• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gazety i czasopisma

Wyniki dla

Gazety i czasopisma - Import eksport

 1. PRINTING HOUSE SPRECOGRAF

  Polska

  Verified by europages badge

  Spręcograf to drukarnia z wieloletnim doświadczeniem założoną w 1983 roku. Posiadamy nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy, co pozwala nam realizować nawet niestandardowe zlecenia. Wykonujemy: druk offsetowy, druk cyfrowy, książki w oprawie twardej, książki w oprawie miękkiej klejonej, książki szyte nićmi, katalogi reklamowe, kalendarze ścienne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, kalendarze biurkowe, segregatory ringowe, foldery, ulotki, plakaty, teczki firmowe, teczki ozdobne - hot stamping, bloczki samokopiujące, notesy klejone, notesy spiralowane, pudełka kartonowe, teczki reklamowe, gadżety reklamowe i promocyjne, materiały szkoleniowe, zeszyty, rollupy, zaproszenia, papiery firmowe, wizytówki, czasopisma, skład DTP i łamanie publikacji i książek, projekty graficzne. Wykonujemy również druki HoReCa, dedykowane dla hoteli i restauracji min. karty menu, etui do kart-kluczy, zawieszki na drzwi, bloczki kelnerskie.

 2. WYDAWNICTWO BW JAN BRODZINSKI

  Polska

  Informacja nt . Wydawnictwa BW 1.Wydawnictwo powstało w 1996 roku 2.Tematyka: teoria i praktyka w stosowaniu prawa celnego krajowego, europejskiego, prawa podatku akcyzowego i vat, obrót towarowego z krajami wspólnoty i krajami trzecimi, orzecznictwo sądów administracyjnych, prezentacja przyszłości nowych wewnątrzunijnych regulacji prawnych dotyczących szeroko rozumianego obrotu towarowego z zagranicą, inne (historia cła, recenzje, przegląd przepisów, komentarze do projektów aktów prawnych, wywiady, odpowiedzi na listy czytelników itp.) 3.Jest to znakomite źródło informacji, służące poszerzaniu wiedzy praktycznej jak i teoretycznej wskazujące na problemy, które należy jeszcze rozwiązać. Czasopismo spełnia funkcję informacyjną i nie stroni od publikacji krytycznych. Jest również źródłem dla opracowań o charakterze praktycznym, mających służyć pomocą przedsiębiorcom, 4.W skład rady programowej czasopisma wchodzą wybitni teoretycy i praktycy. 5.Tytuł wpisany na listę czasopism punktowanych prowadzoną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego 6.Obecnie jedyne tego typu czasopismo na rynku krajowym 7.Odbiorcy: przedsiębiorcy, sądy administracyjne, urzędy celno-skarbowe, szkoły wyższe. 8.Dodatkowa działalność – to usługi Agencji celnej.

 3. SAHARA PRINTING COMPANY S.A.E.

  Egypt

  Sahara Printing ma udziały w egipskim przedsiębiorstwie założonym w 1995 r. i znajdującym się w kairskiej wolnej od podatków strefie. Sahara to scentralizowany, sprawny zakład drukarski, świadczący kompleksowe usługi pre-press, drukarskie, introligatorskie, wykańczanie, pakowanie kartonów jak również druk cyfrowy i szeroki wachlarz projektów POP/POS otrzymywanych poprzez drukowanie płaskie, cięcie szerokiej gamy sztywnych i elastycznych materiałów. Sahara oferuje wysokie standardy drukarskie, jakość i solidność.

 4. MAGAZYN DETEKTYW

  Polska

  Magazyn Detektyw to świetne artykuły, ciekawe historie wzięte z życia, w oprawie wspaniałych rysunków. Zaglądnij na stronę www.magazyndetektyw.pl i ciesz się niesamowitymi opowiadaniami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Groza, komedia czy też zagadki kryminalne. Multum przeróżnych artykułów. Zapomnij o nudnych artykułach, nieciekawych informacjach, które nieraz towarzyszą w gazetach. Magazyn Detektyw podaruje Ci wiele rozrywki oraz humoru. Dostępny jest w wersji elektronicznej oraz drukowanej.

 5. HEAVYTORQUE MAGAZINE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEAVYTORQUE MAGAZINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach logistyka. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VADISH ZAINER

  Białoruś

  Firma VADISH ZAINER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grafika reklamowa. Jest również obecna w dziedzinach Gazety i czasopisma, Plakaty, przedmioty reklamowe, projektowanie graficzne, fotografia reklamowa, Gazety i czasopisma, i Plakaty, przedmioty reklamowe. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

 2. ON SCENE MAGAZINE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ON SCENE MAGAZINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 3. BULK & TIPPER MAGAZINE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BULK & TIPPER MAGAZINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, transport, Wywrotki, transport materiałów sypkich, i transprt wywrotką. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 4. WERNER ESSLINGER, OFFSETDRUCK

  Niemcy

  Firma WERNER ESSLINGER, OFFSETDRUCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 5. THE ECHO NEWSPAPER

  Irlandia

  Firma THE ECHO NEWSPAPER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 1. PROMOCIÓN Y DIFUSIÓN DE LA FIESTA TAURINA, S.L.

  Hiszpania

  Firma PROMOCIÓN Y DIFUSIÓN DE LA FIESTA TAURINA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. ZVO ZEITUNGSVERTRIEB OSTFRIESLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ZVO ZEITUNGSVERTRIEB OSTFRIESLAND GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Prasowe agencje międzynarodowe, informacje, i Prasowe agencje międzynarodowe. Ma siedzibę w Leer, Niemcy.

 1. DRUKKERIJ GEWADRUPO

  Belgia

  Firma DRUKKERIJ GEWADRUPO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Gazety i czasopisma, drukowanie cyfrowe, dostawa druków, Drukowanie na plandece reklamowej, i Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 2. REVISTA ADIPSI

  Hiszpania

  Firma REVISTA ADIPSI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 3. NORD MAGASINET

  Dania

  Firma NORD MAGASINET, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Hellerup, Dania.

 4. SAINT-PAUL LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma SAINT-PAUL LUXEMBOURG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Wydawnictwa naukowo-techniczne, Publiczne środki przekazu reklamy, Prasa jako środek przekazu i promocji, Wydawnictwa naukowo-techniczne, Publiczne środki przekazu reklamy, Prasa jako środek przekazu i promocji, i Internet - usługi reklamowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. PROCN

  Ukraina

  Firma PROCN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach dziennik internetowy. Ma siedzibę w Chernihiv, Ukraina.

 6. ADIRAI

  Włochy

  Firma ADIRAI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach dziennik internetowy, i gazety. Ma siedzibę w Chieti, Włochy.

 7. BELGOMEDIA

  Belgia

  Firma BELGOMEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach tygodniki, gazety, dystrybucja gazet, i Reklama w prasie codziennej i czasopismach. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 8. ZWV ZEITUNGS- UND WERBEMITTELVERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma ZWV ZEITUNGS- UND WERBEMITTELVERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Środki reklamy, i dystrybucja materiałów reklamowych. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 1. RIA

  Francja

  Firma RIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, i Prasa specjalistyczna - wydawnictwa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. TRANSMEDIA

  Holandia

  Firma TRANSMEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach spedycja krajowa i międzynarodowa. Ma siedzibę w Amerongen, Holandia.

 3. ZSP ZUSTELLSERVICE-PLUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZSP ZUSTELLSERVICE-PLUS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Jest również obecna w dziedzinach Usługi pocztowe, Gazety i czasopisma, Usługi pocztowe, informacje, Gazety i czasopisma, i dzienniki niemieckie. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 4. SCHLESWIG-HOLSTEINISCHER ZEITUNGSVERLAG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHLESWIG-HOLSTEINISCHER ZEITUNGSVERLAG GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w Flensburg, Niemcy.

 5. REKAD

  Belgia

  Firma REKAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, Poligrafia - wyroby różne, Wydawnictwa książkowe, Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, Poligrafia - wyroby różne, i Wydawnictwa książkowe. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 6. TIPOLITOGRAFIA BORRELLI SRL

  Włochy

  Firma TIPOLITOGRAFIA BORRELLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk litograficzny. Jest również obecna w dziedzinach Druk cyfrowy, Gazety i czasopisma, książki, Druk cyfrowy, i Gazety i czasopisma. Ma siedzibę w San Giorgio Del Sannio, Włochy.

 7. LE LOMBARD

  Belgia

  Firma LE LOMBARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Wydawnictwa książkowe, Wydawnictwa książkowe, stare komiksy, kupno-sprzedaż komiksów, i komiksy do kolekcjonowania. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. SANOMA MEDIA BELGIUM

  Belgia

  Firma SANOMA MEDIA BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa książkowe. Jest również obecna w dziedzinach Gazety i czasopisma, Badania medialne - doradztwo, ogłoszenie reklamowe, Gazety i czasopisma, i radiofonia. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 9. KUNSTSTOFF INFORMATION VERLAGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFF INFORMATION VERLAGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, przeglądy przemysłowe, czasopisma krajowe i międzynarodowe, i przegląd naukowy. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 10. DISTRIGRAPH

  Belgia

  Firma DISTRIGRAPH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gazety i czasopisma. Jest również obecna w dziedzinach Prasa jako środek przekazu i promocji, przeglądy przemysłowe, reklama w przeglady branżowych, poszukiwania i informacje handlowe, i Prasa jako środek przekazu i promocji. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gazety i czasopisma - Import eksport

Liczba wyników

6530 Przedsiębiorstwa