• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtry cieczy

Wyniki dla

Filtry cieczy - Import eksport

 1. FILTERTECHNIK JÄGER GMBH

  Niemcy

  We własnym zakresie projektujemy i produkujemy włókniny filtracyjne, przede wszystkim nowe elementy CoraPleat. Wszystkie elementy z jednego źrόdła. W ten sposób otrzymujesz od nas produkty, które zostały zaprojektowane i zbudowane w Niemczech. Elementy CoraPleat nowego asortymentu wytwarzanego w Weißenhorn produkowane są na aktualnie najnowocześniejszych na świecie maszynach. Jeśli chcesz odnosić sukces na dłuższą metę, musisz się dalej rozwijać. Dlatego zobowiązujemy się do stałego postępu. Nasze technologie są zawsze najnowocześniejsze i oferują maksimum korzyści. Produkty: gama proponowanych wyrobów obejmuje prawie całe spektrum technologii filtrujących. Od obudów worków filtracyjnych i samych worków filtracyjnych, przez obudowy wkładόw filtracyjnych i wkłady filtracyjne, aż po tkaniny filtracyjne i nasze markowe włókniny Cora®. Oferujemy włókniny do każdego zastosowania filtracyjnego - prawie 60 różnych gatunków.

 2. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 3. LINKER-INDUSTRIE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w technologiach pomiarowych i analitycznych. Oprócz wszystkich standardowych konstrukcji, specjalizujemy się w złożonych zadaniach i specjalnych wymaganiach. Ponieważ cała produkcja odbywa się we własnym zakresie, możemy szybko i z zachowaniem najwyższego poziomu technicznego odpowiadać na Państwa życzenia. Nasze najwyższej jakości sita testowe i analityczne mogą być certyfikowane na naszym komputerze testowym. Rozwijają Państwo nowy produkt: Dostarczamy Państwu przesiewacz, część maszyny, urządzenie pomiarowe. Na życzenie z certyfikatem. Firma LINKER Industrie-Technik GmbH od dziesięcioleci jest dla wielu klientów partnerem z wyboru. Nasza niezawodność w dotrzymywaniu terminów dostaw, praca na najwyższym poziomie i elastyczne rozwiązania wyróżniają nas jako wiodącego dostawcę. Firma posiada certyfikat DIN ISO 9001/2008.

 4. TRIDELTA SIPERM GMBH

  Niemcy

  Od ponad 53 lat produkujemy w DO wysokoporowate spieki. Nasze wieloletnie, bogate doświadczenie w przetwarzaniu stali nierdzewnej, PE i brązu na płyty, rury, kształtki i konstrukcje spawane o wysokiej porowatości, czyni nas kompetentnym partnerem w poszukiwaniu najlepszego możliwego rozwiązania dla Państwa specyficznych problemów. Typowe obszary zastosowania naszych materiałów: Transport materiałów sypkich / odgazowywanie, filtracja, izolacja akustyczna, technika bezpieczeństwa, technika transportu kapilarnego, inżynieria. Testowanie właściwości masowych pod kątem fluidyzacji. Wybór optymalnego materiału. Wspólne opracowywanie rozwiązań systemowych. Kontrola jakości. Badanie przepuszczalności metodą pęcherzykową i elektronicznie sterowany pomiar ciśnienia wstępnego, różnicy ciśnień, natężenia przepływu, prędkości przepływu. Pomiary porometryczne. Wyznaczenie granicy separacji filtra przez niezależne instytuty. Określenie wytrzymałości na rozciąganie i ścinanie. Pomiary niestandardowe specyficzne dla klienta. Posiadamy certyfikaty zgodności z DIN i ISO

 5. AQUACHEM GMBH SEPARATIONSTECHNIK

  Niemcy

  Dzięki prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w filtracji za pomocą pras filtracyjnych, Aquachem oferuje wydajne i optymalne rozwiązania dla wielu zastosowań. Od 2000 roku intensywnie pracujemy nad rozwojem w pełni automatycznych pras filtracyjnych. Od 2011 roku możemy nazwać naszą serię AF znormalizowaną. Nasi klienci otrzymują dobrze zaprojektowany i niezawodny w działaniu produkt, który już wielokrotnie sprawdził się w przemyśle w najtrudniejszych warunkach. Dostępnych jest 5 rozmiarów (formaty płyty 470/630/800/1000 i 1200). W porównaniu z naszymi konkurentami na rynku różnica leży w wielu szczegółach, a przede wszystkim w definicji działania w pełni zautomatyzowanego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A³ VLIESSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Oferujemy trwałe, bezpieczne i indywidualne rozwiązania w zakresie filtracji cieczy i filtracji powietrza. Nasi klienci korzystają z ponad 30-letniego doświadczenia w doradztwie, wsparciu i dostawie dopasowanych do potrzeb klienta włóknin dla przemysłu. Nowoczesna technologia produkcji nie może już obejść się bez zaawansowanych technologicznie włóknin: Chronią przed szkodliwymi dla środowiska emisjami, niezawodnie filtrują ciecze lub absorbują oleje i chemikalia. Jako spółka zależna EuroVlies Nord GmbH, od 2010 roku firma Ał Vliesstoffe® GmbH oferuje zaangażowanie, profesjonalne kompetencje i wszechstronną wiedzę techniczną w celu profesjonalnego wsparcia klientów ze wszystkich branż w dziedzinie optymalizacji procesów. Nasze innowacyjne włókniny 3-D do filtracji wgłębnej Filtraking Plus i Filtraloom rewolucjonizują konwencjonalną filtrację cieczową specjalną mieszanką włókien. Doradzamy i dostarczamy dla przemysłu metalowego, drzewnego i chemicznego.

 2. FLUYTEC

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wiodące w branży filtrowania i oczyszczania wody do konsumpcji dla ludzi, przemysłu i rolnictwa. Kadłuby filtrów, wkłady filtrujące uzwojone, kosze filtrujące, świece polipropylenowe uzwojone. Filtry z wkładami (PRFV, stal, PVC), filtry samoczyszczące, filtry koszykowe, profilowane, oczkowe, rurowe (polipropylen, metalowe), ultrafiltracja, bioreaktory membranowe.

 3. CHOQUENET SAS

  Francja

  Od 1925 r. firma CHOQUENET specjalizuje się w projektowaniu i wyrobie pras filtracyjnych i filtrów zagęszczających dla przemysłu. Projektujemy prasy filtracyjne lub filtry talerzowe i zagęszczające bądź świecowe w zależności od potrzeb klienta, w celu optymalizacji filtrowania lud odwadniania produktów poddanych filtracji odpowiednio do objętości i gęstości. Produkujemy szeroką gamę urządzeń filtracyjnych, aby umożliwić łatwe dostosowanie do każdej instalacji, a także o różnej pojemności od 50L do 17000L, odpowiednich do ciśnień od 2 do 50 barów. Sektory naszej działalności to przemysł cukrowniczy, rolno-spożywczy, chemiczny, metalurgiczny, farmaceutyczny, uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych, górniczy i papierniczy. Nasi klienci to SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux i inni.

  Wszystkie wyroby na "filtry cieczy"

 4. IT4IP S.A.

  Belgia

  It4ip jest światowym liderem w technologii trawienia i zapewnia najlepsze usługi oraz najwyższej jakości produkty dla wszystkich swoich klientów na całym świecie. Technologia ta umożliwia nam produkcję mikro- i nanoporowatych filtrów polimerowych o wielu różnych zastosowaniach, takich jak wykrywanie włókien azbestowych, filtracja krwi, skanowanie komórek nowotworowych czy synteza mikro i nanoobiektów. Nasze produkty spełniają surowe normy jakościowe; charakteryzują się dokładnym progiem filtracji od 10 nanometrów do kilkudziesięciu mikronów, bardzo małą grubością i specyficznymi właściwościami powierzchniowymi. Na ich życzenie dostarczamy szeroką gamę produktów w postaci rolek, arkuszy, płyt lub innych form. Oferujemy również rozwiązania OEM pod ich własną marką. Od ponad 35 lat wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć wyjątkowe produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza elastyczność, szybkość reakcji i wydajność produkcji to mocne strony, które sprawiają, że nasza firma odnosi sukcesy.

 5. MICRO STAR S.R.L.

  Włochy

  Micro Star jest firmą włoską działającą w branży przemysłowej filtracji wody, powietrza i płynów przemysłowych za pomocą elementów filtrujących różnego typu i z różnych materiałów. Chociaż powstała niedawno, firma korzysta z wiedzy fachowej kadry kierowniczej, której niektórzy członkowie są ekspertami o 50-letnim doświadczeniu w dziedzinie filtracji przemysłowej, a głównym celem firmy jest rozwiązywanie problemów przemysłowych.

 1. NEGOFILTRES

  Francja

  Négofiltres, filtry przemysłowe dostosowane do potrzeb klienta. Négofiltres jest francuską firmą znajdującą się w departamencie Seine et Marne (Sekwana i Marna) wyspecjalizowaną w produkcji i handlu filtrami przemysłowymi dostosowanymi do potrzeb klienta. Jej zarządca, Pan Daveau, zdobył ponad 22-letnie doświadczenie w międzynarodowej branży przemysłowej i potrafił stworzyć uprzywilejowane więzi z francuskimi partnerami i zagranicznymi podwykonawcami. Firma Négofiltres produkuje wszelkiego rodzaju filtry dla rynków przemysłu, budownictwa i architektury, a także przemysłu farmaceutycznego i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Prosimy więc nie wahać się i skontaktować z nami. Odpowiedź w terminie 48 godzin, ceny bardzo konkurencyjne oraz dostawa do całej Europy. Duży zapas filtrów przemysłowych i środków filtrujących w naszej fabryce w Fontainebleau. Przykład naszych produktów: Filtry, wkłady i metalowe filtry siatkowe; Sita, siatki i środki filtrujące ze stali nierdzewnej; Filtry papierowe i syntetyczne.

 2. FAUDI GMBH

  Niemcy

  FAUDI jest globalną firmą specjalizującą się w technologiach filtracji i separacji oraz Twoim partnerem zapewniającym bezproblemową pracę instalacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji instalacji filtrujących do smarów chłodzących, jak również w dziedzinie chemii i petrochemii gwarantuje naszym klientom stałą dostępność wymaganych instalacji. Oferujemy rozwiązania filtracyjne do szerokiego zakresu zastosowań. Nasze produkty i usługi pomagają spełniać wymagania prawne, zwiększają wydajność i obniżają koszty operacyjne. Zatem kiedy w FAUDI mówimy o jakości, kwestia ta wykracza poza kategorie długowieczności i wolności od błędów: „Całkowity koszt posiadania (TCO)” to ważny punkt odniesienia dla naszych inżynierów w pracach rozwojowych. Od planowania i produkcji aż po montaż i uruchomienie pod klucz, firm FAUDI to Twój kompetentny partner.

 1. MF MICROFILTER GMBH

  Niemcy

  Firma "mikrofilter gmbh" opracowuje filtry wysokociśnieniowe, filtry ciśnieniowe i wkładki filtracyjne do mediów płynnych i gazowych. "mikrofiltr gmbh" pokaże Ci stworzoną w ciągu ponad 30 lat gamę produktów, na której możesz opierać się w swojej działalności. Pomagamy też w tworzeniu własnych rozwiązań filtrujących. Od 1973 r. mikrofiltr gmbh jest niezawodnym i elastycznym partnerem w opracowywaniu i produkcji filtrów do mediów płynnych i gazowych, od pojedynczych elementów do małych partii i produkcji seryjnej.

 2. BRUNO WOLHFARTH

  Włochy

  Firma zrodziła w latach '60 z pomysłowości i wytrwałości jej założyciela, Bruna Wolhfartha, który wykonał i opatentował filtr płytowy o okrągłym kształcie, bez uszczelek, składający się w całości ze stali nierdzewnej. Do tego wynalazku dołączyły elektropompy ze stali nierdzewnej z elastycznym wirnikiem z elastomeru oraz patenty na elektropompy sanitarne i elektropompy kwasowe z tytanu.

 3. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

 4. CONTEC GMBH INDUSTRIEAUSRÜSTUNGEN

  Niemcy

 5. PFEFFER FILTERTECHNIK, INH. ULRICH PFEFFER

  Niemcy

 6. SCHIMMEL FILTERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. GFILTER SRL

  Włochy

 8. 1-2-3 FILTER GMBH

  Niemcy

  Hamburską firmę założył w 1845 roku A. Riensch jako przedsiębiorstwo o szeroko zakrojonej działalności handlowej między Ameryką Łacińską i Nimcami. W 1971 roku firma weszła na rynek handlu filtrami do użytku domowego. To stopniowo dało początek obecnej specjalizacji w produkcji filtrów do różnych urządzeń gospodarstwa domowego oraz profilowanej serii produktów do parzenia kawy i herbaty pod marką finum®. Dzięki licznym międzynarodowym partnerom i unikalnym rozwiązaniom nasza firma produkcyjna jest m.in. liderem na rynku biodegradowalnych filtrów do herbaty. Własna marka - finum® - zaspokaja swoją ofertą unikatowych filtrów, urządzeń do parzenia napojów, szklanek i kubków podróżnych wymagania konsumentów na całym świecie zorientowanych na smak, zdrowe produkty i mobilność. Dla międzynarodowych klientów z branży przemysłowej i handlowej R&H wytwarza również swoje produkty na zasadach OEM i Private Label, które użytkownik znajduje pod inną marką.

 1. DUTCH MILK FILTERS

  Holandia

  Dutch Milk filters to młoda i dynamiczna firma zajmująca się sprzedażą filtrów w obrębie Unii Europejskiej. Dostarczamy już nasze filtry do mleka do 8 różnych krajów europejskich. Dostarczamy pełną gamę wysokiej jakości nasadek filtrujących i dysków, które możesz zamówić online. (webshop, e-mail lub telefon). Jeśli nie możesz znaleźć filtra o rozmiarze, którego potrzebujesz, możesz zawsze skontaktować się z nami, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie. By poznać nasze duńskie filtry możesz wypróbować nasze filtry za darmo zamawiając bezpłatną wysyłkę na próbę. W ten sposób możesz intensywnie przetestować nasze filtry mleczne przed wysłaniem zamówienia. Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

 2. CLEVERFILTER GMBH

  Niemcy

  Filtr Clever jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Niemczech i kilkoma biurami w Europie. Zajmujemy się dystrybucją i projektowaniem wyrobów do filtracji cieczy. Rozwiązania filtrujące proponowane przez CleverFilter są zawsze tworzone metodycznie a nasz główny cel to: zagwarantowanie maksymalnych korzyści dla naszych klientów. Działamy głównie w dziedzinie sprzedaży hurtowej jako: PROFESJONALNY HURTOWNIK: hurtownicy i sprzedawcy detaliczni. FIRMY PRODUKCYJNE: Uzdatnianie wody, produkcja żywności i obróbka powierzchniowa. DUZI UZYTKOWNICY: Producenci samochodów, produkcja papieru i metalu. Naszym partnerom proponujemy korzystne warunki dostaw i płatności. Wspieramy Twoją obecność na rynku skoordynowanymi działaniami marketingowymi. Na życzenie możemy dokonywać masowych wysyłek lub zajmować się Twoimi dokumentami przewozowymi.

 3. MAYFRAN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy międzynarodowym, wiodącym oferentem rozwiązań technologicznych w dziedzinie przetwarzania złomu i chłodziw, transportu materiału w przetwarzaniu metali, recyklingu, przetwarzaniu odpadów bytowych i innych dziedzin zastosowań. Produkty Mayfran transportują, filtrują, oddzielają, rozdrabniają, prasują i przetwarzają materiały stałe i płyny dla następujących gałęzi przemysłu: motoryzacja, lotnictwo, dobra konsumpcyjne, olej i gaz, przetwórstwo metali, odpady bytowe, celuloza i papier, wyroby medyczne, maszyny ciężkie i pokrewne. Mayfran została założona w roku 1933 i ma główną siedzibę w Cleveland, Ohio, USA, działa na arenie międzynarodowej. Dzięki szerokiemu zakresowi produktów, doświadczonym inżynierom d/s zastosowań i projektowania, którzy projektują i instalują systemy na całym świecie oraz od lat pomyślnie realizowanym projektom Mayfran oferuje szeroki wybór redukujących koszty i zwiększających przychody rozwiązań dla przemysłu przetwarzającego stal.

 4. SOLARCO

  Polska

  Solarco to firma (autoryzowany przedstawiciel producenta i marki BREGUS w Polsce) oferująca najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdują się produkty związane z technologiami energooszczędnymi oraz energii odnawialnej (kolektory i zestawy słoneczne, filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody, pompy ciepła). Wprowadzamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klie

 5. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polska

  Od 1993 zajmujemy się uzdatnianiem wody do celów spożywczych dla gospodarstw domowych i zakładów pracy. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą klientów zainteresowanych posiadaniem w domu czystej i smacznej wody zarówno do celów spożywczych jak i gospodarczych. Od 2004 roku współpracujemy z największym Światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Aktualnie jako wiodący dystrybutor marek Homay oraz ECOWATER na polskim rynku, oferujemy Państwu najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwisowe tych urządzeń. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody działających na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż hurtową systemów odwróconej osmozy i wkładów filtrujących, oraz części zamienne i akcesoria do filtrów. Najnowszą kategorie produktów, dostępnych w ramach sklepu stacjonarnego oraz internetowego, stanowią jonizatory wody.

 6. HYDROCHEMIA MGR ŁUKASZ ZYSKOWSKI

  Polska

  Sklep internetowy FiltrySupreme powstał z myślą o osobach, którym zależy na czystej i zdrowej wodzie, zdatnej do picia i użytku domowego. Jeśli jakość ujęcia nie jest zadowalająca, można zastosować odpowiednio dobrane filtry do wody, które rozwiążą problem. W katalogu sklepu umieszczono między innymi: • wielofunkcyjne systemy do wody Supreme, • korpusy narurowe, • wkłady do filtrów (liniowe, piankowe, węglowe, zmiękczające), • wylewki i baterie, • różnego rodzaju akcesoria. Wszystkie produkty pochodzą z kontrolowanych procesów produkcyjnych, są bezpieczne i precyzyjne w działaniu. Ponadto można liczyć na bardzo korzystne ceny. Firma zapewnia sprawną realizację zamówień i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży dla każdego jest w stanie znaleźć optymalne rozwiązania. Do oferty wprowadzane są nowoczesne technologie, polecane przez ekspertów. Stosuje się na przykład filtry do odwróconej osmozy, którymi można usunąć zanieczyszczenia stałe z rur, takie jak drobinki metalu i piasku. Filtruje się także szkodliwe związki chemiczne, wirusy i bakterie. Zaawansowane systemy filtrujące można kupić na raty.

 7. SCHWEGMANN FILTRATIONS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  SCHWEGMANN FILTRATIONS-TECHNIK GMBH: Nasze filtry są wykorzystywane podczas przesiewania kontrolnego do ochrony pomp, odsiewania pozostałości z osadników lub rur, przesiewania kontrolnego przed napełnieniem, np. w przypadku: smarów, uzdatniania wody procesowej (np. usuwanie metalowych wiórów), produkcji spoiw i aerozoli. Nasze produkty to: tkaniny i włókniny igłowane, worki siatkowe, worki filtrujące z pierścieniem, filtry workowe, świece filtracyjne, filtry świecowe, filtry powietrza.

 8. RIENSCH & HELD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Riensch & Held jest innowacyjnym producentem rozwiązań w dziedzinie filtrów. Bogata oferta wyrobów i nasza własna produkcja w Hamburgu daje naszym klientom szeroki wybór i elastyczność. Wszechstronność naszej produkcji zapewnia rozwiązanie niemal każdego problemu związanego z filtracją. Ścisła współpraca z naszymi klientami w rozwoju nowych produktów i technologii uczyniła z nas godnego zaufania partnera przemysłowego i handlowego.

 9. ROBINEX AG

  Szwajcaria

 10. FLAIRMO APS

  Dania