• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fotele do sal widowiskowych

Wyniki dla

Fotele do sal widowiskowych - Import eksport

 1. EZCARAY INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Działająca od roku 1955 fabryka siedzeń do wyposażenia takich miejsc jak: Pałace kongresowe, audytoria, kina, teatry. Meble szkolne. Trybuny, trybuny składane. Nasza firma, Ezcaray Internacional, rozwija swoją działalność od ponad stu lat. W tym okresie zbudowaliśmy bezkonkurencyjne doświadczenie. Jakość naszych siedzeń jest uznawana w całym kraju a od kilku lat eksportujemy nasze produkty m.in. do Niemiec, Francji, Belgii i Holandii.

 2. PW ALGUM SP Z O O

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w montażu niemal każdego rodzaju foteli i krzeseł. W naszej ofercie znajdą Państwo fotele widowiskowe (teatralne, kinowe, audytoryjne), a także krzesła z półką. Montujemy je zarówno w kinach, na halach sportowych, w teatrach, operach, salach koncertowych, jak i w salach audytoryjnych, czy widowiskowych. To, co nas charakteryzuje to indywidualne podejście do każdego klienta. Dbamy o precyzyjne wykonanie każdego detalu, jak i o ergonomię siedzisk, co sprawia, że zadowolimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy bogata gamę kolorystyczną. Podejmujemy także różnorodne zlecenia oparte na konstrukcjach stalowych (balustrady ze stali nierdzewnej w systemie SPRINT, balustrady przemysłowe ze stali czarnej malowanej proszkowo, trybuny stałe oraz trybuny składane teleskopowe). Dzięki kadrze wspaniale wyszkolonych i doświadczonych pracowników - żadne, nawet najbardziej wymagające zlecenie nie stanowi dla nas przeszkody.

 3. EURO SEATING INTERNATIONAL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji foteli do kin, teatrów, na stadiony, audytoryjnych, do home cinema i dla struktur użytku zbiorowego. Stopnie teleskopowe i rozwiązania specjalne. Eksportujemy nasze produkty do ponad 115 krajów dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów, produkowanych w 100 % w naszym zakładzie w Ezcaray, (La Rioja, Hiszpania).

 4. MARPRIEH

  Hiszpania

  Projektujemy i produkujemy Twoje fotele. Wyposażenie dla potrzeb kin oraz instytucji kulturalnych. Fotele dla audytoriów, dla placówek szkolnych, fotele do salonów, fotele dla teatrów, fotele na stadiony. Meble dla struktur użytku zbiorowego, szkół i uniwersytetów. Meble dla szkół i dla uniwersytetów.

 5. MEBELNAYA FABRICA PREMIERA

  Ukraina

  Firma MEBELNAYA FABRICA PREMIERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach fotele teatralne. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAMM SRL

  Włochy

  Firma LAMM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele. Jest również obecna w dziedzinach Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Fotele do sal widowiskowych, fotele dla hoteli, restauracji i lokali publicznych, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Fotele do sal widowiskowych, i auditorium. Ma siedzibę w San Secondo P.se, Włochy.

 2. ALDEKON

  Turcja

  Firma ALDEKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach biurka dla szkół, siedzenia na stadiony, i Siedzenia samochodowe i autobusowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. EQUIP EVENT

  Francja

  Firma EQUIP EVENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hale sportowe, stadiony i boiska - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, siedzenia na stadiony, fotele kinowe, pokrowiec na krzesło, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Quintal, Francja.

 4. MIR ARENA

  Turcja

  Firma MIR ARENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach siedzenia na stadiony. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. EPICENTRO, LDA

  Portugalia

  Firma EPICENTRO, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

 1. TECHNO LOGISTIQUE - SELLERIE COUTURE

  Francja

  Firma TECHNO LOGISTIQUE - SELLERIE COUTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby siodlarskie i tapicerskie. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, fotele, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Aulnat, Francja.

 2. HYESUNG MFG CO., INC.

  Korea Południowa

  Firma HYESUNG MFG CO., INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble tapicerowane, kanapy i fotele. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, Fotele do sal widowiskowych, krzesła, chairs and seats for institutions, i krzesła dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Incheon, Korea Południowa.

 1. GATETRADING LDA

  Portugalia

  Firma GATETRADING LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

 2. AUDITORIA SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AUDITORIA SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 3. PS SEATING

  Włochy

  Firma PS SEATING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach fotele kinowe, fotele teatralne, siedzenia dla szalup, i siedzenia na stadiony. Ma siedzibę w Castano Primo, Włochy.

 4. INDUSTRIAS JOSPER S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS JOSPER S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Callosa De Segura, Hiszpania.

 5. CAMEL CHEGRANI

  Francja

  Firma CAMEL CHEGRANI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach fotele kinowe, i fotele teatralne. Ma siedzibę w Noisy Le Sec, Francja.

 6. LS DIFFUSIONCLOS

  Belgia

  Firma LS DIFFUSIONCLOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Fotele do sal widowiskowych, Teatry - wyposażenie sal, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 7. CHONGQING LIXDO SPORTS EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma CHONGQING LIXDO SPORTS EQUIPMENT CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach siedzenia na stadiony. Ma siedzibę w Chongqing, Chiny.

 8. EHEIM MÖBEL GMBH ÖHRINGEN

  Niemcy

  Firma EHEIM MÖBEL GMBH ÖHRINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Fotele do sal widowiskowych, Teatry - wyposażenie sal, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Öhringen, Niemcy.

 1. STONEADVISE STYLE & STEEL ARCHITECTURAL DESIGN

  Rumunia

  Firma STONEADVISE STYLE & STEEL ARCHITECTURAL DESIGN, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, Rysunek techniczny - doradztwo, Fotele do sal widowiskowych, i Rysunek techniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Bucarest, Rumunia.

 2. FIGUERAS INTERNATIONAL SEATING SA

  Hiszpania

  Firma FIGUERAS INTERNATIONAL SEATING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Lli¦A D'Amunt, Hiszpania.

 3. FIGUERAS CONTRACTOR SL

  Hiszpania

  Firma FIGUERAS CONTRACTOR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Jest również obecna w dziedzinach Fotele, i Fotele. Ma siedzibę w Canovelles, Hiszpania.

 4. MD SEATING INTERNATIONAL

  Hiszpania

  Firma MD SEATING INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w LORCA, Hiszpania.

 5. MOVIAÇO 2, LDA

  Portugalia

  Firma MOVIAÇO 2, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Pontinha, Portugalia.

 6. SOCIEDAD COOP. OBREROS DE EZCARAY

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD COOP. OBREROS DE EZCARAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Fotele do sal widowiskowych, i Fotele do sal widowiskowych. Ma siedzibę w Ezcaray, Hiszpania.

 7. TS TECH UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. BUTACAS EZCARAY SA

  Hiszpania