• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazowe środki chłodzenia

Wyniki dla

Gazowe środki chłodzenia - Import eksport

 1. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Dania

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S to duński dystrybutor gazu działający jako pojedyncza jednostka butelkująca, która zapewnia czyste i przenośnie rozwiązania paliwowe. Dzięki jakości naszych produktów i usług doświadczyliśmy błyskawicznego wzrostu naszej działalności do naszej obecnej pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań LPG i gazów przemysłowych na całym świecie. Bezkonkurencyjna i wyjątkowa mieszanka: LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest JEDYNĄ firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich rodzajów gazów, chemikaliów i rozwiązań inżynieryjnych ze zintegrowanym modelem biznesowym. W ramach naszego szerokiego portfolio, LEMVIG GASTRIBUTION A/S zajmuje się dystrybucją płynów luzem, butli, zbiorników ISO itp. Dzisiaj LEMVIG GASTRIBUTION A/S jest strategicznie zlokalizowana w różnych częściach świata, aby obsługiwać szeroką bazę klientów. Obsługujemy miliony klientów rocznie dzięki rozbudowanej infrastrukturze obejmującej ogromne pojemności magazynowe w instalacjach LPG i kriogeniki, instalacje do napełniania oraz flotę dystrybucyjną składającą się z ponad 100 ciężarówek do przewozu gazów luzem i w opakowaniach. Wejdż na naszą stronę i znajdż najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy!

 2. WT WÄRMEAUSTAUSCH TECHNOLOGIEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WT WÄRMEAUSTAUSCH TECHNOLOGIEN AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Giffers, Szwajcaria.

 3. KSK KUHLMANN SYSTEM KÜHLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KSK KUHLMANN SYSTEM KÜHLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 4. TIARA DEVELOPMENT, S.R.O.

  Słowacja

  Firma TIARA DEVELOPMENT, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Košice, Słowacja.

 5. REFRIGERANTGF

  Hiszpania

  Firma REFRIGERANTGF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Jest również obecna w dziedzinach chłodzenie przemysłowe, i gazy i płyny chłodnicze do urzadzeń i instalacji chłodniczych. Ma siedzibę w Arenys De Mar, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERNATIONAL GAS & SERVICES

  Belgia

  Firma INTERNATIONAL GAS & SERVICES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazy skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, Gazowe środki chłodzenia, Valves, zawory redukcyjne do gazu, i gazy przemysłowe techniczne. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 2. AGA A/S

  Dania

  Firma AGA A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone. Jest również obecna w dziedzinach Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, Butan, Gazy do użytku medycznego, Gazy sprężone i skroplone, Gazowe środki chłodzenia, i Butan. Ma siedzibę w Koebenhavn S, Dania.

 3. REFRIGERANT GF

  Hiszpania

  Firma REFRIGERANT GF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Jest również obecna w dziedzinach chłodzenie przemysłowe, urządzenia i sprzęt do produkcji gum do żucia, i szafy automatyzacji do instalacji chłodniczych. Ma siedzibę w Arenys De Mar, Hiszpania.

 4. ENKOTHERM GMBH

  Niemcy

  Firma ENKOTHERM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Wymienniki ciepła, Turbiny parowe, Gazowe środki chłodzenia, Kotły nierdzewne, Wymienniki ciepła, Turbiny parowe, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Merkendorf, Niemcy.

 5. PUGLIA OXYGEN SRLS

  Włochy

  Firma PUGLIA OXYGEN SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, gazy przemysłowe czyste, gazy i płyny chłodnicze do urzadzeń i instalacji chłodniczych, Gazowe środki chłodzenia, i gazy ultraczyste. Ma siedzibę w Manfredonia, Włochy.

 1. CARBO GLACONS EXPRESS

  Francja

  Firma CARBO GLACONS EXPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Jest również obecna w dziedzinach woreczki do lodu, lód w kawałkach, i gazy do użytku spożywczego. Ma siedzibę w La Crau, Francja.

 2. DONGGUAN SKYTECK MACHINERY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma DONGGUAN SKYTECK MACHINERY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 1. SYNTHESIS CHIMICA SRL

  Włochy

  Firma SYNTHESIS CHIMICA SRL, roku i działającą w sektorze Propan. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, gazy techniczne, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Bianconese di Fontevivo (PR), Włochy.

 2. LINDE SOGAS, LDA.

  Portugalia

  Firma LINDE SOGAS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, Gazy sprężone i skroplone, Gazy do użytku medycznego, Gazowe środki chłodzenia, Gazy sprężone i skroplone, i Gazy do użytku medycznego. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 3. ANTONDAN SL

  Hiszpania

  Firma ANTONDAN SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż handlowa, i akcesoria, części i elementy do urządzeń i instalacji chłodniczych. Ma siedzibę w Riudoms, Hiszpania.

 4. GEA LYOPHIL GMBH

  Niemcy

  Firma GEA LYOPHIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 5. TOTAL PROCESS COOLING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOTAL PROCESS COOLING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Solihull, Zjednoczone Królestwo.

 6. SUMOLIS - COMPANHIA INDUSTRIAL DE FRUTAS E BEBIDAS, S.A.

  Portugalia

  Firma SUMOLIS - COMPANHIA INDUSTRIAL DE FRUTAS E BEBIDAS, S.A., roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Carnaxide, Portugalia.

 7. FREOLITUS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

  Firma FREOLITUS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 8. UNIRAIA-SOCIEDADE DE DISTRIBUICAO DE BEBIDAS DA RAIA, LDA

  Portugalia

  Firma UNIRAIA-SOCIEDADE DE DISTRIBUICAO DE BEBIDAS DA RAIA, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wody mineralne. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, Piwo, Gazowe środki chłodzenia, i Piwo. Ma siedzibę w Aldeia De Santo António, Portugalia.

 1. EXHI FRIO, C.A.

  Wenezuela

  Firma EXHI FRIO, C.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazowe środki chłodzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodzenie - środki gazowe. Ma siedzibę w Santa Cruz, Wenezuela.

 2. GEA IBERICA SA

  Hiszpania

  Firma GEA IBERICA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Igorre, Hiszpania.

 3. TECHNOMIX FOREIGN AND HOME TRADING LTD.

  Węgry

  Firma TECHNOMIX FOREIGN AND HOME TRADING LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gazy sprężone i skroplone. Jest również obecna w dziedzinach Gazowe środki chłodzenia, i Gazowe środki chłodzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. EMPRESA DE CERVEJAS DA MADEIRA, LDA.

  Portugalia

 5. SOCIEDADE DE REFRIGERANTES BAIA, LDA.

  Portugalia

 6. E.A.A. - REFRIGERANTES E SUMOS, S.A.

  Portugalia

 7. FRIGOGAZ IPARI ES KFT

  Węgry

 8. MODINE HUNGARIA KFT.

  Węgry

 9. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tajlandia

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki chłodnicze, Agregaty zamrażalnicze, lodówki dla handlu, komory chłodnicze, zawory do urządzeń i instalacji chłodniczych, gazy chłodnicze, butle gazowe, chłodzenie przemysłowe, i lodówki do zabudowy. Ma siedzibę w Samut Prakan, Tajlandia.

 10. GAS SERVEI S.A.

  Hiszpania

  Firma GAS SERVEI S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Chłodzenie - środki gazowe, gazy i płyny chłodnicze do urzadzeń i instalacji chłodniczych, i zarządzanie odpadami. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo