• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria

Wyniki dla

Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria - Import eksport

 1. PCO AG

  Niemcy

  Historia sukcesu PCO rozpoczęła się w latach 80-tych dzięki projektowi badawczemu założyciela firmy, dr Emila Otta, który w tym czasie pracował w Katedrze Elektrofizyki Technicznej na Politechnice Monachijskiej. Podczas stosowania kamer ze wzmocnioną funkcją Slow Scan dr Ott doszedł do wniosku, że technologia dostępna na rynku jest często niewystarczająca do zastosowań naukowych. W 1987 roku założył PCO, stawiając sobie za cel wyeliminowanie istniejących niedoborów i wprowadzenie technologii kamer na kolejny etap ewolucji. Wspierany przez mały zespół, przystąpił do realizacji ambitnego planu - opracowania zupełnie nowego typu kamery ze wzmacniaczem obrazu. Od samego początku jest w pełni zaangażowany w innowacyjne technologie i procesy, które okazały się przełomowe w kolejnych etapach rozwoju i nadal wyznaczają standardy dla nowych produktów optoelektronicznych.

 2. DAUL JACEK JASTRZĘBSKI

  Polska

  DAUL Jacek Jastrzębski to agencja, która prowadzi bazę lokacji filmowych przeznaczonych do wynajęcia. Oferta jest rozbudowana. Klienci mogą wybierać spośród 25 000 rozmaitych obiektów zdjęciowych. Znajdują się w nich domy, mieszkania, restauracje, bary, magazyny itp. Lokale te różnią się wystrojem, dlatego można znaleźć miejsca wykończone w wielu stylach, co pozwala dobrać idealne do każdego scenariusza. Ekipa proponuje również skauting. Zleceniodawca może wskazać, jaka dokładnie lokacja pasuje do jego koncepcji, a specjaliści przystąpią do poszukiwania takiego wnętrza. Lokacje wynajdywane są na terenie Warszawy i Krakowa, a także w ich pobliskich miejscowościach. Wszystkie szczegóły wyjaśni location manager odpowiedzialny z dany region. Kontaktować można się telefonicznie i e-mailowo. Przedsiębiorstwo jest także wypożyczalnią sprzętu oraz rekwizytów do filmu. Zespół zajmuje się budowaniem scenografii i profesjonalną obsługą planu. W katalogu dostępnych usług znajduje się jeszcze tworzenie ścianek wspinaczkowych o różnych stopniach trudności.

 3. WALTER JACOB VACUUMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie i produkcja elektronicznych lamp błyskowych i lamp stroboskopowych, szkła ochronnego i cewek zapłonowych dla przemysłu wyładowczego. Nasze produkty to: wyładowcze lampy błyskowe (elektroniczne lampy błyskowe), gazowe lampy wyładowcze, wiercenie w szkle, szklane kolby, usługi piaskowania szkłem, maszyny do obróbki szkła naczyniowego, lampy ze szkła kwarcowego, obróbka szkła kwarcowego, stroboskopy, cewki zapłonowe.

 4. FOTOGRAFIE MICHAEL SCHALANSKY

  Niemcy

  Firma FOTOGRAFIE MICHAEL SCHALANSKY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach fotografia produktów. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 5. SELFIEBOOTH EVENTS

  Francja

  Firma SELFIEBOOTH EVENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach album fotograficzny, zdjęcie pamiątkowe, akcesoria fotograficzne, i aparaty fotograficzne. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. K.K LUFTAUFNAHMEN LUFTBILDER VERDEN

  Niemcy

  Firma K.K LUFTAUFNAHMEN LUFTBILDER VERDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura miernicze i geodezyjne. Jest również obecna w dziedzinach Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Wydawnictwa książkowe, Transport lotniczy towarowy, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Wydawnictwa książkowe, Transport lotniczy towarowy, i Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej. Ma siedzibę w Langwedel, Niemcy.

 2. ATOM DRONEWORKS

  Hiszpania

  Firma ATOM DRONEWORKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach lotnicze usługi czarterowe, i aerofotogrametria. Ma siedzibę w Berango, Hiszpania.

 3. PENTAX FRANCE

  Francja

  Firma PENTAX FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy i instrumenty naukowe, Aparaty fotograficzne, Przyrządy i instrumenty naukowe, Aparaty fotograficzne, meble do bloków operacyjnych, i urządzenia i materiały eksploatacyjne do monitorowania bloków operacyjnych. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 4. CALUMET PHOTOGRAPHIC

  Belgia

  Firma CALUMET PHOTOGRAPHIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Futerały na aparaty fotograficzne, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Aparaty fotograficzne, Futerały na aparaty fotograficzne, cele, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. KABUM

  Włochy

  Firma KABUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 1. RC MOTIVATION

  Hiszpania

  Firma RC MOTIVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach filmy publicystyczne, produkcja filmów i materiałów audiowizualnych na zlecenie, i urządzenia do zdjęć kinematograficznych. Ma siedzibę w Ciudad Real, Hiszpania.

 2. LORAN SEBUHYAN FASHION PHOTOGRAPHER

  Turcja

  Firma LORAN SEBUHYAN FASHION PHOTOGRAPHER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotografia mody i ilustracje fotograficzne. Jest również obecna w dziedzinach Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, fotografia mody, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. RECDISTRIKT

  Włochy

  Firma RECDISTRIKT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sprzętu filmowego, wynajem systemów wideo, i wynajem kamer. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. SIGMA (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Firma SIGMA (DEUTSCHLAND) GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Obiektywy fotograficzne, kamery, kamera cyfrowa, i Obiektywy fotograficzne. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 3. DRONEIT TOPOGRAFÍA CON DRONES

  Hiszpania

  Firma DRONEIT TOPOGRAFÍA CON DRONES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach aerofotogrametria, doradztwo i spisy w dzidzinie topografii, plany topograficzne, i Akcesoria dla geodetów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. LENC SAMARY ROA RAMIREZ

  Hiszpania

  Firma LENC SAMARY ROA RAMIREZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Fotografia przemysłowa, zdjęcie pamiątkowe, Business gifts, reporter fotograf, i Fotografia przemysłowa. Ma siedzibę w Ribarroja Del Turia, Hiszpania.

 5. ARTHURS-H

  Belgia

  Firma ARTHURS-H, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotografia - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Fotografia reklamowa, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Fotografia reklamowa, portrety, retusze zdjęć, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. CLASSIC PHOTOBOOTH CO

  Holandia

  Firma CLASSIC PHOTOBOOTH CO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Rotteram, Holandia.

 7. REFLECTION GRIP AND LIGHTING EQUIPMENT INDIA

  Indie

  Firma REFLECTION GRIP AND LIGHTING EQUIPMENT INDIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 8. OWP BRILLEN GMBH

  Niemcy

  Firma OWP BRILLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Optyczne instrumenty i przyrządy, Futerały na aparaty fotograficzne, Okulary, oprawki i akcesoria, Optyczne instrumenty i przyrządy, Futerały na aparaty fotograficzne, i Okulary, oprawki i akcesoria. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 1. ETS ROBERT JULIAT

  Francja

  Firma ETS ROBERT JULIAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Oświetlenie - urządzenia do wytwarzania efektów świetlnych, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Oświetlenie - urządzenia do wytwarzania efektów świetlnych, oświetlenie zewnętrzne, i elementy oświetleniowe. Ma siedzibę w Fresnoy En Thelle, Francja.

 2. OM INTERACTIVE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OM INTERACTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Hemel Hempstead, Zjednoczone Królestwo.

 3. ROBERT SOMMERAUER

  Austria

  Firma ROBERT SOMMERAUER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Poligrafia, Wydawnictwa książkowe, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, Aparaty fotograficzne, Poligrafia, Wydawnictwa książkowe, i Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej. Ma siedzibę w Lebring, Austria.

 4. STUDIORAUM GMBH

  Niemcy

  Firma STUDIORAUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt, Poligrafia, Wydawnictwa książkowe, Aparaty fotograficzne, Laboratoria fotograficzne i filmowe - wyposażenie i sprzęt, Poligrafia, i Wydawnictwa książkowe. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 5. ALFRED PANY - FOTOGRAF

  Austria

  Firma ALFRED PANY - FOTOGRAF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Poligrafia, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, Agencje reklamowe, Aparaty fotograficzne, Poligrafia, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, i Agencje reklamowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. FOTOSTUDIO PORTRAIT ATELIER - MAGRIT HANKEL-PÜNTENER

  Niemcy

  Firma FOTOSTUDIO PORTRAIT ATELIER - MAGRIT HANKEL-PÜNTENER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, Reprografia, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, i Reprografia. Ma siedzibę w Bodenheim, Niemcy.

 7. PAN PRODUCTIONS GMBH

  Szwajcaria

  Firma PAN PRODUCTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, Reprografia, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, i Reprografia. Ma siedzibę w Arlesheim, Szwajcaria.

 8. HERMANN FOTO DESIGN

  Niemcy

  Firma HERMANN FOTO DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Druk offsetowy, Sitodruk, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Druk offsetowy, i Sitodruk. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 9. TILL ERDMENGER – BUSINESSFOTOS

  Niemcy

  Firma TILL ERDMENGER – BUSINESSFOTOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, Aparaty fotograficzne, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, i Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 10. STUDIOFÜNFUNDACHTZIG INH. CHRISTINE BENEKE

  Niemcy

  Firma STUDIOFÜNFUNDACHTZIG INH. CHRISTINE BENEKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty fotograficzne, Papeteria - artykuły, Poligrafia, Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej, Aparaty fotograficzne, Papeteria - artykuły, Poligrafia, i Produkcja artystyczna, rozpowszechnianie i ochrona własności intelektualnej. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria - Import eksport

Liczba wyników

2184 Przedsiębiorstwa