• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • flaki

Wyniki dla

Flaki - Import eksport

 1. PEKRAPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Producent jelit naturalnych. W ofercie jelita wieprzowe, wołowe i baranie. Pochodzenie jelit europejskie.

 2. FRAMA SRL

  Włochy

  Firma FRAMA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Jest również obecna w dziedzinach produkt gastronomiczny. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 3. XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

  Firma XULU MEAT AND EXPORTS (PTY) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, Wieprzowina - mięso z rzeźni, kurczaki, Flaki, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Indyki. Ma siedzibę w Durban,, Republika Południowej Afryki.

 4. PRODAL

  Francja

  Firma PRODAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 5. SARL GUIRAUD DISTRIBUTION

  Francja

  Firma SARL GUIRAUD DISTRIBUTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Flaki. Jest również obecna w dziedzinach flaki naturalne. Ma siedzibę w Aussillon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YUNCHENG HONGYE CASING CO., LTD

  Chiny

  Firma YUNCHENG HONGYE CASING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Heze, Chiny.

 2. NANTONG RENSHOU FOODS CDO.,LTD

  Chiny

  Firma NANTONG RENSHOU FOODS CDO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Rugao, Chiny.

 3. GAP IRRIGATION

  Turcja

  Firma GAP IRRIGATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, przewód, tryskacz, i Flaki. Ma siedzibę w Shanliurfa, Turcja.

 4. OSAL TRADING S.L

  Hiszpania

  Firma OSAL TRADING S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Marbella, Hiszpania.

 5. JEAN GOFFARD

  Belgia

  Firma JEAN GOFFARD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, mięsa ze świeżego uboju, flaki, flaki naturalne wieprzowe, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Dalhem, Belgia.

 1. NANTONG YOULONG CASINGS & FOOD CO., LTD

  Chiny

  Firma NANTONG YOULONG CASINGS & FOOD CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Jest również obecna w dziedzinach casings for the butchery industry. Ma siedzibę w Nantong, Chiny.

 2. ETS MAURI MAX

  Francja

  Firma ETS MAURI MAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Paulhan, Francja.

 1. SOCIETE DES RILLETTES BAHIER SAS

  Francja

  Firma SOCIETE DES RILLETTES BAHIER SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mielonki, flaki, i wędliny - hurt. Ma siedzibę w Sceaux Sur Huisne, Francja.

 2. EMILTRIP SRL

  Włochy

  Firma EMILTRIP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Jest również obecna w dziedzinach mięsa ze świeżego uboju, ślepica, i flaki naturalne. Ma siedzibę w Finale Emilia, Włochy.

 3. METRAS SAS

  Francja

  Firma METRAS SAS, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. DISCARGA

  Hiszpania

  Firma DISCARGA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Flaki. Jest również obecna w dziedzinach mięso. Ma siedzibę w Silleda, Hiszpania.

 5. HS S.R.L.

  Włochy

  Firma HS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Carre', Włochy.

 6. FERRARI TRIPPA S.R.L.

  Włochy

  Firma FERRARI TRIPPA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Cavriago, Włochy.

 7. BLANCASINGS INDUSTRIALE S.R.L.

  Włochy

  Firma BLANCASINGS INDUSTRIALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, surowe skóry bydlęce, i Flaki. Ma siedzibę w Tribiano, Włochy.

 8. RENNA (S.R.L.)

  Włochy

  Firma RENNA (S.R.L.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, Sery, Flaki, i Sery. Ma siedzibę w Fasano (Br), Włochy.

 1. L.E.S.A. S.N.C. DI DI ROBERTO M. & C.

  Włochy

  Firma L.E.S.A. S.N.C. DI DI ROBERTO M. & C., roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w San Valentino In Abruzzo Citeriore, Włochy.

 2. AIROLDI LUIGI S.R.L.

  Włochy

  Firma AIROLDI LUIGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Treviglio, Włochy.

 3. TAIZHOU CITY HYATT MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Firma TAIZHOU CITY HYATT MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flaki. Ma siedzibę w Taizhou City, Chiny.

 4. GUILLA S.R.L.

  Włochy

  Firma GUILLA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Vercelli, Włochy.

 5. MONDIAL BUDELLA S.R.L.

  Włochy

  Firma MONDIAL BUDELLA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Offanengo, Włochy.

 6. BASSETTO ANGELO S.N.C. DI BASSETTO ANDREA, PAOLO E SIMONE

  Włochy

  Firma BASSETTO ANGELO S.N.C. DI BASSETTO ANDREA, PAOLO E SIMONE, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, jelito, i Flaki. Ma siedzibę w Cornedo Vicentino, Włochy.

 7. LUIGI F. RONCA S.R.L.

  Włochy

  Firma LUIGI F. RONCA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Tortona, Włochy.

 8. VARANI ANGELO

  Włochy

  Firma VARANI ANGELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Serra San Quirico, Włochy.

 9. IRBUR S.R.L.

  Włochy

  Firma IRBUR S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, stelaże pod materace, i Flaki. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 10. VIABAT

  Francja

  Firma VIABAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podroby. Jest również obecna w dziedzinach Flaki, i Flaki. Ma siedzibę w Corbas, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo