• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazy sprężone i skroplone

Wyniki dla

Gazy sprężone i skroplone - Import eksport

 1. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 2. CE-O2 TROCKENEIS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CE-O2 TROCKENEIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. AIR LIQUIDE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIR LIQUIDE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Białoruś

  Strategiczny kierunek rozwoju rafinerii JSC Mozyr Refinery to ukierunkowana działalność mająca na celu podniesienie konkurencyjności produktów poprzez poprawę jakości. Wszystkie benzyny wysokooktanowe, oleje napędowe i bitumy naftowe produktowane przez rafinerię JSC Mozyr Refinery spełniają najnowsze europejskie wymogi. Program rozwoju rafinerii przewiduje budowę nowych jednostek produkcyjnych i zastosowanie licencjonowanej technologii, zapewniając: pełną wydajność oleju napędowego silnikowego zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 228.

 5. CHEMOGAS

  Belgia

  Działalność Chemogas dotyczy napełniania, mieszania, sprzedaży i dystrybucji gazów chemicznych w skali międzynarodowej. Chemogas dostarcza duży wybór gazów, na przykład do sterylizacji sprzętu medycznego, hartowania metali, czynników chłodniczych do różnych branż przemysłu, jak również produktów do zastosowania skrobi w żywności. Gazy są dostarczane z kondycjonowaniem przy wysokim lub niskim ciśnieniu, w różnych typach zbiorników, stosownie do rodzaju gazu i życzeń klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELME MESSER GAAS AS

  Estonia

  Elme Messer Gaas AS to wiodąca firma w krajach bałtyckich. Firma została założona w 1999 r. jako spółka typu joint venture między BLRT Grupp AS (Estonia) i Messer Group GmbH (Niemcy). Firma jest częścią Messer Group, oferującej klientom 110-letnie doświadczenie na rynku gazu dostarczając gazy techniczne, spożywcze, medyczne, przemysłowe, specjalne oraz sprzęt gazowniczy dla branży: metalurgicznej, chemicznej, farmaceutycznej, elektronicznej, samochodowej, spożywczej oraz różnych dziedzin nauki.

 2. CRYOLOR

  Francja

  Producent zbiorników do przechowywania i sprzętu do transportu kriogenicznego ciekłych gazów o niskiej temperaturze. Konserwacja i naprawa sprzętu do przechowywania cieczy kriogenicznych.

 3. GRAICHEN PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma GRAICHEN PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 4. ACP DEUTSCHLAND C/O DEBELUX-HANDELSKAMMER

  Niemcy

  Firma ACP DEUTSCHLAND C/O DEBELUX-HANDELSKAMMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. AL AIR LIQUIDE ESPAÑA SA

  Hiszpania

  Firma AL AIR LIQUIDE ESPAÑA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach gazy przemysłowe techniczne, gazy przemysłowe czyste, wodór, i gaz przemysłowy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. PURASOL GMBH

  Niemcy

  Firma PURASOL GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do pielęgnacji zwierząt, środki czyszczące przemysłowe, gazy specjalne, i materiały specjalne. Ma siedzibę w Landsberg, Niemcy.

 2. CHROMALYTIC LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHROMALYTIC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Azot, azot, Azot, nitrogen generators, i generatory wodoru. Ma siedzibę w Fareham, Zjednoczone Królestwo.

 1. SUDAC AIR SERVICE - SIEGE

  Francja

  Firma SUDAC AIR SERVICE - SIEGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Gazy sprężone i skroplone, sprężarki śrubowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Bonneuil-Sur-Marne, Francja.

 2. GD APARATOS Y ACCESORIOS PARA GAS SL

  Hiszpania

  Firma GD APARATOS Y ACCESORIOS PARA GAS SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe lampy lutownicze, lance termiczne do rozbiórki, i gaz do spawania. Ma siedzibę w Premià De Dalt, Hiszpania.

 3. DFG DEUTSCHE FLÜSSIGGAS GMBH

  Niemcy

  Firma DFG DEUTSCHE FLÜSSIGGAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy skroplone, GAZ lpg, i Gazy skroplone. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. C.O.A. DI ELIO RAPINO

  Włochy

  Firma C.O.A. DI ELIO RAPINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, i Gazy sprężone. Ma siedzibę w Ortona, Włochy.

 5. CAMPER WORLD DI LEONARDO NICCOLI

  Włochy

  Firma CAMPER WORLD DI LEONARDO NICCOLI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 6. AEROBAL - INTERNATIONAL ORGANISATION OF ALUMINIUM AEROSOL CONTAINER MANUFACTURERS

  Niemcy

  Firma AEROBAL - INTERNATIONAL ORGANISATION OF ALUMINIUM AEROSOL CONTAINER MANUFACTURERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach biuro public relations. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 7. GHIACCIO SECCO PUGLIA SRLS

  Włochy

  Firma GHIACCIO SECCO PUGLIA SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach suchy lód, i butle na dwutlenek węgla. Ma siedzibę w Altamura, Włochy.

 8. IKAROS SRL

  Włochy

  Firma IKAROS SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach butle, zawory, i suchy lód. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 1. AIR PRODUCTS SAS

  Francja

  Firma AIR PRODUCTS SAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Butan, Butan, i gazy do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Aubervilliers, Francja.

 2. GLP IBERICA, LDA.

  Portugalia

  Firma GLP IBERICA, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Butan, dystrybucja gazu, dostawa do domu, i Butan. Ma siedzibę w Amadora, Portugalia.

 3. AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A.

  Portugalia

  Firma AMTROL - ALFA METALOMECANICA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Butan, i Butan. Ma siedzibę w Ec Guimarães, Portugalia.

 4. S.I.A.D. S.P.A.

  Włochy

  Firma S.I.A.D. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, gazy techniczne, i gazy do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 5. S. E. DE CARBUROS METÁLICOS S.A.

  Hiszpania

  Firma S. E. DE CARBUROS METÁLICOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach acetylen. Ma siedzibę w Cornellà De Llobregat (barcelona), Hiszpania.

 6. DRY ICE PLUS

  Grecja

  Firma DRY ICE PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach suchy lód. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 7. AIR PRODUCTS PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIR PRODUCTS PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach gaz przemysłowy, mieszanka gazu, spawanie tig, i spawanie półautomatyczne. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 8. A.+ E. FISCHER-CHEMIE GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma A.+ E. FISCHER-CHEMIE GMBH & CO.KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Produkty biochemiczne, Produkty biochemiczne, i Industrial detergents. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 9. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Białoruś

  Firma MOZYR OIL REFINERY JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olej gazowy, ropa. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone i skroplone, Olej opałowy, mazut, gazy płynne, Gazy sprężone i skroplone, paliwo olejowe do napędu, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Mozyr-11, Gomel Region, Białoruś.

 10. PLC ET PROCESS

  Francja

  Firma PLC ET PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Aspières, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gazy sprężone i skroplone - Import eksport

Liczba wyników

1045 Przedsiębiorstwa