• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • folie do pakowania

Wyniki dla

Folie do pakowania - Import eksport

 1. MAYA PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1998 roku, przedsiębiorstwo Maya Plastic jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych z Turcji. Niezmiennie wytwarzamy nasze wysokiej jakości produkty opakowaniowe z tworzyw sztucznych w naszych czterech fabrykach w Stambule. W naszym obiekcie produkcyjnym potencjał opakowań z tworzyw sztucznych odpowiada powierzchni całkowitej 16.000 metrów kwadratowych. Jako Maya Plastic, jesteśmy wiodącym, tureckim producentem opakowań kurierskich i kopert ochronnych. Bez przerwy, w szybkim tempie prowadzimy działalność badawczo-rozwojową, innowacyjną i realizacji nowych inwestycji. Oferujemy ukierunkowane na klienta rozwiązania instytucjom i organizacjom, działającym w różnych sektorach, takich jak handel detaliczny, hygiena, transport, handel elektroniczny, tekstylny, spożywczy i chemiczny. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Foliopaki, •Koperty kurierskie z taśmami zabezpieczającymi i numerami seryjnymi, •Produkty kaszerowane, •Opakowania przyjazne środowisku, •Opakowania wzmocnione, •Torby na zakupy z uchwytami, •Opakowania na produkty spożywcze, takie jak kurczaki, czy chleb, •Opakowania na środki czystości, •Opakowania na chusteczki nawilżone, •Opakowania na pieluchy, •Opakowania na detergenty, •Rolki folii kurczliwej do wyrobów przemysłowych i wiele innych do odkrycia na naszej witrynie internetowej! Naszą misją jest szanowanie człowieka i środowiska, wysoka jakość produkcji, stosowanie zaawansowanych technologii, efektywność, terminowe dostawy i zrównoważony rozwój. Dążymy do osiągnięcia 100% satysfakcji klienta poprzez stosowanie elastycznej metody produkcji, przy pomocy naszej dynamicznej struktury organizacyjnej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 2. PLUS FILM PLASTIC PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w PLUS FILM – u Twojego głównego partnera w zakresie innowacji w dziedzinie opakowań do żywności od 2020 roku. Jako wiodący producent specjalizujemy się w precyzyjnie wykonanej polietylenowej folii spożywczej, jesteśmy dumni z naszej zaawansowanej metody produkcji "Blown Film" (folii rozdmuchiwanej). Technika ta, znana ze swojej doskonałości, umożliwia nam płynne przekształcanie półproduktów w doskonałe rozwiązania końcowe. Dzięki znaczącej obecności w branży w Turcji i Europie, wyróżniamy się naszym niezachwianym zaangażowaniem w niezrównaną jakość. Zaangażowanie to znajduje wyraźne odzwierciedlenie w dostrzegalnej różnicy podczas porównywania naszych produktów z innymi. Nasz asortyment: • Polietylenowa rozciągliwa folia spożywcza: dostosowana do pakowania żywności, jej transportu i magazynowania; nasz produkt jest wykonany z precyzją, aby spełnić najwyższe standardy. • Folia rozciągliwa do palet: dostosowana do bezpiecznego transportu palet, zapewniająca integralność produktu w całym łańcuchu dostaw. • Folia aluminiowa i płyta piankowa: polepszenie doświadczenia kuchennego dzięki naszym wszechstronnym produktom, wszystkim wyprodukowanym z takim samycm zaangażowaniem w doskonałość. W przypadku dalszych informacji lub zapytań pamiętaj, że w PLUS FILM nie jesteśmy tylko innowatorami; jesteśmy producentami zaangażowanymi w zapewnienie doskonałości dzięki naszej wyjątkowej metodzie produkcji Blown Film (folli rozdmuchiwanej). Nie wahaj się z nami skontaktować i zobacz różnicę PLUS FILM w produkcji polietylenowych folii stretch do żywności i innowacjach w pakowaniu żywności.

 3. KORFF AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Oferujemy Państwu szeroki wybór folii aluminiowych. Oprócz klasycznej folii aluminiowej do użytku domowego - np. praktyczne folie składane lub arkusze wyskakujące - oferujemy również aluminiowe folie samoprzylepne, taśmy aluminiowe lub części dziurkowane z folii aluminiowej. Dostępne są różne wytłoczki i perforacje, jak również laminacje i powłoki. Ważnym warunkiem wydajności jest bardzo duży zapas folii aluminiowych. Mają Państwo u nas dostęp do ponad 1000 ton folii aluminiowych w postaci elementów tłoczonych, wyrobów walcowanych, formatów lub folii kompozytowych o grubości od 0, 008 mm do 0, 300 mm - zasadniczo bez minimalnej ilości zamówienia, ponieważ pracujemy zgodnie z mottem: "Żadne zamówienie nie jest zbyt małe, aby być przez nas mile widziane”. Płaska hierarchia z niskimi kosztami ogólnymi pozwala nam na realizację nawet małych zamówień po konkurencyjnych cenach. Firma Korff AG wypracowała sobie markę w produkcji specjalnych folii aluminiowych.

 4. SIEGFRIED POHL VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGFRIED POHL VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach folia z pęcherzykami powietrza, Folia bąbelkowa, rubbish bin bags, folie stretch, i torby w kształcie banana. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. PEKU FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PEKU jest średniej wielkości firmą rodzinną, która koncentruje się na zrównoważonej produkcji folii i toreb. Firma jest partnerem dla branży spożywczej, higienicznej, ogrodniczej, przemysłowej i wielu innych. Portfolio produktów składa się z folii mono- i koekstrudowanych z polietylenu, które w 100% nadają się do recyklingu. Wewnętrzne odpady foliowe są przetwarzane we własnym zakładzie recyklingu i ponownie wprowadzane do cyklu produkcyjnego. Ponadto PEKUGreen to marka, która wykorzystuje surowce odnawialne. PEKU zadrukowuje wszystkie folie do 10 kolorów w wysokiej jakości druku fleksograficznym (jakość full HD), w zależności od wymagań klienta. Asortyment folii obejmuje folie rurowe, półrurowe i płaskie. W obszarze przekształconym, PEKU skoncentrowało się na workach ze sznureczkiem, workach z uszczelką ciśnieniową, workach łańcuchowych, workach z euro-otworami, workach owijanych i workach specjalnych, prostych workach z klinem dolnym, workach z szwem bocznym i workach z szwem dolnym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MOLCO to średniej wielkości firma rodzinna specjalizująca się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży folii, które przylegają bez kleju. Zalety tych folii to: · usuwalność bez pozostałości · brak migracji pierwiastków do wrażliwych powierzchni · przyjazność dla środowiska, łatwy recykling · możliwość ponownego użycia. Oferujemy produkty do następujących zastosowań: · Przemysł: Oferujemy odpowiednie rozwiązania adhezyjne do ochrony lub etykietowania wrażliwych powierzchni w produkcji lub logistyce w wielu różnych dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, elektryczny, elektroniczny, szklarski lub lotniczy. · Komunikacja wizualna: Nasze folie samoprzylepne nadają się do zastosowań komunikacyjnych w obszarach punktów sprzedaży. Folie mogą być zadrukowane różnymi metodami druku. · Budynki: Nasze folie dekoracyjne zapewniają optymalną prywatność i wiele możliwości projektowania powierzchni drzwi i okien, a także wszystkich innych gładkich powierzchni. Folia jest szczególnie odpowiednia do krótkotrwałych zastosowań dekoracyjnych i ochrony prywatności na targach i imprezach. Folię można również łatwo zadrukować cyfrowo, jeśli wymagane jest dodatkowe oznakowanie. Posiadamy równieź odpowiednie rozwiązania do ochrony wrażliwych powierzchni podczas prac remontowych lub adaptacyjnych w budynkach. · Usługi: Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie folii samoprzylepnych, opracowujemy rozwiązania według indywidualnych wymagań.

 2. POLIFILM

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Polifilm od wielu lat z sukcesem produkuje idostarcza materiały opakowaniowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom folii polietylenowych, worków, folii stretch, taśm samoprzylepnych, taśm, kartonów i opakowań papierowych, pojemników plastikowych orazinnych rodzajów opakowań, takich jak zakrętki, wieczka, uchwyty itp. Oferujemy nowoczesne, innowacyjne i wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach. Używamy niezawodnych materiałów i gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień oraz bezpieczeństwo towarów podczas transportu imagazynowania

 3. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 4. ACRJ2 EMBALLAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACRJ2 EMBALLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach opakowania, folie stretch, heat shrinkable film, i Folia bąbelkowa. Ma siedzibę w Senlis, Francja.

 5. POLIBAG AMBALAJ KIMYA SAN.TIC.ŞTI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma POLIBAG AMBALAJ KIMYA SAN.TIC.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Torby papierowe, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Folie do pakowania, Papier pakowy, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, materiały do opakowywania i konfekcjonowania, Opakowania plastikowe, i produkty do pakowania. Ma siedzibę w Eyüp, Turcja.

 1. FILMEX PACKAGING KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma FILMEX PACKAGING KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania, Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, Folie do pakowania, rurki plastikowe, i worki na śmieci. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 2. FORUM-PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORUM-PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Amberg, Niemcy.

 1. PACPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. MOPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOPACK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Dettingen, Niemcy.

 3. SPEED SHIELD FOLIEN DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPEED SHIELD FOLIEN DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Teningen, Niemcy.

 4. JURA-PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JURA-PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Reichenschwand, Niemcy.

 5. GEBR. DÜRRBECK KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. DÜRRBECK KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Arkusze tworzyw sztucznych, polyethylene films, Printed film, semi-tubular films, folia z pęcherzykami powietrza, i osłony termokurczliwe. Ma siedzibę w Halfing, Niemcy.

 6. KM PACKAGING SERVICES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Dostarczamy producentom żywności i dystrybutorom opakowań na całym świecie szeroką gamę specjalistycznych folii ochronnych i opakowań elastycznych. Dzięki naszej bezkonkurencyjnej znajomości rynku rozumiemy potrzeby naszych klientów i konsekwentnie dostarczamy niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań do ochrony, prezentacji i konserwacji żywności. Tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wysokowydajnych rozwiązań opakowaniowych dla dań gotowych, produktów białkowych oraz świeżych/mrożonych, a także opakowań elastycznych dla branży cukierniczej, piekarniczej, mleczarskiej i karmy dla zwierząt. Jesteśmy znani z naszej wiedzy technicznej, szerokiej wiedzy na temat produktów i kompleksowej gamy rozwiązań, w tym folii typu flow-wrap (przepływowej), folii do pakowania próżniowego (typu skin), woreczków i folii. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania i perforacji folii. Współpracujemy z klientami w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, Australii, RPA i na Bliskim Wschodzie, wkładając niezwykły wysiłek w nasze procesy zaopatrzenia, produkcji i międzynarodowej logistyki, aby zapewnić elastyczność i zminimalizować czas realizacji.

 7. AGROSALIX & PACK DAGMARA KREMER

  Polska

  Oferujemy usługi konfekcjonowania, pakowania na zlecenie, co-packingu. Posiadamy maszyny odważające, dozujące i nasypujące materiały sypkie. Zgrzewamy i obkurczamy wszelkie produkty folią. Obsługujemy wysyłkę i zwroty towarów ze sklepów internetowych! Inne nasze prace: - pakowanie lub przepakowywanie produktów w opakowania detaliczne, pakiety zbiorcze i zestawy promocyjne - tworzenie multipaków składających się z kilku jednorodnych produktów - tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych - segregowanie prasy, książek, zestawów promocyjnych - odzyskiwanie i sortowanie różnego rodzaju pakietów czasopism, książek lub innych produktów z dołączonymi gadżetami - wkładanie ulotek, ofert, folderów reklamowych do gazet, czasopism, paczek - wklejanie dodatków reklamowych (próbki, gratisy, ulotki, foldery) za pomocą kropelek klejących - naklejanie promocyjnych etykiet samoprzylepnych - kopertowanie, etykietowanie oraz znakowanie gotowych produktów - montaż i składanie drobnych elementów - produkcja artykułów florystycznych

 8. FLÖTER VERPACKUNGS-SERVICE GMBH

  Niemcy

  FLÖTER jest wiodącym producentem systemów poduszek powietrznych dla przemysłu i e-handlu w Europie i USA. Oferta obejmuje produkty do ochrochy podczas transportu w wielu wariantach, od maszyn do poduszek powietrznych AirWave w różnych wersjach, po folię bąbelkową AirWave w różnych rozmiarach, formatach i materiałach. Wybierając system poduszek powietrznych AirWave firmy FLÖTER, automatycznie decydujesz się na ochronę klimatu i środowiska. Ponieważ do 99 % powietrza i tylko 1 % materiału oznacza: prawie w 100 % odciążenia. Najnowsza generacja systemów FLÖTER jest w stanie przetwarzać folie o grubości 12µm. W ten sposób można zredukować emisje wielu ton CO2, do czego by doszło w przypadku produkcji ciężkich materiałów eksploatacyjnych. Oferta obejmuje certyfikowane poduszki powietrzne wykonane w 100% z papieru z recyklingu, który z kolei w 100% podlega recyklingowi. Organiczna folia bąbelkowa AirWave Bio (wykonana z mieszanki skrobi ziemniaczanej) jest w 100 % kompostowalna w warunkach domowych. Neutralna dla klimatu folia bąbelkowa AirWave została nagrodzona Błękitnym Aniołem i stanowi część zrównoważonego portfolio produktów. Jednak ochrona środowiska zaczyna się w firmie FLÖTER znacznie wcześniej. Już podczas opracowywania produktu na pierwszy plan wysuwają się kwestie klimatyczne. Technologie są optymalizowane do momentu prezentacji produktów, które zawsze zachowują równowagę między ochroną produktu a komatybilnością środowiskową przy minimalnym zapotrzebowaniu na energię, zmniejszonej grubości folii i jak najmnieszym zanieczyszczeniu hałasem.

 1. LETS PACK

  Rosja

  LetsPack jest producentem i dostawcą słomek papierowych: Słomki papierowe i pergaminowe we wszystkich kolorach, rozmiarach, rodzajach, pokryte papierem i BOPP do napojów, folie stretch oraz produkty wykonane w technologii termofuzji. Firma produkuje do 600 milionów słomek papierowych rocznie. Procesy produkcyjne i produkty LetsPack są zgodne z normami i certyfikatami BRC (Grade A), FSSC 22000, FSC, 94/62/EC, 1935/2004. Producent artykułów papierniczych i tekturowych z materiałów ekologicznych dla przemysłu napojowego kieruje się zasadą "100% satysfakcji klienta" i nieustannie podnosi jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Własny dział badawczo-rozwojowy umożliwia producentowi pracę z najnowocześniejszymi materiałami i opracowywanie papierowych słomek dostosowanych do potrzeb każdego klienta. LetsPack oferuje regularne wysyłki hurtowe artykułów papierniczych dla firm cateringowych na całym świecie, przejrzyste ceny i wydłużone terminy płatności.

 2. W. BOSCH GMBH + CO. KG

  Niemcy

  W 1937 r. Walter Bosch założył firmę W. Bosch+Co., która zajmowała się produkcją papierów powlekanych parafiną, systematycznie rozwijając swoją działalność. Sukces przyszedł wraz z nowymi pomysłami. Około 8 dekad i wiele innowacji później, reprezentujemy udane wyroby i pożądany na całym świecie program produkcyjny. Na przestrzeni dziesięcioleci staliśmy się jedną z wiodących firm na świecie w zakresie wykańczania i powlekania materiałów w kształcie wstęgi, takich jak papier, tkanina lub folie aluminiowe i plastikowe, a nasz rozległy park maszynowy oferuje szeroki zakres opcji produkcyjnych, z których korzystają nasi na rynku międzynarodowym klienci. Obejmują one techniki produkcji, takie jak powlekanie, powlekanie ekstruzyjne, impregnacja i krepowanie. Ponadto możemy wykonywać bezrozpuszczalnikowe laminacje o szerokości do 1750 mm. W zależności od zamówienia produkujemy w sposób niezawodny i profesjonalny zarówno duże, jak i indywidualne małe serie.

 3. MK PLAST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasza strategia: Staramy się stworzyć klimat sprzyjający innowacjom. Zdajemy sobie sprawę, że naszym najważniejszym atutem są ludzie, z którymi współpracujemy. Zainteresowanie wszystkim, co nowe, związki z innymi dziedzinami, poszukiwanie nowych potencjalnych klientów w innych środowiskach, stosowanie sprawdzonych, ale i niekonwencjonalnych zasad, wyszukiwanie nowych nisz rynkowych jest możliwa dzięki naszym elastycznym metodom pracy. Nasza wizja: dalszy rozwój z partnerami, z którymi współpracujemy, tworząc wartość na przyszłość poprzez wprowadzanie na rynek nowych, przyjaznych dla środowiska materiałów opakowaniowych oraz ulepszanie lub upraszczanie procesu pracy z naszymi produktami na miejscu u klienta, przyczyniając się w ten sposób do sukcesu wyrobów naszego klienta.

 4. BEUCKE & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  BEUCKEGROUP jest wiodącą w Europie grupą przedsiębiorstw w dziedzinie opakowań giętkich i miękkich z niemal 260-letnią tradycją i historią. Od pierwszego dnia istnienia w 1757 roku przedsiębiorstwem kieruje ta sama rodzina, a obecnie jej ósme pokolenie. BEUCKE jest synonimem nieustannych innowacji i rozwoju, które umożliwiają wdrożenie długotrwałych strategii odpowiadających na potrzeby naszych klientów. Oferując stabilność i elastyczność, jak również uwagę i zrozumienie, jesteśmy na co dzień do Państwa dyspozycji. Zatrudniamy dwanaście różnych narodowości i pokrywamy drukiem powierzchnię 294.950.601 m2, zużywając 1317 ton farby – prawie ¾ powierzchni Ziemi. BEUCKE & SÖHNE GmbH & Co. KG jest spółką holdingową BEUCKEGROUP. Zajmuje się prowadzeniem administracji i kierowaniem działalnością naszych czterech przedsiębiorstw produkcyjnych w zakresie druku i obróbki wykończeniowej.

 5. FOLSYSTEMS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma FOLSYSTEMS Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i szeroką dystrybucją folii prestrech (folii wstępnie rozciągniętej) na terenie Europy. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy rozszerzając stale gamę naszym produktów (pochodnych folii stretch oraz pre stretch). Głównym założeniem firmy jest profesjonalna obsługa obecnych oraz nowych klientów. Aby sprostać aktualnym oczekiwaniom rynku oraz najwyższym wymaganiom naszych odbiorców ciągle się doskonalimy. Wytwarzamy również folię do sianokiszonki oraz siatkę rolniczą.

 6. CONTROLPACK SYSTEMS

  Francja

  Grupa CONTROLPACK SYSTEMS, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie komercjalizacji rozwiązań do optymalizacji procesów w przemyśle opakowań. Nasz zespół techniczny i handlowy posiada bogate doświadczenie w wielu branżach i zastosowaniach, gdzie zrealizowaliśmy wiele niestandardowych projektów i badań pozwalających zmniejszyć koszty na końcu linii produkcyjnej. CONTROLPACK to zespół wyspecjalizowany w każdej dziedzinie: opakowanie folią rozciągliwą, zamykanie kartonów, opasywanie, ochrona i zabezpieczenie ładunku, etykietowanie i znakowanie, pakowanie w saszetki i opakowanie. Doświadczenie zdobyte od momentu utworzenia firmy oraz współpraca z klientami pozwoliły nam stać się preferowanym partnerem technologicznym. Nasza wiedza fachowa jest wartością dodaną w opakowywaniu Waszych produktów i wspólnie znajdziemy rozwiązanie najlepiej odpowiadające Waszym potrzebom.

 7. OBOYA HORTICULTURE

  Polska

  Szanowni Państwo... Dzień dobry . Jesteśmy producentem artykułów dla ogrodnictwa - doniczek, flowpacków, rożków foliowych , pojemniczków na owoce i warzywa oraz woreczków do pakownia ziół, warzyw i kwiatów z nadrukiem lub bez , (Firma Oboya) . Możemy zaoferować bardzo dobre warunki współpracy. NASZE DONICZKI TO DONICZKI PRODUKCYJNE PRODUKOWANE METODĄ WTRYSKOWĄ. Możemy uzgodnić cenę niższą niż konkurencja , posiadamy bardzo dobra jakość folii woreczków itp . Jeśli byliby Państwo zainteresowani to proszę o odpowiedź zwrotną , to wyślę cennik doniczek wraz z katalogiem produktów . Pozdrawiam.

 8. GR HANDELSVERTRETUNG GMBH

  Niemcy

  W samym sercu Bawarii jesteśmy firmą rodzinną, zorientowaną na przyszłość. Jako specjalista w zakresie urządzeń do zabezpieczania i pakowania ładunków lotniczych dostarczamy je na wszystkie lotniska w całej Europie natychmiast po złożeniu zamówienia.

 9. ÖMÜR PRINTING & PACKAGING

  Turcja

  Firma ÖMÜR PRINTING & PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, opakowania pp, etykiety przylepne do użytku spożywczego, opakowania i etykiety, i Opakowania spożywcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. AIRCOPACK

  Niemcy

  Firma AIRCOPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folie do pakowania. Ma siedzibę w Lachendorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo