• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych - Import eksport

 1. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, przedsiębiorstwo GRI Mold and Plastic Ltd. jest wiodącym producentem form z tworzyw sztucznych i wtryskowych w Stambule, Turcja. Posiadając ponad 27 letnie doświadczenie w branży, staliśmy się jedną z najbardziej renomowanych firm w Turcji, dysponując 5000 m2 zamkniętej powierzchni produkcyjnej, parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą. Jako partner w zakresie rozwiązań i źródło satysfakcji klientów, nieustannie tworzymy udane, krajowe oraz międzynarodowe projekty i dzielimy się nimi. Nasz doświadczony zarząd i fachowi pracownicy ściśle współpracują z naszymi klientami, aby spełniać ich specyficzne potrzeby i wymagania. Obsługujemy różne branże, w tym motoryzacyjną, zabawkarską, kosmetyczną, energii elektrycznej, materiałów budowlanych i składanych etui. Nasz nowoczesny zakład produkuje około 250 form rocznie, zawsze przodując pod względem parku maszynowego. Stosujemy najnowsze technologie wtryskiwania tworzyw sztucznych, zatrudniamy dobrze wykształcony personel i polegamy na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wyrobów z fachowym, kreatywnym wykończeniem. W GRI Mold and Plastic, inwestujemy w najnowsze technologicznie maszyny, aby zapewnić produkty najwyższej jakości. Nasi doświadczeni i fachowi technicy pracują na wszystkich maszynach łącznie, według najnowocześniejszych technologii. Wynikiem tego są produkty, spełniające standardy najwyższej jakości. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 3. ACKOR MOULD LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założone w Dongguan, Chiny, w 2003 roku, przedsiębiorstwo Ackor Mould Limited poświęciło dwie ostatnie dekady na ścisłą współpracę z klientami, aby dostarczać optymalne rozwiązania w dziedzinie narzędzi do wtryskiwania i formowania produktów. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od wytwarzania form i formowania wtryskowego, po montaż produktu końcowego. Do kluczowych rynków należą Japonia, UE i Ameryka, gdzie zbudowaliśmy silne relacje partnerskie, oparte na zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi szanowni klienci. Dzięki dużemu doświadczeniu w różnych branżach przemysłu, takich jak motoryzacyjna, medyczna, elektroniczna, kosmetyczna i elektryczna, Ackor Mould Limited stał się niezawodnym dostawcą. Nasze wysokie kompetencje wykraczają poza narzędzia do wtryskiwania w ramach prac takich, jak obróbka CNC, formowanie silikonu, formowanie gumy, tłoczenie metali i formowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Od skromnych początków, firma Ackor Mould Limited znacznie rozwinęła się, stosując kluczowe zasady wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie jest widoczne przez pryzmat bezwzględnego dążenia do spełniania oczekiwań klientów i dostarczania opłacalnych produktów, spełniających najwyższe standardy, od wstępnego zapytania, poprzez produkcję, po terminową dostawę. Specjalizując się, od ponad dwóch dekad, w produkcji narzędzi do formowania wtryskowego, przedsiębiorstwo Ackor Mould zyskało doskonałą reputację w przemyśle narzędzi do formowania wtryskowego. Nasza ekspertyza jest widoczna w różnych sektorach, w których działamy, w tym motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, kosmetycznym i elektrycznym.

 4. HECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HECKER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. AMBROPLAST S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AMBROPLAST S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, formowanie wtryskowe, budowanie form do tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, druk stempelkowy, i formy. Ma siedzibę w Albairate, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MACHINETIC

  Ukraina

  Firma MACHINETIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, vacuum thermoforming, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 2. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Niemcy

  Firma MASCHINEN-HANDEL.EU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Formowanie kauczuku - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Schwaigern/stetten, Niemcy.

 3. BIASIN SRL

  Włochy

  Firma BIASIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Lonigo, Włochy.

 4. PLÁSTICOS FERPLAST SL

  Hiszpania

  Firma PLÁSTICOS FERPLAST SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pleksiglas. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, metakrylan, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Terrassa-Barcelona, Hiszpania.

 5. JM ORTIGUEIRA REJILLAS DE FIBRA, S.L.

  Hiszpania

  Firma JM ORTIGUEIRA REJILLAS DE FIBRA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Vilaboa, Hiszpania.

 1. HECCO MOLDING

  Portugalia

  Firma HECCO MOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z tworzyw sztucznych, formowanie materiałów termoplastycznych, manekin o stałym rozmiarze, i Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 2. AXXO-DESIGN® GMBH ACRYLGLASVERARBEITUNG

  Niemcy

  Firma AXXO-DESIGN® GMBH ACRYLGLASVERARBEITUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Korbußen, Niemcy.

 1. CATTINI SRL

  Włochy

  Firma CATTINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w San Martino In Rio, Włochy.

 2. DEVILLE TPC JIHLAVA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma DEVILLE TPC JIHLAVA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Formowanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Formowanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Jihlava, Republika Czeska.

 3. NERVIA PLASTICS

  Belgia

  Firma NERVIA PLASTICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Autokary (dalekobieżne), Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, butle, Autokary (dalekobieżne), Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Wyroby plastikowe dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Okegem, Belgia.

 4. HAZAR PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Firma HAZAR PLASTIK KALIP SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ZETA PLAST 2 S.R.L.

  Włochy

  Firma ZETA PLAST 2 S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Torri Di Quartesolo, Włochy.

 6. PIO KUNSTSTOFFE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PIO KUNSTSTOFFE GMBH & CO KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, materiały złożone, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 7. GRUPPO VIGNATI SRL

  Włochy

  Firma GRUPPO VIGNATI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, forma do formowania pod ciśnieniem, i budowa forem do formowania materiału. Ma siedzibę w Assago, Włochy.

 8. HYDROVERN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDROVERN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Stourport-On-Severn, Zjednoczone Królestwo.

 1. EBONITADOS NORTE S.L.

  Hiszpania

  Firma EBONITADOS NORTE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Jest również obecna w dziedzinach wyciskanie kauczuku, i Artykuły techniczne z gumy dla przemysłu. Ma siedzibę w Gijón, Asturias, Hiszpania.

 2. OFFICINA MERLIN S.A.S. DI MERLIN ING. ANDREA & C.

  Włochy

  Firma OFFICINA MERLIN S.A.S. DI MERLIN ING. ANDREA & C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, i budowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saronno, Włochy.

 3. RICOPLAST SAS DI BOLZONARO ENRICO & C.

  Włochy

  Firma RICOPLAST SAS DI BOLZONARO ENRICO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Jest również obecna w dziedzinach wydmuchiwanie tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe. Ma siedzibę w San Pietro Viminario, Włochy.

 4. AMMON KUNSTSTOFFE

  Niemcy

  Firma AMMON KUNSTSTOFFE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Engstingen, Niemcy.

 5. ACCADIPLAST SRL

  Włochy

  Firma ACCADIPLAST SRL, roku i działającą w sektorze Łańcuchy z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Kształtowanie tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Bassano del Grappa (VI), Włochy.

 6. POLITERMO S.R.L.

  Włochy

  Firma POLITERMO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. AVE KALIP

  Turcja

  Firma AVE KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Jest również obecna w dziedzinach PVC Window - Door. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. SLAVIA GRATINGS S.R.O

  Słowacja

  Firma SLAVIA GRATINGS S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, panele z materiałów kompozytowych, i Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Presov, Słowacja.

 9. CONTAINER COMPONENTS EUROPE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONTAINER COMPONENTS EUROPE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych. Ma siedzibę w Chesterfield, Zjednoczone Królestwo.

 10. BRISK VYROBNI DRUZSTVO JEZOV U KYJOVA

  Republika Czeska

  Firma BRISK VYROBNI DRUZSTVO JEZOV U KYJOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Opakowania papierowe i tekturowe. Ma siedzibę w Jezov, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych zbrojonych - Import eksport

Liczba wyników

953 Przedsiębiorstwa