• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • galwanizacja stali i metali

Wyniki dla

Galwanizacja stali i metali - Import eksport

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 2. CENTRO GALVANICO SUD ITALIA

  Włochy

  Firma CENTRO GALVANICO SUD ITALIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach chromowanie metali, niklowanie metali, cynowanie galwaniczne, i cynkowanie metali. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. SURCOTEC SA

  Szwajcaria

  Firma SURCOTEC SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Plan-Les-Ouates Ge, Szwajcaria.

 4. AXYNTEC DÜNNSCHICHTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AXYNTEC DÜNNSCHICHTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. GRAFIC CROMIA SRL

  Włochy

  Firma GRAFIC CROMIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, chromowanie metali, obróbka galwaniczna, Polerowanie stali i metali, i galwanizacja. Ma siedzibę w Monte San Savino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAL IN LTD

  Bułgaria

  Firma METAL IN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Frezowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki - części i osprzęt, Galwanizacja stali i metali, podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy, podwykonawstwo usług dla przemysłu samochodowego, i blacha. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 2. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polska

  Od lat działamy w branży obróbki powierzchniowej. Przedmiotem świadczonych usług jest obróbka galwaniczna stali, metali kolorowych (miedzi, mosiądzu), a także tworzyw sztucznych (ABS). Posiadamy takie certyfikaty jak IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym maszynom świadczymy usługi o najwyższej jakości. Nasze usługi obejmują: - cynkowanie elektrolityczne, - powłoki stopowe cynk-nikiel, - miedziowanie, - niklowanie, - srebrzenie, - cynowanie - chromowanie tworzyw sztucznych. Technolog odpowiada za jakość otrzymywanych wyrobów. W tym celu ma do dyspozycji dobrze wyposażone laboratorium analityczne oraz laboratorium kontrolno-pomiarowe. Standardowo są w nich wykonywane m.in.: - badanie grubości, które jest przeprowadzane za pomocą promieniowania rentgenowskiego (X-Ray) - badanie odporności antykorozyjnej, wykonywane w komorze solnej (wg. normy ISO 9227). Klienci (gałęzie przemysłu): - branża motoryzacyjna, - budownictwo, - armatura sanitarna, - przemysł elektrotechniczny i energetyczny, - przemysł AGD.

 3. GALWMET. MAGDALENA NAJDEK

  Polska

  Firma „GALWMET” powstała na początku 2000 roku i obecnie jest jedną z największych firm prywatnych, znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław), która zajmuje się takimi usługami jak: obróbka skrawaniem elementów wielkogabarytowych na maszynach CNC poprzez frezowanie, toczenie, wiercenie koordynacyjne, szlifowanie, obróbka galwaniczna poprzez cynkowanie, miedziowanie, fosforanowanie, chromowanie, cynowanie, srebrzenie i niklowanie ślusarstwo poprzez cięcie, gięcie, śrutowanie, wycinanie plazmowo-gazowe lakierowanie proszkowe oraz malowanie podkładem cynkowym Nasze usługi oparte są na bazie maszyn i urządzeń CNC, co gwarantuje spełnianie rosnących wymagań jakościowych naszych Klientów. Nieustannie doskonalimy umiejętności i podnosimy kwalifikacje wszystkich pracowników pod okiem wyspecjalizowanej, mającej długoletnie doświadczenie, kadry kierowniczej. Galwanizacja i ślusarstwo wykonywane są w naszej firmie przez wyodrębnione wydziały, co pozwala na optymalne rozplanowanie zleceń i ich terminowe wykonanie.

 4. GALVACO

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Galvaco du Weert Groep specjalizuje się w cynkowaniu i w kolorowych powłokach wykonanych w procesie elektrostatycznego malowania proszkowego. Galvaco jest w stanie zapewnić realizację całego procesu: od stali czarnej po dostawę wyrobu gotowego do klienta lub na miejsce wykonania prac. Glavaco du Weert Groep oferuje Ci naatępujące usługi: cynkowanie ogniowe, cynkowanie delta (specjalność), realizacja elektrostatycznego malowania proszkowego, kontrola jakości, różne konfekcjonowanie i transport do końcowego miejsca przeznaczenia.

 5. ZUGIL-PROJEKT

  Polska

  Profesjonalne galwanizernie oraz kabiny proszkowe i malarnie kataforetyczne. Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w projektowaniu urządzeń z branży powłok ochronnych. Oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość i solidność naszych obiektów takich jak kabino-suszarki, kabiny malarskie czy malarnie proszkowe. : do chemicznego i elektrochemicznego przygotowania powierzchni, do nakładania powłok galwanizerskich, do nakładania powłok malarskich, do suszenia, do chemicznego oczyszczania ścieków z galwanizerni i malarni oraz ścieków bytowych, do demineralizacji i uzdatniania wody, do usuwania powłok malarskich metodą pyrolizy, do transportu technologicznego, do wentylacji.

 1. GALWAX

  Polska

  Jesteśmy zakładem usługowo-produkcyjnym z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu prac galwanizacyjnych. Mamy szeroką wiedzę dotyczącą srebrzenia, złocenia, niklowania oraz pokrywania przedmiotów powłokami z innych metali. Świadczymy następujące usługi galwanotechniczne: cynkowanie, cynowanie (drobnych elementów, styków energetycznych, elementów AGD), niklowanie chemiczne (stali, miedzi, stopów miedzi), niklowanie techniczne, srebrzenie (styków, drobnych elementów), srebrzenie techniczne, złocenie (obwodów drukowanych, złączy krawędziowych), złocenie techniczne, złocenie twarde. Oferta zakładu Galwax obejmuje także doradztwo techniczne w zakresie wykonywanych usług oraz pomoc podczas przygotowywania detali do obróbki galwanicznej. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą wybór odpowiednich powłok, które nie tylko ochronią przedmioty przed korozją, ale również będą estetycznie wyglądały

 2. HATTLER & SOHN GMBH METALLVEREDLUNG

  Niemcy

  Pragniemy przedstawić na następnych stronach kim jeseśmy, jak pracujemy i co jeszcze może Was zainteresować, aby dowiedzieć się o nas więcej. Firma. HATTLER & Sohn GmbH, dalej zwana HATTLER, zajmuje się przede wszystkim wykańczaniem powierzchni metalowych. Wykorzystujemy różne procesy galwaniczne w zależności od zastosowania, w tym często także procesy specjalne. Powierzchnie są naszą pasją. Realizujemy zamówienia klientów w naszym zakładzie w Villingen-Schwenningen istniejącym od 90 lat. W tak dużym okresie czasu spotyka się różnorodne wyzwania. Sprostanie im wymaga wysiłku, lecz ich opanowanie daje satysfakcję i poczucie szczęścia. Dlatego cieszymy się już teraz z czekających nas zadań w dziedzinie obróbki powierzchni.

 1. GALBAN MICHAŁ I TOMASZ BANKOWSCY SP.K.

  Polska

  Dysponujemy galwanizernią ręczną zawieszkową, przez co jesteśmy bardzo elastyczni na potrzeby producentów i klientów indywidualnych. Możemy wykonywać zarówno pojedyncze detale jak i dłuższe serie. Szybko możemy wdrożyć nową technologię pod większe zamówienia. Posiadamy bogate doświadczenie w renowacjach metali. Przywracamy blask starym chromom… i patynę zabytkowym przedmiotom. Odnawiamy powłoki galwaniczne na elementach samochodowych i motocyklowych. Oferujemy: chromowanie błyszczące, chromowanie satynowe, niklowanie błyszczące, niklowanie satynowe, miedziowanie błyszczące kwaśne, miedziowanie cyjankaliczne, mosiądzowanie, a także barwienie mosiądzu, miedzi i niklu.

 2. AGMET S.C. - CYNKOWANIE GALWANICZNE

  Polska

  Zajmujemy się cynkowaniem galwanicznym. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie galwanotechniki i współpraca ze światowymi liderami zapewniają nam dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych komponentów. Doświadczenie i technologia przekłada się na najwyższą jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom świadczonych usług i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. Nieustannie podnosimy konkurencyjność i efektywność naszej cynkowni. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania kontrahentów, a przez to budujemy z Nimi długofalowe relacje. Cynkowanie galwaniczne odbywa się na automatycznej linii zawieszkowej i bębnowej. Maksymalne wymiary cynkowanych detali na linii zawieszkowej wynoszą: 3000 x 550 x 1000 mm. Wykonujemy pasywację w kolorze niebieskim, złotym oraz białym.

 3. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albania

  SELMANI sh.p.k. jest firmą założoną w 1994 r. Działa w branży budownictwa cywilnego, oferując konstrukcje ocynkowane ogniowo i stalowe, a także zbiorniki na wodę i paliwo ocynkowane ogniowo i ze stali nierdzewnej. Firma specjalizuje się w produkcji kotłów parowych (bojlerów), grzejników, zbiorników na wodę i zbiorników do paliwa, krat, podłóg, wież kratowych do sieci elektroenergetycznych i instalacji bezprzewodowych, konstrukcji cieplarnianych ocynkowanych ogniowo itp.

 4. GALESA

  Hiszpania

  Firma specjalizująca się w galwanizacji na gorąco do zanurzenia w stopionym cynku. Historyczna firma z gminy Walencja o niezwykle długiej tradycji i najwyższej jakości w dziedzinie pokryć metalowych od momentu swego powstania w 1968 r.

 5. GSA

  Hiszpania

  GSA jest znana na rynku jako wzorcowa firma zajmująca się cynkowaniem różnych części. Specjaliści w zakresie najróżniejszych elementów mocujących: śruby, nakrętki, podkładki, sworznie, trzpienie, śruby mocujące. Cynkowanie i produkcja śrub. Wyrób przez producenta.

 6. GALVANOTECNICA SNC

  Włochy

  Cynkowanie żółte, białe, czarne. Niklowanie. Elektroliza. Firma pracuje od ponad 40 lat w branży pokryć galwanicznych, zwłaszcza w branży statycznego cynkowania elektrolitycznego (rozmiary basenów : 2800 x 1400 x 600) i roto. Linie automatyczne gwarantują wysoką produkcję oraz przestrzeganie norm jakości. Gama instalacji pozwala firmie zaspakajać wymagania klientów we wszystkich sektorach przemysłowych.

 7. GALVANICA TOMASINA SNC

  Włochy

 8. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Turcja

 1. COURS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. MICRO + HEGA SURFACES GMBH

  Niemcy

 3. LINNHOFF & PARTNER GALVANOTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. FRANCE GALVA

  Francja

 5. PATOIS BERNARD

  Francja

 6. IVEKOVIC TZM

  Chorwacja

 7. CROMKONTAKT KFT.

  Węgry

 8. SINOSTEEL GERMANY GMBH

  Niemcy

 9. DI MONACO GUMMIERUNGEN E. K.

  Niemcy

 10. ITACROM SRL

  Rumunia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Galwanizacja stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

5782 Przedsiębiorstwa