• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtracja wody

Wyniki dla

Filtracja wody - Import eksport

 1. BB RESINS

  Włochy

 2. SANBLAST JANUSZ BANDER

  Polska

  Właścicielem marki teraQua jest firma Sanblast która od wielu lat zajmujemy się sprzedażą piasku kwarcowego oraz innych materiałów sypkich. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie Polski jak i do innych krajów europejskich. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wdrożeniu sprawdzonych procesów produkcji. W ofercie dostępne również: - piasek do trawników - gastrolit dla drobiu - piasek do pomp, filtracja wody, odżelazianie, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody - piasek i żwir filtracyjny - piasek do piaskowani - ścierniwo do piaskowania - piasek hamulcowy - piasek do posadzek polimerowych - piasek do tynków i chemii budowlanej - piasek kwarcowy do akwarystyki W ramach dodatkowych usług organizujemy transport na preferencyjnych warunkach na terenie całej EU.

  Wszystkie wyroby na "filtracja wody"

 3. SKLEP EKODREN

  Polska

  Sklep EKODREN od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu systemów oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych oraz zagospodarowania wody deszczowej, zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i jednostek samorządowych (gmin) na terenie całego kraju. EKODREN w swojej ofercie posiada najwyższej jakości zbiorniki i akcesoria pełniące nie tylko funkcje magazynującą wodę, a także będące elementem dekoracyjnym wzbogacającym wystrój ogrodu. EKODREN to przedstawiciel największego w Europie niemieckiego producenta systemów do magazynowania i wtórnego wykorzystania wody deszczowe firmy Otto Graf GmbH. Zapraszamy na stronę Sklepu EKODREN https: //www.ekodrensklep.pl/ aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz pomogą złożyć zamówienie. W ofercie EKODREN znajdziemy m.in.: - Kompletne zestawy do wody deszczowej; - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Rozsączanie wód deszczowych i ściekowych; - Zbiorniki na wodę deszczową; - Filtry wody deszczowej; - Przepompownie; - Akcesoria: * Przyłącze rynnowe; *Filtr przeciw liściom; * Zestaw do całkowitego opróżnienia zbiornika; - Bioaktywatory; - Dmuchawy membranowe. Zapraszamy do odwiedzenia Sklepu EKODREN przy ul. Rodzinna 8, w Sokołowie k/Raszyna (05-806). Podajemy również dane rejestrowe sklepu EKODREN: NIP: 5242420903 oraz REGON: 5242420903.

 4. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polska

  Od 1993 zajmujemy się uzdatnianiem wody do celów spożywczych dla gospodarstw domowych i zakładów pracy. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą klientów zainteresowanych posiadaniem w domu czystej i smacznej wody zarówno do celów spożywczych jak i gospodarczych. Od 2004 roku współpracujemy z największym Światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Aktualnie jako wiodący dystrybutor marek Homay oraz ECOWATER na polskim rynku, oferujemy Państwu najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwisowe tych urządzeń. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody działających na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż hurtową systemów odwróconej osmozy i wkładów filtrujących, oraz części zamienne i akcesoria do filtrów. Najnowszą kategorie produktów, dostępnych w ramach sklepu stacjonarnego oraz internetowego, stanowią jonizatory wody.

 5. MULTIFILTERS

  Polska

  Firma Multifilters zajmuje się działalnością związaną z oczyszczaniem wody. Jak przekonuje, nawet woda pochodząca z własnej studni czy miejskich wodociągów może mieć w sobie wiele substancji niekorzystnych dla zdrowia, stąd filtry odżelaziające i inne systemy uzdatniania wody są bardzo pożądane. Firma oferuje takie rozwiązania dla gospodarstw domowych, a także różnego rodzaju obiektów, jak zakłady przemysłowe czy hotele. Można je zatem znaleźć w bardzo różnych wariantach, a w razie problemów z doborem odpowiedniego firma służy fachowym doradztwem. Wcześniej warto zaś wykonać badania wody, co również można powierzyć temu przedsiębiorstwu. Od tego, co wykażą testy, powinien zależeć rodzaj wybranego filtra. Potrzebne może zaś okazać się między innymi oczyszczanie cieczy z cząsteczek stałych, pochodzących na przykład ze starych wodociągów. Służą do tego filtry osmotyczne, cena których w sklepie jest bardzo przystępna. Istnieje też duże zapotrzebowanie na odmanganiacze - na nadmiar manganu w wodzie uskarżają się zwłaszcza posiadacze własnych ujęć. Zastosowanie systemów uzdatniania wody znacząco zmienia jej jakość. Staje się ona krystalicznie czysta, nie ma nienaturalnego smaku i zapachu, można zatem pić ją nawet wprost z kranu, bez konieczności gotowania. Jest dobrą alternatywą dla wody butelkowanej ze sklepu, dzięki czemu można zaoszczędzić na jej kupowaniu. Przyczyni się to także do ochrony środowiska ze względu na mniejsze zużycie plastikowych butelek.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUALOGIC

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znanego dostawcy dystrybutorów do wody na Śląsku – firmą AQUALOGIC. Proponujemy Państwu wynajem dystrybutorów wody pitnej, wykorzystujących tradycyjną filtrację oraz dezynfekcję metodą UV w procesie oczyszczania wody. Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy szwajcarskiej firmy JURA w zestawie z najlepszą na rynku marką kawy LAVAZZA. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni stałego dostępu do świeżej i smacznej wody oraz aromatycznej kawy w Waszym miejscu pracy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, jeśli chodzi o łatwe i tanie pozyskiwanie czystej wody. Firma Aqualogic wdraża najnowsze technologie i systemy do uzdatniania wody pitnej. Rozwiązania, które proponujemy, to długo i starannie opracowywane systemy filtracji wody pitnej. Nasi specjaliści każdorazowo dostosują urządzenie, zestaw filtrujący, system zmiękczający lub odżelaźniający do potrzeb klienta.

 2. CZYSTY ZYSK

  Polska

  Czysty Zysk to firma, która proponuje klientom bogatą ofertę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, przepompowni, separatorów, systemów do zbierania wody deszczowej, automatycznych nawodnień, zielonych dachów stawów kąpielowych. Wszystkie usługi firmy objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. W ofercie Czysty Zysk znajdziemy m.in.: - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Systemy gromadzenia wody deszczowej; - Separatory; - Sieci wodociągowe i kanalizacyjne; - Systemy automatycznego nawadniania, - Szamba; - Odwodnienie działek. Systemy do gromadzenia wody deszczowej służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna - jesień. Systemy rozbudowane pozwalają na wykorzystanie wody deszczowej w domu do spłukiwania w toalecie, prania, porządków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Czysty Zysk na stronie internetowej http: //czystyzysk.com.pl/. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Czysty Zysk zajmuje się sprzedażą, montażem, doradztwem z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni biologicznych, zbiorników do wody deszczowej, szamb, drenaży wokół budynków, odwodnień linowych, separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych, zielonych dachów oraz stawów kąpielowych na terenie całego kraju. Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 8951826399 oraz REGON: 021125567.

 3. BACHILLER

  Hiszpania

 4. SIGA FILTRATION

  Zjednoczone Królestwo

 5. FREIHERR VON HAXTHAUSEN

  Niemcy

 1. FTF SYSTEM

  Ukraina

 2. NORDISK PERLITE APS VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

 1. MEDICELL MEMBRANES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. BIOCONSERVACION S.A.

  Hiszpania

 3. PREMIUM A.C. CORPORATION

  Filipiny

 4. CEYCARB (PRIVATE) LIMITED

  Sri Lanka

 5. CUMMINS FILTRATION SARL

  Francja

 6. UAB "JURBY WATER TECH"

  Litwa

 7. PHAROMINES

  Egypt

 8. CLIM AIR

  Francja

 1. TECHNIQUES INDUSTRIELLES APPLIQUÉES

  Francja

 2. INDUSTRIAL FILTRATION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. SHANDONG TONGLI CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

 4. HONGTEK FILTRATION CO., LTD

  Chiny

 5. GREARTH FILTER PLATE CO., LTD.

  Chiny

 6. WATREX PRAHA, S.R.O.

  Republika Czeska

 7. JINAN JC WATERCHEM CO., LTD

  Chiny

 8. TIANYUAN FILTER CLOTH CO.LTD.CHINA

  Chiny

 9. HERM.HOELTERHOFF GMBH &CO

  Niemcy

 10. JIANGSU HUALONG ENVIRONMENTAL PROTECTION TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

Filtry

Wyniki dla

Filtracja wody - Import eksport

Liczba wyników

227 przedsiębiorstwa