• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fornir i drewno okładzinowe

Wyniki dla

Fornir i drewno okładzinowe - Import eksport

 1. JAF INTERNATIONAL SERVICES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  W 1948 roku Josef i Antonia Frischeis założyli firmę in Stockerau (Dolna Austria). Konsekwencją, bliskością rynku i gromnym osobistym zaangażowaniem położyli podwaliny, na kórych firma przekształciła się z lokalnego sprzedawcy drewna w międzynarodową grupę JAF: Dziś z 58 lokalizacjami w 17 krajach Europy Środkowej, jest wiodącą hurtownią drewna i materiałów drewnopodobnych. W Austrii oferuje J.u.A. ponad 700 współpracownikom bezpieczne miejsce pracy, a na całym świecie grupa JAF zatrudnienia dla blisko 3000 pracowników. Dobrze wyszkoleni i zmotywowani pracownicy są podstawą sukcesu w biznesie. Szeroko rozwinięta sieć oddziałów, ogromna różnorodność produktów i stały zapas 20.000 artykułów umożliwiają szybką dostawę towarów. Nowoczesna flota pojazdów włącznie z 300 wózkami paletowymi, 86 własnymi ciężarówkami i 164 wagonami towarowymi gwarantuje wysoką jakość i terminowość dostaw. Częścią oferty jest także produkcja mebli na zamówienie.

 2. LEGNOQUATTRO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Legnoquattro jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym następujące usługi: wybielanie drewna w celu usunięcia plam i różnic koloru, barwienie w celu zapewnienia jednolitego koloru drewna ciętego, suszenie, prasowanie w celu dokładnego nakłuwania drewna ciętego, cieniowanie kolorów we wszystkich gatunkach drewna. Farba nie zakrywa jakości drewna ale sublimuje jego naturalne cechy. Przedsiębiorstwo wykonuje prace obróbki na rzecz innych podmiotów, a także produkuje i sprzedaje bezpośrednio swoje produkty.

 3. CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CONTRACHAPADOS LUBADI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Płyty wiórowe, produkcja sklejki, Płyty drewniane, fornirowanie drewno cienkie, Płyty wiórowe, Drewniane pokrycie ścian, drewniane płyty z orzecha amerykańskiego, i fornir. Ma siedzibę w Alaquas-Valencia, Hiszpania.

 4. SCHORN & GROH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHORN & GROH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 5. BAYOU HOLZWERKSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAYOU HOLZWERKSTOFFE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Triefenstein, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PETRO BIRCH

  Kazachstan

  Verified by europages badge

  Firma PETRO BIRCH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Dykta, płyty laminowane i sklejki, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, aglomerat drewniany, sklejka - hurt, i produkcja sklejki. Ma siedzibę w Uralsk, Kazachstan.

 2. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polska

  Наша компания “CAPITAL TRADE”, является дочерней компанией от Украинской агро-промишленной групи «PAN KURCHAK”. Ми представляем интереси целой групи предприятий производителей на Евромейском ринке. Обеспечиваем єкспортние и импортние операции между странами Европейского союза и Украиной. Предлагаем поставку автомобільним, железнодорожним и морським транспортом следующих товаров: - Кукуруза на базисах DAP, CPT, FOB Балтийский порт, SIF порт. - Пшеница на базисах DAP, CPT, FOB, SIF. - Фанера из берези, ольхи. - Шпон из берези, ольхи. - Брус оконний, дверной, строительний из сосни. - Улитка для пищевих целей Helix Aspersa Muller охлажденная. Связивайтесь с нами и ми обеспечим вас: - наличием необходимих сертификатов GMP+, FSC, EURO-1, - сервисом високого уровня, - качественним товаром, - конкурентной ценой. С уважением, команда “CAPITAL TRADE”

 3. PLEXWOOD

  Holandia

  Plexwood jest rodzajem drewnianego forniru z drewna ciętego poprzecznie do włókien lub podłużnie. Drewno cięte poprzecznie do włókien jest twardsze niż normalnie dzięki czemu Plexwood doskonale nadaje się do powierzchni narażonych na intensywny ruch i użytkowanie. Plexwood jest stosowany do wykładania podłóg, ścian, schodów i mebli, w biurach, sklepach, placówkach szkolnych i medycznych. W naszej produkcji nie stosujemy klejów na bazie formaldehydu ani organicznych związków lotnych (VOC). Plexwood spełnia wymagania niemal każdej normy zrównoważonego rozwoju lub certyfikacji.

 4. FAN-TRADE LLC

  Rosja

  Fan-Trade LLC, przedsiębiorstwo z obwodu smoleńskiego, jest producentem tarcicy do wytwarzania mebli, dekoracji wnętrz i budownictwa. Firma produkuje wyroby stolarskie od 2020 roku. Przedsiębiorstwo wytwarza arkusze sklejki brzozowej 1525x1525 mm, od 4 do 24 mm grubości. Wyroby Fan-Trade spełniają rosyjskie normy GOST 3916.1-18 i są produkowane z fornirów z kłód brzozowych. Stała kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach cyklu produkcji sklejki. Wyroby Fan-Trade są przyjazne dla środowiska. Sklejka FK nie zawiera fenolu i nadaje się do wykańczania wnętrz budynków mieszkalnych. Sklejka powlekana Fan-Trade może być stosowana do produkcji wstępnie formowanych fornirów, podłóg, paneli ściennych, konstrukcji budynków gospodarczych, produkcji mebli skrzyniowych, zabawek dla dzieci, dekoracji wnętrz i innych wyrobów z drewna. Przedsiębiorstwo wytwarza półprodukty do zegarów ściennych i nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne.

 5. KIRZHACH PLYWOOD FACTORY

  Rosja

  FABRYKA SKLEJKI W KIRŻACZU to rosyjski producent sklejki i okleiny brzozowej wysokiej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi i maszynom, zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i innowacyjnych technologii nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości forniru i sklejki. Używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanego drewna brzozowego z naszego regionu i pomagamy naszym dostawcom zalesiać lasy w regionie. Wszyscy nasi klienci to firmy produkcyjne, które wykorzystują naszą okleinę i sklejkę do wyrobu własnych produktów. Zgodność z tolerancjami i specyfikacjami jakości jest zatem jednym z najważniejszych wymagań w naszej pracy. Nasza firma zlokalizowana jest w mieście Kirżacz leżącym zaledwie 75 km od Moskwy, co oznacza stosunkowo niskie koszty transportu dla naszych międzynarodowych klientów. Posiadamy własne środki transportu, dzięki czemu możemy dostarczać nasze produkty terminowo i zawsze na czas.

 1. TECHNO-WOOD CO LTD

  Rosja

  Techno Wood CO LLC jest od 2015 roku rosyjskim eksporterem hurtowym certyfikowanych FSC wyrobów drewnianych do mebli. Asortyment firmy obejmuje listwy latoflex, listwy boczne, sklejkę brzozową, fornir brzozowy w różnych rozmiarach, listwy kształtowe z drewna sosnowego i świerkowego, listwy brzozowe o długości do 1590 mm, listwy meblowe brzozowe i wiele innych. Techno Wood CO LLC prowadzi swoją działalność w oparciu o bogate doświadczenie, zapewnia rzetelność i odpowiedzialność wobec klientów. Firma selekcjonuje i kupuje tylko najlepsze półprodukty z drewna oraz współpracuje z najlepszymi producentami drewna w Rosji. Techno Wood CO LLC kontroluje jakość produktów z drewna, co zapewnia ich wysoką klasę w połączeniu z rozsądnymi cenami. Firma rozszerza gamę swoich produktów i usług i jest gotowa rozważyć wszystkie opcje wzajemnie, korzystnej współpracy. Półprodukty meblowe sprzedawane są hurtowo. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju na świecie.

 2. PFO RADOMSKO

  Polska

  Firma F.H.U. PFO zajmuje się dystrybucją: - płyt drewnopochodnych fornirowanych okleinami i obłogami naturalnymi - oklein i obłogów naturalnych - formatek z oklein spajanych na nitkę - obrzeży na flizelinie z klejem i bez kleju Zapraszamy do współpracy: - producentów mebli - producentów drzwi i okien - producentów schodów - projektantów wnętrz - odbiorców indywidualnych Dlaczego nasza firma ? ? Ponieważ mamy do zaoferowania płyty fornirowane w formacie 2800 x 2070 od ręki głownie dąb europejski, na płycie wiórowej jak i na MDF a cena ? Nie uwierzysz jak zadzwonisz : ) Jesteśmy w posiadaniu największej prasy do fornirowania w Polsce o wymiarach półki 4200 x 2300. Możemy oklejać każdą grubość płyt dostępnych na rynku oraz każdy ich rodzaj przeznaczony do fornirowania. Jeśli byli by Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu. Płyty w okleinach egzotycznych i modyfikowanych wyceniamy pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza oferta zawiera również obrzeża naturalne z klejem lub fliseliną. Zakres szerokości dostępnych obrzeży zawiera się w wymiarach 22mm - 90mm. ich grubość to 0, 6mm. Jesteśmy w stanie przygotować nietypowe szerokości obrzeża a także obrzeża pogrubiane 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm. Sam fornir też mamy w sprzedaży. Oferujemy też sama usługę fornirowania -Twoja okleina -Twoja płyta My zajmiemy się resztą.

 1. LLC "KAMINSKI TIMBER & VENEERS"

  Ukraina

 2. CEMASA

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji drewnianych struktur, szkieletów i ogrodzeń, drewna montowanego, elementów z melchioru i w transporcie towarów. Produkujemy również inne rodzaje wyrobów: drewno montowane, wg protokołu finger lub alistonado, półki, wystawy, tabliczki reklamowe, etc. Sprzedajemy wędzidła z melchioru dla zwierząt. Nasza flota ciężarówek proponuje również usługi przewozu towarów.

 3. R. ULRICH & CO. GMBH

  Niemcy

  Już od roku 1938 firma R.Ulrich zajmuje się handlem okleinami i oferuje szeroki asortyment. Jesteśmy również członkiem-założycielem IVC (International Veneer Company): forniry, kłody, sprzedaż drewna, drewno szlachetne, fornir gruby, fornir specjalny, półfabrykaty drewniane, forniry cięte, okleiny

 4. ROLLWOOD HOLZTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  ROLLWOOD Holztechnik GmbH & Co. KG jest wiodącym na świecie dostawcą wysokiej jakości oklein do opłaszczowania oraz obrzeży fornirowanych. Nasze produkty: obrzeża fornirowane, forniry, okładziny fornirowe, grube okleiny, forniry specjalne

 5. FRESMA S.A.

  Hiszpania

  Fresma opracowuje, produkuje i sprzedaje brzegi z paneli drewnianych i inne dla producentów mebli, do drzwi, listew, dla właścicieli sklepów, itp..

 6. EUROGROUP BELCAIRE

  Hiszpania

  Firma EUROGROUP BELCAIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach forniry. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 7. FORMONDIS GMBH

  Niemcy

  Firma FORMONDIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Pleidelsheim, Niemcy.

 8. ODM WOOD

  Ukraina

  Firma ODM WOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Fornir rozwinięty. Ma siedzibę w Chernivtsi, Ukraina.

 1. OLISMA SMALL BUSINESS LTD (MP TZOV OLISMA)

  Ukraina

  Firma OLISMA SMALL BUSINESS LTD (MP TZOV OLISMA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, Fornir i drewno okładzinowe, Stelaże łóżkowe listwowe, Fornir i drewno okładzinowe, korpus z drewna klejonego, i Bed slats. Ma siedzibę w Rivne, Ukraina.

 2. DASTAS DEMIRCIOGLU AGAC SANAYI

  Turcja

  Firma DASTAS DEMIRCIOGLU AGAC SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Dykta, płyty laminowane i sklejki, fornir, i Dykta, płyty laminowane i sklejki. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 3. OPTIMUS GLOBAL DIS TICARET LTD. STI

  Turcja

  Firma OPTIMUS GLOBAL DIS TICARET LTD. STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach fornir, drewno na panele, i sklejka drewniana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L.

  Włochy

  Firma 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L., roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Fornir i drewno okładzinowe, Oklejanie, drewno wybrakowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Drewno na MEBLE I do STOLARKi. Ma siedzibę w Vicopisano, Włochy.

 5. SICILIA INTARSI

  Włochy

  Firma SICILIA INTARSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 6. ALESTA UA

  Ukraina

  Firma ALESTA UA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Galich, Ukraina.

 7. HESS & CO AG

  Szwajcaria

  Firma HESS & CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Döttingen, Szwajcaria.

 8. HOLZ + KUNSTSTOFFTECHNIK GERD FINKENSIEP GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HOLZ + KUNSTSTOFFTECHNIK GERD FINKENSIEP GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 9. FANERA-KHARKOV

  Ukraina

  Firma FANERA-KHARKOV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach fornir, sklejka melaminowa, i sklejka. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 10. TANFORAN LTD

  Ukraina

  Firma TANFORAN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fornir i drewno okładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach forniry, drewno, i okleiny drewniane. Ma siedzibę w Tsuman, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo