• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry powietrza

Wyniki dla

Filtry powietrza - Import eksport

 1. TECHNICIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Technicis jest francuskim producentem filtrów, specjalizującym się w filtracji powietrza i usuwania oparów w kabinach lakierniczych oraz filtracji przemysłowej. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w obniżeniu kosztów operacyjnych przy jednoczesnej lepszej ochronie środowiska zgodnie z normą ISO 14000. Od 1992 roku, jesteśmy producentem harmonijkowych filtrów z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych, a także oferujemy pełną gamę filtrów odpowiednich do wszystkich marek kabin i instalacji / zasysania: - filtr harmonijkowy z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych - filtr z włókna szklanego (paintstop), filtr podłogowy do kabiny lakierniczej - wielowarstwowy papierowy filtr o strukturze plastra miodu do kabiny lakierniczej - filtr sufitowy (komora) do kabin lakierniczych - filtry wstępne G3, G4 w rolkach, ramkach lub kieszeniach - cylindryczne wkłady filtracyjne do usuwania kurzu - rękawy filtrujące z filcu poliestrowego do usuwania kurzu - filtry z węglem aktywnym do filtracji lotnych związków organicznych i zapachów - Moduł malarski: kompaktowa i ekonomiczna kabina lakiernicza dostępna w formie zestawu - zestawy montażowe i ramy do filtrów - wentylatory i silniki do systemów ssących - samoprzylepna lub antystatyczna folia ochronna z tworzywa sztucznego na ściany kabiny - czujniki zatkania (wyłącznik ciśnieniowy) - lakier zdzieralny. Prosimy skontaktować się z naszymi zespołami technicznymi, aby uzyskać więcej informacji!

 2. DGS DRAHTGESTRICKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od wielu lat nasza firma DGS, średniej wielkości, z sukcesem rozwija i produkuje szeroką gamę drutów: Jakość ma u nas długą tradycję! Do klientów DGS zaliczają się firmy ze wszystkich sektorów przemysłu. Główne gałęzie przemysłu stosujące nasze druty to budowa maszyn i urządzeń, inżynieria środowiskowa i procesowa oraz przemysł motoryzacyjny. Rosnące zapotrzebowanie i technologiczny postęp naszych produktów wymagają ciągłego rozwoju naszych zdolności produkcyjnych z uwzględnieniem najnowszych możliwości technicznych. Aby zapewnić optymalną funkcjonalność i jakość naszych produktów z drutu i ich przyjazność dla środowiska, uzupełniamy naszą ofertę o nowe wydajne rozwiązania systemowe.

 3. EPA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie elektronicznej techniki napędowej, widzimy siebie nie tylko jako dostawcę komponentów, ale również całych systemów. Oferujemy wszystkie usługi, w tym instalacje "pod klucz", począwszy od inżynierii, poprzez doradztwo i wsparcie, aż do uruchomienia. Nasze główne obszary działania to: Planowanie systemu dla klienta, rozmieszczanie elektrycznych elementów napędu (przetwornice częstotliwości, silniki, przekładnie, nadajniki, filtry, rezystory hamowania itp.), uruchamianie i parametrowanie przetwornic częstotliwości, programowanie i automatyzacja sterowników PLC, instalacja szaf sterowniczych (we współpracy z naszą firmą partnerską EPS), instalacja elementów elektrycznych, projektowanie i produkcja filtrów EMC i filtrów sieciowych, pomiary i doradztwo EMC, optymalizacja prądów upływowych (błędy wyłączników różnicowoprądowych), analiza sieci (składowe harmoniczne, wahania napięcia itp.), zakłócenia radioelektryczne w instalacjach i urządzeniach

 4. DSL AIR TECHNOLOGY GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 25 lat nasza średniej wielkości firma zyskała krajową i międzynarodową renomę w dziedzinie technologii filtrów powietrza w oparciu o ekologicznie i społecznie zorientowaną filozofię firmy. Seria "Tür in Tür" naszych elektrofiltrów stało się ogólnoświatową marką zaawansowanych technicznie i łatwych w konserwacji systemów filtrujących. Dzięki stałej obserwacji konstrukcji i wydajności nowoczesnych obrabiarek, rozwój ten, często we współpracy z konstruktorami maszyn, zaowocował ponownie kilka lat temu nową serią elektrofiltrów, często dostosowanych kształtem do konstrukcji obrabiarek. Jednocześnie wymaga to nowej konstrukcji urządzeń filtrujących, w szczególności ogniw jonizatora i kolektora. DSL Air Technology jest obecnie światowym inicjatorem największych innowacji w dziedzinie elektrofiltrów w tej branży.

 5. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POREX TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry cieczy. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, filtrowanie wody, Filtry wentylacyjne, filtry do sprężonego powietrza, filtr, Systemy filtrujące dla basenów kąpielowych, Filtr politetrafluoroetylenowy (PTFE), filtr ze spiekanego tworzywa sztucznego, i kaseta filtrująca. Ma siedzibę w Obergurig, Ot Singwitz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLEAN PROCESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN PROCESS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach węgiel aktywny, Filtry z węglem aktywnym, Filtry powietrza, urządzenia do filtrowania powietrza, filtry dla przemysłu chemicznego, i filtry kieszeniowe. Ma siedzibę w Ötzingen, Niemcy.

 2. SAWEK - PUREVENTFILTERS

  Polska

  Firma PureVent Filters specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy filtrów do systemów wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy filtry powietrza kasetowe, kieszeniowe i płaskie pasujące do central wentylacyjnych takich firm jak: Bartosz, VTS, Komfovent, Juwent oraz wielu innych. Posiadamy własny zakład produkcyjny dlatego nasza oferta obejmuje również produkcję filtrów na zamówienie o dowolnym rozmiarze, w klasach filtracji od G3 do F9. Oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, jednocześnie gwarantując krótki czas oczekiwania na zamówienie. Nasze filtry spełniają normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej EN779: 2012 oraz ISO 16890. Od lipca 2019 roku posiadamy Atest Higieniczny PZH dotyczący kasetowych filtrów powietrza PVF, w klasach filtracji ISO ePM1 70%, ISO ePM10 55%. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wyprodukowane w Polsce. Posiadamy szeroką gamę wkładów filtracyjnych do wody stosowanych w systemach odwróconej osmozy, jak i również wkłady sznurkowe zapewniające filtrację z dokładnością od 1 do 100 mikronów - filtracja wykorzystywana jest zwykle w zabezpieczaniu instalacji wodnej na pierwszym lub drugim stopniu filtracji.

 3. AEROFIL INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  AEROFIL International GmbH w środkowej Frankonii jest częścią globalnie działającej grupy AEROFIL od 2009 roku i z powodzeniem działa na rynku niemieckim i europejskim. AEROFIL to kompleksowe rozwiązanie w zakresie filtracji powietrza - One Stop Solution. Naszym celem jest zadowolenie klientów. Dedykowany i elastyczny zespół Aerofil to krótkie kanały komunikacji, rzetelne i profesjonalne doradztwo, optymalna jakość, uczciwe ceny i najkrótszy możliwy czas dostawy. Chętnie realizujemy rozwiązania specyficzne i wymagania specjalne. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu we wszystkich obszarach filtracji powietrza, grupa AEROFIL jest integralnym elementem globalnego rynku. Nasza lokalizacja w Dombühl, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego A6/A7, sprawia że jesteśmy w stanie realizować dostawy po przystępnych kosztach we wszystkich kierunkach. Nasze nowoczesne zakłady produkcyjne w Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Portugalii umożliwiają nam wysyłanie dużych ilości w kontenerach na cały świat, dzięki czemu jesteśmy w stanie stawiać czoła globalnej konkurencji. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, wyposażony w najnowsze technologie i urządzenia badawcze, nieustannie pracuje nad rozwojem nowych produktów zgodnie z wymaganiami klienta, jak również aktualnymi wymaganiami prawnymi i przepisami. Chętnie dowiemy się w rozmowie, w jaki sposób możemy zaproponować Państwu optymalne rozwiązania z naszymi produktami, biorąc pod uwagę efektywność kosztową danych problemów.

 4. KALTHOFF LUFTFILTER UND FILTERMEDIEN GMBH

  Niemcy

  Kalthoff Luftfilter und Filtermedien GmbH jest jednym z wiodących specjalistów w zakresie wysokiej jakości produktów i usług związanych z filtrami powietrza. Skupiamy się na badaniach i rozwoju, nowoczesnych procesach produkcyjnych oraz światowej dystrybucji filtrów powietrza. Jako innowacyjna firma zarządzana przez właściciela, dążymy do rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów filtrujących do filtracji powietrza w pomieszczeniach. W siedzibie głównej w Selm produkujemy zaawansowane technologicznie filtry z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych procesów. Ponadto posiadamy biura inżynieryjne w całych Niemczech, aby zapewnić bliskość klienta. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz profesjonalne doradztwo i jakość made in Germany. Jakość, odpowiedzialność i bezpieczeństwo to nasze główne priorytety. I

 5. MARKET-FILTER.PL

  Polska

  MARKET-FILTER.PL to sklep internetowy mający w swojej ofercie szeroki wybór filtrów do pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, autobusów. MARKET-FILTER.PL zajmuje się sprzedażą m.in.: - filtrów powietrza; - filtrów oleju; - filtrów paliwa; - filtrów do maszyn przemysłowych. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu MARKET-FILTER.PL zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https: //market-filter.pl/ Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Zastosowane nowoczesne technologie produkcji oraz rozwiązania techniczne do produkcji wkładów filtrów paliwa, oleju i powietrza gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów. Stosowane w produkcji komponenty renomowanych firm zapewniają, że oferowany asortyment filtrów poza konkurencyjnymi cenami, daje gwarancję wysokiej jakości co ma bezpośredni wpływ na żywotność silników spalinowych oraz innych urządzeń wymagających dokładnego oczyszczania powietrza i oleju z substancji szkodliwych. Zapraszamy do kontaktu z MARKET-FILTER.PL za pomocą formularza kontaktowego; tel. kom, e-mail oraz w siedzibie firmy przy ul.Paderewskiego 50 w Gierałtowicach (44-186). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 969-031-91-60 oraz REGON: 242942140.

 1. NIDO BARTOSZ SZKÓDLIŃSKI

  Polska

  Air Naturel jest obecna na krajowym rynku od 2004 roku. Naszą ofertą chcemy spełniać wszelkie wymogi ze strony klientów. Zależy nam głównie na zdrowiu i komforcie naszych klientów, z tego powodu jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju wyrobów najlepszych firm nawilżaczy powietrza, osuszaczy, oraz wielu akcesoriów.

 2. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcja

  Firma EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Conveyors, conveying systems, przechowywanie serów, Filtry powietrza, i Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH

  Niemcy

  Firma DIPL. ING. EUGEN VOM CLEFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Materiały uszczelniające, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Filtry powietrza, pierścienie uszczelniające okrągłe, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 2. VALOR INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma VALOR INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Filtry hydrauliczne, filtry typu separator, i filtry z aktywnym węglem. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 3. ECOTIP D.O.O.

  Słowenia

  Firma ECOTIP D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach filtr PRZEMYSŁOWY, rozpylanie przemysłowe, i Filtry powietrza. Ma siedzibę w Slovenske Konjice, Słowenia.

 4. DIETER RAASCH LUFTFILTER INH. DIETER RAASCH

  Niemcy

  Firma DIETER RAASCH LUFTFILTER INH. DIETER RAASCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach materace filtrujące, Filtry powietrza, i filtry kieszeniowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 5. H + H KÄLTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma H + H KÄLTETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klimatyzacja, industrial cooling, Filtry powietrza, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 6. CNC FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CNC FILTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach materace filtrujące, i Filtry powietrza. Ma siedzibę w Hirschberg, Niemcy.

 7. FM FILTER MONZA SRL

  Włochy

  Firma FM FILTER MONZA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Jest również obecna w dziedzinach filtry powietrza dla pojazdów samochodowych, Filtry powietrza, i filtry do sprężarek. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 8. AFILCO VAN MOERKERKE

  Belgia

  Firma AFILCO VAN MOERKERKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry cieczy. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, i Filtry i elementy filtrujące. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 1. MD FILTERS

  Belgia

  Firma MD FILTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, systemy pomp cieczy, i odkurzacze pyłów. Ma siedzibę w Ranst, Belgia.

 2. DINAMIK FILTRE

  Turcja

  Firma DINAMIK FILTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Filtry z węglem aktywnym, Filtry samochodowe, Filtry powietrza, i Filtry hydrauliczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GEAFILTRI GASPARINI E ASSOCIATI S.A.S.

  Włochy

  Firma GEAFILTRI GASPARINI E ASSOCIATI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja - aparaty i urządzenia, Filtry powietrza, kaseta filtrująca, Filtry i elementy filtrujące, i Filtracja - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Brugherio, Włochy.

 4. W.M. TECHNIEK

  Belgia

  Firma W.M. TECHNIEK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, silniki benzynowe, Cylinder liners, Filtry oleju, i Filtry powietrza. Ma siedzibę w Zaventem (Brucargo), Belgia.

 5. KONSTRACK LLC

  Ukraina

  Firma KONSTRACK LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, instalacja filtrów do oczyszczania powietrza, filtry workowe, zbieranie pyłów, i Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 6. ELECTRONICA TORCAL SL.

  Hiszpania

  Firma ELECTRONICA TORCAL SL., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry powietrza. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, klimatyzowane powietrze, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Antequera, Hiszpania.

 7. PUREPOWER FILTERS

  Albania

  Firma PUREPOWER FILTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, FILTRE OLEJOWYj, i filtre paliwa. Ma siedzibę w Ferizaj Kosovo, Albania.

 8. FINDEX FILTRATION SRL

  Włochy

  Firma FINDEX FILTRATION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Filtry cieczy, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Filtry powietrza, Filtry cieczy, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Nerviano, Włochy.

 9. KIMTEK FKM FILTRE LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma KIMTEK FKM FILTRE LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, suche filtry powietrza, filtry do kurzu, i Naboje filtrów pyłowych. Ma siedzibę w Alsancak/izmir, Turcja.

 10. MARKA FILTRE

  Turcja

  Firma MARKA FILTRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, urządzenia do filtrowania, dzbanki do czekolady, Filtry powietrza, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo