• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gaśnice przeciwpożarowe

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

 1. SÉCURI'OUEST

  Francja

  Verified by Europages badge
 2. BS-SHOPS GMBH - FEUERLÖSCHER24.COM

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. G & S BRANDSCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. EHBS KNECHT KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. PFEIFER FEUERWEHRBEKLEIDUNG

  Austria

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. WICHMANN BRANDSCHUTZSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. ABI PROFILS SAS

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. SME INNOVATIONS LLC

  Rosja

  Firma SME Innovations LLC oferuje innowacyjne produkty do automatycznego gaszenia pożarów w tablicach elektrycznych, szafach 19", korytkach kablowych, gniazdach itp. Środkiem gaśniczym w sprzęcie przeciwpożarowym jest gaz w postaci ciekłej wewnątrz urządzenia. Zalety naszych innowacyjnych produktów to: Brak potrzeby konserwacji do 5 lat, Brak potrzeby zasilania prądem, Napięcie urządzeń elektrycznych do 35 kW, Gaszenie pożarów klasy A, B, E, Bezpieczeństwo dla ludzi i urządzeń, Szeroki zakres stosowania od - 40°С do + 60°С. Oferujemy rozwiązania gaśnicze, które mogą być stosowane jako systemy przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, pod ziemią, w mieszkaniach i domach prywatnych. Nasze innowacyjne automatyczne rozwiązania gaśnicze chronią Ciebie i Twój sprzęt, zapobiegając pożarowi. Gaz gaśniczy - MSDS, certyfikat zgodności.

 4. HANSA SAFETY SERVICES GMBH

  Niemcy

  Hansa Safety Services w Hamburgu i Spijkenisse (obszar portu w Rotterdamie) oferuje pełną gamę sprzętu przeciwpożarowego i usług ochrony przeciwpożarowej, tak aby móc spełnić Twoje wymagania. Kompleksowy serwis, kontrola i konserwacja wszystkich wewnętrznych instalacji i urządzeń przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, a także kalibracja wszystkich stacjonarnych i przenośnych detektorów gazu oraz konserwacja UTI w warsztatach w Spijkenisse i Hamburgu. Oferujemy również analizę piany z testem ogniowym w małej skali. Wszystkie usługi są zatwierdzone przez główne towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak DNVGL, BV, ABS, itp.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE OGNIORAD. SZCZURKO RADOSŁAW

  Polska

  Do oferty firmy należą: - naprawa, przegląd i konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego posiadających atest Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej - sprzedaż gaśnic i agregatów gaśniczych - sprzedaż szafek do gaśnic - sprzedaż szafek hydratowych i wyposażenia - koce gaśnicze, - sprzedaż oznakowań p.poż i ewakuacyjnych - sprzedaż co2 do migomatu i nalewaków do piwa - bezpłatna konsultacja z zakresu ochrony przeciwpożarowej - przeglądy hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych - próby ciśnieniowe węży hydrantowych

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ IRENA, KRZYSZTOF ZAJĄC SP. J.

  Polska

  Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów przemysłowych, jednostek ochrony przeciwpożarowej w: sprzęt przeciwpożarowy, węże pożarnicze, umundurowanie straży pożarnych, hydranty, odzież roboczą i ochronną, obuwie ochronne i robocze, sprzęt do prac na wysokości, rękawice ochronne, znaki bezpieczeństwa i ostrzegawcze, instrukcje BHP.inne. Jesteśmy w czołówce firm związanych z tą branżą - jednocześnie pracując bezpośrednio z dostawcami uzyskaliśmy wysoką jakość oferowanych produktów, szeroki asortyment towarowy, a przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Profesjonalizm i szybkość działania to nasza dewiza, dlatego też problem naszego klienta jest naszym problemem, który jako wyspecjalizowana jednostka zawsze rozwiążemy.

 2. COVALEX

  Hiszpania

  Producent maszyn do wtórnego ładowania gaśnic od 1991 r. Naprawa maszyn. Dystrybucja światowa. Sprzedaż, wtórne ładowanie i konserwacja wszelkiego typu gaśnic. Dostawcy następujących wyrobów: gaśnice, konserwacja gaśnic i detektorów dymu. Ponowne ładowanie gaśnicy. Projektowanie urządzeń przeciwpożarowych.

 3. EXTINTORES SENCO

  Hiszpania

  Firma Extintores Senco Vigo zajmuje się sprzedażą i instalacją oraz konserwacją wszystkich rodzajów sprzętu przeciwpożarowego, gaśnic, wyposażonych hydrantów, czujników, syganlizatorów, drzwi przeciwpożarowych, stałych systemów gaśniczych, etc.

 4. GLOBAL SERVICE

  Włochy

  Firma działa w dziedzinie zwalczania pożarów poprzez instalowanie, konserwację i sprzedaż systemów i urządzeń do walki z pożarem. Sprzedajemy online, przez naszą stronę e-handlu, gaśnice proszkowe, z dwutlenkiem węgla, pianowe, wodne, hydranty przeciwpożarowe, skrzynki i walizeczki pierwszej pomocy oraz zestawy do reintegracji, tablice ze wskazaniami do walki z pożarem oraz bezpieczeństwa drogowego. Global Service działa w sektorze bezpieczeństwa pracy i higieny spożywczej (norma HACCP).

 5. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy gaśnic, instalacja i konserwacja gaśnic: gaśnice, gaśnice na CO2, gaśnice automatyczne, gaśnice na kółkach, manometry, zawory, pierścienie, węże pożarnicze, kotwice, mocowania ścienne, koce gaśnicze, stojaki, podpory pojazdowe, pojemniki z pokrywą, skrzynie na piasek, szafki wiszące, szafki z PCV, szafy podwójne, suche chemikalia ABC, kamizelki ochronne, wózki na butle gaśnicze

 6. RÜHL FEUERLÖSCHMITTEL GMBH

  Niemcy

  Systemy poliuretanowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i zastosowań. Nasz pełny asortyment tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Jesteśmy przodującym dostawcą proszków, pian i różnych płynów gaśniczych. Doświadczony dostawca płynów czyszczących i dezynfekujących na zamówienie. Nasze produkty: Środki gaśnicze

 7. STRAZAK

  Polska

  Strażak w Toruniu, to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji sprzętu BHP oraz sprzętu przeciwpożarowego. Oferuje m.in.. hydranty wewnętrzne, apteczki, ubrania robocze i ochronne, wyposażenie i umundurowanie strażaków czy znaki i instrukcje przeciwpożarowe. Produkuje zestawy ADR oraz wyposażenie apteczek pierwszej pomocy. Zajmuje się także legalizacją i naprawą gaśnic.

 8. SERVICIO EXTINTOR

  Hiszpania

  Instalacja i konserwacja gaśnic i systemów przeciwpożarowych.

 9. J.L.J. CONCEPT

  Francja

 10. EXTIBOX

  Francja

 1. SHANGHAI TENGER MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 2. HANGZHOU MORE SHINE SAFETY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

 3. CSID - CREATIVE SOLUTIONS FOR INDUSTRIAL DESIGN

  Francja

 4. ARIS GMBH

  Niemcy

 5. BRANDSCHUTZTECHNIK SERMOND GBR

  Niemcy

 6. EMME ANTINCENDIO SRL

  Włochy

 7. AIRCONCEPT GMBH EXTI-SHELTER

  Niemcy

 8. IBAB INGENIEURBÜRO ALEXANDER BEHRENDT

  Niemcy

 9. ROUGE LIGNE

  Francja

 10. LONDON CITY FIRE GROUP

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Gaśnice przeciwpożarowe - Import eksport

Liczba wyników

354 przedsiębiorstwa