• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazety i czasopisma

Wyniki dla

Gazety i czasopisma - Import eksport

 1. PRINTING HOUSE SPRECOGRAF

  Polska

  Spręcograf to drukarnia z wieloletnim doświadczeniem założoną w 1983 roku. Posiadamy nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, co pozwala nam realizować nawet niestandardowe zlecenia. Wykonujemy: druk offsetowy, druk cyfrowy, książki w oprawie twardej, książki w oprawie miękkiej klejonej, książki szyte nićmi, katalogi reklamowe, kalendarze ścienne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, kalendarze biurkowe, segregatory ringowe, foldery, ulotki, plakaty, teczki firmowe, teczki ozdobne - hot stamping, bloczki samokopiujące, notesy klejone, notesy spiralowane, pudełka kartonowe, teczki reklamowe, gadżety reklamowe i promocyjne, materiały szkoleniowe, zeszyty, rollupy, zaproszenia, papiery firmowe, wizytówki, czasopisma, skład DTP i łamanie publikacji i książek, projekty graficzne. Wykonujemy również druki HoReCa, dedykowane dla hoteli i restauracji min. karty menu, etui do kart-kluczy, zawieszki na drzwi, bloczki kelnerskie.

  Wszystkie wyroby na "gazety i czasopisma"

 2. PRINTING HOUSE OPTYS

  Republika Czeska

 3. WYDAWNICTWO BW JAN BRODZINSKI

  Polska

  Informacja nt . Wydawnictwa BW 1.Wydawnictwo powstało w 1996 roku 2.Tematyka: teoria i praktyka w stosowaniu prawa celnego krajowego, europejskiego, prawa podatku akcyzowego i vat, obrót towarowego z krajami wspólnoty i krajami trzecimi, orzecznictwo sądów administracyjnych, prezentacja przyszłości nowych wewnątrzunijnych regulacji prawnych dotyczących szeroko rozumianego obrotu towarowego z zagranicą, inne (historia cła, recenzje, przegląd przepisów, komentarze do projektów aktów prawnych, wywiady, odpowiedzi na listy czytelników itp.) 3.Jest to znakomite źródło informacji, służące poszerzaniu wiedzy praktycznej jak i teoretycznej wskazujące na problemy, które należy jeszcze rozwiązać. Czasopismo spełnia funkcję informacyjną i nie stroni od publikacji krytycznych. Jest również źródłem dla opracowań o charakterze praktycznym, mających służyć pomocą przedsiębiorcom, 4.W skład rady programowej czasopisma wchodzą wybitni teoretycy i praktycy. 5.Tytuł wpisany na listę czasopism punktowanych prowadzoną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego 6.Obecnie jedyne tego typu czasopismo na rynku krajowym 7.Odbiorcy: przedsiębiorcy, sądy administracyjne, urzędy celno-skarbowe, szkoły wyższe. 8.Dodatkowa działalność – to usługi Agencji celnej.

 4. SAHARA PRINTING COMPANY S.A.E.

  Egypt

  Sahara Printing ma udziały w egipskim przedsiębiorstwie założonym w 1995 r. i znajdującym się w kairskiej wolnej od podatków strefie. Sahara to scentralizowany, sprawny zakład drukarski, świadczący kompleksowe usługi pre-press, drukarskie, introligatorskie, wykańczanie, pakowanie kartonów jak również druk cyfrowy i szeroki wachlarz projektów POP/POS otrzymywanych poprzez drukowanie płaskie, cięcie szerokiej gamy sztywnych i elastycznych materiałów. Sahara oferuje wysokie standardy drukarskie, jakość i solidność.

 5. MAGAZYN DETEKTYW

  Polska

  Magazyn Detektyw to świetne artykuły, ciekawe historie wzięte z życia, w oprawie wspaniałych rysunków. Zaglądnij na stronę www.magazyndetektyw.pl i ciesz się niesamowitymi opowiadaniami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Groza, komedia czy też zagadki kryminalne. Multum przeróżnych artykułów. Zapomnij o nudnych artykułach, nieciekawych informacjach, które nieraz towarzyszą w gazetach. Magazyn Detektyw podaruje Ci wiele rozrywki oraz humoru. Dostępny jest w wersji elektronicznej oraz drukowanej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VADISH ZAINER

  Białoruś

 2. WERNER ESSLINGER, OFFSETDRUCK

  Niemcy

 3. NORD MAGASINET

  Dania

 4. PRODUPRESS

  Belgia

 5. TIPOLITOGRAFIA BORRELLI SRL

  Włochy

 1. PROMOCIÓN Y DIFUSIÓN DE LA FIESTA TAURINA, S.L.

  Hiszpania

 2. DIVISIÓN DE MEDIOS CLM, S.L.

  Hiszpania

 1. KUNSTSTOFF INFORMATION VERLAGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 2. DAVID PAGNON

  Francja

 3. SCHLESWIG-HOLSTEINISCHER ZEITUNGSVERLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. ZVO ZEITUNGSVERTRIEB OSTFRIESLAND GMBH

  Niemcy

 5. LE LOMBARD

  Belgia

 6. REKAD

  Belgia

 7. RIA

  Francja

 8. PMG

  Belgia

 1. ADIRAI

  Włochy

 2. THE ECHO NEWSPAPER

  Irlandia

 3. HEAVY TORQUE

  Zjednoczone Królestwo

 4. ABOLSAMIA - NUGON, LDA

  Portugalia

 5. DISTRIGRAPH

  Belgia

 6. REVISTA ADIPSI

  Hiszpania

 7. DRUKKERIJ GEWADRUPO

  Belgia

 8. BELGOMEDIA

  Belgia

 9. NORD ECLAIR

  Belgia

 10. ADREM INTERMEDIA GROEP

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Gazety i czasopisma - Import eksport

Liczba wyników

6528 przedsiębiorstwa