• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • folia z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. EFEKT PLUS

  Polska

  Verified by europages badge

  Efekt Plus jest czołowym europejskim producentem do pakowania ręcznego i maszynowego owijania. Działamy na rynku folii z tworzyw sztucznych od 2006 roku. Produkujemy folie stretch metodą wylewu CAST, w tym folie maszynowe, folie spożywcze, folie jumbo, folie ręczne (także pre-stretch) w różnych kolorach. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska: wielowarstwowe i cienkie folie polietylenowe, dostępne w różnych klasach jakościowych. Są to rozwiązania przeznaczone dla każdego zadania produkcyjnego, logistycznego, dystrybucyjnego oraz dla przemysłu spożywczego. Dlaczego Efekt Plus: - Bardzo wysoka jakość każdego typu folii stretch - Ogromny potencjał produkcyjny, zapewniony przez 7 nowoczesnych linii produkcyjnych, zloalizowanych w dwóch zakładach produkcji w południowej Polsce. - Nowatorskie produkty w branży przemysłowej folii stretch, w tym pierwsza na rynku folia pre-stretch produkowana metodą In-Line. - Cienkie i solidne, przyjazne dla środowiska folie. - Własne laboratorium badawczo-rozwojowe, bez przerwy monitorujące jakość naszych produktów - Zautomatyzowana produkcja, oparta na robotach paletyzujących i magazynujących - Produkcja w obiegu zamkniętym, co redukuje do minimum odpady poprodukcyjne. - Produkty proekologiczne, w pełni nadające się do recyklingu. Oferowana przez nas wysoka jakość znajduje potwierdzenie w certyfikatach ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpośrednio od producenta, i najlepsze folie stretch na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz eksport obejmuje zasięgiem kraje Europy.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych"

 2. PETROPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 40 lat firma PETROPLAST jest liderem w branży wysokiej jakości cięcia i nawijania folii. Z naszej siedziby w Neuss w Niemczech dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą folie najwyższej jakości - gwarantuje to około 60 naszych pracowników. Specjalizujemy się nie tylko w zaopatrzeniu i dostawie folii, ale również w jej obróbce, takiej jak ścinki, perforacje czy wykańczanie. Naszą główną kompetencją jest cięcie i nawijanie folii! Ponadto produkujemy przy użyciu naszych ultranowoczesnych systemόw laserowych inteligentne rozwiązania w zakresie opakowań nadających się do codziennego użytku.W ramach naszej działalności serwisowej staliśmy się niezastąpionym partnerem i dostawcą dla wszystkich przetwórców. Dzięki naszej szczupłej strukturze i najnowocześniejszej technologii produkcji zaopatrujemy przede wszystkim średnie przedsiębiorstwa o najwyższych wymaganiach w dziedzinie jakości. Nawet małe zamówienia realizowane są przez nas po przystępnych cenach.

 3. KEMAITE MATERIAL TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KEMAITE Material Technology Co., Ltd została założona w 2005 roku w Chinch. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się głównie opracowywaniem i produkcją materiałów ekranujących dla przemysłu drucianego, kablowego, samochodowego, paczkowego, budowlanego i lotniczego. KEMAITE posiada certyfikat ISO 9001, a cała gama produktów jest zgodna z dyrektywami RoHS i R.E.A.CH. Dzięki innowacjom technologicznym jesteśmy w stanie oferować nasze produkty i usługi na rynkach światowych, zapewniając wysokie kryteria jakości w połączeniu z obniżeniem kosztów. Produkty KEMAITE są sprzedawane w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Aby zwiększyć naszą produkcję i bliskość z klientami na rynku niemieckim i europejskim, w 2014 roku w Norymberdze powstała filia KEMAITE Material Technology GmbH.

 4. BLEHER FOLIENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bleher Folientechnik | best in film | Jesteśmy ekspertem w dziedzinie folii poliestrowych, w szczególności BO-PET, do wszelkich możliwych zastosowań, które oferujemy pod własną marką optimont®. Produkujemy wąskie rolki folii oraz wykonane przez nas wykroje, jak również rolki wzorcowe. Dzięki własnym maszynom wykończeniowym, spełniamy wszelkie życzenia naszych klientów dotyczące artykułów seryjnych, jak również dostosowanych do potrzeb klienta i różnorodnych zastosowań. Nasze innowacyjne produkty wyznaczają wysokie standardy jakości, a nowoczesne urządzenia pozwalają nam spełniać wymagania rynku i naszych klientów szybko, elastycznie i niedrogo. Nasza oferta obejmuje: folie backlight do reklam świetlnych; folie okienne; folie żaroodporne; folie wielobarwne; folie do wykrojów; folie; ; folie montażowe dla przemysłu graficznego; folie kopiujące; folie drukarskie; folie antystatyczne

 5. GEBRÜDER BURGER GMBH & CO KG PRÄGEFOLIENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Gebrüder Burger GmbH & Co KG jest świadoma swojej społecznej odpowiedzialności i przestrzega międzynarodowych kodeksów postępowania. Nasze działania jako przedsiębiorcy opierają się na obowiązujących normach prawnych i etycznych, według których dobro naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Dbamy również o poszanowanie środowiska naturalnego. Działanie naszych instalacji jest kontrolowane w zgodzie z przepisami prawa. Używamy surowców, które są wstępnie zarejestrowane lub już zatwierdzone. Dotyczy to także folii pochodzących z pozaeuropejskich lokalizacji. Same folie są klasyfikowane zgodnie z rozporządzeniem UE 1907/2006 z 18.12.2006 i dlatego nie podlegają dalszej rejestracji. Większość naszych folii jest produkowana w Niemczech. W przypadku folii produkowanych poza granicami Niemiec zwracamy uwagę na niezmiennie wysoki poziom jakości surowców i produkcji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

 2. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

 3. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 4. MOLCO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MOLCO to średniej wielkości firma rodzinna specjalizująca się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży folii, które przylegają bez kleju. Zalety tych folii to: · usuwalność bez pozostałości · brak migracji pierwiastków do wrażliwych powierzchni · przyjazność dla środowiska, łatwy recykling · możliwość ponownego użycia. Oferujemy produkty do następujących zastosowań: · Przemysł: Oferujemy odpowiednie rozwiązania adhezyjne do ochrony lub etykietowania wrażliwych powierzchni w produkcji lub logistyce w wielu różnych dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, elektryczny, elektroniczny, szklarski lub lotniczy. · Komunikacja wizualna: Nasze folie samoprzylepne nadają się do zastosowań komunikacyjnych w obszarach punktów sprzedaży. Folie mogą być zadrukowane różnymi metodami druku. · Budynki: Nasze folie dekoracyjne zapewniają optymalną prywatność i wiele możliwości projektowania powierzchni drzwi i okien, a także wszystkich innych gładkich powierzchni. Folia jest szczególnie odpowiednia do krótkotrwałych zastosowań dekoracyjnych i ochrony prywatności na targach i imprezach. Folię można również łatwo zadrukować cyfrowo, jeśli wymagane jest dodatkowe oznakowanie. Posiadamy równieź odpowiednie rozwiązania do ochrony wrażliwych powierzchni podczas prac remontowych lub adaptacyjnych w budynkach. · Usługi: Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie folii samoprzylepnych, opracowujemy rozwiązania według indywidualnych wymagań.

 5. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 1. NEOXUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku zaopatrujemy krajowe i międzynarodowe firmy i grupy z różnych branż. Specjalnością naszej firmy są specjalne rozwiązania, takie jak specjalne kształty, rozmiary czy modele grafiki na powierzchni folii (numery seryjne, logo klienta, numery inwentaryzacyjne), dzięki którym obecnie (od 03.03.2018) prowadzimy bazę danych dla ponad 25.000 modeli: od standardowych rozmiarów po niestandardowe kształty telefonów komórkowych, tabletów, aparatów fotograficznych, notebooków i innych urządzeń, a także naprawdę duże płaskie ekrany telewizorów o przekątnej do 50 cali. Oferujemy również folie ochronne do trudnych zastosowań przemysłowych do rozmiaru 50 cali. Jako firma certyfikowana zgodnie z normą DIN ISO9001: 2015 jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa i działania, nie tylko w odniesieniu do czystych folii ochronnych, ale również w zakresie OEM / ODM i możemy pomóc Państwu w uzyskaniu idealnego efektu końcowego.

 2. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wielowarstwowych barierowych opakowań foliowych dla różnych gałęzi przemysłu m.in. do pakowania mięs, ryb, obranych warzyw i owoców. W ofercie: folia termo-formowalna dolna i górna; worki próżniowe PA/PE; folia LDPE; worki LDPE; worki typu shrink bag. Firma posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający wykonanie usług takich jak: produkcja folii; drukowanie na folii; produkcja worków próżniowych i produkcja opakowań typu DOYPACK.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych"

 1. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych"

 2. FATRA A.S.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma FATRA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Tapety, Folia z tworzyw sztucznych, granulat PVC, podłoża z pcv, Tapety, zabawki dmuchane, profile z plastiku, i folia opakowaniowa. Ma siedzibę w Napajedla, Republika Czeska.

 3. TECHNIFOL VERPACKUNGSFOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIFOL VERPACKUNGSFOLIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oer-Erkenschwick, Niemcy.

 4. KOROZO EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KOROZO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Folia z tworzyw sztucznych, celofan, Stretch wrap, heat shrinkable film, pakowanie w folię przeźroczystą, folie z tworzyw sztucznych kurczliwe, polyethylene films, i packaging using heat-shrinkable film. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 5. MAGICAL FILM ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Firma MAGICAL FILM ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny do użytku medycznego, Materiały nietkane, włóknina, Maski ochronne, Filtracja - aparaty i urządzenia, tkaniny polipropylenowe, Tkaniny do użytku medycznego, Materiały nietkane, włóknina, Maski ochronne, i tkaniny filtrujące. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 6. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Zapinki i klamerki, Metki i etykietki ubraniowe tekstylne, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Torby i inne wyroby kaletnicze, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, modne akcesoria, i Zapinki i klamerki. Ma siedzibę w Songjiang District, Shanghai, Chiny.

 7. FILMEX PACKAGING KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma FILMEX PACKAGING KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania, Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, Folie do pakowania, rurki plastikowe, i worki na śmieci. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 8. PACKSQUARE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACKSQUARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. MODERN COLORS HANDELS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MODERN COLORS HANDELS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. KARL VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL VERPACKUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kraftsdorf, Niemcy.

 3. STROHMEIER + ERNST GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STROHMEIER + ERNST GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

 4. DUO PLAST AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUO PLAST AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lauterbach, Niemcy.

 5. PACKPACK.DE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PACKPACK.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Jever, Niemcy.

 6. CGX SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CGX SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 7. BAM PACKAGING CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAM PACKAGING CONSULTING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. BENN & SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BENN & SÖHNE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 9. BERPLEX OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERPLEX OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Coburg, Niemcy.

 10. BÜSCHERHOFF PACKAGING SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜSCHERHOFF PACKAGING SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Steinfeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1812 Przedsiębiorstwa