• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gaz płynny (lpg) - instalacje przemysłowe

Wyniki dla

Gaz płynny (lpg) - instalacje przemysłowe - Import eksport

 1. ELETTROMECCANICA PETROLI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ELETTROMECCANICA PETROLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, stacje benzynowe, dystrybutor gpl, Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i budowanie instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 2. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych. Nasze przedsiębiorstwo jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe.

 3. MANGIAROTTI SPA

  Włochy

  Firma Mangiarotti, przedsiębiorstwo z Sedegliano, produkuje duże urządzenia ciśnieniowe przeznaczone do wymiany energii, takie jak reaktory, kolumny destylacyjne i wymienniki ciepła charakteryzujące się wysokim ciśnieniem, dużą grubością, dużymi wymiarami, przeznaczone dla branży chemicznej, petrochemicznej, nuklearnej, farmaceutycznej i do urządzeń do produkcji energii.

 4. INSTAL SERWIS

  Polska

  Gazem płynnym zajmujemy się od 1998r. Zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę u największych dostawców gazu płynnego w Polsce i Europie. Nasze branżowe kontakty pozwalają nam na ciągłe doskonalenie technologii wykonawstwa oraz obsługi inwestycji. Zajmujemy się montażem, sprzedażą, oraz serwisem zbiornikowych instalacji gazowych. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji związanej z budową własnej instalacji zbiornikowej do celów grzewczych w Państwa domu lub technologicznych w firmie.

 5. RAMAREX I BRZOZA ZBIGNIEW AUTO-GAZ

  Polska

  Rybnicka firma Ramarex-I oferuje swym klientom szybki i fachowy montaż instalacji gazowych w samochodach osobowych. Możesz postawić już teraz na jedną z trzech wersji. Pierwszą generację przeznaczoną do samochodów wyposażonych jeszcze w gaźnik, II generację wyposażoną w sterownik lpg, a także czwartą generację, której systemy sekwencyjnego wtrysku gazu są najbardziej zbliżone do systemu benzynowego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, wagi elektroniczne, industrial conveyor chains, i instalacje do napełniania butelek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. EURO LPG

  Holandia

  Firma EURO LPG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Nijmegen, Holandia.

 3. GBOSHOP.COM - LPG EQUIPMENT SHOP FOR CARS

  Ukraina

  Firma GBOSHOP.COM - LPG EQUIPMENT SHOP FOR CARS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. FIORE TECHNOLOGIES SPA

  Włochy

  Firma FIORE TECHNOLOGIES SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik ciśnieniowy, i zbiorniki na sprężone powietrze. Ma siedzibę w Mussolente, Włochy.

 5. DURULSAN

  Turcja

  Firma DURULSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, Components for LPG equipment, piece na gaz i lpg do zastosowań przemysłowych, Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i instalacja lpg. Ma siedzibę w Korfez, Turcja.

 1. COTRAKO S.R.L.

  Włochy

  Firma COTRAKO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Calvenzano, Włochy.

 2. KAZGERM-SERVICE

  Kazachstan

  Firma KAZGERM-SERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach materiał, i Tank. Ma siedzibę w Almaty, Kazachstan.

 1. KLAW PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KLAW PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Wiltshire, Zjednoczone Królestwo.

 2. DEHER CHINA CO., LTD.

  Chiny

  Firma DEHER CHINA CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach łańcuchy sworzniowe, koła pasowe, i kalibrownice. Ma siedzibę w Huzhou, Chiny.

 3. VALVOS VANA

  Turcja

  Firma VALVOS VANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pneumatic actuators, i kompensatory dylatacji metalicznych. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 4. INWIT-ARMATURA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma INWIT-ARMATURA SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, Armatura rurociągowa przemysłowa, Armatura sieci gazowej, Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, Armatura rurociągowa przemysłowa, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Ksawerów, Polska.

 5. OXYGEN GAS PLANTS

  Indie

  Firma OXYGEN GAS PLANTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Delhi, Indie.

 6. IZMIR OCAK SERVISI

  Turcja

  Firma IZMIR OCAK SERVISI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach palniki na płynny gaz, i instalacje centralne lpg. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. SC AXA SERVICE SRL

  Rumunia

  Firma SC AXA SERVICE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach zdalne sterowanie hydrauliczne, i piloty. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 8. TECNICOGAS

  Hiszpania

  Firma TECNICOGAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. SOBELTRA CAMEROUN

  Kamerun

  Firma SOBELTRA CAMEROUN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Douala, Kamerun.

 2. AKTIF OTOGAZ

  Turcja

  Firma AKTIF OTOGAZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. EUROPUMP LTD

  Turcja

  Firma EUROPUMP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. SPEED GAS LIMITED

  Nigeria

  Firma SPEED GAS LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Benin City, Nigeria.

 5. BHIWADI CYLINDERS PVT. LTD.

  Indie

  Firma BHIWADI CYLINDERS PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 6. RICHELAISE ELECTRONIQUE ET MECANIQUE

  Francja

  Firma RICHELAISE ELECTRONIQUE ET MECANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Razines, Francja.

 7. REPKON LTD.

  Turcja

  Firma REPKON LTD., roku i działającą w sektorze Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turkey, Turcja.

 8. CAVAGNA GROUP U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAVAGNA GROUP U K LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Derby, Zjednoczone Królestwo.

 9. POZNAN SP. Z O.O. WYTWORNIA SPRZETU KOMUNIKACYJNEGO

  Polska

  Firma POZNAN SP. Z O.O. WYTWORNIA SPRZETU KOMUNIKACYJNEGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 10. BRAUN TANKSCHUTZ+TANKBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN TANKSCHUTZ+TANKBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe, i Gaz płynny (LPG) - instalacje przemysłowe. Ma siedzibę w Kirrweiler, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo