• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry na monitory komputerów

Wyniki dla

Filtry na monitory komputerów - Import eksport

 1. ADVANCED ENGINEERING WEDGE WIRE

  Turcja

  Verified by europages badge

  ADENWEDGEWIRE działa w Technopark Istanbul, który jest największym centrum rozwoju technologii w Turcji. Przeprowadzamy działania badawczo-rozwojowe z wysoce wykwalifikowanym zespołem inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i produkcji specyficznych dla klienta produktów z drutu klinowego, zależnie od wymagań. Nasze ekrany z drutu klinowego skupiają się na pełnym zadowoleniu klienta pod względem konkurencyjnych kosztów, krótkiego czasu dostawy i wysokich właściwości mechanicznych. Wyprodukowane ze stali nierdzewnej 304, 304L, 304HC, 316, 316L, 316Ti, 321 lub w zależności od Twojego życzenia z różnymi rodzajami powierzchniowych zabiegów i powłok opartych na zastosowaniu. NASZE MOŻLIWOŚCI • Projektowanie i produkcja unikalnych i dostosowanych do potrzeb klienta ekranów z drutu klinowego • Projektowanie i dostarczanie ekranów Coanda Intake • Produkcja specjalnych ekranów dwucylindrycznych dla szerokiego zakresu branż • Specyficzne zabiegi powierzchniowe w zależności od zastosowania dla dłuższego życia • Specjalistyczna konstrukcja z pochylonym drutem zapewniająca wysoką wydajność filtracji NASZE WARTOŚCI (4C) • Ekrany o opłacalnym koszcie: Wysoka wydajność filtracji i trwałość przy niższej cenie jednostkowej • Wymiarowanie dostosowane do potrzeb: Wyprodukowane w zależności od Twojego życzenia i wymagań • Wyzwanie czasu dostawy: najszybsza możliwa wysyłka, aby natychmiast rozwiązać problemy • Wsparcie dla klienta: Wsparcie dla projektowania i zastosowań terenowych

 2. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcja

  Nasza firma została założona jako przedsiębiorstwo produkcyjne w 1994 roku w Mersin/Turcja. Produkuje maszyny i urządzenia oraz części zamienne dla zakładów przemysłowych krajowych i zagranicznych pod nazwą Acarsan od chwili jej powstania po dzień dzisiejszy. Podobnie jak Grupa Acarsan, druga spółkam Acar-Lazer prowadzi produkcję wyrobów płytowych (do takich zastosowań takich jak cięcie, gięcie, spawanie, elektrostatyka, malowanie itp.) a Grupa Acarsan pokazuje swoje doświadczenie produkcyjne i technologiczne w sektorze rolniczym ustanowione przez Acar-Mak-San. Ltd. Co. w 2009 r. Acar-Mak-San. Ltd. Co. najpierw korzystała ze swojego 16-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych i urządzeń metalowych pod marką “Flower®”, później koncentrując się na systemach firltracji i nawadniania. Acar-Mak-San. Ltd.Co. produkuje systemy filtracyjne pod marką ACRV Filter® mające wszystkie certyfikację TS EN ISO 9001: 2008 System zarządzania Jakością.

 3. SHOPLET.PL

  Polska

  Firma SHOPLET prowadzi sprzedaż elektronicznego sprzętu używanego. W ofercie znajdą Państwo m.in. komputery, laptopy oraz monitory. Oferujemy tanie komputery stacjonarne oraz laptopy.

 4. FREE S.SPEED INTERNATIONAL CO,. LTD .

  Tajwan R.O.C.

  Firma FREE S.SPEED INTERNATIONAL CO,. LTD ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 5. CLEAR DIAMOND LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLEAR DIAMOND LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Corby, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JUN RON TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma JUN RON TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych do opakowań. Jest również obecna w dziedzinach Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Tainan City, Tajwan R.O.C..

 2. SHANGHAI HOBILL AUTOMATION CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI HOBILL AUTOMATION CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 3. ANPING GLORY WIRE MESH PRODUCTS FACTORY

  Chiny

  Firma ANPING GLORY WIRE MESH PRODUCTS FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Filter cartridge, i siatki metalowe. Ma siedzibę w Anping, Chiny.

 4. HEBEI PENGDA SHALE SHAKER SCREEN FACTORY

  Chiny

  Firma HEBEI PENGDA SHALE SHAKER SCREEN FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 5. FILTERNOX-ANTEL

  Turcja

  Firma FILTERNOX-ANTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Jest również obecna w dziedzinach filtry do wody, i filtr PRZEMYSŁOWY. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 1. GALAXY SIVTEK PVT. LTD

  Indie

  Firma GALAXY SIVTEK PVT. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewanie i odsiewanie wibracyjne, i Screening machines, screening plants and screening equipment. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 2. HANS FILTER CO.,LTD

  Chiny

  Firma HANS FILTER CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Xinxiang, Chiny.

 1. CONNETMAX CO.,LTD

  Chiny

  Firma CONNETMAX CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. CP SCREENS PTE LTD

  Singapur

  Firma CP SCREENS PTE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 3. SHIJIAZHUNG RENCHUN WIRE MESH EQUIPMENT CO,.LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUNG RENCHUN WIRE MESH EQUIPMENT CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 4. SHENZHEN WANYISHUN TECHNOLOGY CO. LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN WANYISHUN TECHNOLOGY CO. LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w shenzhen, Chiny.

 5. GUANGZHOU MAIDA TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU MAIDA TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Guangzhou City, Chiny.

 6. SKC EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma SKC EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 7. ANPING SINTER FILTERS TECHNIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma ANPING SINTER FILTERS TECHNIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Jest również obecna w dziedzinach wyroby metalowe spiekane. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 8. COHERENT SOLUTIONS

  Bułgaria

  Firma COHERENT SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. MOFFATTS PRODUCTS COMPANY

  Stany Zjednoczone

  Firma MOFFATTS PRODUCTS COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry na monitory komputerów. Ma siedzibę w Chesnee, Stany Zjednoczone.