• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtracja wody

Wyniki dla

Filtracja wody - Import eksport

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 2. IT4IP S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  It4ip jest światowym liderem w technologii trawienia i zapewnia najlepsze usługi oraz najwyższej jakości produkty dla wszystkich swoich klientów na całym świecie. Technologia ta umożliwia nam produkcję mikro- i nanoporowatych filtrów polimerowych o wielu różnych zastosowaniach, takich jak wykrywanie włókien azbestowych, filtracja krwi, skanowanie komórek nowotworowych czy synteza mikro i nanoobiektów. Nasze produkty spełniają surowe normy jakościowe; charakteryzują się dokładnym progiem filtracji od 10 nanometrów do kilkudziesięciu mikronów, bardzo małą grubością i specyficznymi właściwościami powierzchniowymi. Na ich życzenie dostarczamy szeroką gamę produktów w postaci rolek, arkuszy, płyt lub innych form. Oferujemy również rozwiązania OEM pod ich własną marką. Od ponad 35 lat wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć wyjątkowe produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza elastyczność, szybkość reakcji i wydajność produkcji to mocne strony, które sprawiają, że nasza firma odnosi sukcesy.

 3. MITA WATER TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. BB RESINS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BB RESINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Środki ścierne chemiczne, Filtracja wody, Środki chemiczne trawiące i ścierne, konserwanty chemiczne dla przemysłu spożywczego, środek chemiczny, Środki ścierne chemiczne, produkty chemiczne przemysłowe, Filtracja wody, i środki chemiczne nieorganiczne. Ma siedzibę w Mortara, Włochy.

 5. SANBLAST JANUSZ BANDER

  Polska

  Właścicielem marki teraQua jest firma Sanblast która od wielu lat zajmujemy się sprzedażą piasku kwarcowego oraz innych materiałów sypkich. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie Polski jak i do innych krajów europejskich. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wdrożeniu sprawdzonych procesów produkcji. W ofercie dostępne również: - piasek do trawników - gastrolit dla drobiu - piasek do pomp, filtracja wody, odżelazianie, oczyszczanie wody, uzdatnianie wody - piasek i żwir filtracyjny - piasek do piaskowani - ścierniwo do piaskowania - piasek hamulcowy - piasek do posadzek polimerowych - piasek do tynków i chemii budowlanej - piasek kwarcowy do akwarystyki W ramach dodatkowych usług organizujemy transport na preferencyjnych warunkach na terenie całej EU.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKLEP EKODREN

  Polska

  Sklep EKODREN od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu systemów oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych oraz zagospodarowania wody deszczowej, zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i jednostek samorządowych (gmin) na terenie całego kraju. EKODREN w swojej ofercie posiada najwyższej jakości zbiorniki i akcesoria pełniące nie tylko funkcje magazynującą wodę, a także będące elementem dekoracyjnym wzbogacającym wystrój ogrodu. EKODREN to przedstawiciel największego w Europie niemieckiego producenta systemów do magazynowania i wtórnego wykorzystania wody deszczowe firmy Otto Graf GmbH. Zapraszamy na stronę Sklepu EKODREN https: //www.ekodrensklep.pl/ aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz pomogą złożyć zamówienie. W ofercie EKODREN znajdziemy m.in.: - Kompletne zestawy do wody deszczowej; - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Rozsączanie wód deszczowych i ściekowych; - Zbiorniki na wodę deszczową; - Filtry wody deszczowej; - Przepompownie; - Akcesoria: * Przyłącze rynnowe; *Filtr przeciw liściom; * Zestaw do całkowitego opróżnienia zbiornika; - Bioaktywatory; - Dmuchawy membranowe. Zapraszamy do odwiedzenia Sklepu EKODREN przy ul. Rodzinna 8, w Sokołowie k/Raszyna (05-806). Podajemy również dane rejestrowe sklepu EKODREN: NIP: 5242420903 oraz REGON: 5242420903.

 2. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polska

  Od 1993 zajmujemy się uzdatnianiem wody do celów spożywczych dla gospodarstw domowych i zakładów pracy. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą klientów zainteresowanych posiadaniem w domu czystej i smacznej wody zarówno do celów spożywczych jak i gospodarczych. Od 2004 roku współpracujemy z największym Światowym producentem domowych urządzeń zmiękczających wodę. Aktualnie jako wiodący dystrybutor marek Homay oraz ECOWATER na polskim rynku, oferujemy Państwu najlepsze warunki gwarancyjne oraz serwisowe tych urządzeń. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości urządzeń do uzdatniania wody działających na naszym rynku. Prowadzimy sprzedaż hurtową systemów odwróconej osmozy i wkładów filtrujących, oraz części zamienne i akcesoria do filtrów. Najnowszą kategorie produktów, dostępnych w ramach sklepu stacjonarnego oraz internetowego, stanowią jonizatory wody.

 3. MULTIFILTERS

  Polska

  Firma Multifilters zajmuje się działalnością związaną z oczyszczaniem wody. Jak przekonuje, nawet woda pochodząca z własnej studni czy miejskich wodociągów może mieć w sobie wiele substancji niekorzystnych dla zdrowia, stąd filtry odżelaziające i inne systemy uzdatniania wody są bardzo pożądane. Firma oferuje takie rozwiązania dla gospodarstw domowych, a także różnego rodzaju obiektów, jak zakłady przemysłowe czy hotele. Można je zatem znaleźć w bardzo różnych wariantach, a w razie problemów z doborem odpowiedniego firma służy fachowym doradztwem. Wcześniej warto zaś wykonać badania wody, co również można powierzyć temu przedsiębiorstwu. Od tego, co wykażą testy, powinien zależeć rodzaj wybranego filtra. Potrzebne może zaś okazać się między innymi oczyszczanie cieczy z cząsteczek stałych, pochodzących na przykład ze starych wodociągów. Służą do tego filtry osmotyczne, cena których w sklepie jest bardzo przystępna. Istnieje też duże zapotrzebowanie na odmanganiacze - na nadmiar manganu w wodzie uskarżają się zwłaszcza posiadacze własnych ujęć. Zastosowanie systemów uzdatniania wody znacząco zmienia jej jakość. Staje się ona krystalicznie czysta, nie ma nienaturalnego smaku i zapachu, można zatem pić ją nawet wprost z kranu, bez konieczności gotowania. Jest dobrą alternatywą dla wody butelkowanej ze sklepu, dzięki czemu można zaoszczędzić na jej kupowaniu. Przyczyni się to także do ochrony środowiska ze względu na mniejsze zużycie plastikowych butelek.

 4. AQUALOGIC

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znanego dostawcy dystrybutorów do wody na Śląsku – firmą AQUALOGIC. Proponujemy Państwu wynajem dystrybutorów wody pitnej, wykorzystujących tradycyjną filtrację oraz dezynfekcję metodą UV w procesie oczyszczania wody. Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy szwajcarskiej firmy JURA w zestawie z najlepszą na rynku marką kawy LAVAZZA. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni stałego dostępu do świeżej i smacznej wody oraz aromatycznej kawy w Waszym miejscu pracy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, jeśli chodzi o łatwe i tanie pozyskiwanie czystej wody. Firma Aqualogic wdraża najnowsze technologie i systemy do uzdatniania wody pitnej. Rozwiązania, które proponujemy, to długo i starannie opracowywane systemy filtracji wody pitnej. Nasi specjaliści każdorazowo dostosują urządzenie, zestaw filtrujący, system zmiękczający lub odżelaźniający do potrzeb klienta.

 5. CZYSTY ZYSK

  Polska

  Czysty Zysk to firma, która proponuje klientom bogatą ofertę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, przepompowni, separatorów, systemów do zbierania wody deszczowej, automatycznych nawodnień, zielonych dachów stawów kąpielowych. Wszystkie usługi firmy objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. W ofercie Czysty Zysk znajdziemy m.in.: - Przydomowe oczyszczalnie ścieków; - Systemy gromadzenia wody deszczowej; - Separatory; - Sieci wodociągowe i kanalizacyjne; - Systemy automatycznego nawadniania, - Szamba; - Odwodnienie działek. Systemy do gromadzenia wody deszczowej służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna - jesień. Systemy rozbudowane pozwalają na wykorzystanie wody deszczowej w domu do spłukiwania w toalecie, prania, porządków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Czysty Zysk na stronie internetowej http: //czystyzysk.com.pl/. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania, pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Czysty Zysk zajmuje się sprzedażą, montażem, doradztwem z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni biologicznych, zbiorników do wody deszczowej, szamb, drenaży wokół budynków, odwodnień linowych, separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych, zielonych dachów oraz stawów kąpielowych na terenie całego kraju. Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 8951826399 oraz REGON: 021125567.

 1. VILMART WATER SERVICE

  Polska

  Usprawnianie pewnych procesów jest czasami nieuniknione. Woda z kranu zawiera bardzo niebezpieczne dla życia zanieczyszczenia. Produkty oferowane przez firmę Aquafiltry pomoże uzdatnić bieżącą wodę. Znajdziecie państwo u nas filtry proste gotowe do użycia jak i kompleksowe technologie filtrowania wody dla systemów hydrauliki domowej. Filtry wodne często nie są doceniane a jednak okazuje się, że pozytywnie wpływa to przede wszystkim na zdrowie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą markowych filtrów, o których więcej można dowiedzieć się na stronie naszego sklepu internetowego.

 2. GWARANT-EKO S.C.

  Polska

  Firma Gwarant-Eko w branży związanej z ochroną czystości powietrza działa już od 1997 roku. Siedziba naszego zakładu produkcyjnego znajduje się w Końskich. Zajmujemy się produkcją worków filtracyjnych. Ponadto produkujemy również rękawy filtracyjne oraz inne elementy do filtrowania (filtry kieszeniowe, kompensatory tkaninowe, osłonki harmonijkowe, maty filtracyjne, siatki poliamidowe do filtracji na mokro).

 1. DORSAN FILTRATION GMBH

  Niemcy

  Firma DORSAN FILTRATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Hambrücken, Niemcy.

 2. BACHILLER

  Hiszpania

  Firma BACHILLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Parets Del Vallès, Hiszpania.

 3. SIGA FILTRATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIGA FILTRATION, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Jest również obecna w dziedzinach Chemiczne filtry wody, i filtracja piwa. Ma siedzibę w Farnborough, Zjednoczone Królestwo.

 4. FREIHERR VON HAXTHAUSEN

  Niemcy

  Firma FREIHERR VON HAXTHAUSEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Brakel, Niemcy.

 5. FTF SYSTEM

  Ukraina

  Firma FTF SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 6. NORDISK PERLITE APS VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma NORDISK PERLITE APS VERTRIEBSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja wody, Chloryny, perlity, usługi filtrowania olejów przemysłowych, Filtracja wody, i filtracja perlitów. Ma siedzibę w Weesby, Niemcy.

 7. MEDICELL MEMBRANES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MEDICELL MEMBRANES LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja wody, aparaty do dializy, Filtracja wody, strzykawka do jednorazowego użytku, i membrany ceramiczne filtracyjne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. OSPREY3

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OSPREY3, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Kintore, Zjednoczone Królestwo.

 1. BIOCONSERVACION S.A.

  Hiszpania

  Firma BIOCONSERVACION S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. CUMMINS FILTRATION SARL

  Francja

  Firma CUMMINS FILTRATION SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja wody, Filtracja wody, industrial filtration, instalacje do filtrowania, i urządzenia do filtrowania. Ma siedzibę w Quimper, Francja.

 3. UAB "JURBY WATER TECH"

  Litwa

  Firma UAB "JURBY WATER TECH", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja wody, urządzenia cieplne, Filtracja wody, Cooling water systems, i Odwrócona osmoza Chemikalia. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. CLIM AIR

  Francja

  Firma CLIM AIR, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w Maisons Alfort, Francja.

 5. FILTERTEX

  Niemcy

  Firma FILTERTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Jest również obecna w dziedzinach filtr, i filtry do płynów chemicznych. Ma siedzibę w Bad Neuenahr, Niemcy.

 6. INDUSTRIAL FILTRATION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INDUSTRIAL FILTRATION LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. TECHNIQUES INDUSTRIELLES APPLIQUÉES

  Francja

  Firma TECHNIQUES INDUSTRIELLES APPLIQUÉES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja wody. Jest również obecna w dziedzinach mikrofiltracja. Ma siedzibę w BOLLENE, Francja.

 8. BASPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma BASPOL SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wód - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, Filtracja wody, Baseny - urządzenia do oczyszczania wody, Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia, i Filtracja wody. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 9. QUIMIALMEL - QUIMICOS E MINERAIS, LDA

  Portugalia

  Firma QUIMIALMEL - QUIMICOS E MINERAIS, LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja wody, i Filtracja wody. Ma siedzibę w Albergaria-A-Velha, Portugalia.

 10. HERM.HOELTERHOFF GMBH &CO

  Niemcy

  Firma HERM.HOELTERHOFF GMBH &CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Filtracja wody, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i Filtracja wody. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo