• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • galwanoplastyka - urządzenia

Wyniki dla

Galwanoplastyka - urządzenia - Import eksport

 1. LAUBSCHER PRÄZISION AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1846 roku, tradycyjna firma Laubscher Präzision AG stała się wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie precyzyjnych części toczonych dzięki udanej symbiozie między tradycją a innowacją. Gotowe do montażu precyzyjne części toczone w zakresie średnic od 0, 3 – 42 mm, wykonane z różnych gatunków stali, metali nieżelaznych i lekkich oraz materiałów specjalnych. Obróbka termiczna i galwaniczna w naszych zakładach. Serie od 500 sztuk po kilka milionów sztuk. Najstarsza firma w branży, założona w 1846 roku, funkcjonująca jako spółka akcyjna od 1920 roku. 260 pracowników. 500 jednostek produkcyjnych. Powierzchnia produkcyjna ok. 22.400 m2. Certyfikat jakości ISO 9001. Certyfikat środowiskowy ISO 14001. Certyfikat dla urządzeń medycznych ISO 13485.

 2. PROBAS.PLATING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjność i precyzja to nasze atuty. Jako młoda firma zajmujemy się produkcją wymagających produktów galwanicznyych przeznaczonych na rynek międzynarodowy. Jesteśmy ekspertami w zakresie powłok z metali szlachetnych, od najmniejszych elementów po duże oraz wyszukane geometrycznie elementy dekoracyjne i techniczne. Dzięki naszemu zespołowi pod dyrekcją Daniela Proba, który zdobył doświadczenie w tradycyjnej firmy galwanotechnicznej z południowych Niemczech, spełniamy Twoje specyficzne wymagania, stosując najnowocześniejsze procesy i technologię instalacji. Siedziba naszej firmy o powierzchni 5800 m2 znajduje się w Böbingen nad Rems, w południowych Niemczech, gdzie korzysta z optymalnej infrastruktury i zdrowej przyrody. Tam na powierzchni produkcyjnej 1400 m2, na jednych z największych w Europie w pełni zautomatyzowanych instalacji galwanicznych do powlekania ram matalami szlachetnymi, produkujemy szeroką gamę powłok ze złota i brązu, w tym okien wystawowych do 16 m - dostosowanych do Twoich projektów.

 3. WIOTEC® ENSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Elastyczność jest dla nas bardzo ważna. Jeśli chodzi Ci o terminowość, krótkie terminy realizacji, produkcję prototypów lub przetwarzanie dużych i małych ilości o różnej geometrii, to jesteśmy odpowiednim partnerem. Nasze powierzchnie: nikiel, chrom, WICROM czarny (kolor antracytowy na bazie chromu o wartości 3), złoto, miedź, mosiądz, cyna (z połyskiem i matowa), cynk / gruba warstwa/ z lub bez uszczelnienia. Nasza specjaloność: Profesjonalne wykańczanie różnorodnych produktów w oparciu o szeroką gamę podstawowych materiałów: żelazo, miedź, mosiądz, aluminium, cynk odlewany ciśnieniowo, odlewy aluminiowe. Dodatkowe indywidualne usługi obejmują: Sortowanie / pakowanie / kompletowanie zamówień. Montaż zespołów. Znakowanie i etykietowanie. Zatykanie i odblokowywanie rur. Wciskanie i wtłaczanie elementów z tworzyw sztucznych. Zabezpieczanie gwintu.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 5. A.G.B. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma A.G.B. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rama, i urządzenia i maszyny do obróbki galwanotechnicznej metali. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MKV METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Jako producent specjalnych urządzeń galwanicznych i przemysłowych, od momentu założenia firmy koncentrujemy się na indywidualnym planowaniu i produkcji wg specyfikacji klienta i wytycznych dotyczących procesu. Nasza praca opiera się na doświadczeniu i rozległej szczegółowej wiedzy zebranej w przeciągu kilku dziesięcioleci w zakresie budowy urządzeń dla wielu branż. Po szczegółowym rozplanowaniu i stopniowej rozbudowie produkcji przenieśliśmy się do nowego budynku firmy w naszej centrali w Allersberg we Frankonii. Na powierzchni produkcyjnej prawie 5.000 m2 połączyliśmy wcześniej wydzielone obszary produkcyjne. Umożliwiło to optymalizację procesów wewnętrznych i skrócenie ścieżek koordynacji. Obecnie nasz zespół składa się z około 70 wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów, dzięki którym współpracujemy i wspieramy naszych klientów na całym świecie. Nasz wysoki stopień integracji pionowej pozwala nam osiągać największą możliwą elastyczność - od projektowania w dziale planowania aż po montaż na miejscu.

 2. CHINETTI GALVANICA SRL

  Włochy

  Firma zapewnia cynkowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej w beczce, generalnie w przypadku małych elementów metalowych, cynkowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej w warunkach statycznych, z trawieniem na linii, dla maks. wymiarów 400x1000x3000 mm, miedziowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej warstwowo materiałów do nawęglania, niklowanie elektrolityczne małych elementów metalowych z żelaza i mosiądzu, naturalne utlenianie anodowe i czernienie, laboratorium wewnętrzne do analiz chemicznych, pomiary grubości powłoki wg metod magnetycznych, elektrochemicznych, promieniami X

 3. GERWECK GMBH OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Gerweck GmbH Oberflächentechnik jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie galwanicznej obróbki powierzchni oraz powlekania metali i metali lekkich. Udane połączenie galwanizacji taśmowej oraz indywidualnych części w połączeniu z wysoką jakością i zadowoleniem klienta zapewnia nam klientów z branży motoryzacyjnej, elektrycznej i medycznej. Towarzyszymy naszym klientom od wczesnych etapów realizacji nowych projektów na naszej prototypowni, zaprojektowanej zgodnie z najnowszą technologią, aż do produkcji seryjnej. Aby sprostać wymaganiom dynamicznych rynków, koncentrujemy się na rozwoju technologicznym urządzeń i na najnowszych metodach analizy. Oferujemy idealną koordynację i elastyczne dostosowanie systemów do Państwa produktów. Nasze planowanie produkcji jest kontrolowane przez nowoczesny system kontroli zakładu oraz system ERP wspierany przez SAP. Jest to pierwszy ważny krok dla naszej firmy w kontekście digitalizacji 4.0.

 4. LARS ITALAIA S.R.L.

  Włochy

  LARS Italia zrodziła się w 1991 roku, mając na celu kontynuację i rozwijanie doświadczenia wypracowanego przez wspólników na polu przemysłowej elektroniki siłowej. Działalność związana z projektowaniem i produkcją urządzeń z biegiem lat rozwijała się, umożliwiając firmie coraz większą specjalizację w sektorze ochrony katodowej z prądem przyziemnym struktur metalowych przed korozją galwaniczną.

 5. LOESER GMBH

  Niemcy

  Firma LOESER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Galwanoplastyka - urządzenia, urządzenia i maszyny do doszlifowywania metali, okrawanie, Galwanoplastyka - urządzenia, i szlifierki do metali. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 1. AJD D.O.O.

  Słowenia

  Firma AJD D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Galwanoplastyka - urządzenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Frezowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Galwanoplastyka - urządzenia, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Zgornja Ložnica, Słowenia.

 2. O.M.G. S.A.S. DI GIBOGINI STEFANO & C.

  Włochy

  Firma O.M.G. S.A.S. DI GIBOGINI STEFANO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do cynkowania, i instalacje galwaniczne. Ma siedzibę w Pombia, Włochy.

 1. CARLO GENNARI VACUUM METALLIZATION MACHINES

  Włochy

  Firma CARLO GENNARI VACUUM METALLIZATION MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach metalizacja tworzyw sztucznych, metalizacja próżniowa, i metalizacja szkła. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. ANOPOL LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANOPOL LTD., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie metali, Chemicals, metal finishing, i elektryczne polerowanie stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. IMPREGLON ZWÖNITZ GMBH

  Niemcy

  Firma IMPREGLON ZWÖNITZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Zwönitz, Niemcy.

 4. FISCHER GMBH & CO. SURFACE TECHNOLOGIES KG

  Niemcy

  Firma FISCHER GMBH & CO. SURFACE TECHNOLOGIES KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, instalacje galwaniczne, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, instalacje do obróbki powierzchni, i budowa - wyposażenie. Ma siedzibę w Katzenelnbogen, Niemcy.

 5. ANKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ANKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanoplastyka - urządzenia, hard chrome, powlekanie technologią z niklem chemicznym, Galwanoplastyka - urządzenia, i szlifowanie na kole. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Niemcy

  Firma ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Galwanoplastyka - urządzenia, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 7. OMIG SRL

  Włochy

  Firma OMIG SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Olginate, Włochy.

 8. FORTEX - WATER TECHNOLOGIES

  Białoruś

  Firma FORTEX - WATER TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kozły drewniane, i urządzenia i maszyny do obróbki galwanotechnicznej metali. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 1. BRAUNBECK GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUNBECK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Karlstein, Niemcy.

 2. BOVING D.O.O.

  Słowenia

  Firma BOVING D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Kozina, Słowenia.

 3. TAMPONGALVANIK MARIO FUHRMANN

  Niemcy

  Firma TAMPONGALVANIK MARIO FUHRMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Galwanoplastyka - urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Galwanizacja stali i metali, Galwanoplastyka - urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. LUDY GALVANOSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma LUDY GALVANOSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Höhfröschen, Niemcy.

 5. AXEL BREUER METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Firma AXEL BREUER METALLVEREDELUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 6. LEUKEL GALVANO GESTELLE

  Niemcy

  Firma LEUKEL GALVANO GESTELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Hünstetten-Görsroth, Niemcy.

 7. ING. W. GARHÖFER GMBH

  Austria

  Firma ING. W. GARHÖFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. GALVANO TECHNIC SÀRL

  Szwajcaria

  Firma GALVANO TECHNIC SÀRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Avenches, Szwajcaria.

 9. DELTA INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DELTA INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 10. RALF THOME OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Firma RALF THOME OBERFLÄCHENTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Galwanoplastyka - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Maulbronn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo