• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • finansowanie- gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych

Wyniki dla

Finansowanie- gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych - Import eksport

 1. TREYD SERVICES AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Dzięki usłudze Treyd kup teraz, zapłać później, którą objęte są faktury dostawców, przedsiębiorstwa mogą sprzedawać przed zapłaceniem dostawcom. Pomaga to uniknąć zakłóceń przepływu środków pieniężnych i obciążonego wzrostu poprzez zasilanie kapitału, który w przeciwnym razie byłby zamrożony w zapasach – czasami na miesiące. Po szybkim wdrożeniu i ocenie ryzyka, Treyd udziela firmom limitu, który mogą one wykorzystać do finansowania faktur dostawców.Bez konieczności rozcieńczania. Bez skomplikowanego harmonogramu spłaty. Jedynie transparentna jednolita stawka dla każdej finansowanej faktury. Treyd zatrudnia ponad 50 pracowników w biurach w Sztokholmie, Londynie i Kairze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. INKASSOLUTION AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma INKASSOLUTION AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Cham, Szwajcaria.

 3. CONFIDEX E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONFIDEX E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Asperg, Niemcy.

 4. KANCELARIA DORADZTWA PRAWNEGO WONAMA KRYSTIAN MATYJA

  Polska

  Jeżeli szukasz pomocy prawnej, zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej. Świadczymy dla Państwa szeroki zakres usług. Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy, które zalega Ci Twój dłużnik? My Ci w tym skutecznie pomożemy. Mamy profesjonalnych i doświadczonych prawników, którzy zawsze szukają najlepszych rozwiązań. Specjalizujemy się w prawie: cywilnym, gospodarczym, karnym, podatkowym, spółek handlowych. Zajmujemy się windykacją należności i obsługą prawną. Naszej pracy zaufało już wiele firm i otrzymaliśmy też liczne referencje. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę: http: //kancelariawonama.pl/

 5. CUCINA FINANCE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Witamy w czołowej firmie na rynku! Nasz sukces jest napędzany najwyższą jakością obsługi klienta. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet kapryśnych klientów; nie ma dla nas skomplikowanych zadań! Dziękujemy za wybranie nas! Nasza firma może pochwalić się reputacją zaufanego partnera znanego na całym świecie. Jesteśmy dumni z bezkompromisowej jakości. Oferujemy szereg produktów i usług finansowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach osób, które są wykluczone finansowo. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług przystępnych cenowo. W miarę możliwości współpracujemy z innymi firmami i agencjami, które posiadają te same cele. Większość naszych klientów jest ignorowana przez główny nurt branży usług finansowych i wykorzystywana przez branżę usług finansowych subprime. Kiedy pomożemy wyeliminować z biznesu rekiny pożyczkowe i drapieżnych kredytodawców, wtedy będziemy wiedzieć, że odnieśliśmy sukces.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MEKAN GLOBAL UK

  Zjednoczone Królestwo

  MEKAN GLOBAL oferuje wysokiej jakości usługi doradcze i kreatywne rozwiązania finansowe w wyborze przedsiębiorstw publicznych i prywatnych. Naszym atutem jest zdolność tworzenia gotowej transakcji do przekształcenia w narzędzie inwestycyjne o ocenie ratingowej A. Angażujemy się tylko wtedy, kiedy projekt jest gotowy do finansowania. Nasza firma posiada system dystrybucji, specjalistyczną wiedzę i zasoby sieciowe do wykonywania różnego rodzaju globalnych transakcji. Współpracujemy z instytucjonalnymi źródłami kapitału (to znaczy fundusze hedgingowe, firmy typu private equity, prywatne firmy inwestycyjne, wyspecjalizowane instytucje finansowe, itp.). Każdy projekt zostanie wstępnie, indywidualnie oceniony. Do wykonania oceny wstępnej, będziemy potrzebować syntezy dla kierownictwa oraz planu biznesowego.

 2. KANCELARIA PRAWNO WINDYKACYJNA FONSURIS

  Polska

  Windykacja należności i odzyskiwanie długów to dziś bardzo potrzebna na rynku usługa. Jesteśmy jedną z wiodących w branży Kancelarii Kancelaria Fonsuris prosperuje zarówno w sektorze prywatnym, jak i firmowym. Działamy w całej Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Grono naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie. Wynika to z elastyczności, którą gwarantujemy podczas współpracy, zrozumienia potrzeb i indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Kancelaria Fonsuris to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Uzupełniamy się wzajemnie wiedzą i kompetencjami, wykorzystując je do rozwiązywania trudnych spraw naszych klientów. Zajmujemy się kompleksowym odzyskiwaniem należności i rozwiązywaniem problemów z dłużnikami. Z wysoką skutecznością przeprowadzimy cię przez zawiłe meandry polskiego prawa i biurokracji, wspierając efektywnie proces odzyskania twoich pieniędzy. Windykacja długów jest bardzo często mylona z egzekucją komorniczą. Choć uzasadnieniem takiego postrzegania może być fakt, że cel obu procesów jest ten sam - odzyskanie długów i należności. Jednakże w praktyce oba procesy opierają się na odmiennych podstawach prawnych i wiążą z zupełnie innymi działaniami. Odzyskiwanie długów polega przede wszystkim na skutecznych formach dialogu i negocjacji odbioru należności pomiędzy dłużnikiem a pożyczkodawcą.

 3. COFIDIS SPA

  Włochy

  Cofidis to międzynarodowa grupa finansowa, lider na rynku kredytów online i przez telefon, licząca jedenaście milionów klientów w całej Europie. Należy do drugiej co do wielkości francuskiej grupy bankowej, Credit Mutuel, która wraz z filiami zajmuje silną pozycję w Europie, zwłaszcza we Francji, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, na Węgrzech i w Republice Czeskiej, Polsce i na Słowacji.

 4. SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET

  Polska

  Kredyt bez zaświadczeń to usługa adresowana również do osób, które posiadają zadłużenie w innych bankach.

 5. FINCOMPARE GMBH

  Niemcy

  Firma FINCOMPARE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. AGROSFERA SER D.O.O BEOGRAD

  Serbia

  Firma AGROSFERA SER D.O.O BEOGRAD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 2. JONAS BÖTTGER VERMÖGENSBERATUNG

  Niemcy

  Firma JONAS BÖTTGER VERMÖGENSBERATUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. R.D.Q. CONSULTING S.R.L.

  Włochy

  Firma R.D.Q. CONSULTING S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Finansowanie i kredyty - towarzystwa, i Finansowanie i kredyty - towarzystwa. Ma siedzibę w Frascati, Włochy.

 2. VINEY CONSULTS

  Australia

  Firma VINEY CONSULTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach usługi w zakresie finansowania. Ma siedzibę w Ulverstone, Australia.

 3. COV SERVICE PRESTITO FINANZIARIA

  Włochy

  Firma COV SERVICE PRESTITO FINANZIARIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Banki. Jest również obecna w dziedzinach Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, Finansowanie i kredyty - towarzystwa, Usługi pomocy osobom, Finansowanie międzynarodowe, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, Finansowanie i kredyty - towarzystwa, i Usługi pomocy osobom. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. FOX & PATTON ADVISOR SRL

  Włochy

  Firma FOX & PATTON ADVISOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach inforacje handlowe, informacje handlowe dotyczące przedsiębiorstw, i śledztwa w celu odzyskiwania wierzytelności. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 5. DINERO REGNSKAB

  Dania

  Firma DINERO REGNSKAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w København V, Dania.

 6. PRESTAMOS ONLINE CON ASNEF

  Hiszpania

  Firma PRESTAMOS ONLINE CON ASNEF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. WOLF FACTORING

  Niemcy

  Firma WOLF FACTORING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach factoring. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 8. ARBEY SRL

  Włochy

  Firma ARBEY SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, sprzedaż nieruchomości na aukcjach, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, i subsidized loans. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. MUBADARAT

  Arabia Saudyjska

  Firma MUBADARAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach finansowanie. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 2. PPER­FOR­MANCE GMBH

  Austria

  Firma PPER­FOR­MANCE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. SCHULDENHILFE -BERLIN

  Niemcy

  Firma SCHULDENHILFE -BERLIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. FINANCLICK

  Hiszpania

  Firma FINANCLICK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. COJURIS

  Francja

  Firma COJURIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo prawne. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w zarządzaniu, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, Ściąganie należności, Wypłacalność i wiarygodność firm - raporty gospodarcze, Doradztwo w zarządzaniu, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, Ściąganie należności, i Wypłacalność i wiarygodność firm - raporty gospodarcze. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 6. PRODUCTOSBANCARIOS

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOSBANCARIOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi bankowe. Jest również obecna w dziedzinach Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, doradztwo ds. ubezpieczeń, pożyczki hipoteczne, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, i obsługa konta bieżącego. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. COMMERCIAL FINANCE GROUP

  Belgia

  Firma COMMERCIAL FINANCE GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Jest również obecna w dziedzinach finansowanie, plany finansowe, i finansowanie projektów, fuzji i kupna. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 8. AFFACTURAGE.FR

  Francja

  Firma AFFACTURAGE.FR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 9. CREDIAUTO

  Argentyna

  Firma CREDIAUTO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, credit management services, Samochodowa, Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych, i kupno-sprzedaż artykułów używanych. Ma siedzibę w Pilar, Argentyna.

 10. FINANCIAL BANK GUARANTEE BG, SBLC CO.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FINANCIAL BANK GUARANTEE BG, SBLC CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Finansowanie, gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Finansowanie- gwarancja i obsługa wierzytelności handlowych - Import eksport

Liczba wyników

5203 Przedsiębiorstwa