• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry gazu

Wyniki dla

Filtry gazu - Import eksport

 1. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 2. W-FILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W-FILTER od roku 1980 zdobywa klientów dzięki jakości i rozwiązaniom w dziedzinie filtracji. Od dwóch pokoleń firma rodzinna z powodzeniem zachowuje ciągłość na rynku filtrów przemysłowych do budowy instalacji. We wszystkich działaniach nacisk kładziony jest na niskie opory przepływu, a dzięki temu na niski pobór mocy. Przy tym częstotliwość czyszczenia instalacji jest niższa, co pozwala oszczędzać czas. Zachęcamy do skorzystania z kompetencji firmy W-FILTER w dziedzinie osłon przed zanieczyszczeniami zwiększającymi wydajność instalacji oraz wydajność energetyczną. Chętnie Państwu doradzimy! .

 3. VENTAIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat VENTAIX GmbH rozwija, produkuje i sprzedaje urządzenia i osprzęt do przepływu płynów do różnych zastosowań. Obejmuje to specjalne wyposażenie do pojemników do transportu towarów niebezpiecznych, a także zestawy pomp i filtrów do kwasów, zasad i roztworów wodnych. Optymalizujemy istniejące systemy pod kątem ich efektywności energetycznej i doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W tym celu, jeśli trzeba, przeprowadzamy również pomiary wymaganych parametrów płynów w urządzeniach i instalacjach. Jako świadczyciel usług inżynieryjnych doradzamy i towarzyszymy naszym klientom od pomysłu po realizację gotowego produktu. Dzięki bliskiej współpracy z klientami, nasze rozwiązania dokładnie odpowiadają ich specyficznym wymaganiom. W ten sposób nasze urządzenia mogą być optymalnie wykorzystane, przynosząc maksymalne korzyści naszym klientom. Oprócz własnych produktów sprzedajemy urządzenia i sprzęt do transportu, czyszczenia i mieszania wszelkiego rodzaju płynów.

 4. DONAU CARBON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DONAU CARBON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. FELLOWES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELLOWES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FILCOM UMWELTTECHNOLOGIE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FILCOM UMWELTTECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Haid, Austria.

 2. FUHR GMBH FILTERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FUHR GMBH FILTERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Klein-Winternheim, Niemcy.

 3. ISP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISP GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

 4. SIWATEC WASSERTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIWATEC WASSERTECHNIK GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 5. OTTO KLEIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO KLEIN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Niestetal, Niemcy.

 1. LEHMANN SCHAUMSTOFFE & FILTERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHMANN SCHAUMSTOFFE & FILTERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Unnau, Niemcy.

 2. SELECTA BIOENERGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SELECTA BIOENERGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gazy i paliwa biologiczne - zastosowania energetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Filtry gazu, Water treatment plants for residential housing, air filters, active charcoal, komponenty do instalacji biogazowni, i Filtry gazu. Ma siedzibę w Krayenberggemeinde, Niemcy.

 1. HYDROTEC HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HYDROTEC HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. KLUGE-LUFTFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLUGE-LUFTFILTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Langen, Niemcy.

 3. CARBOTECH AC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARBOTECH AC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 4. TROX HESCO SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TROX HESCO SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Rüti, Szwajcaria.

 5. GST - SCHAFFER E.KFM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GST - SCHAFFER E.KFM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Wetter, Niemcy.

 6. FILTRUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILTRUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Jest również obecna w dziedzinach filtry z uchwytem. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 7. PETROLE GAZ MAINTENANCE EQUIPEMENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PETROLE GAZ MAINTENANCE EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Filtry gazu, Filtry gazu, złącza izolujące, i systemy filtrowania. Ma siedzibę w Lescure D'albigeois, Francja.

 8. ETABLISSEMENTS L.LAIR

  Francja

  L.LAIR, czołowy producent francuski palników ze strumieniem powietrza, jest wyspecjalizowany w zakresie przemysłowych palników gazowych, regulacji i bezpieczeństwa gazu, kontroli płomienia, sprzętu do grzania powietrza w branży przemysłowej. Od branży samochodowej po samolotową, od rolniczo-spożywczej po utylizację odpadów, L.LAIR spełnia wszystkie potrzeby klientów przemysłowych we Francji i za granicą stosujących systemy ogrzewania powietrza gazem: od projektu po wdrożenie i konserwację, szkolenie i zapewnienie części indywidualnych. Zakres produkcji L.LAIR dotyczy różnych dziedzin przemysłowych, takich jak: klimatyzacja powietrza, wypalanie, suszenie, piece, kąpiele, piece wysokotemperaturowe, umiarkowana wentylacja, obróbka cieplna, uzdatnianie powietrza, suszarnie rolno-spożywcze do ziarna, liści, owoców, proszków, piasku, szkła itd. L.LAIR, mając certyfikację SIEMENS SOLUTION PARTNER, może opracować optymalne rozwiązania do zastosowań spalania przemysłowego.

 1. THIELMANN ENERGIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Thielmann Energietechnik GmbH z siedzibą w Kassel jest światowym specjalistą w zakresie komponentów techniki procesowej do filtracji i wstępnego podgrzewania gazów. Zapewniamy bezpieczeństwo i wydajność Państwa systemów techniki gazowniczej. Dzięki naszemu know-how i jakości rozwiązań indywidualnych i specyficznych dla klienta, spełniamy najwyższe wymagania techniczne. Etapy wysokociśnieniowe, konstrukcje niskotemperaturowe i wysokotemperaturowe, jak również nadzwyczajne regulacje i specyfikacje to nasza wiedza fachowa. Naszym głównym celem jest projektowanie i produkcja zbiorników ciśnieniowych. Należą do nich filtry przeciwpyłowe (filtry gazowe), separatory pyłowo-cieczowe (separatory gazu ziemnego, koalescery), bębny wybijane, separatory cyklonowe i wielocyklonowe, wymienniki ciepła (wymienniki ciepła, podgrzewacze gazu ziemnego, wymienniki ciepła gazu ziemnego), podgrzewacze łaźni wodnej, zbiorniki kondensatu, podgrzewacze paliwa gazowego, tłumiki absorpcji, śluzy, mieszalniki gazu oraz odpowiednia akcesoria do monitorowania i konserwacji.

 2. FRAD FILTERI

  Serbia

  FRAD produkuje filtry powietrzne, olejowe i paliwowe dla wszystkich rodzajów silników IC do samochodów, autokarów, autobusów, ciężarówek, lokomotyw, okrętów, maszyn rolniczych i budowlanych, etc. Program zawiera filtry klimatyzacyjne dla tego rodzaju pojazdów oraz filtry EKO. Produkujemy również filtry hydrauliczne do pojazdów i do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Proponujemy filtry przemysłowe do specjalnych zastosowań oraz na specjalne życzenie: odkurzania, filtrowania wody, etc.

 3. SM-FILTER

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy jest produkcja filtrów powietrza. Posiadamy szeroką gamę wyposażenia do urządzeń wentylacyjno - klimatyzacyjnych. Oferujemy Państwu duży wybór między innymi: •filtrów kasetowych •filtrów kieszeniowych •mat filtracyjnych ( które się wyróżniają wysoką jakością oraz wydajnością ) Stosujemy wyłącznie materiały od najlepszych europejskich oraz światowych producentów. Naszym celem jest sprostać zapotrzebowaniom i oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów.

 4. KMA UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KMA UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Königswinter, Niemcy.

 5. AQUA-TITAN UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AQUA-TITAN UMWELTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 6. UNIFIL AG FILTERTECHNIK

  Szwajcaria

  Firma UNIFIL AG FILTERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Niederlenz, Szwajcaria.

 7. HORNUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HORNUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Filtry gazu, Shut-off valves, Filtry gazu, regulatory ciśnienia, i zawory zwrotne. Ma siedzibę w Neu-Isenburg, Niemcy.

 8. WALPOL GMBH

  Niemcy

  Firma WALPOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 9. WWO WASSERTECHNIK WÜRTTEMBERG-OBERSCHWABEN GMBH

  Niemcy

  Firma WWO WASSERTECHNIK WÜRTTEMBERG-OBERSCHWABEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Dettenhausen, Niemcy.

 10. NANO-PURIFICATION SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma NANO-PURIFICATION SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtry gazu. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo