• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie ciśnieniowe aluminium

Wyniki dla

Formowanie ciśnieniowe aluminium - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma powstała w 1954 roku. Na początku firma produkowała okucia z aluminiowego odlewu chłodniczego. Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do produkcji wprowadzono cynkowe odlewy ciśnieniowe. Nieco później produkcja została rozszerzona o odlewy aluminiowe. Nasz udany rozwój firmy nadal charakteryzuje się zrównoważoną relacją pomiędzy tradycją a postępem. Obecnie dostarczamy naszym wymagającym klientom z branży techniki przemysłowej i medycznej, budowy maszyn, przemysłu samochodowego, budowlanego i meblowego w całej Europie produkty z zakresu aluminiowych odlewów ciśnieniowych, cynkowych odlewów ciśnieniowych oraz aluminiowych odlewów grawitacyjnych. Dzięki naszej podstawowej kompetencji w zakresie odlewów ciśnieniowych z aluminium i cynku oraz aluminiowych odlewów chłodniczych, nasi klienci otrzymują codzienne wsparcie w produkcji i dostawie gotowych do montażu komponentów odlewanych.

 3. G.A. RÖDERS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma jest producentem części z aluminium i cynku w procesie odlewania ciśnieniowego oraz wtrysku tworzyw sztucznych. G.A.Röders dostarcza odlewy ciśnieniowe w małych seriach z obróbką powierzchniową i skrawaniem z Soltau (Niemcy) oraz w dużych seriach z Czech firmom w następujących sektorach: motoryzacyjny, lotniczy, medyczny i elektroniczny. Dzięki własnym narzędziom i zarządzaniu projektami towarzyszymy Ci przez cały okres życia produktu, od pomysłu do produkcji seryjnej. Niezależnie od tego, czy jest to odlew cynkowy czy aluminiowy, dostarczamy gotowe do montażu elementy z częściowo zmontowanymi podzespołami w dużych i małych seriach z Soltau i Czech.

 4. G.M.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 5. FPT FONDERIA PRESSOFUSIONE TAPPARO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FPT Pressofusione Tapparo posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży, wykonując dla innych podmiotów odlewy ze stopów aluminium, cynku i specjalnych stopów antykorozyjnych. Firma - zarządzana bezpośrednio przez właścicieli - w ścisłym kontakcie z działalnością produkcyjną była w stanie ulepszyć na przestrzeni lat jakość swoich produktów, jak również zwiększyć zatrudnienie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FONDERIA FASSI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA FASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, odlewnictwo precyzyjne, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, i formowanie pod ciśnieniem cynk aluminium. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HORST PIELHAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, formowanie ciśnieniowe aluminium, formowanie pod ciśnieniem, aluminium, wytopy aluminiowe, i Stopy aluminium. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 3. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LA SPADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika precyzyjna, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnia, formowanie ciśnieniowe aluminium, Mechanika precyzyjna, stopy aluminium, Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem, odlewnictwo aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 4. PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, odlewnictwo aluminium, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, topienie aluminium, formowanie pod ciśnieniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, projektowanie form, i forma do formowania pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Statywy kamer i aparatów, Zespoły prądnicowe, Statywy kamer i aparatów, wytwornice prądu, Zespoły prądnicowe, formowanie ciśnieniowe aluminium, Wirniki nośne, i skrzynia redukcyjna. Ma siedzibę w Gemmingen, Niemcy.

 1. PYRAMIDS TECHNOLOGY CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Pyramids Tech to wiodący usługodawca w dziedzinie wtryskiwania plastiku na życzenie, formowania oraz produkcji metalowych poprzez odlewanie pod ciśnieniem, wyciskanie, wytłaczanie, dekorowanie i składanie. Koncentrujemy się na personelu, inżynierii, technologii oraz usługach zapewniających jednoetapowe rozwiązania. Nasze usługi inżynierskie takie jak badanie przypadków, DFM, CPK oraz formowanie pozwalają na obniżenie kosztów, polepszenie jakości, procesów produkcyjnych oraz szybkości przechodzenia od prototypu do wersji rynkowej, wytwarzanie krótkich serii próbnych oraz produkcję masową..

 2. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako uznany producent elementów z odlewów aluminiowych i kokilowych, otwieramy się na nowe rynki, świadomi wyzwań technicznych i gospodarczych. W ciągu 50 lat historii firmy, staliśmy się niezwykle wydajnym zakładem odlewniczym, dzięki zmotywowanym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, inwestycjom w najnowocześniejsze techniki produkcji oraz rozwinięte metody produkcyjne. Innym obszarem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości elementów do produkcji markiz i osłon do ogrodów zimowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paulvoss.de! VOSS: tworzenie z aluminium!

 1. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 2. SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S.

  Turcja

  Firma SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach topienie aluminium, obróbka aluminium i żelaza, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewanie w piasku i muszli. Ma siedzibę w Gebze / Kocaeli, Turcja.

 3. ABF LT

  Litwa

  Firma ABF LT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i Ulepszanie metali. Ma siedzibę w Mazeikiai, Litwa.

 4. KAPIL COREPACKS PVT LTD

  Indie

  Firma KAPIL COREPACKS PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Wirniki nośne, i formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Gurgaon, Indie.

 5. SANDER DRUCKGUSS

  Niemcy

  Firma SANDER DRUCKGUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie pod ciśnieniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnia. Ma siedzibę w Nordrhein-Westfalen-Ennepetal, Niemcy.

 6. SAM QUICK DIE CASTING CO., LTD

  Chiny

  Firma SAM QUICK DIE CASTING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, prototypy z aluminium, odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, i diecasting. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 7. AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K.

  Niemcy

  Firma AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z gumy, Części formowane z gumy, Części toczone z pręta, i formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 8. AB FONDERIE ITALIA

  Włochy

  Firma AB FONDERIE ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, wytapianie do formy, lost-wax castings, i wytapianie żeliwa sferoidalnego. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. OKIMA OTOMOTIV LTD.

  Turcja

  Firma OKIMA OTOMOTIV LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i projektowanie form formowanie ciśnieniowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER

  Niemcy

  Firma TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, podciśnieniowe wytapianie cynku, i Części wytłaczane precyzyjnie. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 3. LOMOPRESS S.R.L.

  Włochy

  Firma LOMOPRESS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Monticelli Brusati, Włochy.

 4. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bułgaria

  Firma METAL TECHNOLOGY GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, Cast spheroid graphite iron, wytapianie odśrodkowe, i żeliwo szare. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. PRESTIJ METAL

  Turcja

  Firma PRESTIJ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do odlewnictwa pod ciśnieniem. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Düzce, Turcja.

 6. SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka skrawaniem, formowanie ciśnieniowe aluminium, frezowanie CNC, i budowa form. Ma siedzibę w Nový Bor, Republika Czeska.

 7. WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, i c.n.c milling. Ma siedzibę w Eggolsheim, Niemcy.

 8. DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM

  Francja

  Firma DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo stopów lekkich, formowanie ciśnieniowe aluminium, i odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Vayrac, Francja.

 9. OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO, roku i działającą w sektorze Huty aluminium. Jest również obecna w dziedzinach formowanie ciśnieniowe aluminium, topienie aluminium, i aluminium diecasting. Ma siedzibę w Erba, Włochy.

 10. EAST PRECISION TECHNOLOGY GROUP LIMITED

  Chiny

  Firma EAST PRECISION TECHNOLOGY GROUP LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i formowanie ciśnieniowe aluminium. Ma siedzibę w Shenzhen, Guangdong, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo