• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry oleju

Wyniki dla

Filtry oleju - Import eksport

 1. OPET LUBRICANTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  OPET FUCHS produkuje środki smarne, produkty do pielęgnacji samochodów w swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Izmirze Aliağa. Firma Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. została założona przez firmy OPET Petrolcülük A.Ş. i Fuchs Petrolub SE. Dzięki ponad 200 wykwalifikowanym pracownikom i szerokiej sieci w całej Turcji oferuje produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażowe w zakresie smarów samochodowych i przemysłowych oraz produktów do pielęgnacji samochodów. OPET FUCHS posiada również certyfikaty takie jak Ford Q1, ISO 14064 Weryfikacja emisji gazów cieplarnianych oraz TSE EN ISO/IEC 17025 Świadectwa kompetencji laboratoryjnych. OPET FUCHS posiada szeroką gamę produktów obejmującą środki smarne i pielęgnacyjne stosowane w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym. OPET FUCHS zawsze współpracował i pozostawał w kontakcie z producentami i konsumentami z branży, zatwierdzonymi przez najbardziej prestiżowe marki OEM (Producenci sprzętu oryginalnego) na świecie, takich jak Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford itp. Fuchs Petrolub SE, jako największy na świecie niezależny producent środków smarnych, działa w ponad 40 krajach i ponad 50 firmach, zatrudniając 5.000 pracowników. Proponując ekskluzywne rozwiązania dla ponad 100.000 klientów i 10.000 różnych produktów, Fuchs jest pionierem w swojej branży, zwłaszcza dzięki inwestycjom w technologię, badania i rozwój oraz działalność. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

 2. SINUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sinus GmbH została założona w 2002 roku w szwabskim mieście Mönsheim. W styczniu 2012 roku Bassem Bouhlel kupił firmę Sinus GmbH. Od tego czasu pan Bouhlel jest dyrektorem zarządzającym Sinus GmbH. Bezpośrednio po przejęciu Sinus GmbH w 2012 roku siedziba firmy została przeniesiona z Mönsheim do Kerpen. Pod koniec 2014 roku siedziba firmy została ponownie przeniesiona - z Kerpen do Hamburga. Do powierzchni biurowej dodano zwiekszoną powierzchnię magazynową, tak by zamówienia można było dostarczać z jednego źródła. W związku z rosnącym obrotem towarowym, w 2021 roku siedzibę firmy przeniesiono do strategicznie zoptymalizowanej lokalizacji w miejscowości Bargteheide, gdzie powiększono powierzchnię magazynową o ponad 2000 m². Pozwoliło nam to dostarczać naszym klientom poszerzony asortyment naszych produków w dużych ilościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie techniki filtracji jesteśmy w stanie realizować i nadzorować projekty o dużej skali. Nasza własna logistyka magazynowa pozwala nam elastycznie i skutecznie reagować na życzenia klientów. Nasz dział spedycji z przyjemnością zajmie się transportem Twoich towarów. Naszą motywacją jest rozpatrywanie wszystkich zapytań i zamówień w ciągu 24 godzin oraz bycie towarzyszenie klientom na całym świecie jako partner w dziedzinie filtracji, olejarek końcowych, separatorów, silników i akcesoriów. Sinus GmbH oznacza nieustanny rozwój oraz wysoką jakość - Made in Germany-

 3. HIFI FILTER FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  JURA FILTRATION jest europejskim specjalistą w dziedzinie filtrowania i światowym liderem w projektowaniu i produkcji filtrów, który posiada w ofercie 28 000 dostępnych pozycji: filtry powietrza, filtry olejowe, filtry paliwa, filtry samochodowe, filtry do urządzeń do robót publicznych, filtry do maszyn rolniczych, filtry do wentylacji i wiele innych. Mamy w magazynie ponad 25.000 pozycji i zatrudniamy doświadczony zespół pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną gamą produktów, od standardowych po specjalne.

 4. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POREX TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry cieczy. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, filtrowanie wody, Filtry wentylacyjne, filtry do sprężonego powietrza, filtr, Systemy filtrujące dla basenów kąpielowych, Filtr politetrafluoroetylenowy (PTFE), filtr ze spiekanego tworzywa sztucznego, i kaseta filtrująca. Ma siedzibę w Obergurig, Ot Singwitz, Niemcy.

 5. FILTERTECHNIK EUROPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILTERTECHNIK EUROPE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEFI FILTRATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEFI FILTRATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach filtre powietrza, Filtry hydrauliczne, Filtry do maszyn rolniczych, i filtr. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 2. FILTEC FILTERERZEUGUNGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FILTEC FILTERERZEUGUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Kaprun, Austria.

 3. FILTER- UND PUMPENTECHNIK HÜLSWITT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILTER- UND PUMPENTECHNIK HÜLSWITT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Sonsbeck, Niemcy.

 4. KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, Czyszczenie części, spare part washing, jednostka filtracji, systemy filtracji, i Filtry cieczy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. MF MICROFILTER GMBH

  Niemcy

  Firma "mikrofilter gmbh" opracowuje filtry wysokociśnieniowe, filtry ciśnieniowe i wkładki filtracyjne do mediów płynnych i gazowych. "mikrofiltr gmbh" pokaże Ci stworzoną w ciągu ponad 30 lat gamę produktów, na której możesz opierać się w swojej działalności. Pomagamy też w tworzeniu własnych rozwiązań filtrujących. Od 1973 r. mikrofiltr gmbh jest niezawodnym i elastycznym partnerem w opracowywaniu i produkcji filtrów do mediów płynnych i gazowych, od pojedynczych elementów do małych partii i produkcji seryjnej.

 1. MASTER-SPORT AUTOMOBILTECHNIK (MS) GMBH

  Niemcy

  Master-Sport-Automobiltechnik (MS) GmbH, to niemiecka firma będącą właścicielem marki produktów MASTER-SPORT, wchodząca w skład MS EUROPEAN AUTOMOTIVE GROUP. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji części zamiennych do samochodów europejskich. Oferujemy: - komplet wahaczy - wahacze aluminiowe - akumulatory - oleje silnikowe - amortyzatory - klocki hamulcowe Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Firma produkuje części zamienne do Skody, Renault Logana, Daci Logana, Daewoo Lanosa, i Łady. Części samochodowe wykonane są z najlepszych produktów potwierdzonych certyfikatami (m.in. TUV). Wyroby tego producenta są dostępne bezpośrednio z magazynów w wielu krajach Europy. Firma prowadzi elastyczną i przyjazną klientowi politykę sprzedaży. Dostarcza części samochodowe bezpośrednio na linie montażowe producentów samochodów jako OEM. Posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe, wewnętrzne laboratorium. Zajmuje się ulepszaniem już istniejących rozwiązań techniczno-technologicznych stosowanych na rynku we współpracy z grupą wiodących ekspertów branży motoryzacyjnej oraz cenionymi laboratoriami m.in. Delphi i Bosmal. Wszystkie produkty MASTER-SPORT produkowane są z utrzymaniem najwyższych standardów jakości, potwierdzonych niezbędnymi certyfikatami (np. TUV) w zakresie: projektowania, produkcji i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Serdecznie zapraszamy!

 2. DELTA TECHNIK FILTERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  O klasy czystości lepiej! Oleje techniczne służą tylko jednemu celowi: wszystko ma działać płynnie. Ponieważ przestoje maszyny kosztują czas i pieniądze. Nasza technologia filtrowania została opracowana w celu optymalizacji czasu pracy maszyn. Specjalizujemy się w wysokiej jakości ultradrobnych filtrach do olejów technicznych. Filtry o wysokiej wydajności są używane między innymi przez amerykańską agencję kosmiczną od 40 lat. Oprócz tego specjalnego zastosowania wymagającego najwyższej wydajności w technologii filtrowania, systemy filtrów ultradrobnych są wykorzystywane do konserwacji oleju w ramach strategii konserwacji. Zgodnie z obecnym stanem nauki osiągają one maksymalną wydajność filtrowania poniżej 1 mikrona (1 mikron = 1000 mm) i jednocześnie usuwają wodę. Jednostki mobilne i integrowalne do ultradokładnych systemów filtracyjnych zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami codziennej praktyki.

 1. FRAD FILTERI

  Serbia

  FRAD produkuje filtry powietrzne, olejowe i paliwowe dla wszystkich rodzajów silników IC do samochodów, autokarów, autobusów, ciężarówek, lokomotyw, okrętów, maszyn rolniczych i budowlanych, etc. Program zawiera filtry klimatyzacyjne dla tego rodzaju pojazdów oraz filtry EKO. Produkujemy również filtry hydrauliczne do pojazdów i do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Proponujemy filtry przemysłowe do specjalnych zastosowań oraz na specjalne życzenie: odkurzania, filtrowania wody, etc.

 2. FILTROS KN

  Meksyk

  Filtry wysokiego przepływu K & N są importowane i rozprowadzane przez Horse Power Mexico. Filtry K & N są wytwarzane w USA z materiałów najwyższej jakości. Filtry K & N są kompatybilne z oryginalnymi systemami pojazdów zarówno pod względem wyposażenia komputerowego (sprzętu elektronicznego), jak kontroli emisji zanieczyszczeń. Funkcją filtrów K & N jest pochłanianie większej objętości powietrza w porównaniu z filtrerm oryginalnym, co zwiększa moc silnika.

 3. KRONE FILTER SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma KRONE FILTER SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Oyten, Niemcy.

 4. KNF NEUBERGER AG

  Szwajcaria

  Firma KNF NEUBERGER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Balterswil, Szwajcaria.

 5. ABM FILTERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma ABM FILTERSYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 6. VITO ITALIA SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma VITO ITALIA SRL UNIPERSONALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Hotele i restauracje, artykuły do barów, restauracji, hoteli, Filtry i elementy filtrujące, i Hotele i restauracje. Ma siedzibę w Santa Lucia Di Piave, Włochy.

 7. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Filtry oleju, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, frytownice dla kolektywów, i wynajem wyposażenia dla restauracji i hoteli. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. FINDEX FILTRATION SRL

  Włochy

  Firma FINDEX FILTRATION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Filtry cieczy, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Filtry powietrza, Filtry cieczy, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Nerviano, Włochy.

 1. MOTO POINT

  Bułgaria

  Firma MOTO POINT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sport motocyklowy - akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, Motocykle - części i akcesoria, Samochody - części elektryczne i elektroniczne, Motocykle, Filtry oleju, Motocykle - części i akcesoria, Samochody - części elektryczne i elektroniczne, i Motocykle. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. ALLENA AUTO INDUSTRIES PVT LTD

  Indie

  Firma ALLENA AUTO INDUSTRIES PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Koła pasowe, Samochody - części składowe i części mechaniczne, Koła pasowe, i Części odlewane dla przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Mohali, Indie.

 3. KOLAN

  Ukraina

  Firma KOLAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach filtry do samochodów. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 4. ULTRA.AIR AG

  Szwajcaria

  Firma ULTRA.AIR AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 5. CHONGQING NAKIN ELECTROMECHANICAL CO. LTD.

  Chiny

  Firma CHONGQING NAKIN ELECTROMECHANICAL CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Ma siedzibę w City, Chiny.

 6. MARKA FILTRE

  Turcja

  Firma MARKA FILTRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, urządzenia do filtrowania, dzbanki do czekolady, Filtry powietrza, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. AD MOTO OIL FILTRATION COMPANY

  Polska

  Firma AD MOTO OIL FILTRATION COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach mikrofiltracja wody, usługi filtrowania olejów przemysłowych, i filtering - iron removal. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 8. ALKA YEDEK PARCA SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ALKA YEDEK PARCA SAN. TIC. LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, filtre powietrza, filtry do paliw, i Filtry oleju. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. REINHAUSEN LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma REINHAUSEN LUXEMBOURG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, regulatory energii, Regulatory napięcia, dostawa energii elektrycznej, i Filtry oleju. Ma siedzibę w Steinsel, Luksemburg.

 10. HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD.

  Turcja

  Firma HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry oleju. Jest również obecna w dziedzinach Filtry powietrza, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, filtry spiralne, dzbanki do czekolady, Filtry powietrza, i Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo