey Watermelon (arbuz) - Pretty Pineapple (ananas). Jeśli asortyment naszego sklepu internetowego nie zapewnia ilości, których potrzebujesz, idealnym rozwiązaniem może być zostanie dystrybutorem. Będziesz wówczas w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nasza usługa przez WhatsApp ułatwia kontakt z nami nawet poza godzinami pracy. Jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach cen i ofertach specjalnych, a my zawsze zapewnimy Ci najlepszą możliwą cenę i upewnimy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Wystarczy wypełnić formularz dystrybutora dostępny na naszej stronie internetowej, aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i zostać dystrybutorem nabojów Exotic Whip do kremów i bitej śmietany. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. DEUSTE GAS SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim specjalistą od gazów, pojemników i armatury. Nasz zakres usług obejmuje: - produkcję gazów testowych i kalibracyjnych oraz mieszanin gazowych w stanie gazowym i ciekłym w pojemnikach na sprzedaż, wynajem i w butlach zastrzeżonych - testowanie i czyszczenie gazów w puszkach ciśnieniowych i jednorazowych butlach gazowych o pojemności 12, 34, 60 lub 110 l. Na życzenie otrzymać możecie armaturę ciśnieniową do gazów i mieszanek gazów odpowiadnio do indywidualnych życzeń. Deuste Gas Solutions GmbH to średniej wielkości firma z północnego Schwarzwaldu, która od ponad 40 lat prowadzi działalność w zakresie produkcji gazów testowych i kalibracyjnych, a także sprzedaży zbiorników gazu pod ciśnieniem i armatury ciśnieniowej. Do połowy 2016 roku firma produkowała pod nazwą Deuste Steininger GmbH w Mühlhausen/Kraichgau.

  Witryna www Open In New icon
 3. FASTGAS

  Holandia

  Verified by europages badge

  FastGas jest jednym z największych europejskich producentów nabojów do kremów z podtlenkiem azotu premium. Wysoka jakość odgrywa zasadniczą rolę na rynku N2O. Dlatego też nasza firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dostarczanie podtlenku azotu złej jakości może być bardzo niebezpieczne. W związku z tym istnieje wiele wymagań określonych przez Unię Europejską. Wykorzystanie podtlenku azotu i jego transport są przez nie ściśle kontrolowane. Pomijając fakt, że dobrze jest w dzisiejszych czasach troszczyć się o środowisko, będące priorytetem, o który nasza firma chce opierać swoją działalność, stanowi ono ekonomiczny atut. Zalecamy szukanie producenta sprzedającego duże naboje do kremów z podtlenkiem azotu. W przypadku małych (7.5g) nabojów do kremów potrzebujesz 85 nabojów do kremów, by uzyskać tę samą ilość podtlenku azotu, odpowiadającą nabojowi do kremów 615g. Pozwala to naszym klientom zaoszczędzić na kosztach pakowania, przestrzeni magazynowej i kosztach transportu. Jeżeli nasz sklep internetowy nie oferuje ilości, których potrzebujesz, stanie się dystrybutorem może być doskonałym rozwiązaniem, jedynie poprzez wypełnienie formularza dystrybutora na naszej stronie www. Jako pierwszy dowiesz się o zmianach cen i ofertach specjalnych. Zawsze proponujemy Ci najlepszą możliwą cenę i upewniamy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Będziesz w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

  Witryna www Open In New icon
 4. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Dania

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S to duński dystrybutor gazu działający jako pojedyncza jednostka butelkująca, która zapewnia czyste i przenośnie rozwiązania paliwowe. Dzięki jakości naszych produktów i usług doświadczyliśmy błyskawicznego wzrostu naszej działalności do naszej obecnej pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań LPG i gazów przemysłowych na całym świecie. Bezkonkurencyjna i wyjątkowa mieszanka: LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest JEDYNĄ firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów gazów, chemikaliów i rozwiązań inżynieryjnych ze zintegrowanym modelem biznesowym. W ramach naszego szerokiego portfolio, LEMVIG GASTRIBUTION A/S zajmuje się dystrybucją płynów luzem, butli, zbiorników ISO itp. Dzisiaj LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest strategicznie zlokalizowana w różnych częściach świata, aby obsługiwać szeroką bazę klientów. Obsługujemy miliony klientów rocznie dzięki rozbudowanej infrastrukturze obejmującej ogromne pojemności magazynowe w instalacjach LPG i kriogeniki, instalacje do napełniania oraz flotę dystrybucyjną składającą się z ponad 100 ciężarówek do przewozu gazów luzem i w opakowaniach. Wejdż na naszą stronę i znajdż najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy!

  Witryna www Open In New icon
 5. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIA BRESCIANA OSSIGENO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. SAHNE-KAPSELN.DE

  Niemcy

  CEMA TRADING BV jest dystrybutorem produktów z podtlenkiem azotu. Celem jest dostarczenie Ci podtlenku azotu z zapewnieniem łatwości obsługi i maksymalnej wygody. Jesteśmy Twoim partnerem w dostarczaniu gazu rozweselającego, we wszystkim co dotyczy kremów i imprez! Naszym nowym produktem jest jednorazowy pojemnik N2O, EXOTIC WHIP (egzotyczny bicz) z 10% dodatkową zawartością w tej samej cenie. Pełny pojemnik mieści rownowartość ponad 80 konwencjonalnych nabojów do kremów. Dzięki tylko jednemu pojemnikowi i prostemu systemowi jednego kliknięcia oszczędzasz sobie kłopotów z odkręcaniem ich wszystkich pojedynczo jedną ręką. Kapsułki do kremu są również produktem zespołu doświadczonych dealerów podtlenku azotu w całej Europie. Dzięki sprawdzonym i certyfikowanym produktom najwyższej jakości, chcemy zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenie podczas wizyty na naszej stronie internetowej lub korzystania z naszych usług. Robimy to poprzez indywidualne podejście, które stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Nasze produkty posiadają certyfikaty jakości, są pakowane i wysyłanie anonimowo, a przy tym oferujemy personalną obsługę klienta. Możesz skontaktować się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub przysłać nam zapytanie przez Whatsapp. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub usług, przyślij nam wiadomość! Nasz zespół jest zawsze gotowy Ci pomóc. Możesz skontaktować się z nami na różne sposoby: za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, e-mailem, aplikacją WhatsApp i telefonicznie.

 3. CENTER GAZ

  Polska

  Firma CENTER-GAZ rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Częstochowie. Jesteśmy jedną z nielicznych niezależnych polskich firm zajmujących się wytwarzaniem gazów technicznych. CENTER-GAZ zajmuje się produkcją i dystrybucją gazów dla przemysłu, ochrony zdrowia i środowiska oraz dostawą urządzeń i usług na terenie całego kraju. Podstawową działalnością firmy jest dostarczanie gazów sprężonych takich jak: - Tlen (różnych klas czystości) - Argon (różnych klas czystości) - Mieszanki spawalnicze wszelkiego rodzaju (mieszanki z tlenem, dwutlenkiem węgla oraz innymi gazami w różnych składach procentowych) - Dwutlenek węgla - Azot (różnych klas czystości) - Wodór - Hel - Propan Butan - Gazy Spożywcze Inne produkty i usługi: - Projektowanie i budowa instalacji gazowych (pod wiązki lub zbiorniki) - Sprzedaż bądź dzierżawa stacjonarnych zbiorników kriogenicznych (montowanych u klienta) - przenośnych zbiorników kriogenicznych do 1000 L - wiązek butlowych - dewarów - butli stalowych - Legalizacja butli do gazów sprężonych i skroplonych - Naprawa i konserwacja butli, dewarów i zaworów - Sprzedaż sprzętu spawalniczego Posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi, wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki. Obecnie wdrożyliśmy normy ISO 9001 oraz 22000 podwyższające jakości naszych produktów i usług.

 4. FENIX ŁUKASZ RAFALSKI

  Polska

  Firma Fenix to profesjonalne przedsiębiorstwo, działające na terenie Krakowa i całego województwa Małopolskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, z zakresu sprzedaży gazów technicznych oraz transportu i wymiany gazów technicznych. Zajmujemy się też zaworami gazowymi, profesjonalnym cięciem gazowym oraz legalizacją butli. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych oraz specjalnych, a także mieszanek gazowych i czynników chłodzących. Nasze produkty odznaczają się wysoka jakością. Dla nas najważniejszy jest zadowolony Klient dlatego zawsze rzetelnie doradzamy w kwestiach wyboru produktu. W ramach naszej działalności zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom produktów wysokiej jakości. Nasza oferta powstała z myślą o najbardziej wymagających Odbiorcach. Do każdego powierzonego nam zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie, wykonując je z pełna starannością i zaangażowaniem. W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług. Fenix zajmuje się w pierwszej kolejności sprzedażą gazów technicznych. Ponad to, przeprowadzamy również napełnianie butli gazowych, a także wymianę i transport gazów technicznych. Oferujemy też cięcia gazowe, fachowe napełnianie butli gazowych oraz legalizację butli. Nasz asortyment zawiera zarówno mieszanki gazów, jak i gazy specjalistyczne oraz gazy spożywcze.

 5. B.K.S. BASINCLI KAPLAR SAN. A.S.

  Turcja

 1. HAUG SAUER KOMPRESSOREN AG

  Szwajcaria

 2. SERVICEGAS SRL

  Włochy

 3. KONTINANS MÜHENDISLIK

  Turcja

 4. BRESCIANINI PIETRO

  Włochy

 5. SHANDONG RUIHUA FLUORIDE INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

 6. LACHGAS DIREKT

  Holandia

 7. HEIDE GAS POOL GMBH

  Niemcy

 8. RONT PRODUCTION

  Francja

 9. OXYMAT A/S

  Dania

 10. SOL GROUP

  Hiszpania

 1. BEKO TECHNOLOGIES

  Francja

 2. SEPTABERG

  Luksemburg

 3. C.O.A. DI ELIO RAPINO

  Włochy

 4. URT ENGINEERING

  Turcja

 5. CENGIZ MAKINA PRESSURE VESSELS

  Turcja

 6. STRANDMOLLEN A/S

  Dania

 7. AIR CONSULTING, SPOL. S R. O.

  Słowacja

 8. FOSHAN HUATE GASES CO., LTD

  Chiny

 9. ETS ELETTRONICA SRL

  Włochy

 10. UAB ŽEMAITIJOS DEGUONIS

  Litwa

Filtry

Wyniki dla

Gazy sprężone - Import eksport

Liczba wyników

1314 przedsiębiorstwa