• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy i modele odlewnicze

Wyniki dla

Formy i modele odlewnicze - Import eksport

 1. VOXELJET AG

  Niemcy

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 3. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 4. MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, projektowanie form do tworzyw sztucznych, budowanie form do tworzyw sztucznych, formowanie metali, wzory, injection, projektowanie i produkcja form, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i tworzywa sztuczne. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 5. AMADOR VARAS SA

  Hiszpania

  Firma AMADOR VARAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, dziurkacze, budowa - wyposażenie, matryce, NARZĘDZIA, narzędzia do wycinania, i części zamienne i narzędzia. Ma siedzibę w Badalona-Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOTLES

  Hiszpania

  to firma z Walencji działająca w branży samochodowej od 2001 r. Projektujemy i produkujemy przede wszystkim formy do obróbki wtryskowej tworzyw termoplastycznych (PVC, TPE, TPU, PP, PA-6, etc.). Nasz dział techniczny ciągle poszukuje nowych rozwiązań zwiększających jakość w poszanowaniu normy ISO 9001-2008, którą posiadamy od 2003 r. par SGS. Wyspecjalizowane i doświadczone zasoby firmy Motles S.L. odpowiadają na potrzeby branży transportowej i opakowań części samochodowych. Poza tym, posiadamy najlepsze i najnowsze narzędzia pozwalające na wykonywanie bardzo precyzyjnych prac: stemple, centra obróbki, wtryskiwarki, składarki, etc.

 2. ADOP FRANCE

  Francja

  Firma Adop France zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem form do flakonów/butelek z tworzyw sztucznych do wszystkich technologii: wtryskiwanie z rozdmuchem, wytłaczanie z rozdmuchem, wtryskiwanie i folie rozciągliwe z PCV. W Arques la Bataille, posiadamy centrum prób, badań i rozwoju oraz pomocy w zakresie opracowywania prototypów, realizacji wzorów, wspierania w uruchamianiu i innowacji technologicznej. Adop France jest światowym dostawcą matryc walcowych dla największych przedsiębiorstw w dziedzinie wyciskania folii PCV

 3. NGLMACHINING ARTUR CHRÓŚCIELEWSKI RAFAŁ BOGUSZ

  Polska

  NGL Machining to odkrywcze nastawienie do specjalistycznych prac dotyczących obróbki metali, skrawania oraz prac tokarskich. Polska firma, jaka dysponuje zaawansowanym sprzętem i jest w stanie proponować własne profesjonalne usługi mobilne. Jeżeli w Państwa firmie jakikolwiek sprzęt bądź też konstrukcja (która nie może pozostać rozebrana lub ewentualnie przewieziona do warsztatu) potrzebuje obróbki skrawaniem - NGL Machining to fachowcy, których należałoby wezwać. Duże doświadczenie oraz możliwości to domena NGL - uprzejmie zapraszamy już teraz do sprawdzenia i skorzystania z oferty.

 4. TVD-TECHNICKÁ VÝROBA, A.S.

  Republika Czeska

  Firma TVD - Industrial production posiada długą tradycję nietylko jako producent swoich własnych wyrobów oraz zaufany i solidny dostawca wyrobów konsumpcyjnych zgodnych z wymaganiami zagranicznych i krajowych partnerów.- Produkcja szaf, szafy do centrów danych, szafy HUP- Malowanie proszkowe - produkcja metalu i komponentów.

 5. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 1. PLACISA

  Hiszpania

  Wytwarzanie form, przekształcanie części plastikowych metodą wtrysku.

 2. MODELAGE MÉCANIQUE BRITSCH

  Francja

 1. HAZ MAKINA KALIP SANAYI

  Turcja

 2. DECO RELIEF

  Francja

 3. NEW TRESING STAMPI

  Włochy

 4. BASIC CARBIDE

  Stany Zjednoczone

 5. MO. MASK S.R.L. DI MOGLIANESI ALESSANDRO

  Włochy

 6. A&M MOLDES PARA PLÁSTICOS, LDA

  Portugalia

 7. RAPID 3D SERVICE GMBH

  Niemcy

 8. OFIMOLDE

  Portugalia

 1. KAYA MODEL CASTING MANUFACTURING INDUSTRY

  Turcja

 2. BOUDIN SAS

  Francja

 3. FACOMPRIL - MOLDES E PLÁSTICOS, LDA.

  Portugalia

 4. FOUNDRY PATTERN MAKER TZOURKAS

  Grecja

 5. SCAMM SRL

  Włochy

 6. FAMPLAC MOLDES LDA.

  Portugalia

 7. STE ETUDES REALISATIONS MOULES ET OUTILLAGES

  Francja

 8. OTTO MÄNNER GMBH

  Niemcy

 9. SEDLOM - SOCIEDADE DE MOLDES DE PRECISÃO, LDA.

  Portugalia

 10. CORMOL - CORTANTES E MOLDES, LDA.

  Portugalia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formy i modele odlewnicze - Import eksport

Liczba wyników

1903 Przedsiębiorstwa