• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazy do użytku medycznego

Wyniki dla

Gazy do użytku medycznego - Import eksport

 1. INGAS LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  INGAS zyskał uznanie na światowym rynku produkcji i dostaw gazów obojętnych i mieszanin gazowych o wysokiej czystości jako jedyny ukraiński producent i dostawca gazów obojętnych o wysokiej czystości. W 1994 roku INGAS rozpoczął produkcję własnego sprzętu do produkcji gazów obojętnych o wysokiej czystości, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu i rozwoju firmy. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000, a w 2010 roku - ISO 9001: 2008, co odzwierciedla wysoki poziom jakości i standardów, których przestrzega firma. W 2015 roku zbudowano nową jednostkę produkcyjną kryptonu i ksenonu, a w 2016 roku zbudowano i uruchomiono nową jednostkę produkcyjną neonu. Projekty te wyróżniały się tym, że wszystkie prace od początku do uruchomienia zostały wykonane we własnym zakresie, co świadczy o wysokich kwalifikacjach i potencjale firmy. W 2017 roku spółka uzyskała certyfikację zgodnie z normami ISO 9001: 2015, a także certyfikację laboratorium produkcyjnego zgodnie z normami ISO 17025. W 2020 roku INGAS LLC rozpoczęła produkcję i sprzedaż ksenonu medycznego własnej marki „XeLife”. Ten nowy produkt pozwolił firmie dostarczyć nowe rozwiązania w branży medycznej. INGAZ produkuje i dostarcza gazy obojętne o wysokiej czystości, takie jak ksenon, krypton, neon i hel, mieszaniny gazów, a także świadczy usługi inżynieryjne w zakresie konserwacji i regulacji instalacji kriogenicznych, naprawy i certyfikacji butli, usług dostawczych.

 2. BUSE KSW GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Twój specjalista w zakresie gazów - stawiamy na gaz dla naszych klientów. Pod każdym względem. To wszystko już od ponad 130 lat. Jako jeden z wiodących dostawców gazów technicznych, gazów specjalnych i gazów gaśniczych jesteśmy doświadczonym partnerem. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości produktów do wszystkich gazów, niezbędnych akcesoriów i naszego serwisu. To właśnie to poczucie wartości było w ostatnich latach czynnikiem sukcesu rozwoju naszej firmy. To się nie zmieni w przyszłości. Ponieważ wiemy dokładnie, jak przekonać, koncentrujemy się na tym, co możemy zrobić. Gazy techniczne, gazy specjalne i gazy pożarowe oraz szeroki zakres osprzętu to nasze główne kompetencje. Nieważne, czy chodzi o małe ilości, czy o duże zakupy. Elastyczne, szybkie i niezawodne dostawy. Nasze strategiczne podejście do magazynowania i międzynarodowe ukierunkowanie są decydujące dla tej zdolności działania. Naszym celem jest zwiększenie Twojej konkurencyjności.

 3. CHEMOGAS

  Belgia

  Działalność Chemogas dotyczy napełniania, mieszania, sprzedaży i dystrybucji gazów chemicznych w skali międzynarodowej. Chemogas dostarcza duży wybór gazów, na przykład do sterylizacji sprzętu medycznego, hartowania metali, czynników chłodniczych do różnych branż przemysłu, jak również produktów do zastosowania skrobi w żywności. Gazy są dostarczane z kondycjonowaniem przy wysokim lub niskim ciśnieniu, w różnych typach zbiorników, stosownie do rodzaju gazu i życzeń klienta.

 4. GASMEDI

  Hiszpania

  Gasmedi, referencyjny podmiot na rynku hiszpańskim. Dostawa gazów medycznych, do terapii oddechowej... Przedsiębiorstwo Gasmedi powstało w 1996 roku, by stać się referencyjnym podmiotem na rynku hiszpańskim terapii oddechowych w domu i zapoatrzenia w gazy medyczne, reprezentując nowy oddech na rynku historycznie zdominowanym przez ograniczoną ilość firm międzynarodowych.

 5. GTI MEDICARE GMBH

  Niemcy

  Firma GTI MEDICARE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAVALLARI GINO S.N.C.

  Włochy

  Firma CAVALLARI GINO S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, gaz przemysłowy, gazy medyczne, Gazy do użytku medycznego, i środki chemiczne dla laboratoriów. Ma siedzibę w Cuorgnè, Włochy.

 2. IJSFABRIEK STROMBEEK

  Belgia

  Firma IJSFABRIEK STROMBEEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Meise, Belgia.

 3. TRI-TECHMEDICAL

  Stany Zjednoczone

  Firma TRI-TECHMEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz medyczny - aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Komory hiperbaryczne, kolektory, butle tlenowe, Gazy do użytku medycznego, i Komory hiperbaryczne. Ma siedzibę w Avon, Stany Zjednoczone.

 4. CEIMSA

  Hiszpania

  Firma CEIMSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Burlada, Hiszpania.

 5. MESSER FRANCE

  Francja

  Firma MESSER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, gazy do użytku spożywczego, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Suresnes Cedex, Francja.

 1. L'AIR LIQUIDE LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma L'AIR LIQUIDE LUXEMBOURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Jest również obecna w dziedzinach Gazy skroplone, Gazy skroplone, gaz przemysłowy, i gazy specjalne. Ma siedzibę w Rodange, Luksemburg.

 2. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Niemcy

  Firma GASE-CENTER-BORNEMANN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butle metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Gazy do użytku medycznego, Gazy skroplone, Węgiel - pochodne, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Gazy do użytku medycznego, i Gazy skroplone. Ma siedzibę w Fröndenberg, Niemcy.

 1. STRANDMOLLEN A/S

  Dania

  Firma STRANDMOLLEN A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy sprężone, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Butan, Gazy sprężone, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, i Butan. Ma siedzibę w Klampenborg, Dania.

 2. AGA A/S

  Dania

  Firma AGA A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, Butan, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, i Butan. Ma siedzibę w Koebenhavn S, Dania.

 3. RG SERVIÇOS LTDA

  Brazylia

  Firma RG SERVIÇOS LTDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Jest również obecna w dziedzinach instalacje generatorów gazu, i tlen do użytku przemysłowego. Ma siedzibę w JAPARATINGA, Brazylia.

 4. CAN GAS SYSTMES COMPANY LIMITED

  Chiny

  Firma CAN GAS SYSTMES COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 5. ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS FRANCIS FLERON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy do użytku medycznego, azot, płynny azot, i tlen. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 6. AIR PRODUCTS

  Belgia

  Firma AIR PRODUCTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy do użytku medycznego, i gazy do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. MESSER

  Belgia

  Firma MESSER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Belgia.

 8. LINDE SOGAS, LDA.

  Portugalia

  Firma LINDE SOGAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, Gazy sprężone i skroplone, Gazy do użytku medycznego, Gazowe środki chłodzenia, Gazy sprężone i skroplone, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. TECNOMED

  Turcja

  Firma TECNOMED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Jest również obecna w dziedzinach aparaty medyczne, Medical gas shut-off valve, i Medical gas regulator. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 2. WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma WONSAK KOHLENSÄURE SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel - pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, Gazy do użytku medycznego, Gaz płynny, LPG (propan-butan), Azot, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. J&K GROUP

  Grecja

  Firma J&K GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Heraklion, Grecja.

 4. AIR LIQUIDE SANTE FRANCE

  Francja

  Firma AIR LIQUIDE SANTE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 5. AGA, UAB

  Litwa

  Firma AGA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura sieci gazowej. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 6. MS MEDICAL

  Egypt

  Firma MS MEDICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 7. AIR LIQUIDE POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma AIR LIQUIDE POLSKA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Krakow, Polska.

 8. KARL HECK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma KARL HECK GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Rüdesheim Am Rhein, Niemcy.

 9. LINDE GAZ POLSKA SP ZOO

  Polska

  Firma LINDE GAZ POLSKA SP ZOO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 10. XI'AN YI TENG PETROCHEMICAL TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.LTD

  Chiny

  Firma XI'AN YI TENG PETROCHEMICAL TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Xian, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo