• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • galanteria łazienkowa

Wyniki dla

Galanteria łazienkowa - Import eksport

 1. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. JM-METZGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JM-Metzger GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem w drugim pokoleniu. Od 40 lat firma JM-Metzger GmbH oferuje kompleksowy serwis w zakresie higieny łazienkowej dla wyspecjalizowanych dealerów. Firma Metzger wyrόżnia się szczególną innowacyjnością. Rozwijamy, produkujemy i rozprowadzamy dozowniki do mydła, systemy sanitarne oraz materiały wypełniające dla wymagających branży oraz oferujemy pełny zestaw usług w dziedzinie higieny dla dystrybutora. Bardzo uważnie słuchamy życzeń i sugestii naszych klientów. Ponieważ pomogły nam one wiele lat temu, zachęcając do stałej zmiany asortymentu i umożliwiając osiągnięcie doskonałości naszych dozowników. Dzięki temu nie ulega wątpliwości, że nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości i podlegają ciągłemu rozwojowi.

 3. LAVELLA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Wszystko, czego potrzebujesz w zakresie produktów łazienkowych i sanitarnych w jednym miejscu. LAVELLA to główna marka tureckiej firmy BURMAS, działającej już od 13 lat na tureckim rynku artykułów sanitarnych, obsługująca do 600 marketów budowlanych. Ponadto, w ciągu ostatnich 5 lat firma BURMAS rozpoczęła globalny eksport swoich produktów do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Malta, Włochy, Litwa, Ukraina, Rumunia, Egipt, Maroko, Pakistan, Gambia, Tunezja, Ghana, Nigeria, Afganistan, Palestyna i Mauritius. Nasz cel: pozyskanie nowych, długoletnich partnerów, a nie tylko wykonanie zamówienia i zakończenie współpracy. Nasza misja: zapewnienie naszym partnerom wszystkiego, czego potrzebują w dziedzinie łazienek i artykułów sanitarnych, wysokiej jakości produktów tureckich w dobrych cenach i z jednego źródła, tak aby nie tracili czasu i nie ponosili kosztów wysyłki, kiedy zaopatrują się w produkty pochodzące z różnych miejsc. Mamy nadzieję, że w ten sposób staną się silniejsi, aby konkurować na swoim rynku. Nasza wizja: chcemy rowpowszechnić koncepcję tureckich wyrobów wysokiej jakości i stać się jedną z największych tureckich marek będącą w stanie zająć trwałą pozycję na rynku globalnym.

 4. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 5. ARI METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1980 roku w Turcji firma ARI METAL specjalizuje się w produkcji sprzętu ze stali nierdzewnej i ocynkowanej do utrzymania czystości hoteli i restauracji. Naszą misją jest przewidywanie i zaspokajanie zmieniających się potrzeb naszych klientów z branży wyrobów metalowych i i wyposażenia hoteli. Zgodnie z naszą misją staramy się o doskonałość, dążąc do osiągnięcia trwałej jakości, prestiżu i pozycji lidera. Naszą główną strategią jest dostarczanie niezawodnych, opłacalnych i wysokiej jakości produktów i usług, które konsekwentnie spełniają oczekiwania klientów. Koncentrujemy się na jakości, przystępności cenowej i zrównoważonym rozwoju, ściśle współpracując z naszym oddanym zespołem w celu udoskonalania naszych produktów i usług oraz dążenia do pozycji lidera w branży. Nasze portfolio produktów obejmuje: •Ławki drewniane •Lustra •Akcesoria łazienkowe •Barierki do kontroli tłumu •Kontenery na śmieci •Kosze na śmieci •Dozowniki środków dezynfekujących •Poręcze •Automatyczne dozowniki papieru z czujnikiem & suszarki do rąk •Produkty z czujnikiem •Zestawy do recyklingu •Dozowniki detergentów i sprzęt higieniczny •Dozowniki papieru i uchwyty do papieru toaletowego •Popielniczki •Szczotki WC •Sprzęt dla hoteli i restauracji •Sprzęt łazienkowy ze stali nierdzewnej •Plastikowe kosze na śmieci •Mosiężne produkty łazienkowe •Suszarki do włosów •Dozowniki mydła i pianki •Zabijacze much •Wieszaki na parasole i płaszcze •Wózki do przenoszenia & czyszczenia. Z dumą eksportujemy do ponad 25 krajów na całym świecie, zdobywając solidną reputację i zaufanie nie tylko w Turcji oraz przestrzegając międzynarodowych standardów dla wszystkich naszych produktów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMPIRE MEUBEL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Empire meubel, dom towarowy online numer 1, proponujący wszystkie rodzaje mebli i dekoracji do domu! Z pasją kreujemy idealną, przytulną atmosferę w Twoim domu. Z zaangażowaniem oferujemy Ci to, co najlepsze, dbając o niezawodność, wysoką jakość i obsługę. Jest to możliwe dzięki naszej szerokiej ofercie i zróżnicowanemu wzornictwu. Proponowane przez nas produkty są funkcjonalne i stylowe. Szeroki wachlarzow trendów i stylów wnętrz pozwala Ci cieszyć się codziennym przebywaniem w domu, w pięknej przestrzeni życiowej. W Empire meubel, chcemy wykreować motywujące środowisko, w którym nasi klienci znajdują inspirację i odkrywają swój styl. Mamy wiele propozycji dla domu, ogrodu, biura, baru i restauracji. Na przykład, panele ścienne i dekoracje dla domu, aby Twój pokój lśnił królewskim blaskiem i wiele więcej. Także krzesła, stoły, stołki barowe, półki, meble pod telewizor, łóżka kontynentalne, łóżka, zagłówki, materace, szafki nocne, stoliki nocne, biurka, szafki pod umywalkę, szafki do pralki i zestawy mebli do jadalni

 2. EXPROZONE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EXPROZONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Brodziki. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, drzwi wewnętrzne, drzwi ze stali nierdzewnej, laminated flooring, mosaic tiles, sufit podwieszony, sanitary ware, wanna, i shower enclosures. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SEMENTIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEMENTIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Galanteria łazienkowa, Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, toothbrushes, mydelniczka, Galanteria łazienkowa, i artykuły do łazienek. Ma siedzibę w Le Plessis-Grammoire, Francja.

 4. KEMMLIT-BAUELEMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEMMLIT-BAUELEMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Ma siedzibę w Dußlingen, Niemcy.

 5. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Meble łazienkowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Brodziki, szafki łazienkowe i toaletki, i Narzędzia budowlane przenośne, zasilane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MPI - MINERAL PRODUCTS INTERNATIONAL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MPI - MINERAL PRODUCTS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Hotele - meble, Hotele - wyposażenie meblowe, Galanteria łazienkowa, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Hotele - meble, i Hotele - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 2. MES TRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MES TRADE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pudła z tworzyw sztucznych, Galanteria łazienkowa, Zabawki z drewna, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, manierki, kadzie plastikowe, Pudełka z tworzyw sztucznych, i opakowania dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 1. VOSSEN

  Polska

  Vossen od 1925 roku zajmuje się produkcją ręczników, szlafroków i dywaników łazienkowych. Do produkcji swoich wyrobów firma wykorzystuje najszlachetniejsze gatunki bawełny, które nadają wykonanym z nich ręcznikom wyjątkową miękkość i zwiększa ich właściwości absorpcyjne. Doskonałą trwałość i wartości użytkowe wyroby Vossen zawdzięczają niezwykle wysokiej gramaturze tkanin frotte (nawet 700 g/m2) z których są wykonane, oraz nowoczesnej technologii produkcji pozwalającej na zastosowanie mikrobawełny, dodatku lnu, soji lub lyocell w produkcji wyrobów frotte, oraz specjalny gęsty splot dla ręczników hotelowych. Oprócz walorów praktycznych ręczniki, szlafroki i dywaniki firmy Vossen cechuje ciekawe wzornictwo i bogata kolorystyka. Wszystkie produkty opatrzone marką Vossen mają ponadto certyfikat Oko-Tex-Standard 100 potwierdzający humanekologię produktu włókiennicznego i dającego gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego komfortu używania wyrobu.

 2. VALA

  Turcja

  Projektując produkty spełniające wysokie standardy, Vala wysuwa się na czoło w swojej dziedzinie dzięki rozwiązaniom wnoszącym dodatni wkład w ludzkie życie. Firma Vala pokazuje swoją jakość dzięki rozwiązaniom pozwalającym osiągnąć perfekcję w projektowaniu akcesoriów łazienkowych i kuchennych i odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Posiadamy szeroką gamę produktów: meble łazienkowe, deski sedesowe, prysznice i baterie łazienkowe, akcesoria łazienkowe i wiele innych! Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji. Vala pragnie objąć swoim sukcesem inne rynki, jednocześnie stale udowadniając swoją jakość na rynku krajowym i sprawiając, że nazwa firmy jest kojarzona z zaufaniem, perfekcją i konkurencyjnymi cenami. Vala, firma przekształcająca standardowe produkty, takie jak baterie i zestawy prysznicowe, dodając do nich wysokiej jakości elementy wystroju, to marka, która z nawiązką spełni Twoje oczekiwania. Firma udowadnia swoją jakość dzięki rozwiązaniom zgodnym z normami ISO i CE i jednocześnie dba o zrównoważony rozwój, stosując rozwiązania przyjazne dla środowiska. Pod tym względem Vala jest marką, która pragnie budować nie tylko teraźniejszość, ale i przyszłość! Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. INVENA S.A.

  Polska

  W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości produkty łazienkowe i instalacyjne takie jak armatury i baterie, deszczownie czy krany umywalkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości baterii łazienkowych. Zapewniamy Państwu niezawodne i praktyczne rozwiązania oraz bogaty wybór eleganckich produktów inspirowanych m.in. skandynawskimi trendami. Nasza przyjemna dla oka armatura łazienkowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy m.in. baterie umywalkowe, natryskowe, wannowe oraz baterie do bidetów. Asortyment naszej firmy obejmuje również baterie Invena i inne elementy podtynkowe takie jak deszczownice czy przyłącza. Dodatkowo w dziale z bateriami specjalistycznymi znajdą Państwo m.in. baterie bezdotykowe oraz baterie zlewozmywakowe z uchwytem specjalistycznym INIS. Nasza oferta armatury do instalacji wodnych obejmuje m.in. kurki, zawory zwrotne i przelotowe, filtry do wody, wodomierze, reduktory ciśnienia.

 4. DOMEKO

  Polska

  Towary, które znajdują się w naszej ofercie, to przede wszystkim produkty marek znanych ze swojej wysokiej jakości oraz niezawodności. Współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami glazury i płytek ceramicznych, w tym Paradyż i Tubądzin. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów drewnianych i drewnopochodnych marek wiodących w Polsce i Europie. Wspólnie ze współpracującymi z nami producentami dokładamy wszelkich starań, abyśmy mogli zagwarantować kupującym ofertę kompletną i spójną w każdym momencie. Specjalizujemy się również w sprzedaży wanien, kabin prysznicowych czy elementów armatury łazienkowej. Zapewniamy duży wybór mebli łazienkowych

 5. SALON OMNIRES SP. Z O.O

  Polska

  Firma Omnires jest producentem najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni. Oferujemy Państwu produkty, które spełniają trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku. W naszym salonie firmowym przygotowaliśmy dla Państwa ekspozycję 30 w pełni wyposażonych nowoczesnych łazienek, w tym 11 "pod wodą" do samodzielnego przetestowania. Posiadamy bogatą ekspozycję armatury łazienkowej, w tym firm GROHE i Omnires.

 6. VOCCO

  Polska

  Salon łazienek Vocco to nie tylko projekt łazienki, ale w pełni kompleksowa obsługa w zakresie wykonywania remontu łazienki. Jesteśmy dystrybutorem wielu marek importowanych płytek ceramicznych z Hiszpanii, Włoch, Portugalii czy Turcji. Oferujemy szeroki zakres armatury łazienkowej, mebli łazienkowych i oświetlenie łazienkowego. Współpracujemy także z firmami wykonawczymi, co do których mamy pewność, że jakość ich wykonania będzie najwyższa.

 7. C.R.P. MARCHE SRL

  Włochy

  Firma prowadzi działalność w branży budowlanej i dostarcza materiałów do łazienek, takich jak armatury łazienkowe, akcesoria, ogrzewanie, płytki.

 8. SHANGHAI GAOHE IMP. & EXP. CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI GAOHE IMP. & EXP. CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Torebki damskie, Torby skórzane, produkty chemiczne, ELECTRIC EQUIPMENT, Torebki damskie, i Torby skórzane. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. MEGA YAPI ÜRÜNLERI SAN.

  Turcja

  Firma MEGA YAPI ÜRÜNLERI SAN., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach Sedesy, zamknięcia bezpieczne, Sedesy, akcesoria do pryszniców, i akcesoria miedziane do łazienek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. GTM BATHROOM FURNITURE

  Turcja

  Firma GTM BATHROOM FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. WILLIEJAN

  Holandia

  Firma WILLIEJAN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Ma siedzibę w Westerhoven, Holandia.

 4. MAR PLAST GROUP S.P.A.

  Włochy

  Firma MAR PLAST GROUP S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach dozowniki mydła, dystrybutorzy środków do czyszczenia, dystrybutor złożonych ręczników papierowych, i kąpiele i akcesoria. Ma siedzibę w Rio Saliceto, Włochy.

 5. SAVONT GMBH

  Niemcy

  Firma SAVONT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Ma siedzibę w Ursensollen, Niemcy.

 6. DDL SRL

  Włochy

  Firma DDL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, Lustra dekoracyjne, lustro łazienkowe, bathroom furniture, Galanteria łazienkowa, i Lustra dekoracyjne. Ma siedzibę w Vedelago, Włochy.

 7. AQUAGRIF S.L.

  Hiszpania

  Firma AQUAGRIF S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach kran. Ma siedzibę w Sant Joan Despí, Barcelona, Hiszpania.

 8. EFOR METAL

  Turcja

  Firma EFOR METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. DOMODEK METAL PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD

  Turcja

  Firma DOMODEK METAL PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach kitchen accessories, i Przybory kuchenne metalowe. Ma siedzibę w Kemalpasa, Turcja.

 10. SANITERRA INTERNATIONAL LDA

  Portugalia

  Firma SANITERRA INTERNATIONAL LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szalety publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, Galanteria łazienkowa, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w V.n Famalicão, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo