• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • garaże prefabrykowane

Wyniki dla

Garaże prefabrykowane - Import eksport

 1. ZAPF GMBH ZWEIGNIEDERLASSUNG ÖSTERREICH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZAPF GMBH ZWEIGNIEDERLASSUNG ÖSTERREICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Schärding Innere Stadt, Austria.

 2. EIGNER FERTIGBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EIGNER FERTIGBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 3. P.U.H. KELMET

  Polska

  Jesteśmy producentem najwyższej jakości garaży metalowych. Działamy na terenie Mińska, Warszawy i całego województwa mazowieckiego oraz sąsiednich regionów.Nasza oferta obejmuje garaże blaszane dostosowane do różnych potrzeb Klientów. W sprzedaży posiadamy garaże dwuspadowe pokryte ogniową blachą ocynkowaną oraz farbą podkładową. Wykonujemy również garaże na specjalne zamówienie Klientów. Oferowane przez nas garaże blaszane terminowo dostarczamy w miejsce wskazane przez Klientów. Dzięki przystosowanym do tego celu pojazdom możemy Państwu zapewnić szybki i bezpieczny transport produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Klientów z całego województwa mazowieckiego i okolic. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

 4. B.Z.-P.A.N. CZERWIŃSCY PAULINA CZERWIŃSKA

  Polska

  Siedziba firmy Czerwińscy znajduje się w Marychnowie, w powiecie płockim, w województwie mazowieckim. Rodzinne przedsiębiorstwo zarządzane przez Paulinę Czerwińską specjalizuje się produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Firma działa na rynku od dziesięciu lat i realizuje zlecenia dla klientów indywidualnych oraz rozmaitych podmiotów gospodarczych. Jeśli szukają Państwo producenta konstrukcji stalowych to najlepszym wyborem jest firma Czerwińscy. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zapleczu produkcyjnemu przedsiębiorstwo jest w stanie szybko i dokładnie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Zajmuje się między innymi produkcją wiat, hal i zadaszeń pod maszyny rolnicze, samochody osobowe i ciężarowe oraz siano i słomę. Dachy tych konstrukcji mogą być wykonane jako jednospadowe lub dwuspadowe, a bramy zamontowane w wersji przeusuwanej lub otwieranej na boki. Oczywiście każdy z obiektów może być pomalowany na wybrany kolor, orynnowany i doświetlony świetlikami lub oknami. Równie bogata oferta dotyczy garaży blaszanych, które mogą być także docieplone i zakotwiczone. Dodatkowo w ramach kompleksowej oferty pracownicy firmy podejmują się wylewania posadzek i kładzenia kostki brukowej we wzniesionych obiektach.

 5. PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH PIOTR WITEK

  Polska

  Zajmujemy się głównie projektowanie konstrukcji budowlanych , nasza specjalizacja to hale stalowe. Posiadamy kolekcję gotowych projektów hal stalowych, część z nich oferujemy jako kompleksowe rozwiązanie, projekt, produkcja, montaż. Oferowane przez nas gotowe projekty hal wyróżnia duża jakość rysunków które są spójne z opisem i obliczeniami inżynierskimi. Do projektowania wykorzystujemy najwyższej klasy oprogramowanie, które daje gwarancje bezkolizyjnego montażu. Dla klientów którzy nabyli u nas gotowy projekt dajemy pisemna zgodę na adaptacje projektu, oraz w razie potrzeby wykonujemy rewizje na życzenie klienta w postaci zmiany lokalizacji otworów bram wjazdowych oraz okien. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie inwestycji, doradzamy, wskazujemy najbardziej optymalne rozwiązania inżynierskie. Oferowane hale pod względem schematów są optymalne, co pozwala na znaczne oszczędności. Polecamy nasze projekty jako dobrze i mądrze zaprojektowane przy zachowaniu ekonomi materiałowej. Nasze bogate doświadczenie pozwoli sprostać każdemu zadaniu. W swojej ofercie mamy również projekty budowlane, uzyskujemy decyzje o pozwoleniu na budowę, projektujemy nowe obiekty jak i zmieniamy istniejące. W swoim dorobku mamy wyjątkowe projekty przebudów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KONSTAL EDYTA KURNIK

  Polska

  Firma Konstal w Krasnych-Lasocicach od kilkunastu lat gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych konstrukcji stalowych. Profesjonalnie produkuje, sprzedaje oraz montuje m.in. garaże blaszane, bramy garażowe, kojce dla psów, schowki budowlane oraz wiele innych starannie wykonanych konstrukcji. Gotowe wyroby dostarcza własnym wyrobem. Zapewnia również precyzyjny montaż.

 2. CLC GMBH

  Niemcy

  Firma CLC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, Osłony dla samochodów, fences, Garaże prefabrykowane, Osłony dla samochodów, i weranda. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 3. WILKING TRANSPORTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILKING TRANSPORTE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Waltrop, Niemcy.

 4. TOP-CONSULTING UG

  Niemcy

  Firma TOP-CONSULTING UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Hirschfelde, Niemcy.

 5. MIDTJYSK CARPORTE

  Dania

  Firma MIDTJYSK CARPORTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Kjellerup, Dania.

 1. SIMPLHAUS

  Słowenia

  Firma SIMPLHAUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy mieszkalne typu mobil home, Domki segmentowe, Przyczepy mieszkalne typu mobil home, i Domki segmentowe. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 2. KONSTAL

  Polska

  Firma KONSTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, i Kontenery. Ma siedzibę w Jodlownik, Polska.

 1. LITHOBETON

  Belgia

  Firma LITHOBETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, posadzki klinkierowe, kabiny, i Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Snaaskerke, Belgia.

 2. CHALETS BAKA

  Belgia

  Firma CHALETS BAKA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, sauny, szalety, chaty góralskie prefabrykowane, i Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 3. CARTOP GMBH

  Niemcy

  Firma CARTOP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach zadaszenie metal. Ma siedzibę w Harrislee, Niemcy.

 4. CHALET CENTER

  Belgia

  Firma CHALET CENTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, sauny, Garaże prefabrykowane, domy z bali, i stajnia dla koni. Ma siedzibę w Sint-Niklaas / Dendermonde, Belgia.

 5. EDIL GIARA SRL

  Włochy

  Firma EDIL GIARA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach budowanie elektrowni wodnych, i garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Trinità, Włochy.

 6. EVKON

  Turcja

  Firma EVKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, Domki prefabrykowane, biura prefabrykowane, construction of prefabricated houses, Garaże prefabrykowane, i Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. PREFABRICATED CAR GARAGE

  Turcja

  Firma PREFABRICATED CAR GARAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach montaż garażu, boksy samochodowe prefabrykowane, i prefabrykowane garaże blaszane. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 8. SCHNAUER RAUMZELLENBAU GMBH & CO KG

  Austria

  Firma SCHNAUER RAUMZELLENBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Krems An Der Donau, Austria.

 1. GRÖTZ BAUUNTERNEHMUNG BETONWERK GMBH

  Niemcy

  Firma GRÖTZ BAUUNTERNEHMUNG BETONWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach prefabrykowane garaże betonowe. Ma siedzibę w Gaggenau, Niemcy.

 2. GUIDOS MOTORRADBOX

  Austria

  Firma GUIDOS MOTORRADBOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Spittal/Drau, Austria.

 3. STEEL BUILDINGS & EQUIPMENT INDUSTRIES

  Wietnam

  Firma STEEL BUILDINGS & EQUIPMENT INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Steel, structural. Ma siedzibę w Hanoi, Wietnam.

 4. HUNDHAUSEN GARAGEN

  Niemcy

  Firma HUNDHAUSEN GARAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach garaż. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 5. CURTOVINO.CH

  Szwajcaria

  Firma CURTOVINO.CH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 6. AWAK - MOBILGARAZS

  Polska

  Firma AWAK - MOBILGARAZS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Warszawa (praga-Południe), Polska.

 7. SINOMAK BIKEPORTS

  Niemcy

  Firma SINOMAK BIKEPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 8. ANGELONI ALFREDO & FIGLI S.R.L.

  Włochy

  Firma ANGELONI ALFREDO & FIGLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Budki i wiaty, Garaże prefabrykowane, Budki i wiaty, i Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Magliano De' Marsi, Włochy.

 9. ABR-INDUSTRIE

  Francja

  Firma ABR-INDUSTRIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Triel Sur Seine, Francja.

 10. SERENA PREFABBRICATI S.R.L.

  Włochy

  Firma SERENA PREFABBRICATI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Garaże prefabrykowane, i Garaże prefabrykowane. Ma siedzibę w Vedelago, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo