• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry przeciwsłoneczne- kremy i olejki

Wyniki dla

Filtry przeciwsłoneczne- kremy i olejki - Import eksport

 1. LISINE EPSTEIN COSMETICS BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1972 roku, LISINE tworzy profesjonalne kosmetyki i rozprowadza je do ponad 350 salonów kosmetycznych. Zobowiązujemy się dostarczać nowatorskie produkty, o doskonałym stosunku jakości do ceny, odbiorcom profesjonalnym i klientom indywidualnym. Oferujemy bardzo szeroką gamę wyrobów: - Pod naszą marką Lisine: środki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, makijażu, lakiery do paznokci. - Pod naszą marką FYI skincare: kosmetyki dla nastolatków. - Pod naszą marką Guill D’or: preparaty samoopalające i do depilacji. - Pod marką Kyvora : akcesoria kosmetyczne dla odbiorców profesjonalnych. Ponadto, możemy zaproponować naszą szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry pod marką własną. Współczesne rozwiązania i zaawansowane formuły, z wykorzystaniem najnowszych technologii i najnowocześniejszych metod produkcji sprawiają, że LISINE jest wyjątkowym podmiotem na rynku kosmetyki profesjonalnej. Nasze kosmetyki i produkty do makijażu o przyjemnej konsystencji i w modnych kolorach zawsze zadają szyku. Obecnie możemy zaoferować 15 różnych zabiegów/protokołów dla kosmetyczek, a także kompletne rozwiązania dla ich salonów. Bardzo chętnie przekażemy Państwu nasze umiejętności i pomożemy w rozwoju naszych marek w Państwa sieci dystrybucji albo udzielimy wsparcia w ramach rozwoju kompletnego projektu marki własnej. Naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług najwyższej jakości w perspektywie długoterminowej współpracy.

 2. KDY GLOBAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Po przepracowaniu 20 lat w najlepszych tureckich firmach i zdobyciu doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, sprzedaży oraz produkcji, postanowiliśmy wykorzystać tę solidną bazę dla firm, które chcą stworzyć swoją markę. "Chcesz produkować kosmetyki. Ważna jest dla Ciebie jakość, innowacyjność, zróżnicowanie i długoterminowe partnerstwo. Mówisz tylko o swoich oczekiwaniach, nie chcesz zajmować się pozostałymi szczegółami”: tak w skrócie wygląda profil naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy tym partnerem, który wykonuje wszystkie prace związane z opracowywaniem receptur, projektowaniem produktów, zakupami, produkcją i dokumentacją. Dysponujemy szeroką gamą sprawdzonych i stabilnych receptur, wytwarzamy produkty wysokiej jakości po przystępnych cenach. Podążamy za światowymi trendami, najnowszymi technologiami i formułami nowej generacji. Nasze produkty do pielęgnacji skóry, włosów, pielęgnacji niemowląt, opalania, higieny osobistej i makijażu spełniają normy europejskie i są tworzone ze składników idealnie dopasowanych do potrzeb klienta. Oferujemy opakowania i projekty odpowiednie dla wybranej koncepcji produktu, a także dostarczamy wyroby najlepiej odpowiadające oczekiwaniom klientów. Na dzisiejszym rynku bardzo ważna jest sprzedaż, a nie produkcja, dlatego zarządzamy całym procesem produkcyjnym naszych klientów, abyś mógł poświęcić całą swoją energię na sprzedaż i marketing. W ten sposób naszym celem jest wspólna wygrana i wspólny rozwój. Ty wyobrażasz sobie swój produkt, a my go realizujemy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 4. JOPHIELLE BEAUTY AND COSMETIC

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2018 roku, przedsiębiorstwo Dr. Şeyda Atabay Health and Cosmetic Products Inc., z siedzibą w Izmirze w Turcji, jest czołowym producentem kontraktowym i pod marką własną, specjalizującym się w wysokiej jakości kosmetykach. Jesteśmy dumni z członkostwa, od 4, 5 roku, w Niemiecko-Tureckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Wyrazem naszego niezłomnego zaangażowania na rzecz doskonałości jest nasza starannie opracowana oferta produktowa, dopasowana do potrzeb wymagających klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Mamy za zadnie staranie wytwarzać naturalne, bezpieczne produkty, dostarczające trwałych korzyści naszym cennym klientom. Nasze wyroby, będące owocem rygorystycznych badań, prowadzonych przez wyspecjalizowanych inżynierów chemii i chemików w nowoczesnych laboratoriach, służą sublimacji piękna i dobrego samopoczucia dzięki innowacjom. Starając się podkreślić Twoje naturalne piękno, specjalizujemy się w dwóch głównych kategoriach produktowych: serum i kremy. Nasze pieczołowicie wytwarzane serum są przeznaczone do oczyszczania, nawadniania i regeneracji Twojej skóry, podczas kiedy Twoje luksusowe kremy zapewniają intensywne nawilżanie i odżywianie. W ofercie, mamy także asortyment produktów przeciwsłonecznych. Odkryj nasze marki Jophielle and Dr. Atabay, zawierające nanotechnologiczne cuda, takie jak żel pod oczy przeciwstarzeniowy i żele do twarzy. Wejdź do świata naszej serii profesjonalnych kosmetyków, obejmującej kremy pod oczy, kremy ujędrniające na noc i kremy regenerujące przeciw starzeniu się. Nasz obszerny katalog obejmuje toniki, kremy z filtrem przeciwsłonecznym, serum, środki czyszczące i inne produkty, zapewniając holistyczne doświadczenie pielęgnacji urody. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSMOYA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COSMOYA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, laboratorium środków kosmetycznych, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, artykuły kosmetyczne naturalne, i poszukiwania kosmetyczne. Ma siedzibę w Martillac, Francja.

 2. COMPLEX GROUP S.P.ZOO

  Polska

  hurtowe napoje i słodycze po hurtowych cenach hurtowych w konkurencyjnych cenach. Naszą wartością jest świadczenie dobrych usług, dotrzymywanie zaplanowanego czasu i zapewnienie jakości produktu. Jako hurtowi dystrybutorzy napojów, mamy to wszystko w doskonałej cenie zakupu hurtowego na eksport do dowolnego kraju na świecie. obsługa Hurtowników, dystrybutorów gastronomicznych, handlowców, producentów i importerów żywności w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w USA, Ameryce Południowej i Afryce. z doświadczeniem w pozyskiwaniu hurtowych napojów od największych producentów napojów i zaopatrywaniu klientów na całym świecie, W Nasze silne relacje zarówno z naszymi producentami, jak i klientami pozwalają nam dostarczać najpopularniejsze marki hurtowe napojów, słodycze w Twojej okolicy w najlepszych możliwych cenach, Oferujemy również własną usługę kodowania i etykietowania daty, dostosowaną do wszelkich wymagań tłumaczeń zagranicznych. Complex Group S.P.Zoo to inny sposób podejścia do rzeczy. Współpraca z Complex Group S.P.Zoo to przede wszystkim praca z zespołem, który ceni sobie zaufanie i selektywne traktowanie swoich klientów. Priorytetem będzie dla nas Twoja satysfakcja. Rozumiemy, że jedynym sposobem na rozwój obu stron jest zadowolenie z naszych usług, abyśmy wiedzieli, że nasza relacja może przetrwać z czasem.

 3. ARTIGUM GMBH

  Niemcy

  KIM JESTEŚMY Artigum zostało założone w 2004 roku jako wspierany przez aplikacje dostawca chemikaliów dla przemysłu polimerów. Mamy siedzibę i przedstawicielstwa w Europie, a nasze portfolio produktów poszerzyliśmy na inne branże. SZUKAMY Nieustannie obserwujemy rynki i koncentrujemy się na jakości, cenie i dostępności, a także na zgodności z prawem, wytycznymi i dobrowolnymi kodeksami. SŁUCHAMY Zadajemy właściwe pytania i rozmawiamy z Wami o wszystkich szczegółach. Takie podejście ma kluczowe znaczenie dla udanych i długoterminowych relacji biznesowych. REALIZUJEMY Określenie indywidualnych potrzeb ma dla nas fundamentalne znaczenie przy ustalaniu nowych możliwości dla Ciebie jako potencjalnego klienta, opracowywaniu nowych rozwiązań dla Ciebie jako nowego klienta lub określaniu wspólnych celów z Tobą jako naszym obecnym klientem.

 4. PHARMALTITUDE

  Francja

  8882 to francuska marka kosmetyków. Firma specjalizuje się w ochronie przeciwsłonecznej w warunkach intensywnego promieniowania: Góry - Morze - Tropiki. Od ponad 50 lat jest to ulubiona marka francuskich farmaceutów i ośrodków narciarskich. Nasze produkty techniczne są wybierane przez najlepszych francuskich sportowców. Szukamy IMPORTERA/DYSTRYBUTORA. Preferowana jest sieć apteczna. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. PM WOOD

  Bułgaria

  Firma PM WOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 1. BELGIUM SERVICES ET TP - WATTSUN

  Belgia

  Firma BELGIUM SERVICES ET TP - WATTSUN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, płyty z ogniwami fotowoltaicznymi, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, i Batteries. Ma siedzibę w Machelen, Belgia.

 2. ALCIA LABORATOIRES

  Francja

  Firma ALCIA LABORATOIRES, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kredki do ust, do powiek, błyszczki itp., Kosmetyki i środki upiększające, Wyroby kosmetyczne, i Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Rumilly, Francja.

 1. ALU PROTEKT D.O.O.

  Chorwacja

  Firma ALU PROTEKT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Ocienienia płócienne, namioty ogrodowe, Żaluzje rolowane, elektryczne, rolety zwijane, żaluzja, Ocienienia płócienne, namioty ogrodowe, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 2. SUNDO

  Belgia

  Firma SUNDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach montaż rolet. Ma siedzibę w Kortrijk, Belgia.

 3. STRAND COSMETICS EUROPE SA

  Francja

  Firma STRAND COSMETICS EUROPE SA, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kremy kosmetyczne, Kosmetyki i środki upiększające, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kremy kosmetyczne, i Kosmetyki i środki upiększające. Ma siedzibę w Lentilly, Francja.

 4. SAPROFIN LABORATOIRE DELRIEU

  Francja

  Firma SAPROFIN LABORATOIRE DELRIEU, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w LA GRANDE MOTTE, Francja.

 5. RIEMANN P20

  Dania

  Firma RIEMANN P20, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach kremy do opalania, osłony przeciwsłoneczne, i środki do opalania. Ma siedzibę w Hillerød, Dania.

 6. BEIERSDORF GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma BEIERSDORF GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Bandaże i środki opatrunkowe. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Wyroby toaletowe i higieniczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku, Wyroby toaletowe i higieniczne, Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, i Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. ALPERAX ALÜMINYUM VE AKSESUAR SAN. VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma ALPERAX ALÜMINYUM VE AKSESUAR SAN. VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. BCN SUMMER SHOP

  Hiszpania

  Firma BCN SUMMER SHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Sant Just Desvern, Hiszpania.

 1. OCHILA TREID LTD.

  Bułgaria

  Firma OCHILA TREID LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Targovishte, Bułgaria.

 2. SUNRISHGRUPSRL

  Rumunia

  Firma SUNRISHGRUPSRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Giurgiu, Rumunia.

 3. HÄRMÄN KAIHDIN OY

  Finlandia

  Firma HÄRMÄN KAIHDIN OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Härmä, Finlandia.

 4. MADAME NANETTE COSMETIC GMBH

  Niemcy

  Firma MADAME NANETTE COSMETIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Jest również obecna w dziedzinach Kremy kosmetyczne, Wyroby kosmetyczne, Kremy kosmetyczne, i Wyroby kosmetyczne. Ma siedzibę w Schneizlreuth, Niemcy.

 5. FISCHINGER MARKISEN GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHINGER MARKISEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki, i Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 6. OPERATORS SKINCARE APS

  Dania

  Firma OPERATORS SKINCARE APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

 7. ROLETY.COM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma ROLETY.COM SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry przeciwsłoneczne, kremy i olejki. Ma siedzibę w Dębno, Polska.

 8. EUROPEA DE TECNICAS AMBIENTALES S.L.

  Hiszpania

 9. GALIX INTERNATIONAL SA

  Hiszpania

 10. BCM COSMETIQUE SAS

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo