• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • frezy do drewna

Wyniki dla

Frezy do drewna - Import eksport

 1. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

 2. HOLZ-SPECHT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZ-SPECHT GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Höxter, Niemcy.

 3. VOLZ WERKZEUGMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOLZ WERKZEUGMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 4. JA-DE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JA-DE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach części i elementy dla przemysłu meblarskiego, Struktury drewniane, garderoba, i biurka. Ma siedzibę w Delbrück, Niemcy.

 5. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  VGS Automatisierungstechnik GmbH to nowoczesne przedsiębiorstwo średniej wielkości działające w dziedzinie budowy maszyn specjalnych. Jego dwóch właścicieli, Jan von Gescher i Reinhard Siek, założyło je w 2010 roku, po tym jak wspólnie przepracowali wiele lat w zakładzie produkującym różne maszyny dla znanych firm. Celem VGS jest indywidualna budowa maszyn specjalnych według specyficznych wymagań klientów. Wszyscy pracownicy VGS Automatisierungstechnik mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu bardzo złożonych maszyn i urządzeń. Projekty są oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach umożliwiających oszczędności, jeśli chodzi o koszty wytwarzania. Do tego dochodzą 3 fakty: Budowa maszyn odbywa się za pomocą systemów CAD z wykorzystaniem prezentacji 2- i 3-wymiarowej. Cały obszar hali ma ok. 700 metrów kwadratowych, miejsce montażu ma 30 metrów długości i 15 metrów szerokości. Bardzo ciężkie elementy można przenosić za pomocą dźwigu halowego o nośności 10 ton.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PPHU WARSZMET SP. Z O.O. ZPCH S.K.

  Polska

  Produkujemy i regenerujemy narzędzia do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych - frezy tarczowe i trzpieniowe z ostrzami lutowanymi z węglików spiekanych (HW) i stali szybkotnącej (HS), pojedyncze i w zestawach, do produkcji różnych wyrobów: boazerii, parkietów, desek podłogowych, wykładzin ściennych, ścian domów drewnianych, drzwiczek meblowych, stolarki budowlanej okien i drzwi, listew wykończeniowych i wielu innych według potrzeb Klientów oraz głowice wieloostrzowe spiralne i wiertła do otworów pod zawiasy puszkowe. Produkujemy również narzędzia ze stali narzędziowych, takie jak noże do toczenia drewna kształtowe (styczne), noże proste do kopiarek, noże typu V, noże kształtowe do głowic strugarskich, wiertła do wiertarek oscylacyjnych, frezy walcowo-czołowe do oprawek mimośrodowych oraz dłuta do dłutarek oscylacyjnych do wykonywania rowków w elementach mebli i stolarki budowlanej. Ostrzymy frezy i piły tarczowe z ostrzami stalowymi, z węglika spiekanego oraz diamentowymi.

 2. DIAGER SAS

  Francja

  DIAGER SA jest pierwszym europejskim producentem wierteł do betonu z 20 milionami narzędzi produkowanych rocznie. 55 lat doświadczenia i inwestycji pozwala dziś firmie Diager zadowolić przemysłowców najbardziej wymagających począwszy od projektowania do produkcji przemysłowej wysokiej jakości narzędzi węglikowych dla przemysłu mechanicznego, aeronautycznego, kosmicznego lub samochodowego… Firma Diager opracowała wiertło Brickster - przystosowanego raczej do wiercenia pustaków…

 3. ENGRA MASCHINEN

  Szwajcaria

  Od 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gratowarek. Nasze produkty: gratowarki, zaokrąglarki naroży, szlifierki do kantów, szlifierki do kantów drewnianych, szlifierki do kantów szklanych, frezy szlifierskie, frezarki, zaokrąglanie elementów metalowych

 4. GANDOLFI LAVORAZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Firma Gandolfi Lavorazioni Meccaniche działa od 2006 roku w sektorze toczenia i frezowania, obróbek mechanicznych, także na rzecz stron trzecich. Firma zlokalizowana w miejscowości Fiorenzuola d'Arda, w prowincji Piacenza, w regionie Emilia-Romania używa najnowocześniejszych, wciąż aktualizowanych technologii oraz pracuje z wyspecjalizowanymi operatorami. Dzięki zaawansowanym programom, najwyższej jakości obróbkom, dbałości o cały proces roboczy, wsparciu udzielanemu w 360 stopniach

 5. GH-TEC MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  frezowanie zwykłych i obrotowych części i elementów dla wielu klientów na obszarze południowych Niemiec, produkcja frezarek obrotowych pod znaną marką hapfo. Nasza oferta:  frezarki obrotowe do drewna  wyroby frezarskie CNC  usługi frezarskie  frezowanie CNC  frezowanie frezarkami czteroosiowymi CNC  wyroby aluminiowe CNC  obróbka skrawaniem CNC  obróbka metali CNC  wyroby frezarskie do budowy maszyn  usługi skrawalnicze

 1. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, maszyny do obróbki drewna, cięcie piłą, Wiertarki do drewna, i strugarki wzdłużne. Ma siedzibę w Krauchenwies, Niemcy.

 2. POS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma POS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Rechberghausen, Niemcy.

 1. NICOLAS CORREA DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma NICOLAS CORREA DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Vöhringen, Niemcy.

 2. CNC4ALL GMBH

  Austria

  Firma CNC4ALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Industriegebiet Hagenbrunn, Austria.

 3. MTRENT GMBH CNC-WERKZEUGMASCHINEN

  Austria

  Firma MTRENT GMBH CNC-WERKZEUGMASCHINEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 4. DE STEFANI VALERIO & C S.N.C.

  Włochy

  Firma DE STEFANI VALERIO & C S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, Frezy do drewna, przerzynarki do drewna, i polerki do drewna. Ma siedzibę w Birone Di Giussano, Włochy.

 5. ROBLAND

  Belgia

  Firma ROBLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna, Frezy do drewna, i Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 6. LOMIBOIS

  Francja

  Firma LOMIBOIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do drewna, Obróbka drewna - narzędzia ręczne niezasilane, i wyciągi odpadów do obróbki drewna. Ma siedzibę w Perrigny Cedex, Francja.

 7. ELEKTRONIK & SIGN GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRONIK & SIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Wentorf, Niemcy.

 8. H.T.B. WERKZEUGMASCHINEN VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma H.T.B. WERKZEUGMASCHINEN VERTRIEBS GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Zusmarshausen, Niemcy.

 1. NC TECHNIEK

  Holandia

  Firma NC TECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Ma siedzibę w Doetinchem, Holandia.

 2. SARL VOSGES MECA BOIS

  Francja

  Firma SARL VOSGES MECA BOIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna, Frezy do drewna, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki drewna, i Frezy do drewna. Ma siedzibę w Hennecourt, Francja.

 3. HANS KOCH GMBH

  Niemcy

  Firma HANS KOCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki drewna, maszyny używane do obróbki drewna, i maszyny do obróbki drewna. Ma siedzibę w Bad Laer, Niemcy.

 4. OTELO

  Francja

  Firma OTELO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, i Frezy do drewna. Ma siedzibę w Saint-Ouen-L'aumône, Francja.

 5. OZEN MACHINE

  Turcja

  Firma OZEN MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, maszyny specjalne do obróbki drewna, Kory drzew liściastych, Frezy do drewna, i pnie orzecha. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. CAMAM S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, polerki do drewna, wiertarki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i dłutarki do drewna. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 7. CMS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma CMS DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Ruter CNC, Frezowanie CNC, i frezery do marmuru granitu i kamienia. Ma siedzibę w Kulmbach, Niemcy.

 8. BIESSE GROUP

  Włochy

  Firma BIESSE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do prac w drewnie, i oprzyrzadowania do nacinania szkła. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 9. INTERSTATE HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma INTERSTATE HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezarki, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Frezy do drewna, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Frezarki, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Frezy do drewna, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Unterschleissheim, Niemcy.

 10. MZ MACHINING

  Bośnia i Hercegowina

  Firma MZ MACHINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie maszyn sterowanych cyfrowo 3 i 5 osie. Ma siedzibę w Mostar, Bośnia i Hercegowina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo