• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • folia z tworzyw sztucznych do opakowań

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych do opakowań - Import eksport

 1. EFEKT PLUS

  Polska

  Verified by europages badge

  Efekt Plus jest czołowym europejskim producentem do pakowania ręcznego i maszynowego owijania. Działamy na rynku folii z tworzyw sztucznych od 2006 roku. Produkujemy folie stretch metodą wylewu CAST, w tym folie maszynowe, folie spożywcze, folie jumbo, folie ręczne (także pre-stretch) w różnych kolorach. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska: wielowarstwowe i cienkie folie polietylenowe, dostępne w różnych klasach jakościowych. Są to rozwiązania przeznaczone dla każdego zadania produkcyjnego, logistycznego, dystrybucyjnego oraz dla przemysłu spożywczego. Dlaczego Efekt Plus: - Bardzo wysoka jakość każdego typu folii stretch - Ogromny potencjał produkcyjny, zapewniony przez 7 nowoczesnych linii produkcyjnych, zloalizowanych w dwóch zakładach produkcji w południowej Polsce. - Nowatorskie produkty w branży przemysłowej folii stretch, w tym pierwsza na rynku folia pre-stretch produkowana metodą In-Line. - Cienkie i solidne, przyjazne dla środowiska folie. - Własne laboratorium badawczo-rozwojowe, bez przerwy monitorujące jakość naszych produktów - Zautomatyzowana produkcja, oparta na robotach paletyzujących i magazynujących - Produkcja w obiegu zamkniętym, co redukuje do minimum odpady poprodukcyjne. - Produkty proekologiczne, w pełni nadające się do recyklingu. Oferowana przez nas wysoka jakość znajduje potwierdzenie w certyfikatach ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpośrednio od producenta, i najlepsze folie stretch na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz eksport obejmuje zasięgiem kraje Europy.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

 2. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów na rynku w produkcji koncentratów typu mastebatch do dwuosiowo zorientowanych folii polipropylenowych (BOPP-). Oferujemy rozwiązania typu masterbatch, które są używane między innymi do produkcji wysokiej jakości produktów końcowych w branży folii opakowaniowych (BOPP, CPP, PE), arkuszy poliwęglanowych, folii rolniczych i pochodnych, zastosowań biopolimerowych i uniepalniających, rur, włókien, włóknin, włóknin nietkanych, wytłaczania z rozdmuchem, formowania wtryskowego itd. Jako substancje pomocnicze, ułatwiają przetwarzanie tworzyw sztucznych lub osiągnięcie pożądanych właściwości produktu. Od 2003 roku należymy w 100 procentach do KafritGroup. Nasze koncentraty, jak również te KafritGroup, są używane na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną firmą niemiecką średniej wielkości z siedzibą w Rüthen koło Dortmundu. Zatrudniamy ponad 120 pracowników.

 3. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 4. SOLICOM S.A.

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Solicom posiada 35 lat doświadczenia w dziedzinie folii polietylenowych. Folie VERISAFE® są światowym wzorem odpowiadającym najwyższym wymaganiom branży izolacji, opakowań towarów o dużej objętości. Szeroka gama folii opóźniających zapłon i posiadających certyfikaty, o nominalnych grubościach od 50 do 500 mikronów i o szerokości od 30 cm do 16 m, jest proponowana profesjonalistom. Składowanie w wielu krajach Wspólnoty Europejskiej, by skuteczniej odpowiadać na potrzeby swoich klientów

 5. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOROZO EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KOROZO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Folia z tworzyw sztucznych, celofan, Stretch wrap, heat shrinkable film, pakowanie w folię przeźroczystą, folie z tworzyw sztucznych kurczliwe, polyethylene films, i packaging using heat-shrinkable film. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 2. RHEIN-PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RHEIN-PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Arkusze tworzyw sztucznych, torby higieniczne, folia z pęcherzykami powietrza, folia opakowaniowa, taśmowanie, Opakowania polietylenowe, i Düpolex. Ma siedzibę w Bad Dürkheim, Niemcy.

 3. HEINRICH LUDWIG VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH LUDWIG VERPACKUNGSMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Siebenlehn, Niemcy.

 4. INFOLIO VERPACKUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INFOLIO VERPACKUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Velden, Niemcy.

 5. PRINTEX FLEXODRUCK INH. KLAUS UNTERSEER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRINTEX FLEXODRUCK INH. KLAUS UNTERSEER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Riedering, Niemcy.

 1. POLIFILM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLIFILM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 2. FRANZ LICHTENSTERN & SOHN INH. ERNST AUBELE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRANZ LICHTENSTERN & SOHN INH. ERNST AUBELE E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Bad Buchau, Niemcy.

 1. KLÖTER VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÖTER VERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 2. RISCHE + HERFURTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RISCHE + HERFURTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. SICHT-PACK HAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SICHT-PACK HAGNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach błony przezroczyste, współwytłaczanie folii z tworzyw sztucznych, deep-drawing films, folia opakowaniowa, arkusze z tworzyw sztucznych, Folie opakowaniowe dla przemysłu spożywczego, Arkusze tworzyw sztucznych, i Printed film. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 4. TERDEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TERDEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 5. KM PACKAGING SERVICES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Dostarczamy producentom żywności i dystrybutorom opakowań na całym świecie szeroką gamę specjalistycznych folii ochronnych i opakowań elastycznych. Dzięki naszej bezkonkurencyjnej znajomości rynku rozumiemy potrzeby naszych klientów i konsekwentnie dostarczamy niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań do ochrony, prezentacji i konserwacji żywności. Tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wysokowydajnych rozwiązań opakowaniowych dla dań gotowych, produktów białkowych oraz świeżych/mrożonych, a także opakowań elastycznych dla branży cukierniczej, piekarniczej, mleczarskiej i karmy dla zwierząt. Jesteśmy znani z naszej wiedzy technicznej, szerokiej wiedzy na temat produktów i kompleksowej gamy rozwiązań, w tym folii typu flow-wrap (przepływowej), folii do pakowania próżniowego (typu skin), woreczków i folii. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania i perforacji folii. Współpracujemy z klientami w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, Australii, RPA i na Bliskim Wschodzie, wkładając niezwykły wysiłek w nasze procesy zaopatrzenia, produkcji i międzynarodowej logistyki, aby zapewnić elastyczność i zminimalizować czas realizacji.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

 6. SP. Z O.O.

  Polska

  Profesjonalna produkcja folii i worków na odpady przy wykorzystaniu najlepszych surowców i materiałów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku, potrzeb i oczekiwań klientów. Realizacja niezbędnych standardów jakości. Inwestując w nowe technologie, dbamy o jakość, wytrzymałość i niezawodność naszych produktów. Cenimy długofalowe, partnerskie relacje. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym naszych produktów i satysfakcjonującej obsłudze, rzesza naszych klientów szybko się powiększa. Dostarczamy folie do wielu branż, m.in. handlowej, meblarskiej, budowlanej, rolniczej. Produkujemy z oryginalnego surowca, z domieszką regranulatu lub w całości z surowca pochodzącego z recyklingu. Produkujemy arkusze, rękawy i półrękawy, kaptury, taśmy oraz wkłady foliowe jedno lub dwuwarstwowe. Nadruk na folii: potokowy lub rejestrowany, jednokolorowy Worki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, zwijane w rolki lub loose packi, składane w C z/bez zakładek, zgrzew pojedynczy lub podwójny, Star, wiązane lub z tasiemką. Etykieta naklejka lub banderola według indywidualnego projektu. Zapraszamy do współpracy hurtownie gastonomiczne, BHP, spożywcze, przemysłowe oraz dużych dystrybutorów poszukających firm wykonawczych.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

 7. GT-FOL TOMASZ OLIWA

  Polska

  GT-FOL Opole jest firma, która pozycję na rynku zdobyła, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów, oferując wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz terminowość ich realizacji. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju folie (stretch i termokurczliwe) oraz opakowania kartonowe. Grono naszych Klientów ciągle wzrasta, dla nich właśnie się rozwijamy i gwarantujemy profesjonalną obsługę. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów oraz ciągle rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Wszystko co robimy , robimy z myślą o Tobie. Wierzymy, że właśnie nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb. Przykładamy wielką wagę do uzyskania satysfakcji naszych klientów. Każdy produkt który u nas nabędziesz będzie starannie wykonany, łatwy do użytku i będzie wysokiej jakości. PRODUKUJEMY FOLIĘ STRETCH I WIEMY JAK TO ROBIĆ...WŁASNIE DLA CIEBIE.

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

 8. PLASTCHIM-T AD

  Bułgaria

  Plastchim-T jest w Bułgarii głównym producentem elastycznych opakowań - worków na towary luzem, FIBC, tkanych szytych worków PP, worków laminowanych PP, przędzy PP, folii PE. Firma jest liderem w produkcji folii BOPP - współwytłaczanych i zwykłych, białych, perłowych i metalizowanych, obrabianych jedno- lub dwustronnie, o grubości 10-60 mikronów. Plastchim-T JSC ma ugruntowaną pozycję na rynku jako firma, zapewniając doskonałą jakość, wsparcie techniczne, elastyczność i krótkie terminy produkcji i dostaw.

 1. MIMA FILMS

  Belgia

  MIMA FILMS jest waszym partnerem w dziedzinie pakowania palet. Nasza firma oferuje kompletne rozwiązania: począwszy od analizy budowy palety, po produkcję najlepiej dostosowanej do niej foli plastikowej i dostarczenie odpowiednich maszyn do pakowania. Proponujemy owijarki automatyczne, owijarki półautomatyczne, folie elastyczne, foliowarki automatyczne, przemysłowe, etc. Bez względu na warunki firma MIMA FILMS gwarantuje jakość i rentowność opakowania waszych palet. Nasze globalne rozwiązanie to wynik procesu w 5 etapach: analiza cech charakterystycznych Twojej palety / określenie najlepiej przystosowanego rodzaju folii / określenie najlepiej przystosowanej maszyny / OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA (obsługa techniczna instaluje maszynę zgodnie z odpowiednimi parametrami. Zapewniamy przeszkolenie użytkownika oraz serwis) / KONTROLA PROCESU (zapewnia utrzymanie w czasie zoptymalizowanych parametrów).

 2. PLASTIC UNION

  Belgia

  Plastic Union jest mistrzem w zakresie opakowań elastycznych. Dzięki ogromnej zdolności w zakresie współwytłaczania produkujemy najmocniejsze folie opakowaniowe dostępne na rynku. Folie, które są głównie wykorzystywane na automatach pakujących: maszyny do napełniania (Flowpack, FFS), tunele obkurczające, kaptury rozciągliwe itp. Używając naszych drukarek najnowszej generacji wykonujemy niezwykle atrakcyjne opakowania pomagające w maksymalizacji Państwa sprzedaży. Wszystkie nasze folie można przekształcić w worki, arkusze i kaptury (do palet).

 3. B-G SP. Z O.O.

  Polska

  Producent etykiet termokurczliwych. Drukarnia fleksograficzna w Poznaniu. Posiadamy certyfikat FSSC oraz ISO Oferujemy: -Kapsle termokurczliwe na wina -Kapturki termokurczliwe na butelki -Etykiety samoprzylepne -Druk fleksograficzny UV -Sleevowanie / obkurczanie etykiet -Plomby zabezpieczające -Rękawy z folii termokurczliwej -Worki termokurczliwe B-G etykiety Poznań, Gołuski Opakowania z folii termokurczliwej oraz etykiety papierowe Etykieta samoprzylepna - jest elementem dekoracyjnym lub stanowi miejsce na naniesienie informacji o produkcie. Wykonana może być na wielu podłożach jak np. folia czy papier (w zależności od przeznaczenia). W niepowtarzalny sposób tworzy wizerunek produktu, wyodrębnia go na półce sklepowej podkreślając jego atuty. Etykieta termokurczliwa to przycięty na wymiar rękaw z folii termokurczliwej kalandrowanej - orientowanej, który po nałożeniu na produkt, pod wpływem temperatury, obkurcza się i idealnie dopasowuje do kształtu produktu. Etykieta termokurczliwa obejmuje całą powierzchnię opakowania. Zabezpiecza produkt, zapewniając jednocześnie jego doskonałą widoczność, bez konieczności otwierania opakowania. Wygraj nowoczesnym opakowaniem!

  Wszystkie wyroby na "folia z tworzyw sztucznych do opakowań"

 4. AGRIPOLYANE

  Francja

  Agripolyane jest producentem francuskim takich wyrobów jak: folie rolnicze: folie cieplarniane do tuneli i wielowarstwowe, folie do ściółkowania, ściółkowanie biodegradowalne, folie do pędzenia roślin, folie budowlane, hodowlane i folie na kiszonkę. Folie przemysłowe: folie kurczliwe, powłoki ochronne , folie do ochrony powierzchni lub zwykłe folie opakowaniowe. Wszystkie folie mogą być zmieniane zgodnie z wymaganymi właściwościami. Folie budowlane: marka Polyane® obejmująca folie ochronną, folię uszczelniającą pod posadzki, a także folie do usuwania azbestu. Geomembrana: Agripolyane jest pierwszym producentem francuskim geomembrany HDPE i FPP. Ich zadaniem jest zapewnienie nieprzepuszczalności na płyny różnego typu. Można je znaleźć w projektach wysypisk miejskich, zbiorników retencyjnych lub zlewni burzowych, zapór i kanałów oraz stawów nawadniających.

 5. POLIFIBRA FOLIEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Polifibra to firma z siedzibą w Limburg an der Lahn specjalizująca się w foliach. Konfekcjonujemy i uszlachetniamy folie i materiały izolacyjne do zastosowań w różnych obszarach przemysłowych. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania i oferujemy najwyższy poziom jakości. Polifibra to Twój niezawodny partner, jeśli chodzi o folie, laminaty, nakładki i rękawy do zastosowań przemysłowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i sposobu pracy zorientowanego na rozwiązania. Najważniejsze czynniki naszego sukcesu to jakość naszych produktów oraz wysoki stopień elastyczności, zwłaszcza w zakresie realizacji indywidualnych życzeń klientów. Kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, szybkie terminy dostaw oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań dopełniają profil naszej firmy.

 6. ZGRZEWANIE Z FOLII MAGDALENA OSUCH

  Polska

  Zajmujemy się produkcją folii LDPE, MDPE, HDPE. W naszej ofercie znajdują się także opakowania foliowe – worki dla przemysłu, do koszy, na odzież, kaptury i przekładki foliowe. Bazujemy na zaawansowanych technologiach. Wszystkie produkty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dlatego wyróżniają się one wytrzymałością i sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Bez opakowań foliowych nie możemy już się obejść. Wykorzystujemy je na co dzień i stale się z nimi spotykamy. Opakowania foliowe zapewniają najlepszą ochronę różnym produktom, w tym także żywności, są wytrzymałe i plastyczne. Mogą być wykorzystane zarówno do zabezpieczenia drobnych przedmiotów, jak i dużych palet LDPE jest przepuszczalny dla gazów takich jak dwutlenek węgla, tlen oraz zapachów, nie przepuszcza natomiast pary wodnej. Swoją elastyczność zachowuje nawet w niskich temperaturach, ale jest mało odporny na wysokie temperatury, HDPE za sprawą wyższej gęstości są także mniej przezroczyste od LDPE i mają kolor mlecznobiały

 7. MEI & ROHDE GMBH

  Niemcy

  Firma Mei & Rohde GmbH została założona pod koniec 2001 roku przez Marco Mei i Hansa-Joachima Rohde. Obaj założyciele pracowali razem przez wiele lat jako konsultanci ds. obsługi klienta i sprzedaży w firmie Oeser w Göppingen (obecnie CFC Europa). Nabyta dzięki temu wiedza stała się podstawą do odpowiedzi na pytania klientów pytań oraz doradzanie im w doborze odpowiednich folii tłoczonych, kodujących, termotransferowych oraz w dziedzinie wytłaczania odpowiednich akcesoriów. Po pomyślnym rozruchu w marcu 2013 roku, w naszym magazynie posiadamy obecnie 47661 różnych produktów. Nasz wydział kontroli jakości monitoruje żądaną twardość i inne parametry, takie jak dobór i montaż rdzeni. Oferujemy kompleksowe usługi z jednego źródła! Dlatego też wielu klientów przyznaje nam najwyższe noty w ocenie dostawców. Naszym atutem jest elastyczność i szybkie reagowanie na różne potrzeby klientów. Zapraszamy do kontaktu.

 8. FOLIOPLAST

  Polska

  Jeżeli szukasz firmy zajmującej się produkcją toreb foliowych, zapraszamy do poznania naszej firmy. Jesteśmy producentem toreb foliowych, reklamówek i nadruków od 2000 r. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, które posłużą Ci na wiele długich lat. Torby Folio Plast są trwałe, wytrzymałe i solidnie wykonane. Nadruki na torbach powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jak fleksodruk i sitodruk. Nasze torby są w atrakcyjnych cenach, a zamówienie realizujemy szybko i zawsze na czas. Dostarczamy je na terenie całego kraju. Zainteresowanych ofertą odsyłamy na stronę www.

 9. KALENA SP. J.

  Polska

  Firma Kalena od czasu 2007 roku oferuje najwyższej jakości opakowania - woreczki tudzież oraz folie różnych typów, etykiety. Kalena to profesjonalne pakowanie w przystępnych cenach! Nasza firma Kalena działa od momentu 2007 roku - od chwili tego czasu dostarczamy naszym klientom artykuły do profesjonalnego pakowania. W naszej ofercie dostępne są: - folie stretch tudzież prestretch natomiast uchwyty do folii - woreczki - torebki strunowe - koperty - bąbelkowe, bezpieczne, kurierskie, papierowe i inne - foliopaki - opakowania izotermiczne - kieszenie foliowe - taśmy pakowe i winylowe - etykiety - kleje przemysłowe do etykietowania oraz oklejania - kurtyny z pasów PCV Kalena, Zapraszamy!

 10. PPUH EMI PLUS

  Polska

  Firma Emi Plus jest firmą rodzinną, której początki datują się na późne lata sześćdziesiąte XX w. Obecnym właścicielem firmy jest Bartosz Miękina , którego ojciec - Sławomir i dziadek - Emil byli założycielami działalności. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości folii i opakowań, a naszą specjalnością jest folia stretch Łódź. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat istnienia firmy dokonywały się głębokie przeobrażenia w skali produkcji. Z niewielkiej jednoosobowej firmy, Emi Plus stawało się prężną, rodzinną firmą z coraz większym potencjałem produkcyjnym w zakresie przetwórstwa surowców z tworzyw sztucznych. Wieloletnia współpraca z naszymi Klientami, którzy reprezentują różne gałęzie gospodarki stawia przed nami wyzwania w zakresie nowych technologii- którym udaje nam się sprostać. Naszą mocną stroną jest doświadczenie w handlu folią wysoko przetworzoną, spełniającą oczekiwania klientów dotychczas korzystających z folii sprowadzanych z importu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych do opakowań - Import eksport

Liczba wyników

501 Przedsiębiorstwa