• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie ciśnieniowe aluminium

Wyniki dla

Formowanie ciśnieniowe aluminium - Import eksport

 1. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 2. G.A. RÖDERS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma jest producentem części z aluminium i cynku w procesie odlewania ciśnieniowego oraz wtrysku tworzyw sztucznych. G.A.Röders dostarcza odlewy ciśnieniowe w małych seriach z obróbką powierzchniową i skrawaniem z Soltau (Niemcy) oraz w dużych seriach z Czech firmom w następujących sektorach: motoryzacyjny, lotniczy, medyczny i elektroniczny. Dzięki własnym narzędziom i zarządzaniu projektami towarzyszymy Ci przez cały okres życia produktu, od pomysłu do produkcji seryjnej. Niezależnie od tego, czy jest to odlew cynkowy czy aluminiowy, dostarczamy gotowe do montażu elementy z częściowo zmontowanymi podzespołami w dużych i małych seriach z Soltau i Czech.

 3. SCHMALE & SCHULTE GMBH

  Niemcy

  Firma powstała w 1954 roku. Na początku firma produkowała okucia z aluminiowego odlewu chłodniczego. Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do produkcji wprowadzono cynkowe odlewy ciśnieniowe. Nieco później produkcja została rozszerzona o odlewy aluminiowe. Nasz udany rozwój firmy nadal charakteryzuje się zrównoważoną relacją pomiędzy tradycją a postępem. Obecnie dostarczamy naszym wymagającym klientom z branży techniki przemysłowej i medycznej, budowy maszyn, przemysłu samochodowego, budowlanego i meblowego w całej Europie produkty z zakresu aluminiowych odlewów ciśnieniowych, cynkowych odlewów ciśnieniowych oraz aluminiowych odlewów grawitacyjnych. Dzięki naszej podstawowej kompetencji w zakresie odlewów ciśnieniowych z aluminium i cynku oraz aluminiowych odlewów chłodniczych, nasi klienci otrzymują codzienne wsparcie w produkcji i dostawie gotowych do montażu komponentów odlewanych.

 4. G.M.S.

  Włochy

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 5. AS-KA QUALITÄTSPRODUKTE E.K.

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FONDERIA FASSI

  Włochy

 2. HORST PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. LA SPADA S.R.L.

  Włochy

 4. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

 5. PMB BUGATTI SRL - PRESSOFUSIONE ALLUMINIO

  Włochy

 1. PYRAMIDS TECHNOLOGY CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Pyramids Tech to wiodący usługodawca w dziedzinie wtryskiwania plastiku na życzenie, formowania oraz produkcji metalowych poprzez odlewanie pod ciśnieniem, wyciskanie, wytłaczanie, dekorowanie i składanie. Koncentrujemy się na personelu, inżynierii, technologii oraz usługach zapewniających jednoetapowe rozwiązania. Nasze usługi inżynierskie takie jak badanie przypadków, DFM, CPK oraz formowanie pozwalają na obniżenie kosztów, polepszenie jakości, procesów produkcyjnych oraz szybkości przechodzenia od prototypu do wersji rynkowej, wytwarzanie krótkich serii próbnych oraz produkcję masową..

 2. PAUL VOSS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako uznany producent elementów z odlewów aluminiowych i kokilowych, otwieramy się na nowe rynki, świadomi wyzwań technicznych i gospodarczych. W ciągu 50 lat historii firmy, staliśmy się niezwykle wydajnym zakładem odlewniczym, dzięki zmotywowanym i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, inwestycjom w najnowocześniejsze techniki produkcji oraz rozwinięte metody produkcyjne. Innym obszarem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wysokiej jakości elementów do produkcji markiz i osłon do ogrodów zimowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paulvoss.de! VOSS: tworzenie z aluminium!

 1. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 2. ABF LT

  Litwa

 3. SIRVANLI ALUMINYUM DOKUM VE METAL ISLEME A.S.

  Turcja

 4. KAPIL COREPACKS PVT LTD

  Indie

 5. AB FONDERIE ITALIA

  Włochy

 6. OKIMA OTOMOTIV LTD.

  Turcja

 7. DIACE FONDERIE D'ALUMINIUM

  Francja

 8. SLÉVÁRNA HLINÍKU S.R.O.

  Republika Czeska

 1. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bułgaria

 2. LOMOPRESS S.R.L.

  Włochy

 3. WAGNER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. PRESTIJ METAL

  Turcja

 5. TECHNISCHE INDUSTRIEVERTRETUNG ZINNER

  Niemcy

 6. OFFICINA MECCANICA LONGHI DI LONGHI FABIO

  Włochy

 7. EAST PRECISION TECHNOLOGY GROUP LIMITED

  Chiny

 8. STUDIO DSM

  Włochy

 9. ZHEJIANG SHENGCHENG INDUSTRY&TRADING CO.,LTD.

  Chiny

 10. SAM QUICK DIE CASTING CO., LTD

  Chiny