• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do odlewów precyzyjnych

Wyniki dla

Formy do odlewów precyzyjnych - Import eksport

 1. S.C.S. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  40 lat doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji form do odlewania ciśnieniowego ze stopów metalicznych, a także tłoczenia tworzyw sztucznych, standardy jakościowe, czasy realizacji oraz konkurencyjne ceny to przyczyny, dla których firma S.C.S. Srl stała się punktem odniesienia na rynku europejskim: projektowanie, wykorzystanie urządzeń technicznych, stosowanie stali o najlepszej jakości oraz certyfikowana obróbka cieplna. Firma produkuje formy wszelkich rozmiarów, aż do maksymalnej wagi 55 ton. Certyfikacja ISO 9001 oraz ISO 14001.

 2. COBI PRECISION SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COBI PRECISION SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, wykrawanie metali, projektowanie form do tworzyw sztucznych, formy, i projektowanie form. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 3. FRANKE INDUSTRIE AG

  Szwajcaria

  Początkowo paleta produktów Franke Industrie AG obejmowała od farbiarek do testów laboratoryjnych dla przemysłu włókienniczego przez skrzynki pocztowe po podzespoły zespołów napędowych. Ważnym kamieniem milowym była między innymi produkcja dopalacza (ATAR 09C) dla floty samolotów Mirage Swiss Air Force w latach 1960-tych. Niektóre pierwsze kamienie milowe: komora spalania do zespołu napędowego Goblin 3 (w myśliwcu bojowym BEA Vampire) system dopalacza do Snecma ATAR 09 C (w myśliwcu bojowym Dassault Mirage III) rura wydechowa Avon 203/207 Hunter. Produkty te wymagają wysokiego stopnia wiedzy technicznej nie tylko w dziedzinie produkcji, ale również w zakresie metalurgii i bezpieczeństwa procesowego. Szczególnie wysokiej jakości materiały niklowe i kobaltowe otworzyły drzwi do nowych segmentów odbiorców.

 4. SINTER - M JSC

  Bułgaria

  Sinter-M JSC. jest firmą z branży maszyn specjalizującą się w produkcji, projektowaniu i wdrażaniu różnych narzędzi i technik, mającą duże możliwości w zakresie metody spiekania (lepiej znanej jako P/M) do produkcji części i elementów. Nasze produkty znajdują liczne zastosowania w różnych branżach. Do naszej produkcji używamy wysokiej jakości proszków metalu (żelaza, mosiądzu, miedzi, stali, stali nierdzewnej, bronzu, aluminium) ze Szwecji, Włoch, Niemiec i Rumunii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element P/M oraz elementy niewymienione powyżej, wykonywane na życzenie klienta. Typowe zastosowania spiekanych części do urządzeń mechanicznych obejmują: • przemysł samochodowy i innych pojazdów; • hydraulikę i pneumatykę• maszyny włókiennicze; • instrumenty pomiarowe; • zamki i osprzęt; • różny sprzęt elektryczny; • wykonujemy także elementy ozdobne do mebli, ogrodzeń i balustrad.

 5. ADOP FRANCE

  Francja

  Firma Adop France zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem form do flakonów/butelek z tworzyw sztucznych do wszystkich technologii: wtryskiwanie z rozdmuchem, wytłaczanie z rozdmuchem, wtryskiwanie i folie rozciągliwe z PCV. W Arques la Bataille, posiadamy centrum prób, badań i rozwoju oraz pomocy w zakresie opracowywania prototypów, realizacji wzorów, wspierania w uruchamianiu i innowacji technologicznej. Adop France jest światowym dostawcą matryc walcowych dla największych przedsiębiorstw w dziedzinie wyciskania folii PCV

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRACOWNIA AUTORSKA STANKIEWICZ

  Polska

  Nasza firma oferuje Państwu niepowtarzalne statuetki wykonywane na specjalne zamówienie. Wszystkie nasze prace są wykonywane od podstaw przez naszą pracownię. Mogą być robione z brązu i mosiądzu ale również mogą zawierać elementy dekoracyjne jak bursztyn, szkło. W naszej ofercie znajdują się również statuetki złocone oraz srebrzone. Wszystkie nasze prace możecie zobaczyć w naszej pracowni lub na stronie internetowej. Zajmujemy się również wykonywaniem pomników, insygnia oraz tablic pamiątkowych również na specjalne zamówienie. Wszystkie nasze prace wykonywane są ze szczególną starannością, a lata doświadczeń pomagają dobrać nam odpowiednie materiały aby nasze wykonania wyróżniały się wśród innych. Jeśli chcesz obdarować kogoś unikalnym prezentem lub chcesz zamówić insygnia na specjalną okazję nie trać czasu zapraszamy do nas. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania i wykonać produkt z którego będziesz w 100% zadowolony. Zadzwoń lub napisz do nas jak najszybciej nie czekaj.

 2. MATRICERÍA INVIR

  Hiszpania

  MATRICERÍA INVIR S.L. rozpoczęła swoją działalność w 2001 r., zaspakajając potrzeby przemysłu związane z użyciem wysokiej technologii do produkcji wzorników cięcia wytłaczania oraz do produkcji narzędzi rozwojowych i produkcji seryjnej części obrabianych. Nasza działalność obejmuje również wykonywanie elektrod do grawerowania znaków, wycinania prototypów maszynami WEDM i inne prace związane z obróbką.

 3. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  Hiszpania

  Formowanie wszystkich rodzajów elementów. Krajacze, składacze, tłoczarze. Prasy od 25 do 300 ton. produkcja opiera się na seryjnym wytwarzaniu części dla branży budowlanej i samochodowej oraz produkcji wytłaczarek, krajarek, składarek, kształtownic, etc.

 4. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 5. MATRIBAGES

  Hiszpania

  Produkcja matryc, form, szablonów i specjalnych maszyn. Nowatorstwo procesów i produktów w celu optymalizacji linii produkcyjnej i wprowadzenia strategii obróbki precyzyjnej, po niskich kosztach.

 1. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portugalia

  Firma PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, Injection moulding, injection moulds, i mould design and construction. Ma siedzibę w Embra-Marinha Grande, Portugalia.

 2. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugalia

  Firma MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy do odlewów precyzyjnych, Formy i modele odlewnicze, produkcja form, projektowanie form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Pataias, Portugalia.

 1. DRILIMOLDE, LDA

  Portugalia

  Firma DRILIMOLDE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie form do tworzyw sztucznych, produkcja własna form, Formy do odlewów precyzyjnych, i formy aluminiowe. Ma siedzibę w Moita, Portugalia.

 2. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, budowa - wyposażenie, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 3. VICEDO MARTI SL.

  Hiszpania

  Firma VICEDO MARTI SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, zgrzewanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Ibi, Hiszpania.

 4. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalia

  Firma FRUMOLDE TOOLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie form formowanie ciśnieniowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Martinçança, Portugalia.

 5. FJG MOLDES

  Portugalia

  Firma FJG MOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugalia.

 6. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portugalia

  Firma AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 7. MAÉ INNOVATION

  Francja

  Firma MAÉ INNOVATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach półmisek sylikonowy do piekarnika do użytku spożywczego, silikonowe formy do ciast, Sprzęt do gotowania, i pokrycia antyprzylepne. Ma siedzibę w La Ville Aux Dames, Francja.

 8. GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S.

  Turcja

  Firma GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Mould components, Matryce i formy odlewnicze, i formy do pras. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. OFBM STAMPI

  Włochy

  Firma OFBM STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, budowa forem do formowania materiału, formowanie wtryskowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i 5 axis milling. Ma siedzibę w COLOGNE, Włochy.

 2. 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES

  Portugalia

  Firma 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Co-moulding, projektowanie i produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 3. PRIFER GROUP

  Portugalia

  Firma PRIFER GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach automatyzacja przemysł samochodowy, produkcja artykułów odlewniczych, organizacje kontroli jakości i gwarancji produktów i materiałów, i konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 4. ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY

  Portugalia

  Firma ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie i produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 5. EROSOMOLDE - EROSÃO E FABRICO DE MOLDES LDA

  Portugalia

  Firma EROSOMOLDE - EROSÃO E FABRICO DE MOLDES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, formy stalowe do wtryskiwania tworzyw sztucznych, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 6. MOULES ET OUTILLAGES MÉCANIQUE

  Francja

  Firma MOULES ET OUTILLAGES MÉCANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, construction of extrusion moulds, przetwórstwo tworzyw sztucznych, manufacture of blow-moulding moulds, i Formy do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grigny, Francja.

 7. VENAMOLDES

  Portugalia

  Firma VENAMOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, mould manufacturing plants, budowanie form do tworzyw sztucznych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 8. A.D.P. STAMPI SRL

  Włochy

  Firma A.D.P. STAMPI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach przebijaki. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 9. FAMIR SRL

  Włochy

  Firma FAMIR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, formy do wytłaczania, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Rosa', Włochy.

 10. TECNIFREZA - INDUSTRIA DE MOLDES, S.A.

  Portugalia

  Firma TECNIFREZA - INDUSTRIA DE MOLDES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, i produkcja form. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo