• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gaśnice przeciwpożarowe

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

 1. PASSION PRÉVENTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PASSION PRÉVENTION, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnica proszkowa, zapobieganie pożarom, i Hełmy ochronne. Ma siedzibę w Etrechy, Francja.

 2. FIRST INCENDIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FIRST INCENDIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, urządzenie alarmowe, fire fighting, Gaśnice przeciwpożarowe, i gaśnice przenośne. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

 3. MEDASI MEDIZINTECHNIK & ARBEITSSICHERHEIT GEORG LUTSCHI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEDASI MEDIZINTECHNIK & ARBEITSSICHERHEIT GEORG LUTSCHI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 4. G & S BRANDSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G & S BRANDSCHUTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Mogendorf, Niemcy.

 5. PFEIFER FEUERWEHRBEKLEIDUNG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PFEIFER FEUERWEHRBEKLEIDUNG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Leibnitz, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WICHMANN BRANDSCHUTZSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WICHMANN BRANDSCHUTZSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 2. SME INNOVATIONS LLC

  Rosja

  Firma SME Innovations LLC oferuje innowacyjne produkty do automatycznego gaszenia pożarów w tablicach elektrycznych, szafach 19", korytkach kablowych, gniazdach itp. Środkiem gaśniczym w sprzęcie przeciwpożarowym jest gaz w postaci ciekłej wewnątrz urządzenia. Zalety naszych innowacyjnych produktów to: Brak potrzeby konserwacji do 5 lat, Brak potrzeby zasilania prądem, Napięcie urządzeń elektrycznych do 35 kW, Gaszenie pożarów klasy A, B, E, Bezpieczeństwo dla ludzi i urządzeń, Szeroki zakres stosowania od - 40°С do + 60°С. Oferujemy rozwiązania gaśnicze, które mogą być stosowane jako systemy przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, pod ziemią, w mieszkaniach i domach prywatnych. Nasze innowacyjne automatyczne rozwiązania gaśnicze chronią Ciebie i Twój sprzęt, zapobiegając pożarowi. Gaz gaśniczy - MSDS, certyfikat zgodności.

 3. HANSA SAFETY SERVICES GMBH

  Niemcy

  Hansa Safety Services w Hamburgu i Spijkenisse (obszar portu w Rotterdamie) oferuje pełną gamę sprzętu przeciwpożarowego i usług ochrony przeciwpożarowej, tak aby móc spełnić Twoje wymagania. Kompleksowy serwis, kontrola i konserwacja wszystkich wewnętrznych instalacji i urządzeń przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, a także kalibracja wszystkich stacjonarnych i przenośnych detektorów gazu oraz konserwacja UTI w warsztatach w Spijkenisse i Hamburgu. Oferujemy również analizę piany z testem ogniowym w małej skali. Wszystkie usługi są zatwierdzone przez główne towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak DNVGL, BV, ABS, itp.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ IRENA, KRZYSZTOF ZAJĄC SP. J.

  Polska

  Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych, jednostek ochrony przeciwpożarowej w: sprzęt przeciwpożarowy, węże pożarnicze, umundurowanie straży pożarnych, hydranty, odzież roboczą i ochronną, obuwie ochronne i robocze, sprzęt do prac na wysokości, rękawice ochronne, znaki bezpieczeństwa i ostrzegawcze, instrukcje BHP.inne. Jesteśmy w czołówce firm związanych z tą branżą - jednocześnie pracując bezpośrednio z dostawcami uzyskaliśmy wysoką jakość oferowanych produktów, szeroki asortyment towarowy, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Profesjonalizm i szybkość działania to nasza dewiza, dlatego też problem naszego klienta jest naszym problemem, który jako wyspecjalizowana jednostka zawsze rozwiążemy.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OGNIORAD. SZCZURKO RADOSŁAW

  Polska

  Do oferty firmy należą: - naprawa, przegląd i konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego posiadających atest Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej - sprzedaż gaśnic i agregatów gaśniczych - sprzedaż szafek do gaśnic - sprzedaż szafek hydratowych i wyposażenia - koce gaśnicze, - sprzedaż oznakowań p.poż i ewakuacyjnych - sprzedaż co2 do migomatu i nalewaków do piwa - bezpłatna konsultacja z zakresu ochrony przeciwpożarowej - przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych - próby ciśnieniowe węży hydrantowych

 1. COVALEX

  Hiszpania

  Producent maszyn do wtórnego ładowania gaśnic od 1991 r. Naprawa maszyn. Dystrybucja światowa. Sprzedaż, wtórne ładowanie i konserwacja wszelkiego typu gaśnic. Dostawcy następujących wyrobów: gaśnice, konserwacja gaśnic i detektorów dymu. Ponowne ładowanie gaśnicy. Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych.

 2. EXTINTORES SENCO

  Hiszpania

  Firma Extintores Senco Vigo zajmuje się sprzedażą i instalacją oraz konserwacją wszystkich rodzajów sprzętu przeciwpożarowego, gaśnic, wyposażonych hydrantów, czujników, syganlizatorów, drzwi przeciwpożarowych, stałych systemów gaśniczych, etc.

 1. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 2. GLOBAL SERVICE

  Włochy

  Firma działa w dziedzinie zwalczania pożarów poprzez instalowanie, konserwację i sprzedaż systemów i urządzeń do walki z pożarem. Sprzedajemy online, przez naszą stronę e-handlu, gaśnice proszkowe, z dwutlenkiem węgla, pianowe, wodne, hydranty przeciwpożarowe, skrzynki i walizeczki pierwszej pomocy oraz zestawy do reintegracji, tablice ze wskazaniami do walki z pożarem oraz bezpieczeństwa drogowego. Global Service działa w sektorze bezpieczeństwa pracy i higieny spożywczej (norma HACCP).

 3. STRAZAK

  Polska

  Strażak w Toruniu, to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu BHP oraz sprzętu przeciwpożarowego. Oferuje m.in.. hydranty wewnętrzne, apteczki, ubrania robocze i ochronne, wyposażenie i umundurowanie strażaków czy znaki i instrukcje przeciwpożarowe. Produkuje zestawy ADR oraz wyposażenie apteczek pierwszej pomocy. Zajmuje się także legalizacją i naprawą gaśnic.

 4. RÜHL FEUERLÖSCHMITTEL GMBH

  Niemcy

  Systemy poliuretanowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i zastosowań. Nasz pełny asortyment tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Jesteśmy przodującym dostawcą proszków, pian i różnych płynów gaśniczych. Doświadczony dostawca płynów czyszczących i dezynfekujących na zamówienie. Nasze produkty: Środki gaśnicze

 5. SERVICIO EXTINTOR

  Hiszpania

  Instalacja i konserwacja gaśnic i systemów przeciwpożarowych.

 6. J.L.J. CONCEPT

  Francja

  Firma J.L.J. CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnica proszkowa, konserwacja gaśnic, i przegląd gaśnic. Ma siedzibę w LA TRETOIRE, Francja.

 7. DEFENDER KITCHEN FIRE SUPPRESSION SYSTEMS

  Turcja

  Firma DEFENDER KITCHEN FIRE SUPPRESSION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach gaśnice pożarowe, montaż instalacji alarmowych przeciwpożarowych, i alarm przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 8. SÉCURI'OUEST

  Francja

  Firma SÉCURI'OUEST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Gaśnice przeciwpożarowe, Podnośniki - wyposażenie, konserwacja gaśnic, Gaśnice przeciwpożarowe, i uprząż. Ma siedzibę w Quédillac, Francja.

 1. ARIS GMBH

  Niemcy

  Firma ARIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Wernau, Niemcy.

 2. BRANDSCHUTZTECHNIK SERMOND GBR

  Niemcy

  Firma BRANDSCHUTZTECHNIK SERMOND GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Varel, Niemcy.

 3. EMME ANTINCENDIO SRL

  Włochy

  Firma EMME ANTINCENDIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Corsalone, Włochy.

 4. AIRCONCEPT GMBH EXTI-SHELTER

  Niemcy

  Firma AIRCONCEPT GMBH EXTI-SHELTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Zülpich, Niemcy.

 5. BS-SHOPS GMBH - FEUERLÖSCHER24.COM

  Niemcy

  Firma BS-SHOPS GMBH - FEUERLÖSCHER24.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. CSID - CREATIVE SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL DESIGN

  Francja

  Firma CSID - CREATIVE SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, i Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 7. IBAB INGENIEURBÜRO ALEXANDER BEHRENDT

  Niemcy

  Firma IBAB INGENIEURBÜRO ALEXANDER BEHRENDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. ROUGE LIGNE

  Francja

  Firma ROUGE LIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, i Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. LONDON CITY FIRE GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONDON CITY FIRE GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Jest również obecna w dziedzinach Gaśnice przeciwpożarowe, Bezpieczeństwo pożarowe, montaż instalacji alarmowych przeciwpożarowych, Gaśnice przeciwpożarowe, i elektrycy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 10. SPEED FIRE PROTECTION SRL

  Rumunia

  Firma SPEED FIRE PROTECTION SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gaśnice przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach konsultacje w dziedzinie ochrony i zapobiegania pożarom, i Czujki pożarowe i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

Liczba wyników

349 Przedsiębiorstwa