• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do odlewów precyzyjnych

Wyniki dla

Formy do odlewów precyzyjnych - Import eksport

 1. S.C.S. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  40 lat doświadczenia w zakresie projektowania i produkcji form do odlewania ciśnieniowego ze stopów metalicznych, a także tłoczenia tworzyw sztucznych, standardy jakościowe, czasy realizacji oraz konkurencyjne ceny to przyczyny, dla których firma S.C.S. Srl stała się punktem odniesienia na rynku europejskim: projektowanie, wykorzystanie urządzeń technicznych, stosowanie stali o najlepszej jakości oraz certyfikowana obróbka cieplna. Firma produkuje formy wszelkich rozmiarów, aż do maksymalnej wagi 55 ton. Certyfikacja ISO 9001 oraz ISO 14001.

 2. COBI PRECISION SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COBI PRECISION SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, wykrawanie metali, projektowanie form do tworzyw sztucznych, formy, i projektowanie form. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 3. PHILPLAST LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma PHILPLAST LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, wytłaczanie z rozdmuchem, Formy do odlewów precyzyjnych, urządzenia do wytłaczania z rozdmuchem, artykuły formowane wtryskowo, formowanie wtryskowe, wydmuchiwanie tworzyw sztucznych, montaż wyrobów z tworzyw sztucznych, i gear manufacturing. Ma siedzibę w Yagodovo, Bułgaria.

 4. AMADOR VARAS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AMADOR VARAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, dziurkacze, budowa - wyposażenie, matryce, NARZĘDZIA, narzędzia do wycinania, i części zamienne i narzędzia. Ma siedzibę w Badalona-Barcelona, Hiszpania.

 5. FRANKE INDUSTRIE AG

  Szwajcaria

  Początkowo paleta produktów Franke Industrie AG obejmowała od farbiarek do testów laboratoryjnych dla przemysłu włókienniczego przez skrzynki pocztowe po podzespoły zespołów napędowych. Ważnym kamieniem milowym była między innymi produkcja dopalacza (ATAR 09C) dla floty samolotów Mirage Swiss Air Force w latach 1960-tych. Niektóre pierwsze kamienie milowe: komora spalania do zespołu napędowego Goblin 3 (w myśliwcu bojowym BEA Vampire) system dopalacza do Snecma ATAR 09 C (w myśliwcu bojowym Dassault Mirage III) rura wydechowa Avon 203/207 Hunter. Produkty te wymagają wysokiego stopnia wiedzy technicznej nie tylko w dziedzinie produkcji, ale również w zakresie metalurgii i bezpieczeństwa procesowego. Szczególnie wysokiej jakości materiały niklowe i kobaltowe otworzyły drzwi do nowych segmentów odbiorców.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADOP FRANCE

  Francja

  Firma Adop France zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem form do flakonów/butelek z tworzyw sztucznych do wszystkich technologii: wtryskiwanie z rozdmuchem, wytłaczanie z rozdmuchem, wtryskiwanie i folie rozciągliwe z PCV. W Arques la Bataille, posiadamy centrum prób, badań i rozwoju oraz pomocy w zakresie opracowywania prototypów, realizacji wzorów, wspierania w uruchamianiu i innowacji technologicznej. Adop France jest światowym dostawcą matryc walcowych dla największych przedsiębiorstw w dziedzinie wyciskania folii PCV

 2. SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  SuZhou Bestar Blow Molding Machinery Co., Ltd specjalizuje się z produkcji, R&D i globalnej sprzedaży szybkich i w pełni zautomatyzowanych maszyn i urządzeń do formowania z rozdmuchem. Firma znajduje się około 170 km od lotniska Pudong koło Szanghaju. Nasze rynki maszyn znajdują się w USA, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Meksyku, Kolumbii, Malezji, Indonezji, Bangladeszu i wielu innych. Nasi klienci: Unilever, Reckitt Benckiser, Zwitsal, Syngenta, Bayer, BASF, Heinz Group, Castrol, TOTAL, SHELL, Castrol itp.

 3. SINTER - M JSC

  Bułgaria

  Sinter-M JSC. jest firmą z branży maszyn specjalizującą się w produkcji, projektowaniu i wdrażaniu różnych narzędzi i technik, mającą duże możliwości w zakresie metody spiekania (lepiej znanej jako P/M) do produkcji części i elementów. Nasze produkty znajdują liczne zastosowania w różnych branżach. Do naszej produkcji używamy wysokiej jakości proszków metalu (żelaza, mosiądzu, miedzi, stali, stali nierdzewnej, bronzu, aluminium) ze Szwecji, Włoch, Niemiec i Rumunii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element P/M oraz elementy niewymienione powyżej, wykonywane na życzenie klienta. Typowe zastosowania spiekanych części do urządzeń mechanicznych obejmują: • przemysł samochodowy i innych pojazdów; • hydraulikę i pneumatykę• maszyny włókiennicze; • instrumenty pomiarowe; • zamki i osprzęt; • różny sprzęt elektryczny; • wykonujemy także elementy ozdobne do mebli, ogrodzeń i balustrad.

 4. PRACOWNIA AUTORSKA STANKIEWICZ

  Polska

  Nasza firma oferuje Państwu niepowtarzalne statuetki wykonywane na specjalne zamówienie. Wszystkie nasze prace są wykonywane od podstaw przez naszą pracownię. Mogą być robione z brązu i mosiądzu ale również mogą zawierać elementy dekoracyjne jak bursztyn, szkło. W naszej ofercie znajdują się również statuetki złocone oraz srebrzone. Wszystkie nasze prace możecie zobaczyć w naszej pracowni lub na stronie internetowej. Zajmujemy się również wykonywaniem pomników, insygnia oraz tablic pamiątkowych również na specjalne zamówienie. Wszystkie nasze prace wykonywane są ze szczególną starannością, a lata doświadczeń pomagają dobrać nam odpowiednie materiały aby nasze wykonania wyróżniały się wśród innych. Jeśli chcesz obdarować kogoś unikalnym prezentem lub chcesz zamówić insygnia na specjalną okazję nie trać czasu zapraszamy do nas. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania i wykonać produkt z którego będziesz w 100% zadowolony. Zadzwoń lub napisz do nas jak najszybciej nie czekaj.

 5. MATRICERÍA INVIR

  Hiszpania

  MATRICERÍA INVIR S.L. rozpoczęła swoją działalność w 2001 r., zaspakajając potrzeby przemysłu związane z użyciem wysokiej technologii do produkcji wzorników cięcia wytłaczania oraz do produkcji narzędzi rozwojowych i produkcji seryjnej części obrabianych. Nasza działalność obejmuje również wykonywanie elektrod do grawerowania znaków, wycinania prototypów maszynami WEDM i inne prace związane z obróbką.

 1. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  Hiszpania

  Formowanie wszystkich rodzajów elementów. Krajacze, składacze, tłoczarze. Prasy od 25 do 300 ton. produkcja opiera się na seryjnym wytwarzaniu części dla branży budowlanej i samochodowej oraz produkcji wytłaczarek, krajarek, składarek, kształtownic, etc.

 2. TRYON, S.R.O.

  Republika Czeska

  Produkcja narzędzi wytłaczanych do formowania na płasko to jedna z naszych głównych działalności produkcyjnych. Produkcja oparta jest na dokumentacji klienta lub naszej własnej dokumentacji projektów. Zajmujemy się również naprawami narzędzi (średnie naprawy, kompletne remonty i serwis). Precyzyjna obróbka maszynowa, składanie podzespołów wg życzenia klienta to nasza następna działalność produkcyjna. Część naszej produkcji to urządzenia zaciskowe i kontrolne do produkcji seryjnej.

 1. MATRIBAGES

  Hiszpania

  Produkcja matryc, form, szablonów i specjalnych maszyn. Nowatorstwo procesów i produktów w celu optymalizacji linii produkcyjnej i wprowadzenia strategii obróbki precyzyjnej, po niskich kosztach.

 2. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portugalia

  Firma PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, Injection moulding, injection moulds, i mould design and construction. Ma siedzibę w Embra-Marinha Grande, Portugalia.

 3. DRILIMOLDE, LDA

  Portugalia

  Firma DRILIMOLDE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie form do tworzyw sztucznych, produkcja własna form, Formy do odlewów precyzyjnych, i formy aluminiowe. Ma siedzibę w Moita, Portugalia.

 4. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugalia

  Firma MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy do odlewów precyzyjnych, Formy i modele odlewnicze, produkcja form, projektowanie form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Pataias, Portugalia.

 5. VICEDO MARTI SL.

  Hiszpania

  Firma VICEDO MARTI SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, zgrzewanie tworzyw sztucznych, Formy do odlewów precyzyjnych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Ibi, Hiszpania.

 6. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, budowa - wyposażenie, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Formy do odlewów precyzyjnych, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 7. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalia

  Firma FRUMOLDE TOOLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie form formowanie ciśnieniowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Martinçança, Portugalia.

 8. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Niemcy

  Firma EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Cylinder heads, rury wydechowe do samochodów, rury wydechowe samochodowe, i Rury i układy wydechowe. Ma siedzibę w Battenberg, Niemcy.

 1. FJG MOLDES

  Portugalia

  Firma FJG MOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugalia.

 2. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portugalia

  Firma AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 3. OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C.

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, obróbki mechaniczne precyzyjne, maski, i warsztaty mechaniki precyzyjnej. Ma siedzibę w Besana In Brianza, Włochy.

 4. MAÉ INNOVATION

  Francja

  Firma MAÉ INNOVATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach półmisek sylikonowy do piekarnika do użytku spożywczego, silikonowe formy do ciast, Sprzęt do gotowania, i pokrycia antyprzylepne. Ma siedzibę w La Ville Aux Dames, Francja.

 5. OFBM STAMPI

  Włochy

  Firma OFBM STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, budowa forem do formowania materiału, formowanie wtryskowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i 5 axis milling. Ma siedzibę w COLOGNE, Włochy.

 6. 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES

  Portugalia

  Firma 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Co-moulding, projektowanie i produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 7. PRIFER GROUP

  Portugalia

  Firma PRIFER GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach automatyzacja przemysł samochodowy, produkcja artykułów odlewniczych, organizacje kontroli jakości i gwarancji produktów i materiałów, i konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 8. ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY

  Portugalia

  Firma ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, projektowanie i produkcja form, i Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 9. GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S.

  Turcja

  Firma GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Jest również obecna w dziedzinach Mould components, Matryce i formy odlewnicze, i formy do pras. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. TYCOS TOOL & DIE CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TYCOS TOOL & DIE CO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewów precyzyjnych. Ma siedzibę w Fleetwood, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo