• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • frezy i świdry

Wyniki dla

Frezy i świdry - Import eksport

 1. GÜNTER ISCHEN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa specjalistą w Oberhausen-Rheinhausen w zakresie produkcji narzędzi do obróbki metali. Jako firma specjalistyczna, ponosimy dużą odpowiedzialność i chętnie ją przyjmiemy. Jakość w dobrej cenie. Wszystkie nasze zamówienia realizowane są po dobrych cenach. Szeroki zakres proponowanych usług gwarantuje, że otrzymasz od nas wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy następujące usługi: Produkcja narzędzi wg rysunku

 2. GLOOR PRÄZISIONSWERKZEUGE AG

  Szwajcaria

  GLOOR - więcej niż tylko narzędzia... Zapewnienie klientom kompleksowej porady i wsparcia jest jedną z największych zalet firmy GLOOR. Podstawowym celem jest stworzenie narzędzi o wiele lepszych niż dotychczas stosowane, aby nasi klienci mogli znacznie obniżyć koszty procesu i jednostkowe. Dzięki naszemy dużemu doświadczeniu i dogłębnej wiedzy fachowej, a także opracowanym przez nas maszynom, zawsze udaje nam się dobrać i dostosować narzędzia do poszczególnych zastosowań i oferowaź naszym klientom ogromną przewagę konkurencyjną. Firma Lengnauer jest znana z innowacyjnych rozwiązań. Zawsze pozyskujemy klientów zgodnie z rekomendacją: Spróbuj w firmie GLOOR; Dla każdego problemu z narzędziemdziem znajdzie rozwiązanie.

 3. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  WEXO Präzisionswerkzeuge wspiera od 1971 r. przemysł oraz handel specjalistyczny swoją kompleksową ofertą produktów i usług w dziedzinie obróbki skrawaniem metali. Specjalizujemy się w wierceniu, frezowaniu oraz gwintowaniu, doradzając od ponad czterech dekad naszym klientom w zakresie planowania, wdrażania oraz optymalizacji.

 4. VACO FRANCE

  Francja

  Vaco oferuje, poprzez swoją sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji, gamę narzędzi skrawających (wiertła, frezy, gwintowniki, matryce, ...) HSS, węgliki i CBN. Wyposażamy również obrabiarki w urządzenia zaciskowe, mocowania pionowe i poziome oraz osprzęt. Od ponad czterdziestu lat dystrybuujemy także narzędzia wykrawające VALCUT. Gama obejmuje 4 rodziny: narzędzia do metalu, narzędzia do stali nierdzewnej, narzędzia metrologiczne i narzędzia budowlane. VACO France oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości narzędzi do obróbki metali i wyposażenia obrabiarek.

 5. JONGEN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Jongen Werkzeugtechnik GmbH została założona w 1974 roku i ma swoją siedzibę w Willich, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy. Od 40 lat produkujemy narzędzia do frezowania na najwyższym poziomie i eksportujemy je w całej Europie. Wspierającymi filarami naszego sukcesu są doświadczeni pracownicy, zorientowanie na klienta, wysoki status badań i rozwoju, najnowocześniejszy park maszyn, zintegrowana wiedza produkcyjna i bezkompromisowe przywiązanie do jakości. Aby zapewnić bezproblemowy transfer wiedzy fachowej, przywiązujemy ogromną wagę do szkolenia naszych pracowników. Oferujemy narzędzia o najwyższej precyzji do prawie wszystkich materiałów i zastosowań frezarskich. Ponadto oferujemy również, za pośrednictwem naszej lokalnej sprzedaży, porady i rozwiązania doskonale dostosowane do waszych potrzeb.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASSFALG GMBH

  Niemcy

 2. JATO-DÜSENBAU AG

  Szwajcaria

 3. CNC METALLVERARBEITUNG UND HANDELS GMBH

  Austria

 4. PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BF-TECH, INH. BERND FROMM

  Niemcy

 1. AM-SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 2. HUTZEL DREH TECH GMBH

  Niemcy

 1. ABELCO GMBH

  Niemcy

 2. 3D LASER BW GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. SCHMIEDEL MASCHINEN- UND FAHRZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 4. NOTEK VORRICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

 5. DMF WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 6. GRÜNE MODELLBAU

  Niemcy

 7. KUHN & MÖHRLEIN GMBH WERKZEUG U. MASCHINENBAU

  Niemcy

 8. ALEXANDER BENDER GMBH

  Niemcy

 1. ZTO GMBH, ZERSPANUNGSTECHNIK OSTERTAG

  Niemcy

 2. LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. WERNER HEEB AG

  Szwajcaria

 4. UK INDUSTRIEDIENSTLEISTUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ROTH- WESSINGER GMBH CO. KG

  Niemcy

 6. MERKAN GESELLSCHAFT M.B.H. NFG GMBH & CO KG

  Austria

 7. TRESSELT GMBH

  Niemcy

 8. FUNK DREIDIMENSIONAL ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 9. IMB - DIMOVIC INDUSTRIELLE METALL- UND BLECHBEARBEITUNG

  Niemcy

 10. GÜNTER PRÜGGER GESMBH

  Austria