• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry gazu

Wyniki dla

Filtry gazu - Import eksport

 1. W-FILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W-FILTER od roku 1980 zdobywa klientów dzięki jakości i rozwiązaniom w dziedzinie filtracji. Od dwóch pokoleń firma rodzinna z powodzeniem zachowuje ciągłość na rynku filtrów przemysłowych do budowy instalacji. We wszystkich działaniach nacisk kładziony jest na niskie opory przepływu, a dzięki temu na niski pobór mocy. Przy tym częstotliwość czyszczenia instalacji jest niższa, co pozwala oszczędzać czas. Zachęcamy do skorzystania z kompetencji firmy W-FILTER w dziedzinie osłon przed zanieczyszczeniami zwiększającymi wydajność instalacji oraz wydajność energetyczną. Chętnie Państwu doradzimy! .

  Witryna www Open In New icon
 2. VENTAIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat VENTAIX GmbH rozwija, produkuje i sprzedaje urządzenia i osprzęt do przepływu płynów do różnych zastosowań. Obejmuje to specjalne wyposażenie do pojemników do transportu towarów niebezpiecznych, a także zestawy pomp i filtrów do kwasów, zasad i roztworów wodnych. Optymalizujemy istniejące systemy pod kątem ich efektywności energetycznej i doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W tym celu, jeśli trzeba, przeprowadzamy również pomiary wymaganych parametrów płynów w urządzeniach i instalacjach. Jako świadczyciel usług inżynieryjnych doradzamy i towarzyszymy naszym klientom od pomysłu po realizację gotowego produktu. Dzięki bliskiej współpracy z klientami, nasze rozwiązania dokładnie odpowiadają ich specyficznym wymaganiom. W ten sposób nasze urządzenia mogą być optymalnie wykorzystane, przynosząc maksymalne korzyści naszym klientom. Oprócz własnych produktów sprzedajemy urządzenia i sprzęt do transportu, czyszczenia i mieszania wszelkiego rodzaju płynów.

  Witryna www Open In New icon
 3. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

  Witryna www Open In New icon
 4. SIWATEC WASSERTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FUHR GMBH FILTERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FELLOWES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ISP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. OTTO KLEIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. DONAU CARBON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. LEHMANN SCHAUMSTOFFE & FILTERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. HYDROTEC HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. KLUGE-LUFTFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. TROX HESCO SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 4. CARBOTECH AC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. PAPIERFABRIK POERRINGER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. SOLBERG INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. APTO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. PETROLE GAZ MAINTENANCE EQUIPEMENTS

  Francja

  Verified by europages badge
 9. ETABLISSEMENTS L.LAIR

  Francja

  L.LAIR, czołowy producent francuski palników ze strumieniem powietrza, jest wyspecjalizowany w zakresie przemysłowych palników gazowych, regulacji i bezpieczeństwa gazu, kontroli płomienia, sprzętu do grzania powietrza w branży przemysłowej. Od branży samochodowej po samolotową, od rolniczo-spożywczej po utylizację odpadów, L.LAIR spełnia wszystkie potrzeby klientów przemysłowych we Francji i za granicą stosujących systemy ogrzewania powietrza gazem: od projektu po wdrożenie i konserwację, szkolenie i zapewnienie części indywidualnych. Zakres produkcji L.LAIR dotyczy różnych dziedzin przemysłowych, takich jak: klimatyzacja powietrza, wypalanie, suszenie, piece, kąpiele, piece wysokotemperaturowe, umiarkowana wentylacja, obróbka cieplna, uzdatnianie powietrza, suszarnie rolno-spożywcze do ziarna, liści, owoców, proszków, piasku, szkła itd. L.LAIR, mając certyfikację SIEMENS SOLUTION PARTNER, może opracować optymalne rozwiązania do zastosowań spalania przemysłowego.

 10. THIELMANN ENERGIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Thielmann Energietechnik GmbH z siedzibą w Kassel jest światowym specjalistą w zakresie komponentów techniki procesowej do filtracji i wstępnego podgrzewania gazów. Zapewniamy bezpieczeństwo i wydajność Państwa systemów techniki gazowniczej. Dzięki naszemu know-how i jakości rozwiązań indywidualnych i specyficznych dla klienta, spełniamy najwyższe wymagania techniczne. Etapy wysokociśnieniowe, konstrukcje niskotemperaturowe i wysokotemperaturowe, jak również nadzwyczajne regulacje i specyfikacje to nasza wiedza fachowa. Naszym głównym celem jest projektowanie i produkcja zbiorników ciśnieniowych. Należą do nich filtry przeciwpyłowe (filtry gazowe), separatory pyłowo-cieczowe (separatory gazu ziemnego, koalescery), bębny wybijane, separatory cyklonowe i wielocyklonowe, wymienniki ciepła (wymienniki ciepła, podgrzewacze gazu ziemnego, wymienniki ciepła gazu ziemnego), podgrzewacze łaźni wodnej, zbiorniki kondensatu, podgrzewacze paliwa gazowego, tłumiki absorpcji, śluzy, mieszalniki gazu oraz odpowiednia akcesoria do monitorowania i konserwacji.

 1. FINGO COMPLEX

  Rosja

  FINGO jest wiodącym rosyjskim dostawcą sprzętu do oczyszczania gazów. Od 75 lat nasze rozwiązania zapewniają ekonomiczne i wydajne oczyszczanie do 99, 9% dla wszystkich branż. We własnej i jedynej wyspecjalizowanej fabryce w Rosji produkujemy elektrofiltry suche i mokre, filtry tkaninowe, skrubery, cyklony oraz części zamienne. Proponujemy uznać firmę FINGO jako dostawcę gotowych rozwiązań w zakresie inżynierii, inspekcji, rozwiązywania problemów, modernizacji i serwisu.

 2. FRAD FILTERI

  Serbia

  FRAD produkuje filtry powietrzne, olejowe i paliwowe dla wszystkich rodzajów silników IC do samochodów, autokarów, autobusów, ciężarówek, lokomotyw, okrętów, maszyn rolniczych i budowlanych, etc. Program zawiera filtry klimatyzacyjne dla tego rodzaju pojazdów oraz filtry EKO. Produkujemy również filtry hydrauliczne do pojazdów i do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Proponujemy filtry przemysłowe do specjalnych zastosowań oraz na specjalne życzenie: odkurzania, filtrowania wody, etc.

 3. FILTROS KN

  Meksyk

  Filtry wysokiego przepływu K & N są importowane i rozprowadzane przez Horse Power Mexico. Filtry K & N są wytwarzane w USA z materiałów najwyższej jakości. Filtry K & N są kompatybilne z oryginalnymi systemami pojazdów zarówno pod względem wyposażenia komputerowego (sprzętu elektronicznego), jak kontroli emisji zanieczyszczeń. Funkcją filtrów K & N jest pochłanianie większej objętości powietrza w porównaniu z filtrerm oryginalnym, co zwiększa moc silnika.

 4. SM-FILTER

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy jest produkcja filtrów powietrza. Posiadamy szeroką gamę wyposażenia do urządzeń wentylacyjno - klimatyzacyjnych. Oferujemy Państwu duży wybór między innymi: •filtrów kasetowych •filtrów kieszeniowych •mat filtracyjnych ( które się wyróżniają wysoką jakością oraz wydajnością ) Stosujemy wyłącznie materiały od najlepszych europejskich oraz światowych producentów. Naszym celem jest sprostać zapotrzebowaniom i oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów.

 5. AQUA-TITAN UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. KMA UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. HORNUNG GMBH

  Niemcy

 8. UNIFIL AG FILTERTECHNIK

  Szwajcaria

 9. WALPOL GMBH

  Niemcy

 10. WWO WASSERTECHNIK WÜRTTEMBERG-OBERSCHWABEN GMBH

  Niemcy