• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • galwanoplastyka - urządzenia

Wyniki dla

Galwanoplastyka - urządzenia - Import eksport

 1. PROBAS.PLATING GMBH

  Niemcy

  Innowacyjność i precyzja to nasze atuty. Jako młoda firma zajmujemy się produkcją wymagających produktów galwanicznyych przeznaczonych na rynek międzynarodowy. Jesteśmy ekspertami w zakresie powłok z metali szlachetnych, od najmniejszych elementów po duże oraz wyszukane geometrycznie elementy dekoracyjne i techniczne. Dzięki naszemu zespołowi pod dyrekcją Daniela Proba, który zdobył doświadczenie w tradycyjnej firmy galwanotechnicznej z południowych Niemczech, spełniamy Twoje specyficzne wymagania, stosując najnowocześniejsze procesy i technologię instalacji. Siedziba naszej firmy o powierzchni 5800 m2 znajduje się w Böbingen nad Rems, w południowych Niemczech, gdzie korzysta z optymalnej infrastruktury i zdrowej przyrody. Tam na powierzchni produkcyjnej 1400 m2, na jednych z największych w Europie w pełni zautomatyzowanych instalacji galwanicznych do powlekania ram matalami szlachetnymi, produkujemy szeroką gamę powłok ze złota i brązu, w tym okien wystawowych do 16 m - dostosowanych do Twoich projektów.

 2. GERWECK GMBH OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Gerweck GmbH Oberflächentechnik jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie galwanicznej obróbki powierzchni oraz powlekania metali i metali lekkich. Udane połączenie galwanizacji taśmowej oraz indywidualnych części w połączeniu z wysoką jakością i zadowoleniem klienta zapewnia nam klientów z branży motoryzacyjnej, elektrycznej i medycznej. Towarzyszymy naszym klientom od wczesnych etapów realizacji nowych projektów na naszej prototypowni, zaprojektowanej zgodnie z najnowszą technologią, aż do produkcji seryjnej. Aby sprostać wymaganiom dynamicznych rynków, koncentrujemy się na rozwoju technologicznym urządzeń i na najnowszych metodach analizy. Oferujemy idealną koordynację i elastyczne dostosowanie systemów do Państwa produktów. Nasze planowanie produkcji jest kontrolowane przez nowoczesny system kontroli zakładu oraz system ERP wspierany przez SAP. Jest to pierwszy ważny krok dla naszej firmy w kontekście digitalizacji 4.0.

 3. LAUBSCHER PRÄZISION AG

  Szwajcaria

  Od momentu założenia w 1846 roku, tradycyjna firma Laubscher Präzision AG stała się wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie precyzyjnych części toczonych dzięki udanej symbiozie między tradycją a innowacją. Gotowe do montażu precyzyjne części toczone w zakresie średnic od 0, 3 – 42 mm, wykonane z różnych gatunków stali, metali nieżelaznych i lekkich oraz materiałów specjalnych. Obróbka termiczna i galwaniczna w naszych zakładach. Serie od 500 sztuk po kilka milionów sztuk. Najstarsza firma w branży, założona w 1846 roku, funkcjonująca jako spółka akcyjna od 1920 roku. 260 pracowników. 500 jednostek produkcyjnych. Powierzchnia produkcyjna ok. 22.400 m2. Certyfikat jakości ISO 9001. Certyfikat środowiskowy ISO 14001. Certyfikat dla urządzeń medycznych ISO 13485.

 4. WIOTEC® ENSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Elastyczność jest dla nas bardzo ważna. Jeśli chodzi Ci o terminowość, krótkie terminy realizacji, produkcję prototypów lub przetwarzanie dużych i małych ilości o różnej geometrii, to jesteśmy odpowiednim partnerem. Nasze powierzchnie: nikiel, chrom, WICROM czarny (kolor antracytowy na bazie chromu o wartości 3), złoto, miedź, mosiądz, cyna (z połyskiem i matowa), cynk / gruba warstwa/ z lub bez uszczelnienia. Nasza specjaloność: Profesjonalne wykańczanie różnorodnych produktów w oparciu o szeroką gamę podstawowych materiałów: żelazo, miedź, mosiądz, aluminium, cynk odlewany ciśnieniowo, odlewy aluminiowe. Dodatkowe indywidualne usługi obejmują: Sortowanie / pakowanie / kompletowanie zamówień. Montaż zespołów. Znakowanie i etykietowanie. Zatykanie i odblokowywanie rur. Wciskanie i wtłaczanie elementów z tworzyw sztucznych. Zabezpieczanie gwintu.

 5. A.G.B. SRL

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MKV METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Jako producent specjalnych urządzeń galwanicznych i przemysłowych, od momentu założenia firmy koncentrujemy się na indywidualnym planowaniu i produkcji wg specyfikacji klienta i wytycznych dotyczących procesu. Nasza praca opiera się na doświadczeniu i rozległej szczegółowej wiedzy zebranej w przeciągu kilku dziesięcioleci w zakresie budowy urządzeń dla wielu branż. Po szczegółowym rozplanowaniu i stopniowej rozbudowie produkcji przenieśliśmy się do nowego budynku firmy w naszej centrali w Allersberg we Frankonii. Na powierzchni produkcyjnej prawie 5.000 m2 połączyliśmy wcześniej wydzielone obszary produkcyjne. Umożliwiło to optymalizację procesów wewnętrznych i skrócenie ścieżek koordynacji. Obecnie nasz zespół składa się z około 70 wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów, dzięki którym współpracujemy i wspieramy naszych klientów na całym świecie. Nasz wysoki stopień integracji pionowej pozwala nam osiągać największą możliwą elastyczność - od projektowania w dziale planowania aż po montaż na miejscu.

 2. CHINETTI GALVANICA SRL

  Włochy

  Firma zapewnia cynkowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej w beczce, generalnie w przypadku małych elementów metalowych, cynkowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej w warunkach statycznych, z trawieniem na linii, dla maks. wymiarów 400x1000x3000 mm, miedziowanie elektrolityczne w kąpieli alkalicznej warstwowo materiałów do nawęglania, niklowanie elektrolityczne małych elementów metalowych z żelaza i mosiądzu, naturalne utlenianie anodowe i czernienie, laboratorium wewnętrzne do analiz chemicznych, pomiary grubości powłoki wg metod magnetycznych, elektrochemicznych, promieniami X

 3. LARS ITALAIA S.R.L.

  Włochy

  LARS Italia zrodziła się w 1991 roku, mając na celu kontynuację i rozwijanie doświadczenia wypracowanego przez wspólników na polu przemysłowej elektroniki siłowej. Działalność związana z projektowaniem i produkcją urządzeń z biegiem lat rozwijała się, umożliwiając firmie coraz większą specjalizację w sektorze ochrony katodowej z prądem przyziemnym struktur metalowych przed korozją galwaniczną.

 4. GALVANICA ARICCI S.R.L.

  Włochy

 5. O.M.G. S.A.S. DI GIBOGINI STEFANO & C.

  Włochy

 1. AJD D.O.O.

  Słowenia

 2. CARLO GENNARI VACUUM METALLIZATION MACHINES

  Włochy

 1. ANOPOL LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 2. FORTEX - WATER TECHNOLOGIES

  Białoruś

 3. FISCHER GMBH & CO. SURFACE TECHNOLOGIES KG

  Niemcy

 4. OMIG SRL

  Włochy

 5. DORSETWARE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. BOVING D.O.O.

  Słowenia

 7. TALLERES DE PLÁSTICOS ROCA Y ROCA SL

  Hiszpania

 8. DITEC DR. KAHLICH & LANGER GMBH

  Niemcy

 1. DONVI S.R.L.

  Włochy

 2. AGB TECNO S.R.L.

  Włochy

 3. POLAR CHIMICA S.R.L.

  Włochy

 4. EUROTECNICHE S.R.L.

  Włochy

 5. COSECO S.R.L.

  Włochy

 6. GALVATRONIC BVBA

  Belgia

 7. ARGAL S.R.L.

  Włochy

 8. BÜTTNER - SCHMITZ GESTELLE GMBH

  Niemcy

 9. PETERSEN & KLUTH GMBH WIRTSCHAFTSPRÜFUNGSGESELLSCHAFT STEUERBERATUNGSGESELLSCHAFT

  Niemcy

 10. C.M.G. S.A.S. DI PANZA ADRIANA & C.

  Włochy