• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie ciśnieniowe aluminium

Wyniki dla

Formowanie ciśnieniowe aluminium - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma powstała w 1954 roku. Na początku firma produkowała okucia z aluminiowego odlewu chłodniczego. Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do produkcji wprowadzono cynkowe odlewy ciśnieniowe. Nieco później produkcja została rozszerzona o odlewy aluminiowe. Nasz udany rozwój firmy nadal charakteryzuje się zrównoważoną relacją pomiędzy tradycją a postępem. Obecnie dostarczamy naszym wymagającym klientom z branży techniki przemysłowej i medycznej, budowy maszyn, przemysłu samochodowego, budowlanego i meblowego w całej Europie produkty z zakresu aluminiowych odlewów ciśnieniowych, cynkowych odlewów ciśnieniowych oraz aluminiowych odlewów grawitacyjnych. Dzięki naszej podstawowej kompetencji w zakresie odlewów ciśnieniowych z aluminium i cynku oraz aluminiowych odlewów chłodniczych, nasi klienci otrzymują codzienne wsparcie w produkcji i dostawie gotowych do montażu komponentów odlewanych.

 3. G.A. RÖDERS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma jest producentem części z aluminium i cynku w procesie odlewania ciśnieniowego oraz wtrysku tworzyw sztucznych. G.A.Röders dostarcza odlewy ciśnieniowe w małych seriach z obróbką powierzchniową i skrawaniem z Soltau (Niemcy) oraz w dużych seriach z Czech firmom w następujących sektorach: motoryzacyjny, lotniczy, medyczny i elektroniczny. Dzięki własnym narzędziom i zarządzaniu projektami towarzyszymy Ci przez cały okres życia produktu, od pomysłu do produkcji seryjnej. Niezależnie od tego, czy jest to odlew cynkowy czy aluminiowy, dostarczamy gotowe do montażu elementy z częściowo zmontowanymi podzespołami w dużych i małych seriach z Soltau i Czech.

 4. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma METAL TECHNOLOGY GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki - części i osprzęt, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Stalownie, formowanie ciśnieniowe aluminium, Cast spheroid graphite iron, wytapianie odśrodkowe, żeliwo szare, Obrabiarki - części i osprzęt, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. G.M.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FPT Pressofusione Tapparo posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży, wykonując dla innych podmiotów odlewy ze stopów aluminium, cynku i specjalnych stopów antykorozyjnych. Firma - zarządzana bezpośrednio przez właścicieli - w ścisłym kontakcie z działalnością produkcyjną była w stanie ulepszyć na przestrzeni lat jakość swoich produktów, jak również zwiększyć zatrudnienie

 2. FONDERIA FASSI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA FASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, i formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 3. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, formowanie pod ciśnieniem, aluminium, wytopy aluminiowe, i Stopy aluminium. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA SPADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnia, formowanie ciśnieniowe aluminium, Mechanika precyzyjna, stopy aluminium, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnictwo aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, odlewnictwo aluminium, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, topienie aluminium, formowanie pod ciśnieniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, projektowanie form, i forma do formowania pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 1. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Statywy kamer i aparatów, Zespoły prądnicowe, Statywy kamer i aparatów, wytwornice prądu, Zespoły prądnicowe, formowanie ciśnieniowe aluminium, Wirniki nośne, i skrzynia redukcyjna. Ma siedzibę w Gemmingen, Niemcy.

 2. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako uznany producent elementów z odlewów aluminiowych i kokilowych, otwieramy się na nowe rynki, świadomi wyzwań technicznych i gospodarczych. W ciągu 50 lat historii firmy, staliśmy się niezwykle wydajnym zakładem odlewniczym, dzięki zmotywowanym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, inwestycjom w najnowocześniejsze techniki produkcji oraz rozwinięte metody produkcyjne. Innym obszarem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości elementów do produkcji markiz i osłon do ogrodów zimowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paulvoss.de! VOSS: tworzenie z aluminium!

 1. SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S.

  Turcja

  Firma SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach topienie aluminium, obróbka aluminium i żelaza, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewanie w piasku i muszli. Ma siedzibę w Gebze / Kocaeli, Turcja.

 2. ABF LT

  Litwa

  Firma ABF LT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i Ulepszanie metali. Ma siedzibę w Mazeikiai, Litwa.

 3. SANDER DRUCKGUSS

  Niemcy

  Firma SANDER DRUCKGUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie pod ciśnieniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnia. Ma siedzibę w Nordrhein-Westfalen-Ennepetal, Niemcy.

 4. AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K.

  Niemcy

  Firma AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z gumy, Części formowane z gumy, Części toczone z pręta, i formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 5. AB FONDERIE ITALIA

  Włochy

  Firma AB FONDERIE ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, wytapianie do formy, lost-wax castings, i wytapianie żeliwa sferoidalnego. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 6. DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM

  Francja

  Firma DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo stopów lekkich, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Vayrac, Francja.

 7. WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i c.n.c milling. Ma siedzibę w Eggolsheim, Niemcy.

 8. TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER

  Niemcy

  Firma TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, podciśnieniowe wytapianie cynku, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 1. PRESTIJ METAL

  Turcja

  Firma PRESTIJ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Düzce, Turcja.

 2. OKIMA OTOMOTIV LTD.

  Turcja

  Firma OKIMA OTOMOTIV LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i projektowanie form formowanie ciśnieniowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. LOMOPRESS S.R.L.

  Włochy

  Firma LOMOPRESS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Monticelli Brusati, Włochy.

 4. SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, frezowanie CNC, i budowa form. Ma siedzibę w Nový Bor, Republika Czeska.

 5. OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, topienie aluminium, i aluminium diecasting. Ma siedzibę w Erba, Włochy.

 6. STUDIO DSM

  Włochy

  Firma STUDIO DSM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i projektowanie form. Ma siedzibę w Trissino, Włochy.

 7. METALFOND S.R.L.

  Włochy

  Firma METALFOND S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Rodengo Saiano, Włochy.

 8. BDP MECHANICAL COMPONENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1992 roku Grupa bdp zatrudnia 150 pracowników i ma siedzibę główną w Berlinie oraz ponad 14 dodatkowych biur w Bułgarii, Chinach, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i Szwajcarii. Spółka zależna, bdp Mechanical Components, założona w 1982 roku, jest specjalistą w zakresie międzynarodowego zaopatrzenia w odlewy, odkuwki, obróbkę skrawaniem i części samochodowe dla europejskich firm produkcyjnych z Chin i Europy Wschodniej. Zaopatrujemy ponad 50 europejskich klientów z branży motoryzacyjnej, maszynowej, kolejowej, energetycznej, transportu gazu i płynów. Wszystko z jednego źródła. Wykonanie modelu, wstępne próbkowanie, produkcja towarzysząca (rozruch), produkcja seryjna, optymalizacja. Jakość produktu. Strategiczne zaopatrzenie: optymalizacja procesów zaopatrzenia, redukcja kosztów zaopatrzenia. Wybór odpowiednich dostawców, audyty dostawców: Ocena technicznych możliwości produkcyjnych i jakościowych. Kontrola jakości na miejscu: monitorowanie produkcji, kontrola towarów wychodzących przed wysyłką

 9. DONGGUAN VOERLY MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Jako dostawca systemów z certyfikatem 9001 (ISO13485, ISO14001 IATF16949), VOERLY posiada ponad 20-letnie doświadczenie międzysektorowe w wielu gałęziach przemysłu: Specjalizujemy się w takich obszarach jak inżynieria mechaniczna, optoelektronika, półprzewodniki, lotnictwo, technika medyczna, technika kamer i oświetleń, nowe energie, biomedycyna, energetyka jądrowa, przemysł stoczniowy, transport morski i powietrzny. Jesteśmy dostawcą komponentów wykonanych na obrabiarkach CNC, a dzięki naszej specjalizacji i zaangażowaniu minimalizujemy Twój wysiłek organizacyjny i koszty. Maksymalizujemy Twoje korzyści dzięki naszej elastyczności i ścisłej orientacji na klienta. VOERLY posiada międzynarodową, wielojęzyczną sieć usług przemysłowych oraz biuro sprzedaży w Niemczech. Części i podzespoły wykonane z szerokiej gamy materiałów (z certyfikatem) powstają przy użyciu naszych zaawansowanych technologicznie maszyn, z których część jest zautomatyzowana. Zatrudniając ponad 200 pracowników przetwarzamy komponenty z najwyższą precyzją i bardzo wysokim poziomem integracji pionowej, z dokładnością do tysięcznych milimetra. Oprócz obróbki mechanicznej, takiej jak frezowanie i toczenie CNC, kompleksowy zakres produkcji uzupełniają procesy takie jak erozja drutowa, piaskowanie szklanymi kulkami i precyzyjne spawanie, a także wykańczanie produktów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu opanowaliśmy procesy od projektu i rozwoju produktu, zaopatrzenia i montażu po dostawę ostatecznych, przetestowanych produktów do klienta.

 10. TEMA METALURJI SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Doświadcz doskonałości dzięki TEMA METALÜRJI, renomowanej firmie tureckiej założonej w 1969 roku. Będąc pionierami najnowocześniejszych technik odlewania żeliwa sferoidalnego, żeliwa maszynowego, stali stopowej i stali niestopowej, wyróżniamy się na całym świecie, oferując niezrównane rozwiązania odlewnicze i najwyższej jakości części zamienne dostosowane do różnych branż, z zapewnieniem najwyższych standardów jakości i innowacyjności. Nasz zakład produkcyjny, zlokalizowany w zorganizowanej strefie przemysłowej Konyi, obejmuje 4500 m2 powierzchni zamkniętej, a od 2000 roku jego roczna zdolność produkcyjna wynosi 2000 ton. W TEMA METALÜRJI nasz sukces jest wynikiem pracy zespołu fachowców i stosowania najnowocześniejszych technologii, co odzwierciedla nasze zaangażowanie w podejśce zorientowane na klienta, w którym jakość i niezawodność zajmują centralne miejsce. Jako szanowany lider branży z tradycją sięgającą 1969 roku w Turcji, konsekwentnie przekraczamy oczekiwania klientów, wykorzystując naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, aby zapewnić pomyślną realizację Twoich projektów. Od odlewów sferoidalnych, odlewów z żeliwa szarego, po odlewy stalowe części zamiennych, skupiamy się na dostarczaniu różnorodnych produktów odlewniczych dla globalnych gałęzi przemysłu, w tym budownictwa, motoryzacji, energetyki, rolnictwa i nie tylko. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tego, w jaki sposób możemy dostosować naszą ofertę odlewniczą do Twoich konkretnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu z nami. Twoje zadowolenie pozostaje naszym najwyższym priorytetem!

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo