• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • firmy sprzątające

Wyniki dla

Firmy sprzątające - Import eksport

 1. VIRGIS FILTER SPA

  Włochy

  Virgis Filter jest liderem w produkcji filtrów powietrza, filtrów kasetowych i drobnego sprzętu, homologowanych i stosowanych jako wyposażenie fabryczne sprzętu znanych producentów silników, sprężarek, zespołów prądnicowych, wagonów silnikowych, zamiatarek ulic i do wielu innych zastosowań w branży rolniczej, nieruchomości, wydobywania kopalin i w przemyśle. Od zawsze wyczuleni odnośnie znaczenia innowacji i kontroli sprawności produktów, dużo zainwestowaliśmy w tę branżę.

 2. REINASAN BV

  Holandia

 3. VIA CLEAN NETTOYAGE

  Belgia

 4. NETTOYAGE 360

  Francja

 5. D&J NETTOYAGE MULTISERVICES

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Francja

 2. EI MINET JOH CLEAN SERVICE

  Francja

 3. FRANCE CLEAN

  Francja

 4. ALINA CLEAN

  Belgia

 5. GROUPE-ANGELE

  Francja

 1. MINSAVIT

  Włochy

 2. M&B PROPRETÉ

  Francja

 1. DRY-ICE-TEC GMBH

  Niemcy

 2. HORIZON 360 FACILITY MANAGEMENT

  Francja

 3. DERATISENET

  Francja

 4. O.M.G. S.R.L.

  Włochy

 5. CITYDERAT

  Francja

 6. EVER GREEN S.R.L.

  Włochy

 7. TRU

  Belgia

 8. CENTRO IGIENE S.R.L.

  Włochy

 1. PURITAS COOPERATIVA SOCIALE

  Włochy

 2. S M B FAMILLES

  Francja

 3. EUROSERVIZI S.R.L.

  Włochy

 4. SPIC AND SPAN. HOME & OFFICE CLEANING

  Polska

  Co robimy? SPIC I SPAN. Sprzątanie domu i biura to wyselekcjonowany internetowy rynek usług sprzątania domu i biura. Pracujemy z sprawdzonymi w tle, doświadczonymi sprzątaczkami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych. Nasza podróż rozpoczęła się we wrześniu 2016 r. W Berlinie i od tego czasu pomogliśmy tysiącom osób w ponad 20 miastach znaleźć idealną, prawnie zarejestrowaną osobę sprzątającą dla ich domu i biura. Nasza misja Nieustannie staramy się zapewnić Ci najwygodniejszy sposób, aby uzyskać czyste i wygodne środowisko dla domu i biura. Eliminujemy bariery w dostępie do usług sprzątania, współpracując z anglojęzycznymi środkami czyszczącymi i oferując łatwy i bezpieczny sposób rezerwacji terminu sprzątania za pomocą szybkiego formularza rezerwacji. Nasza zasada „gwarancja 100% satysfakcji” zapewnia spokój podczas planowania wizyty sprzątającej.

 5. BDW B.SEWERYN, D.ŁĄCZYŃSKI SP. JAWNA

  Polska

  Firma BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna zajmuje się sprzątaniem i konserwacją powierzchni. W ofercie znajduje się między innymi: • doczyszczanie po remontach na Śląsku - pozbywanie się kurzu, pyłu, resztek materiałów budowlanych, doprowadzanie pomieszczeń do ponownego użytku, • dezynfekcja toalet, sprzątanie kuchni, • mycie okien i elewacji w Katowicach, Tychach i Zabrzu - nowoczesne budynki, które w swojej konstrukcji mają wiele szkła, mogą liczyć na profesjonalne mycie przeszkleń bez powodowania uciążliwych smug, • codzienne sprzątanie obiektów - można nawiązać stałą współpracę, by w biurze, domu, instytucji regularnie pojawiały się osoby sprzątające, • pielęgnacja terenów zielonych - koszenie trawników, przycinanie krzewów, wykonywanie nasadzeń. Gwarantowana wysoka jakość usług. Wszystkie prace wykonywane są terminowo, we wskazanym przez klienta czasie. Do czyszczenia i konserwacji stosowane są wyłącznie sprawdzone środki i narzędzia. W celu ustalenia ostatecznego kosztu współpracy warto skontaktować się z przedstawicielami firmy.

 6. STANBEST

  Polska

  Firma Stanbest działa w branży usług porządkowych od 2000 roku. W zakresie naszej oferty znajdują się prace związane ze sprzątaniem, myciem i czyszczeniem. Firma realizuje również zadania związane z rekonstrukcją i utrzymywania odpowiednich warunków higienicznych w obiektach specjalistycznych. Firmę sprzątającą Stanbest wyróżnia doświadczenie i wyspecjalizowana kadra pracowników. Stosujemy zróżnicowaną gamę atestowanych środków chemicznych znanych producentów krajowych oraz zagranicznych. Posiadamy również nowoczesny park maszynowy, w którym znajdują się profesjonalne urządzenia i specjalistyczne maszyny. To tylko część zalet naszej firmy. Stanbest - kompleksowe usługi sprzątania ma w swojej ofercie: - sprzątanie budynków, obiektów i pomieszczeń - sprzątanie firm, instytucji - czyszczenie hal magazynowych i produkcyjnych - mycie okien - mycie elewacji - mycie dachów Mamy konkurencyjne ceny i pilnujemy terminów z nadzwyczajną pieczołowitością. Zależy nam na kontaktach długoterminowych z klientem. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania ze szczegółami oferty!

 7. HELPING HAND

  Polska

  Helping Hand Pomocna Dłoń to firma sprzątająca obejmująca swoim zasięgiem Kłodzko i okolice do 50 km. Zapewniamy kompleksowe usługi sprzątania domów, mieszkań, biur, hoteli, gabinetów lekarskich, lokali użytkowych i innych na terenie Kotliny Kłodzkiej. Zapewniamy wysoką jakość usług przy wykorzystaniu najlepszych środków oraz profesjonalnych sprzętów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i z firmami, instytucjami i wspólnotami mieszkaniowymi. Jesteśmy elastyczni, podejmujemy się zarówno zleceń stałych, jak i jednorazowych. Dopasujemy się do dostępności Państwa domu, lokalu czy biura, aby przeprowadzone przez nas prace nie utrudniały codziennego funkcjonowania. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, ponieważ na końcowy koszt usługi składa się wiele elementów takich jak m. in. zakres prac, rodzaj powierzchni, częstotliwość sprzątania czy intensywność zabrudzeń. Nasze usługi: -mycie okien -odkurzanie -mycie podług -parowe czyszczenie powierzchni wodoodpornych -ekstrakcyjne pranie tapicerek meblowych -sprzątanie generalne mieszkań i domów -sprzątanie poremontowe Sprzątanie Kłodzko? Zadzwoń!

 8. CZECH PRANIE

  Polska

  Jesteśmy ekspertami i profesjonalistami w zakresie prania kanap, narożników, foteli, dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm, hoteli oraz instytucji. Bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych poparte zaufaniem klientów, w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i dokładnością w wykonywaniu zleconych nam prac jest gwarancją zadowolenia z wykonanego przez nas zadania. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, używając najlepszych środków piorących na rynku. Jesteśmy niezwykle skuteczni, i do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Chcesz coś wyprać? Nie czekaj! Zadzwoń do nas, i umów swój termin!

 9. MYJNA MOPS

  Polska

  Myjnia MOPS to firma oferująca usługi sprzątania oraz mycia samochodów metodą parową. Bardzo dużą zaletą Myjni MOPS jest lokalizacja na parkingu Galerii Łódzkiej (poziom Pc). Dzięki czemu klienci mają możliwość skorzystania z pełnej oferty usługowo handlowej tejże galerii (sklepy spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, sportowe oraz elektroniczne, restauracje a dla maluchów plac zabaw) podczas gdy samochód jest myty i sprzątany. Myjnia MOPS oferuje szeroki zakres usług takich jak: - Dwuetapowe mycie pojazdów z nabłyszczaniem - Kompleksowe sprzątanie wnętrz pojazdów - Ekstrakcyjne pranie tapicerek materiałowych - Parowe odświeżanie wnętrz pojazdów - Czyszczenie i impregnacja skórzanych tapicerek - Parowe czyszczenie silników - Ozonowanie wnętrz i układu wentylacji - Aplikacja powłok ochronnych felg, szyb, opon, karoserii - Kompleksowe przygotowanie aut do sprzedaży - Deironizacja felg - Polerowanie reflektorów - Usuwanie smoły, żywicy, asfaltu z nadwozia - Usuwanie winiet, naklejek, oklein nadwozia - oraz wiele innych. Profesjonalizm myjni pokazuje również dokładnie określony proces mycia pojazdów w skład którego wchodzą następujące etapy: - Mycie wstępne (PRE-WASH) - Mycie zasadnicze (właściwe) - Nabłyszczanie - Osuszanie - MYCIE KÓŁ (FELGA/OPONA) Po wykonaniu usługi samochód jest odstawiany na miejsca parkingowe tuż przy myjni gdzie oczekuje na powrót właściciela.

 10. MBT ENGINEERING SP. Z O.O.

  Polska

  MBT Engineering Sp. z o.o. świadczy pełen zakres usług sprzątających zarówno dla Klientów Biznesowych jak i Indywidualnych. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur, sprzątaniem po remontach, myciem okien, maszynowym czyszczeniem posadzek, sprzątaniem hal i magazynów. Dostarczamy serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych. Firma MBT Engineering Sp. z o.o. oferuje nowoczesne i kompleksowe podejście do problemu zużycia energii. Naszą podstawową ofertę stanowi Wykonywanie analiz i opracowań audytów energetycznych i świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Firma MBT Engineering Sp. z o.o. oferuje opracowanie opinii w zakresie opracowanych już przedmiarów, kosztorysów i wycen. Wykonuje projekty budowlane, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

Filtry

Wyniki dla

Firmy sprzątające - Import eksport

Liczba wyników

1004 przedsiębiorstwa