• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy i modele odlewnicze

Wyniki dla

Formy i modele odlewnicze - Import eksport

 1. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 2. VOXELJET AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 3. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 4. MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie form do tworzyw sztucznych, budowanie form do tworzyw sztucznych, formowanie metali, wzory, injection, projektowanie i produkcja form, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 5. AMADOR VARAS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AMADOR VARAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, dziurkacze, budowa - wyposażenie, matryce, NARZĘDZIA, narzędzia do wycinania, i części zamienne i narzędzia. Ma siedzibę w Badalona-Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROUXEL SA

  Francja

  Firma ROUXEL jest wyspecjalizowana w produkcji «wysoko precyzyjnych» form od ponad 43 lat. Formy te są zaprojektowane do produkcji elementów wykonanych przez wtryskiwanie plastiku w dużych seriach. Nasze doświadczenie pozwala nam działać w różnych branżach, jak przemysł rolno-spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny… i przestrzegać szczególnych okoliczności i procedur produkcji związanych z każdą dziedziną działalności. Doskonałe opanowanie procesu wtryskania zapewnia solidność naszych realizacji z konkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny. Dział R&D naszej pracowni wraz z doskonałymi środkami produkcyjnymi, pozwala nam na ciągłe ulepszanie cech naszych form.

 2. MOTLES

  Hiszpania

  to firma z Walencji działająca w branży samochodowej od 2001 r. Projektujemy i produkujemy przede wszystkim formy do obróbki wtryskowej tworzyw termoplastycznych (PVC, TPE, TPU, PP, PA-6, etc.). Nasz dział techniczny ciągle poszukuje nowych rozwiązań zwiększających jakość w poszanowaniu normy ISO 9001-2008, którą posiadamy od 2003 r. par SGS. Wyspecjalizowane i doświadczone zasoby firmy Motles S.L. odpowiadają na potrzeby branży transportowej i opakowań części samochodowych. Poza tym, posiadamy najlepsze i najnowsze narzędzia pozwalające na wykonywanie bardzo precyzyjnych prac: stemple, centra obróbki, wtryskiwarki, składarki, etc.

 3. ADOP FRANCE

  Francja

  Firma Adop France zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem form do flakonów/butelek z tworzyw sztucznych do wszystkich technologii: wtryskiwanie z rozdmuchem, wytłaczanie z rozdmuchem, wtryskiwanie i folie rozciągliwe z PCV. W Arques la Bataille, posiadamy centrum prób, badań i rozwoju oraz pomocy w zakresie opracowywania prototypów, realizacji wzorów, wspierania w uruchamianiu i innowacji technologicznej. Adop France jest światowym dostawcą matryc walcowych dla największych przedsiębiorstw w dziedzinie wyciskania folii PCV

 4. NGLMACHINING ARTUR CHRÓŚCIELEWSKI RAFAŁ BOGUSZ

  Polska

  NGL Machining to odkrywcze nastawienie do specjalistycznych prac dotyczących obróbki metali, skrawania oraz prac tokarskich. Polska firma, jaka dysponuje zaawansowanym sprzętem i jest w stanie proponować własne profesjonalne usługi mobilne. Jeżeli w Państwa firmie jakikolwiek sprzęt bądź też konstrukcja (która nie może pozostać rozebrana lub ewentualnie przewieziona do warsztatu) potrzebuje obróbki skrawaniem - NGL Machining to fachowcy, których należałoby wezwać. Duże doświadczenie oraz możliwości to domena NGL - uprzejmie zapraszamy już teraz do sprawdzenia i skorzystania z oferty.

 5. TVD-TECHNICKÁ VÝROBA, A.S.

  Republika Czeska

  Firma TVD - Industrial production posiada długą tradycję nietylko jako producent swoich własnych wyrobów oraz zaufany i solidny dostawca wyrobów konsumpcyjnych zgodnych z wymaganiami zagranicznych i krajowych partnerów.- Produkcja szaf, szafy do centrów danych, szafy HUP- Malowanie proszkowe - produkcja metalu i komponentów.

 1. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 2. PLACISA

  Hiszpania

  Wytwarzanie form, przekształcanie części plastikowych metodą wtrysku.

 1. DISMAT

  Hiszpania

  Globalne rozwiązania w dziedzinie obróbki, mające na celu skrócenie terminu dostaw i kosztów koncepcji i logistyki.

 2. DECO RELIEF

  Francja

  Firma DECO RELIEF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Żywność i napoje - składniki, foremki do ciastek, Barwniki spożywcze, i zaopatrzenie dla ciastkarni. Ma siedzibę w Talant, Francja.

 3. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugalia

  Firma MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy do odlewów precyzyjnych, Formy i modele odlewnicze, produkcja form, projektowanie form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Pataias, Portugalia.

 4. MODELAGE MÉCANIQUE BRITSCH

  Francja

  Firma MODELAGE MÉCANIQUE BRITSCH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Arches, Francja.

 5. BASIC CARBIDE

  Stany Zjednoczone

  Firma BASIC CARBIDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Lowber, Stany Zjednoczone.

 6. A&M MOLDES PARA PLÁSTICOS, LDA

  Portugalia

  Firma A&M MOLDES PARA PLÁSTICOS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach formowanie wtryskowe. Ma siedzibę w Arouca, Portugalia.

 7. SGA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SGA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Automotive, Formy i modele odlewnicze, Rozwiercanie CNC, i Frezowanie CNC-4-osiowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. NEW TRESING STAMPI

  Włochy

  Firma NEW TRESING STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, produkcja form, Formy i modele odlewnicze, i budowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 1. MO. MASK S.R.L. DI MOGLIANESI ALESSANDRO

  Włochy

  Firma MO. MASK S.R.L. DI MOGLIANESI ALESSANDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Civitanova Marche, Włochy.

 2. SIMULFLOW, LDA.

  Portugalia

  Firma SIMULFLOW, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 3. RAPID 3D SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma RAPID 3D SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Formy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 4. OFIMOLDE

  Portugalia

  Firma OFIMOLDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Escariz Arouca, Portugalia.

 5. ON-TIME MOULDS - MANUEL CARLOS P. FERREIRA

  Portugalia

  Firma ON-TIME MOULDS - MANUEL CARLOS P. FERREIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 6. BOUDIN SAS

  Francja

  Firma BOUDIN SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach spawanie laserowe. Ma siedzibę w Maillot, Francja.

 7. KAYA MODEL CASTING MANUFACTURING INDUSTRY

  Turcja

  Firma KAYA MODEL CASTING MANUFACTURING INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach topienie aluminium, produkcja odlewów żeliwnych na zlecenie, i odlewanie piaskowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. FACOMPRIL - MOLDES E PLÁSTICOS, LDA.

  Portugalia

  Firma FACOMPRIL - MOLDES E PLÁSTICOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, i Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 9. FOUNDRY PATTERN MAKER TZOURKAS

  Grecja

  Firma FOUNDRY PATTERN MAKER TZOURKAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Peireaus, Grecja.

 10. SCAMM SRL

  Włochy

  Firma SCAMM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach drobne części do obrabiarek blachy, i urządzenia i maszyny do cięcia blachy. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formy i modele odlewnicze - Import eksport

Liczba wyników

1934 Przedsiębiorstwa