• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry przeciwsłoneczne- kremy i olejki

Wyniki dla

Filtry przeciwsłoneczne- kremy i olejki - Import eksport

 1. LISINE EPSTEIN COSMETICS BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1972 roku, LISINE tworzy profesjonalne kosmetyki i prowadzi ich dystrybucję wśród ponad 350 salonów kosmetycznych. Zobowiązujemy się dostarczać nowatorskie produkty, o doskonałym stosunku jakości do ceny, odbiorcom profesjonalnym i klientom indywidualnym. Oferujemy bardzo szeroką gamę wyrobów: - Pod naszą marką Lisine: środki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, makijażu, lakiery do paznokci. - Pod naszą marką FYI skincare: kosmetyki dla nastolatków. - Pod naszą marką Guill D’or: preparaty samoopalające i do depilacji. - Pod marką Kyvora : akcesoria kosmetyczne dla odbiorców profesjonalnych. Ponadto, możemy zaproponować naszą szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry pod własną marką. Współczesne rozwiązania i zaawansowane formuły, z wykorzystaniem najnowszych technologii i najnowocześniejszych metod produkcji sprawiają, że LISINE jest wyjątkowym podmiotem na rynku kosmetyki profesjonalnej. Nasze kosmetyki i produkty do makijażu o przyjemnej konsystencji i w modnych kolorach zawsze zadają szyku. Obecnie możemy zaoferować 15 różnych zabiegów/protokołów dla kosmetyczek, a także kompletnych rozwiązań dla ich salonów. Bardzo chętnie przekażemy Państwu nasze umiejętności i pomożemy w rozwoju naszych marek w Państwa sieci dystrybucji albo udzielimy wsparcia w ramach kompletnego projektu marki własnej. Naszym priorytetem jest oferowanie wysokiej jakości produktów i usług w długiej perspektywie czasowej.

 2. KDY GLOBAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Po przepracowaniu 20 lat w najlepszych tureckich firmach i zdobyciu doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, sprzedaży oraz produkcji, postanowiliśmy wykorzystać tę solidną bazę dla firm, które chcą stworzyć swoją markę. "Chcesz produkować kosmetyki. Ważna jest dla Ciebie jakość, innowacyjność, zróżnicowanie i długoterminowe partnerstwo. Mówisz tylko o swoich oczekiwaniach, nie chcesz zajmować się pozostałymi szczegółami”: tak w skrócie wygląda profil naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy tym partnerem, który wykonuje wszystkie prace związane z opracowywaniem receptur, projektowaniem produktów, zakupami, produkcją i dokumentacją. Dysponujemy szeroką gamą sprawdzonych i stabilnych receptur, wytwarzamy produkty wysokiej jakości po przystępnych cenach. Podążamy za światowymi trendami, najnowszymi technologiami i formułami nowej generacji. Nasze produkty do pielęgnacji skóry, włosów, pielęgnacji niemowląt, opalania, higieny osobistej i makijażu spełniają normy europejskie i są tworzone ze składników idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Oferujemy opakowania i projekty odpowiednie dla wybranej koncepcji produktu, a także dostarczamy wyroby najlepiej odpowiadające oczekiwaniom klientów. Na dzisiejszym rynku bardzo ważna jest sprzedaż, a nie produkcja, dlatego zarządzamy całym procesem produkcyjnym naszych klientów, abyś mógł poświęcić całą swoją energię na sprzedaż i marketing. W ten sposób naszym celem jest wspólna wygrana i wspólny rozwój. Ty wyobrażasz sobie swój produkt, a my go realizujemy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 4. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

 5. HÉLIABRINE MONACO

  Księstwo Monako

  Verified by europages badge

  Héliabrine Monaco to marka dermokosmetyków formułowanych i produkowanych w Księstwie Monako od lat 40. XX w. Będąc pionierem w stosowaniu masła shea w kosmetykach, marka wykorzystuje surowce pochodzące z Natury i tworzy opatentowane składniki aktywne o wysokie skuteczności. Gama produktów dla każdego rodzaju skóry przeznaczona jest do sprzedaży w aptekach, drogeriach i salonach kosmetycznych. Obecnie dystrybuowana w około dwudziestu krajach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSMOYA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COSMOYA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, laboratorium środków kosmetycznych, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, artykuły kosmetyczne naturalne, i poszukiwania kosmetyczne. Ma siedzibę w Martillac, Francja.

 2. COMPLEX GROUP S.P.ZOO

  Polska

  hurtowe napoje i słodycze po hurtowych cenach hurtowych w konkurencyjnych cenach. Naszą wartością jest świadczenie dobrych usług, dotrzymywanie zaplanowanego czasu i zapewnienie jakości produktu. Jako hurtowi dystrybutorzy napojów, mamy to wszystko w doskonałej cenie zakupu hurtowego na eksport do dowolnego kraju na świecie. obsługa Hurtowników, dystrybutorów gastronomicznych, handlowców, producentów i importerów żywności w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w USA, Ameryce Południowej i Afryce. z doświadczeniem w pozyskiwaniu hurtowych napojów od największych producentów napojów i zaopatrywaniu klientów na całym świecie, W Nasze silne relacje zarówno z naszymi producentami, jak i klientami pozwalają nam dostarczać najpopularniejsze marki hurtowe napojów, słodycze w Twojej okolicy w najlepszych możliwych cenach, Oferujemy również własną usługę kodowania i etykietowania daty, dostosowaną do wszelkich wymagań tłumaczeń zagranicznych. Complex Group S.P.Zoo to inny sposób podejścia do rzeczy. Współpraca z Complex Group S.P.Zoo to przede wszystkim praca z zespołem, który ceni sobie zaufanie i selektywne traktowanie swoich klientów. Priorytetem będzie dla nas Twoja satysfakcja. Rozumiemy, że jedynym sposobem na rozwój obu stron jest zadowolenie z naszych usług, abyśmy wiedzieli, że nasza relacja może przetrwać z czasem.

  Wszystkie wyroby na "filtry przeciwsłoneczne- kremy i olejki"

 3. ARTIGUM GMBH

  Niemcy

  KIM JESTEŚMY Artigum zostało założone w 2004 roku jako wspierany przez aplikacje dostawca chemikaliów dla przemysłu polimerów. Mamy siedzibę i przedstawicielstwa w Europie, a nasze portfolio produktów poszerzyliśmy na inne branże. SZUKAMY Nieustannie obserwujemy rynki i koncentrujemy się na jakości, cenie i dostępności, a także na zgodności z prawem, wytycznymi i dobrowolnymi kodeksami. SŁUCHAMY Zadajemy właściwe pytania i rozmawiamy z Wami o wszystkich szczegółach. Takie podejście ma kluczowe znaczenie dla udanych i długoterminowych relacji biznesowych. REALIZUJEMY Określenie indywidualnych potrzeb ma dla nas fundamentalne znaczenie przy ustalaniu nowych możliwości dla Ciebie jako potencjalnego klienta, opracowywaniu nowych rozwiązań dla Ciebie jako nowego klienta lub określaniu wspólnych celów z Tobą jako naszym obecnym klientem.

 4. PHARMALTITUDE

  Francja

  8882 to francuska marka kosmetyków. Firma specjalizuje się w ochronie przeciwsłonecznej w warunkach intensywnego promieniowania: Góry - Morze - Tropiki. Od ponad 50 lat jest to ulubiona marka francuskich farmaceutów i ośrodków narciarskich. Nasze produkty techniczne są wybierane przez najlepszych francuskich sportowców. Szukamy IMPORTERA/DYSTRYBUTORA. Preferowana jest sieć apteczna. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. PM WOOD

  Bułgaria

  Firma PM WOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 1. AZETABIO

  Włochy

  Firma AZETABIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, pasty do zębów, szampon do włosów, kremy do ciała, i Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Cesena, Włochy.

 2. STRAND COSMETICS EUROPE SA

  Francja

  Firma STRAND COSMETICS EUROPE SA, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kremy kosmetyczne, Kosmetyki i środki upiększające, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kremy kosmetyczne, i Kosmetyki i środki upiększające. Ma siedzibę w Lentilly, Francja.

 1. SUNDO

  Belgia

  Firma SUNDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach montaż rolet. Ma siedzibę w Kortrijk, Belgia.

 2. ALCIA LABORATOIRES

  Francja

  Firma ALCIA LABORATOIRES, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, i Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Rumilly, Francja.

 3. ALOHA UV

  Stany Zjednoczone

  Firma ALOHA UV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, i Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna. Ma siedzibę w Captain Cook, Stany Zjednoczone.

 4. ALU PROTEKT D.O.O.

  Chorwacja

  Firma ALU PROTEKT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Ocienienia płócienne, namioty ogrodowe, Żaluzje rolowane, elektryczne, rolety zwijane, żaluzja, Ocienienia płócienne, namioty ogrodowe, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 5. BEIERSDORF GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma BEIERSDORF GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bandaże i środki opatrunkowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Wyroby toaletowe i higieniczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Wyroby toaletowe i higieniczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. RIEMANN P20

  Dania

  Firma RIEMANN P20, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach kremy do opalania, osłony przeciwsłoneczne, i środki do opalania. Ma siedzibę w Hillerød, Dania.

 7. SAPROFIN LABORATOIRE DELRIEU

  Francja

  Firma SAPROFIN LABORATOIRE DELRIEU, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w LA GRANDE MOTTE, Francja.

 8. ALPERAX ALÜMINYUM VE AKSESUAR SAN. VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma ALPERAX ALÜMINYUM VE AKSESUAR SAN. VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. BCN SUMMER SHOP

  Hiszpania

  Firma BCN SUMMER SHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Sant Just Desvern, Hiszpania.

 2. MADAME NANETTE COSMETIC GMBH

  Niemcy

  Firma MADAME NANETTE COSMETIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Kremy kosmetyczne, Wyroby kosmetyczne, Kremy kosmetyczne, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Schneizlreuth, Niemcy.

 3. OCHILA TREID LTD.

  Bułgaria

  Firma OCHILA TREID LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Targovishte, Bułgaria.

 4. HÄRMÄN KAIHDIN OY

  Finlandia

  Firma HÄRMÄN KAIHDIN OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Härmä, Finlandia.

 5. FISCHINGER MARKISEN GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHINGER MARKISEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, i Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 6. FASOLUTION OPTICAL

  Chiny

  Firma FASOLUTION OPTICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach oprawki do okularów. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. GOODLOOKS (INDIA)

  Indie

  Firma GOODLOOKS (INDIA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 8. SUNRISHGRUPSRL

  Rumunia

  Firma SUNRISHGRUPSRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Giurgiu, Rumunia.

 9. OPERATORS SKINCARE APS

  Dania

  Firma OPERATORS SKINCARE APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

 10. ROLETY.COM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ROLETY.COM SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Dębno, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo