• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do odlewnictwa pod ciśnieniem

Wyniki dla

Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. C.M.O. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo C.M.O konstruuje formy pod ciśnieniem ze stopów lekkich, głównie dla branży samochodowej, sektora sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki. Firma założona w latach 80. zdołała wejść na rynki europejskie, osiągając duże zyski dzięki poważnemu i ciągłemu zaangażowaniu, dynamicznej strukturze oraz swojej technologii.

 3. S.C.S. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  40 lat doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji form do odlewania ciśnieniowego ze stopów metalicznych, a także tłoczenia tworzyw sztucznych, standardy jakościowe, czasy realizacji oraz konkurencyjne ceny to przyczyny, dla których firma S.C.S. Srl stała się punktem odniesienia na rynku europejskim: projektowanie, wykorzystanie urządzeń technicznych, stosowanie stali o najlepszej jakości oraz certyfikowana obróbka cieplna. Firma produkuje formy wszelkich rozmiarów, aż do maksymalnej wagi 55 ton. Certyfikacja ISO 9001 oraz ISO 14001.

 4. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FPT Pressofusione Tapparo posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży, wykonując dla innych podmiotów odlewy ze stopów aluminium, cynku i specjalnych stopów antykorozyjnych. Firma - zarządzana bezpośrednio przez właścicieli - w ścisłym kontakcie z działalnością produkcyjną była w stanie ulepszyć na przestrzeni lat jakość swoich produktów, jak również zwiększyć zatrudnienie

 5. HANNS ENGL WERKZEUGBAU - COSTRUZIONE STAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HANNS ENGL WERKZEUGBAU - COSTRUZIONE STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, elektroerozja cięcia drutem, projektowanie form, projektowanie form formowanie ciśnieniowe, formy, i formowanie pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Bolzano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MVA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma MVA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Toczenie stali i metali, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Formy do tworzyw sztucznych, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Narzędzia ręczne niezasilane, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Ig Pri Ljubljani, Słowenia.

 2. CTX THERMAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CTX THERMAL SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 3. CORRADI REMO & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CORRADI REMO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach formy, projektowanie form, budowa form, i precision mechanical workshop. Ma siedzibę w Borgo Mantovano, Włochy.

 4. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA SPADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnia, formowanie ciśnieniowe aluminium, Mechanika precyzyjna, stopy aluminium, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnictwo aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. ALUMINIUM-LAUFEN AG LIESBERG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUM-LAUFEN AG LIESBERG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Liesberg, Szwajcaria.

 1. FEIX DRUCKGUSS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEIX DRUCKGUSS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 2. DRUTEC DRUCKGUSS & MONTAGETECHNIK GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRUTEC DRUCKGUSS & MONTAGETECHNIK GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 1. VILLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VILLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, budowa form, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, precision mechanical workshop, i projektowanie form. Ma siedzibę w Carate Brianza, Włochy.

 2. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rosja

  Zakład Przemysłu Gumowego Vladimir (VladRTI) projektuje i wykonuje formy oraz produkuje wyroby gumowe. Firma koncentruje się na następujących działaniach: —produkuje mieszanki gumowe różnych gatunków, spełniające wszystkie wymagania norm GOST; —produkuje zarówno standardowe wyroby gumowe, jak i elementy według rysunków klienta (węże elastyczne, węże wysokociśnieniowe, taśmy przenośnikowe, gumowe pierścienie uszczelniające, pasy klinowe, tuleje, maski gazowe i półmaski, różne wyroby gumowe); —projektuje, tworzy modele 3D, opracowuje i wytwarza formy do wyrobów gumowych; —produkuje garby drogowe (tzw."śpiących policjantów"); —produkuje kauczuk kruszony i kleje do niego oraz instaluje bezspoinowe powłoki gumowe. Zakład nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby gumowe własnej produkcji, ale także zmniejsza ilość odpadów na naszej planecie poprzez recykling i przetwarzanie opon gumowych na okruchy gumy, które są następnie wykorzystywane do produkcji gumowych wykładzin podłogowych zapobiegających urazom. Firma produkuje wyroby gumowe od 2005 roku. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zakład wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w którym ponad połowa procesów jest zautomatyzowana, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości produktów i ich niższej ceny niż u konkurencji.

 3. ELCEE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ELCEE DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Hochdorf, Niemcy.

 4. SK KUPFERHALBZEUG-VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma SK KUPFERHALBZEUG-VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. ASTRIA GMBH

  Austria

  Firma ASTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 6. RZL GMBH

  Niemcy

  Firma RZL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Driedorf, Niemcy.

 7. AEGEAN CASTING

  Turcja

  Firma AEGEAN CASTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. STAMMOR S.R.L.

  Włochy

  Firma STAMMOR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie cad/cam, i formy do przecinania. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. AHMET TEKECI DÖKÜM LTD. STI.

  Turcja

  Firma AHMET TEKECI DÖKÜM LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach krążki z żeliwa, i żeliwo sferoidalne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. YILMAZER METAL

  Turcja

  Firma YILMAZER METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach injection moulds. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. STOROGKO FOP

  Ukraina

  Firma STOROGKO FOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 4. HOUTHEON MOLD&PLASTIC TECHNOLOGY

  Chiny

  Firma HOUTHEON MOLD&PLASTIC TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie konstrukcji. Ma siedzibę w Taizhou, Chiny.

 5. SOLTOFORM

  Bułgaria

  Firma SOLTOFORM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, injection moulds, i Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Lovech, Bułgaria.

 6. KUKOVIC DRUCKGUSS-VERSCHLEISSTEILTECHNIK

  Niemcy

  Firma KUKOVIC DRUCKGUSS-VERSCHLEISSTEILTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 7. KILICLAR DOKUM SANAYI

  Turcja

  Firma KILICLAR DOKUM SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Sanliurfa, Turcja.

 8. YILSAM DÖKÜM

  Turcja

  Firma YILSAM DÖKÜM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. ALU-MET. ODLEWNIA I NARZEDZIOWNIA

  Polska

  Firma ALU-MET. ODLEWNIA I NARZEDZIOWNIA, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach odlewnia, autobusy, ogrodzenia, i budowa form. Ma siedzibę w Krosno, Polska.

 10. ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynk i stopy cynku, podciśnieniowe wytapianie cynku, formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium, i Cynk i stopy cynku. Ma siedzibę w Roletto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo