• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do odlewnictwa pod ciśnieniem

Wyniki dla

Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. TRANCERIE EMILIANE

  Włochy

  Od ponad 60-u lat, przedsiębiorstwo Trancerie Emiliana zajmuje się: przecinaniem, formowaniem ciśnieniowym, liniami rozkroju, konstrukcją matryc. Dokłada wysiłków, aby badać nowe projekty optymalizacji produktów. Po dokładnej analizie wymagań klienta przez biuro badawcze, stara się zaoferować rozwiązania odpowiadające każdej potrzebie. Cechy, które nas wyróżniają to elastyczność, wysoka jakość, innowacja oraz zdolność dostrzegania tego, co można jeszcze polepszyć.

 3. C.M.O. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo C.M.O konstruuje formy pod ciśnieniem ze stopów lekkich, głównie dla branży samochodowej, sektora sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki. Firma założona w latach 80. zdołała wejść na rynki europejskie, osiągając duże zyski dzięki poważnemu i ciągłemu zaangażowaniu, dynamicznej strukturze oraz swojej technologii.

 4. S.C.S. SRL

  Włochy

  40 lat doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji form do odlewania ciśnieniowego ze stopów metalicznych, a także tłoczenia tworzyw sztucznych, standardy jakościowe, czasy realizacji oraz konkurencyjne ceny to przyczyny, dla których firma S.C.S. Srl stała się punktem odniesienia na rynku europejskim: projektowanie, wykorzystanie urządzeń technicznych, stosowanie stali o najlepszej jakości oraz certyfikowana obróbka cieplna. Firma produkuje formy wszelkich rozmiarów, aż do maksymalnej wagi 55 ton. Certyfikacja ISO 9001 oraz ISO 14001.

 5. M.C.S. FACCHETTI SRL - PROGETTAZIONE STAMPI

  Włochy

  Wysiłki podejmowane przez MCS pozwalają jej być sztandarową firmą w sektorze projektowania i produkcji form. Precyzja projektów, szybkość rozwoju i jakość form są wykorzystywane przez głównych konstruktorów przemysłu samochodowego. Dzięki wspólnie opracowanym projektom, wiele sektorów z pełnym zaufaniem polega na kompetencjach i profesjonalizmie firmy MCS Facchetti. Naszą główną działalnością jest projektowanie i budowa form do odlewania ciśnieniowego stopów aluminium i magnezu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LKR D.O.O.

  Słowenia

 2. HANNS ENGL WERKZEUGBAU - COSTRUZIONE STAMPI

  Włochy

 3. CTX THERMAL SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 4. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

 5. CLM COSTRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

 1. ALUMINIUM-LAUFEN AG LIESBERG

  Szwajcaria

 2. GEBRÜDER NELLES WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 1. DRUTEC DRUCKGUSS & MONTAGETECHNIK GMBH + CO KG

  Niemcy

 2. FEIX DRUCKGUSS GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. VILLA

  Włochy

 4. VLADIMIR PLANT OF RUBBER TECHNICAL INDUSTRY (VLADRTI LLC)

  Rosja

  Zakład Przemysłu Gumowego Vladimir (VladRTI) projektuje i wykonuje formy oraz produkuje wyroby gumowe. Firma koncentruje się na następujących działaniach: —produkuje mieszanki gumowe różnych gatunków, spełniające wszystkie wymagania norm GOST; —produkuje zarówno standardowe wyroby gumowe, jak i elementy według rysunków klienta (węże elastyczne, węże wysokociśnieniowe, taśmy przenośnikowe, gumowe pierścienie uszczelniające, pasy klinowe, tuleje, maski gazowe i półmaski, różne wyroby gumowe); —projektuje, tworzy modele 3D, opracowuje i wytwarza formy do wyrobów gumowych; —produkuje garby drogowe (tzw."śpiących policjantów"); —produkuje kauczuk kruszony i kleje do niego oraz instaluje bezspoinowe powłoki gumowe. Zakład nie tylko dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby gumowe własnej produkcji, ale także zmniejsza ilość odpadów na naszej planecie poprzez recykling i przetwarzanie opon gumowych na okruchy gumy, które są następnie wykorzystywane do produkcji gumowych wykładzin podłogowych zapobiegających urazom. Firma produkuje wyroby gumowe od 2005 roku. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zakład wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w którym ponad połowa procesów jest zautomatyzowana, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości produktów i ich niższej ceny niż u konkurencji.

 5. AEGEAN CASTING

  Turcja

 6. SK KUPFERHALBZEUG-VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

 7. ASTRIA GMBH

  Austria

 8. ELCEE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. RZL GMBH

  Niemcy

 2. STAMMOR S.R.L.

  Włochy

 3. STOROGKO FOP

  Ukraina

 4. YILMAZER METAL

  Turcja

 5. AHMET TEKECI DÖKÜM LTD. STI.

  Turcja

 6. HOUTHEON MOLD&PLASTIC TECHNOLOGY

  Chiny

 7. SOLTOFORM

  Bułgaria

 8. KUKOVIC DRUCKGUSS-VERSCHLEISSTEILTECHNIK

  Niemcy

 9. INCAAL GMBH

  Niemcy

 10. BOZOK MAKINA MODEL LTD.

  Turcja