• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • folia z tworzyw sztucznych do opakowań

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych do opakowań - Import eksport

 1. PLUS FILM PLASTIC PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w PLUS FILM – u Twojego głównego partnera w zakresie innowacji w dziedzinie opakowań do żywności od 2020 roku. Jako wiodący producent specjalizujemy się w precyzyjnie wykonanej polietylenowej folii spożywczej, jesteśmy dumni z naszej zaawansowanej metody produkcji "Blown Film" (folii rozdmuchiwanej). Technika ta, znana ze swojej doskonałości, umożliwia nam płynne przekształcanie półproduktów w doskonałe rozwiązania końcowe. Dzięki znaczącej obecności w branży w Turcji i Europie, wyróżniamy się naszym niezachwianym zaangażowaniem w niezrównaną jakość. Zaangażowanie to znajduje wyraźne odzwierciedlenie w dostrzegalnej różnicy podczas porównywania naszych produktów z innymi. Nasz asortyment: • Polietylenowa rozciągliwa folia spożywcza: dostosowana do pakowania żywności, jej transportu i magazynowania; nasz produkt jest wykonany z precyzją, aby spełnić najwyższe standardy. • Folia rozciągliwa do palet: dostosowana do bezpiecznego transportu palet, zapewniająca integralność produktu w całym łańcuchu dostaw. • Folia aluminiowa i płyta piankowa: polepszenie doświadczenia kuchennego dzięki naszym wszechstronnym produktom, wszystkim wyprodukowanym z takim samycm zaangażowaniem w doskonałość. W przypadku dalszych informacji lub zapytań pamiętaj, że w PLUS FILM nie jesteśmy tylko innowatorami; jesteśmy producentami zaangażowanymi w zapewnienie doskonałości dzięki naszej wyjątkowej metodzie produkcji Blown Film (folli rozdmuchiwanej). Nie wahaj się z nami skontaktować i zobacz różnicę PLUS FILM w produkcji polietylenowych folii stretch do żywności i innowacjach w pakowaniu żywności.

 2. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów na rynku w produkcji koncentratów typu mastebatch do dwuosiowo zorientowanych folii polipropylenowych (BOPP-). Oferujemy rozwiązania typu masterbatch, które są używane między innymi do produkcji wysokiej jakości produktów końcowych w branży folii opakowaniowych (BOPP, CPP, PE), arkuszy poliwęglanowych, folii rolniczych i pochodnych, zastosowań biopolimerowych i uniepalniających, rur, włókien, włóknin, włóknin nietkanych, wytłaczania z rozdmuchem, formowania wtryskowego itd. Jako substancje pomocnicze, ułatwiają przetwarzanie tworzyw sztucznych lub osiągnięcie pożądanych właściwości produktu. Od 2003 roku należymy w 100 procentach do KafritGroup. Nasze koncentraty, jak również te KafritGroup, są używane na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną firmą niemiecką średniej wielkości z siedzibą w Rüthen koło Dortmundu. Zatrudniamy ponad 120 pracowników.

 3. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 4. POLIFILM

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Polifilm od wielu lat z sukcesem produkuje idostarcza materiały opakowaniowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom folii polietylenowych, worków, folii stretch, taśm samoprzylepnych, taśm, kartonów i opakowań papierowych, pojemników plastikowych orazinnych rodzajów opakowań, takich jak zakrętki, wieczka, uchwyty itp. Oferujemy nowoczesne, innowacyjne i wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach. Używamy niezawodnych materiałów i gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień oraz bezpieczeństwo towarów podczas transportu imagazynowania

 5. SOLICOM S.A.

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Solicom posiada 35 lat doświadczenia w dziedzinie folii polietylenowych. Folie VERISAFE® są światowym wzorem odpowiadającym najwyższym wymaganiom branży izolacji, opakowań towarów o dużej objętości. Szeroka gama folii opóźniających zapłon i posiadających certyfikaty, o nominalnych grubościach od 50 do 500 mikronów i o szerokości od 30 cm do 16 m, jest proponowana profesjonalistom. Składowanie w wielu krajach Wspólnoty Europejskiej, by skuteczniej odpowiadać na potrzeby swoich klientów

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 2. KOROZO EMBALLAGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KOROZO EMBALLAGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Folia z tworzyw sztucznych, celofan, Stretch wrap, heat shrinkable film, pakowanie w folię przeźroczystą, folie z tworzyw sztucznych kurczliwe, polyethylene films, i packaging using heat-shrinkable film. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 3. RHEIN-PLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RHEIN-PLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Arkusze tworzyw sztucznych, torby higieniczne, folia z pęcherzykami powietrza, folia opakowaniowa, taśmowanie, Opakowania polietylenowe, i Düpolex. Ma siedzibę w Bad Dürkheim, Niemcy.

 4. HEINRICH LUDWIG VERPACKUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH LUDWIG VERPACKUNGSMITTEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Siebenlehn, Niemcy.

 5. PRINTEX FLEXODRUCK INH. KLAUS UNTERSEER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRINTEX FLEXODRUCK INH. KLAUS UNTERSEER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Riedering, Niemcy.

 1. KLÖTER VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÖTER VERPACKUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 2. RISCHE + HERFURTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RISCHE + HERFURTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. TERDEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TERDEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 2. SICHT-PACK HAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SICHT-PACK HAGNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach błony przezroczyste, współwytłaczanie folii z tworzyw sztucznych, deep-drawing films, folia opakowaniowa, arkusze z tworzyw sztucznych, Folie opakowaniowe dla przemysłu spożywczego, Arkusze tworzyw sztucznych, i Printed film. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 3. KM PACKAGING SERVICES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Dostarczamy producentom żywności i dystrybutorom opakowań na całym świecie szeroką gamę specjalistycznych folii ochronnych i opakowań elastycznych. Dzięki naszej bezkonkurencyjnej znajomości rynku rozumiemy potrzeby naszych klientów i konsekwentnie dostarczamy niezawodnych rozwiązań w zakresie opakowań do ochrony, prezentacji i konserwacji żywności. Tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wysokowydajnych rozwiązań opakowaniowych dla dań gotowych, produktów białkowych oraz świeżych/mrożonych, a także opakowań elastycznych dla branży cukierniczej, piekarniczej, mleczarskiej i karmy dla zwierząt. Jesteśmy znani z naszej wiedzy technicznej, szerokiej wiedzy na temat produktów i kompleksowej gamy rozwiązań, w tym folii typu flow-wrap (przepływowej), folii do pakowania próżniowego (typu skin), woreczków i folii. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania i perforacji folii. Współpracujemy z klientami w Wielkiej Brytanii i Europie, obu Amerykach, Australii, RPA i na Bliskim Wschodzie, wkładając niezwykły wysiłek w nasze procesy zaopatrzenia, produkcji i międzynarodowej logistyki, aby zapewnić elastyczność i zminimalizować czas realizacji.

 4. GT-FOL TOMASZ OLIWA

  Polska

  GT-FOL Opole jest firmą, która pozycję na rynku zdobyła, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów, oferując wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz terminowość realizacji zamówień. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju folie (stretch i termokurczliwe) oraz opakowania kartonowe. Grono naszych Kontrahentów ciągle rośnie. To właśnie dla nich wciąż się rozwijamy i gwarantujemy profesjonalne obsługę. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów oraz ciągle rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że właśnie nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Przykładamy wielką wagę do uzyskania satysfakcji naszych Klientów. Gwarantujemy staranne wykonanie i wysoką jakość. PRODUKUJEMY FOLIĘ STRETCH I ROBIMY TO PROFESJONALNIE.

 5. PLASTCHIM-T AD

  Bułgaria

  Plastchim-T jest w Bułgarii głównym producentem elastycznych opakowań - worków na towary luzem, FIBC, tkanych szytych worków PP, worków laminowanych PP, przędzy PP, folii PE. Firma jest liderem w produkcji folii BOPP - współwytłaczanych i zwykłych, białych, perłowych i metalizowanych, obrabianych jedno- lub dwustronnie, o grubości 10-60 mikronów. Plastchim-T JSC ma ugruntowaną pozycję na rynku jako firma, zapewniając doskonałą jakość, wsparcie techniczne, elastyczność i krótkie terminy produkcji i dostaw.

 6. PLASTIC UNION

  Belgia

  Plastic Union jest mistrzem w zakresie opakowań elastycznych. Dzięki ogromnej zdolności w zakresie współwytłaczania produkujemy najmocniejsze folie opakowaniowe dostępne na rynku. Folie, które są głównie wykorzystywane na automatach pakujących: maszyny do napełniania (Flowpack, FFS), tunele obkurczające, kaptury rozciągliwe itp. Używając naszych drukarek najnowszej generacji wykonujemy niezwykle atrakcyjne opakowania pomagające w maksymalizacji Państwa sprzedaży. Wszystkie nasze folie można przekształcić w worki, arkusze i kaptury (do palet).

 7. MIMA FILMS

  Belgia

  MIMA FILMS jest waszym partnerem w dziedzinie pakowania palet. Nasza firma oferuje kompletne rozwiązania: począwszy od analizy budowy palety, po produkcję najlepiej dostosowanej do niej foli plastikowej i dostarczenie odpowiednich maszyn do pakowania. Proponujemy owijarki automatyczne, owijarki półautomatyczne, folie elastyczne, foliowarki automatyczne, przemysłowe, etc. Bez względu na warunki firma MIMA FILMS gwarantuje jakość i rentowność opakowania waszych palet. Nasze globalne rozwiązanie to wynik procesu w 5 etapach: analiza cech charakterystycznych Twojej palety / określenie najlepiej przystosowanego rodzaju folii / określenie najlepiej przystosowanej maszyny / OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA (obsługa techniczna instaluje maszynę zgodnie z odpowiednimi parametrami. Zapewniamy przeszkolenie użytkownika oraz serwis) / KONTROLA PROCESU (zapewnia utrzymanie w czasie zoptymalizowanych parametrów).

 8. B-G SP. Z O.O.

  Polska

  Producent etykiet termokurczliwych. Drukarnia fleksograficzna w Poznaniu. Posiadamy certyfikat FSSC oraz ISO Oferujemy: -Kapsle termokurczliwe na wina -Kapturki termokurczliwe na butelki -Etykiety samoprzylepne -Druk fleksograficzny UV -Sleevowanie / obkurczanie etykiet -Plomby zabezpieczające -Rękawy z folii termokurczliwej -Worki termokurczliwe B-G etykiety Poznań, Gołuski Opakowania z folii termokurczliwej oraz etykiety papierowe Etykieta samoprzylepna - jest elementem dekoracyjnym lub stanowi miejsce na naniesienie informacji o produkcie. Wykonana może być na wielu podłożach jak np. folia czy papier (w zależności od przeznaczenia). W niepowtarzalny sposób tworzy wizerunek produktu, wyodrębnia go na półce sklepowej podkreślając jego atuty. Etykieta termokurczliwa to przycięty na wymiar rękaw z folii termokurczliwej kalandrowanej - orientowanej, który po nałożeniu na produkt, pod wpływem temperatury, obkurcza się i idealnie dopasowuje do kształtu produktu. Etykieta termokurczliwa obejmuje całą powierzchnię opakowania. Zabezpiecza produkt, zapewniając jednocześnie jego doskonałą widoczność, bez konieczności otwierania opakowania. Wygraj nowoczesnym opakowaniem!

 1. POLIFIBRA FOLIEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Polifibra to firma z siedzibą w Limburg an der Lahn specjalizująca się w foliach. Konfekcjonujemy i uszlachetniamy folie i materiały izolacyjne do zastosowań w różnych obszarach przemysłowych. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy indywidualne rozwiązania i oferujemy najwyższy poziom jakości. Polifibra to Twój niezawodny partner, jeśli chodzi o folie, laminaty, nakładki i rękawy do zastosowań przemysłowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i sposobu pracy zorientowanego na rozwiązania. Najważniejsze czynniki naszego sukcesu to jakość naszych produktów oraz wysoki stopień elastyczności, zwłaszcza w zakresie realizacji indywidualnych życzeń klientów. Kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, szybkie terminy dostaw oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań dopełniają profil naszej firmy.

 2. MEI & ROHDE GMBH

  Niemcy

  Firma Mei & Rohde GmbH została założona pod koniec 2001 roku przez Marco Mei i Hansa-Joachima Rohde. Obaj założyciele pracowali razem przez wiele lat jako konsultanci ds. obsługi klienta i sprzedaży w firmie Oeser w Göppingen (obecnie CFC Europa). Nabyta dzięki temu wiedza stała się podstawą do odpowiedzi na pytania klientów pytań oraz doradzanie im w doborze odpowiednich folii tłoczonych, kodujących, termotransferowych oraz w dziedzinie wytłaczania odpowiednich akcesoriów. Po pomyślnym rozruchu w marcu 2013 roku, w naszym magazynie posiadamy obecnie 47661 różnych produktów. Nasz wydział kontroli jakości monitoruje żądaną twardość i inne parametry, takie jak dobór i montaż rdzeni. Oferujemy kompleksowe usługi z jednego źródła! Dlatego też wielu klientów przyznaje nam najwyższe noty w ocenie dostawców. Naszym atutem jest elastyczność i szybkie reagowanie na różne potrzeby klientów. Zapraszamy do kontaktu.

 3. ZGRZEWANIE Z FOLII MAGDALENA OSUCH

  Polska

  Zajmujemy się produkcją folii LDPE, MDPE, HDPE. W naszej ofercie znajdują się także opakowania foliowe – worki dla przemysłu, do koszy, na odzież, kaptury i przekładki foliowe. Bazujemy na zaawansowanych technologiach. Wszystkie produkty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, dlatego wyróżniają się one wytrzymałością i sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Bez opakowań foliowych nie możemy już się obejść. Wykorzystujemy je na co dzień i stale się z nimi spotykamy. Opakowania foliowe zapewniają najlepszą ochronę różnym produktom, w tym także żywności, są wytrzymałe i plastyczne. Mogą być wykorzystane zarówno do zabezpieczenia drobnych przedmiotów, jak i dużych palet LDPE jest przepuszczalny dla gazów takich jak dwutlenek węgla, tlen oraz zapachów, nie przepuszcza natomiast pary wodnej. Swoją elastyczność zachowuje nawet w niskich temperaturach, ale jest mało odporny na wysokie temperatury, HDPE za sprawą wyższej gęstości są także mniej przezroczyste od LDPE i mają kolor mlecznobiały

 4. AGRIPOLYANE

  Francja

  Agripolyane jest producentem francuskim takich wyrobów jak: folie rolnicze: folie cieplarniane do tuneli i wielowarstwowe, folie do ściółkowania, ściółkowanie biodegradowalne, folie do pędzenia roślin, folie budowlane, hodowlane i folie na kiszonkę. Folie przemysłowe: folie kurczliwe, powłoki ochronne , folie do ochrony powierzchni lub zwykłe folie opakowaniowe. Wszystkie folie mogą być zmieniane zgodnie z wymaganymi właściwościami. Folie budowlane: marka Polyane® obejmująca folie ochronną, folię uszczelniającą pod posadzki, a także folie do usuwania azbestu. Geomembrana: Agripolyane jest pierwszym producentem francuskim geomembrany HDPE i FPP. Ich zadaniem jest zapewnienie nieprzepuszczalności na płyny różnego typu. Można je znaleźć w projektach wysypisk miejskich, zbiorników retencyjnych lub zlewni burzowych, zapór i kanałów oraz stawów nawadniających.

 5. FOLIOPLAST

  Polska

  Jeżeli szukasz firmy zajmującej się produkcją toreb foliowych, zapraszamy do poznania naszej firmy. Jesteśmy producentem toreb foliowych, reklamówek i nadruków od 2000 r. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, które posłużą Ci na wiele długich lat. Torby Folio Plast są trwałe, wytrzymałe i solidnie wykonane. Nadruki na torbach powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jak fleksodruk i sitodruk. Nasze torby są w atrakcyjnych cenach, a zamówienie realizujemy szybko i zawsze na czas. Dostarczamy je na terenie całego kraju. Zainteresowanych ofertą odsyłamy na stronę www.

 6. PPUH EMI PLUS

  Polska

  Firma Emi Plus jest firmą rodzinną, której początki datują się na późne lata sześćdziesiąte XX w. Obecnym właścicielem firmy jest Bartosz Miękina , którego ojciec - Sławomir i dziadek - Emil byli założycielami działalności. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości folii i opakowań, a naszą specjalnością jest folia stretch Łódź. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat istnienia firmy dokonywały się głębokie przeobrażenia w skali produkcji. Z niewielkiej jednoosobowej firmy, Emi Plus stawało się prężną, rodzinną firmą z coraz większym potencjałem produkcyjnym w zakresie przetwórstwa surowców z tworzyw sztucznych. Wieloletnia współpraca z naszymi Klientami, którzy reprezentują różne gałęzie gospodarki stawia przed nami wyzwania w zakresie nowych technologii- którym udaje nam się sprostać. Naszą mocną stroną jest doświadczenie w handlu folią wysoko przetworzoną, spełniającą oczekiwania klientów dotychczas korzystających z folii sprowadzanych z importu.

 7. KALENA SP. J.

  Polska

  Firma Kalena od czasu 2007 roku oferuje najwyższej jakości opakowania - woreczki tudzież oraz folie różnych typów, etykiety. Kalena to profesjonalne pakowanie w przystępnych cenach! Nasza firma Kalena działa od momentu 2007 roku - od chwili tego czasu dostarczamy naszym klientom artykuły do profesjonalnego pakowania. W naszej ofercie dostępne są: - folie stretch tudzież prestretch natomiast uchwyty do folii - woreczki - torebki strunowe - koperty - bąbelkowe, bezpieczne, kurierskie, papierowe i inne - foliopaki - opakowania izotermiczne - kieszenie foliowe - taśmy pakowe i winylowe - etykiety - kleje przemysłowe do etykietowania oraz oklejania - kurtyny z pasów PCV Kalena, Zapraszamy!

 8. ALESCO FOLIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie alesco Folen GmbH & Co. KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: niezawierające PVC przezroczyste folie termokurczliwe, folie z tworzywa sztucznego, opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie, monofolie, torby plastikowe, rękawy foliowe, folie termokurczliwe, reklamówki, torby z polietylenu (PE), opakowania

 9. ECO WORLD PLASTIC

  Polska

  Proponujemy współpracę na korzystnych warunkach cenowych i logistycznych z firmami, które w swojej działalności wykorzystują materiały niezadrukowane, takie jak: PP, CPP, PET, PET/PE, PET/ALU/PE, PE/PA i OPA.

 10. SATRLEND S.R.O

  Republika Czeska

  Produkcja folii to nasza specjalność już od ponad 8 lat. Oferujemy swoim klientom szeroki asortyment produktów tj: folia stretch ręczna, maszynowa, jumbo, transparentna i kolorowa, o różnych parametrach jakościowo-wytrzymałościowych.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Folia z tworzyw sztucznych do opakowań - Import eksport

Liczba wyników

435 Przedsiębiorstwa