• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gaśnice przeciwpożarowe

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

 1. PASSION PRÉVENTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PASSION PRÉVENTION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnica proszkowa, zapobieganie pożarom, i Hełmy ochronne. Ma siedzibę w Etrechy, Francja.

 2. FIRST INCENDIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FIRST INCENDIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, urządzenie alarmowe, fire fighting, Gaśnice przeciwpożarowe, i gaśnice przenośne. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

 3. MEDASI MEDIZINTECHNIK & ARBEITSSICHERHEIT GEORG LUTSCHI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDASI MEDIZINTECHNIK & ARBEITSSICHERHEIT GEORG LUTSCHI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 4. G & S BRANDSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G & S BRANDSCHUTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Mogendorf, Niemcy.

 5. PFEIFER FEUERWEHRBEKLEIDUNG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PFEIFER FEUERWEHRBEKLEIDUNG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Leibnitz, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WICHMANN BRANDSCHUTZSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WICHMANN BRANDSCHUTZSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 2. ABI PROFILS SAS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABI PROFILS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 3. SME INNOVATIONS LLC

  Rosja

  Firma SME Innovations LLC oferuje innowacyjne produkty do automatycznego gaszenia pożarów w tablicach elektrycznych, szafach 19", korytkach kablowych, gniazdach itp. Środkiem gaśniczym w sprzęcie przeciwpożarowym jest gaz w postaci ciekłej wewnątrz urządzenia. Zalety naszych innowacyjnych produktów to: Brak potrzeby konserwacji do 5 lat, Brak potrzeby zasilania prądem, Napięcie urządzeń elektrycznych do 35 kW, Gaszenie pożarów klasy A, B, E, Bezpieczeństwo dla ludzi i urządzeń, Szeroki zakres stosowania od - 40°С do + 60°С. Oferujemy rozwiązania gaśnicze, które mogą być stosowane jako systemy przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, pod ziemią, w mieszkaniach i domach prywatnych. Nasze innowacyjne automatyczne rozwiązania gaśnicze chronią Ciebie i Twój sprzęt, zapobiegając pożarowi. Gaz gaśniczy - MSDS, certyfikat zgodności.

 4. HANSA SAFETY SERVICES GMBH

  Niemcy

  Hansa Safety Services w Hamburgu i Spijkenisse (obszar portu w Rotterdamie) oferuje pełną gamę sprzętu przeciwpożarowego i usług ochrony przeciwpożarowej, tak aby móc spełnić Twoje wymagania. Kompleksowy serwis, kontrola i konserwacja wszystkich wewnętrznych instalacji i urządzeń przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, a także kalibracja wszystkich stacjonarnych i przenośnych detektorów gazu oraz konserwacja UTI w warsztatach w Spijkenisse i Hamburgu. Oferujemy również analizę piany z testem ogniowym w małej skali. Wszystkie usługi są zatwierdzone przez główne towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak DNVGL, BV, ABS, itp.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ IRENA, KRZYSZTOF ZAJĄC SP. J.

  Polska

  Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych, jednostek ochrony przeciwpożarowej w: sprzęt przeciwpożarowy, węże pożarnicze, umundurowanie straży pożarnych, hydranty, odzież roboczą i ochronną, obuwie ochronne i robocze, sprzęt do prac na wysokości, rękawice ochronne, znaki bezpieczeństwa i ostrzegawcze, instrukcje BHP.inne. Jesteśmy w czołówce firm związanych z tą branżą - jednocześnie pracując bezpośrednio z dostawcami uzyskaliśmy wysoką jakość oferowanych produktów, szeroki asortyment towarowy, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Profesjonalizm i szybkość działania to nasza dewiza, dlatego też problem naszego klienta jest naszym problemem, który jako wyspecjalizowana jednostka zawsze rozwiążemy.

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OGNIORAD. SZCZURKO RADOSŁAW

  Polska

  Do oferty firmy należą: - naprawa, przegląd i konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego posiadających atest Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej - sprzedaż gaśnic i agregatów gaśniczych - sprzedaż szafek do gaśnic - sprzedaż szafek hydratowych i wyposażenia - koce gaśnicze, - sprzedaż oznakowań p.poż i ewakuacyjnych - sprzedaż co2 do migomatu i nalewaków do piwa - bezpłatna konsultacja z zakresu ochrony przeciwpożarowej - przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych - próby ciśnieniowe węży hydrantowych

 2. EXTINTORES SENCO

  Hiszpania

  Firma Extintores Senco Vigo zajmuje się sprzedażą i instalacją oraz konserwacją wszystkich rodzajów sprzętu przeciwpożarowego, gaśnic, wyposażonych hydrantów, czujników, syganlizatorów, drzwi przeciwpożarowych, stałych systemów gaśniczych, etc.

 1. COVALEX

  Hiszpania

  Producent maszyn do wtórnego ładowania gaśnic od 1991 r. Naprawa maszyn. Dystrybucja światowa. Sprzedaż, wtórne ładowanie i konserwacja wszelkiego typu gaśnic. Dostawcy następujących wyrobów: gaśnice, konserwacja gaśnic i detektorów dymu. Ponowne ładowanie gaśnicy. Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych.

 2. GLOBAL SERVICE

  Włochy

  Firma działa w dziedzinie zwalczania pożarów poprzez instalowanie, konserwację i sprzedaż systemów i urządzeń do walki z pożarem. Sprzedajemy online, przez naszą stronę e-handlu, gaśnice proszkowe, z dwutlenkiem węgla, pianowe, wodne, hydranty przeciwpożarowe, skrzynki i walizeczki pierwszej pomocy oraz zestawy do reintegracji, tablice ze wskazaniami do walki z pożarem oraz bezpieczeństwa drogowego. Global Service działa w sektorze bezpieczeństwa pracy i higieny spożywczej (norma HACCP).

 3. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 4. RÜHL FEUERLÖSCHMITTEL GMBH

  Niemcy

  Systemy poliuretanowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i zastosowań. Nasz pełny asortyment tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Jesteśmy przodującym dostawcą proszków, pian i różnych płynów gaśniczych. Doświadczony dostawca płynów czyszczących i dezynfekujących na zamówienie. Nasze produkty: Środki gaśnicze

 5. STRAZAK

  Polska

  Strażak w Toruniu, to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu BHP oraz sprzętu przeciwpożarowego. Oferuje m.in.. hydranty wewnętrzne, apteczki, ubrania robocze i ochronne, wyposażenie i umundurowanie strażaków czy znaki i instrukcje przeciwpożarowe. Produkuje zestawy ADR oraz wyposażenie apteczek pierwszej pomocy. Zajmuje się także legalizacją i naprawą gaśnic.

 6. SERVICIO EXTINTOR

  Hiszpania

  Instalacja i konserwacja gaśnic i systemów przeciwpożarowych.

 7. SHANGHAI TENGER MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI TENGER MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Drabiny i schodki przeciwpożarowe, fire fighting, i Drabiny i schodki przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 8. J.L.J. CONCEPT

  Francja

  Firma J.L.J. CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnica proszkowa, konserwacja gaśnic, i przegląd gaśnic. Ma siedzibę w LA TRETOIRE, Francja.

 1. HANGZHOU MORE SHINE SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU MORE SHINE SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Kuferki na gaśnice, i maski przeciwgazowe. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 2. DEFENDER KITCHEN FIRE SUPPRESSION SYSTEMS

  Turcja

  Firma DEFENDER KITCHEN FIRE SUPPRESSION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach gaśnice pożarowe, montaż instalacji alarmowych przeciwpożarowych, i alarm przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. EMME ANTINCENDIO SRL

  Włochy

  Firma EMME ANTINCENDIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Corsalone, Włochy.

 4. BRANDSCHUTZTECHNIK SERMOND GBR

  Niemcy

  Firma BRANDSCHUTZTECHNIK SERMOND GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Varel, Niemcy.

 5. CSID - CREATIVE SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL DESIGN

  Francja

  Firma CSID - CREATIVE SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, i Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. SÉCURI'OUEST

  Francja

  Firma SÉCURI'OUEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Gaśnice przeciwpożarowe, Podnośniki - wyposażenie, konserwacja gaśnic, Gaśnice przeciwpożarowe, i uprząż. Ma siedzibę w Quédillac, Francja.

 7. ARIS GMBH

  Niemcy

  Firma ARIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Wernau, Niemcy.

 8. AIRCONCEPT GMBH EXTI-SHELTER

  Niemcy

  Firma AIRCONCEPT GMBH EXTI-SHELTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 9. BS-SHOPS GMBH - FEUERLÖSCHER24.COM

  Niemcy

  Firma BS-SHOPS GMBH - FEUERLÖSCHER24.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 10. IBAB INGENIEURBÜRO ALEXANDER BEHRENDT

  Niemcy

  Firma IBAB INGENIEURBÜRO ALEXANDER BEHRENDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

Liczba wyników

360 Przedsiębiorstwa