• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtracja powietrza - urządzenia

Wyniki dla

Filtracja powietrza - urządzenia - Import eksport

 1. TECHNICIS FILTRATION

  Francja

  Technicis jest francuskim producentem filtrów, specjalizującym się w filtracji powietrza i usuwania oparów w kabinach lakierniczych oraz filtracji przemysłowej. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w obniżeniu kosztów operacyjnych przy jednoczesnej lepszej ochronie środowiska zgodnie z normą ISO 14000. Od 1992 roku, jesteśmy producentem harmonijkowych filtrów z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych, a także oferujemy pełną gamę filtrów odpowiednich do wszystkich marek kabin i instalacji / zasysania: - filtr harmonijkowy z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych - filtr z włókna szklanego (paintstop), filtr podłogowy do kabiny lakierniczej - wielowarstwowy papierowy filtr o strukturze plastra miodu do kabiny lakierniczej - filtr sufitowy (komora) do kabin lakierniczych - filtry wstępne G3, G4 w rolkach, ramkach lub kieszeniach - cylindryczne wkłady filtracyjne do usuwania kurzu - rękawy filtrujące z filcu poliestrowego do usuwania kurzu - filtry z węglem aktywnym do filtracji lotnych związków organicznych i zapachów - Moduł malarski: kompaktowa i ekonomiczna kabina lakiernicza dostępna w formie zestawu - zestawy montażowe i ramy do filtrów - wentylatory i silniki do systemów ssących - samoprzylepna lub antystatyczna folia ochronna z tworzywa sztucznego na ściany kabiny - czujniki zatkania (wyłącznik ciśnieniowy) - lakier zdzieralny. Prosimy skontaktować się z naszymi zespołami technicznymi, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Założone w 1986 roku jako europejski oddział Haycarb PLC, Eurocarb jest obecnie wiodącym dostawcą w Europie szerokiej gamy wysokiej jakości węgli aktywowanych. Haycarb jest czołowym podmiotem globalnym węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych i, ogólnie, jednym z największych producentów węgla. Oferujemy pełną gamę produktów Haycarb, a także gamę dodatkowych produktów, wykonanych przez nas lub pochodzących od naszych strategicznych partnerów. Oprócz węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, oferujemy również węgle drzewne, na bazie węgla kamiennego, a także specjalne mieszanki węglowe lub specjalnie impregnowane w naszym zakładzie w Bristolu. Kładziemy nacisk na oferowanie właściwych produktów w odpowiednim czasie, zachowując elastyczność dostaw. Magazynujemy ponad 100 różnych produktów w Bristolu, szybko dostarczanych klientom w Europie. Kontrola jakości ma znaczenie priorytetowe, zaś wszystkie partie są testowane celem zapewnienia ich całkowitej zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klienta.

 3. A³ VLIESSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Oferujemy trwałe, bezpieczne i indywidualne rozwiązania w zakresie filtracji cieczy i filtracji powietrza. Nasi klienci korzystają z ponad 30-letniego doświadczenia w doradztwie, wsparciu i dostawie dopasowanych do potrzeb klienta włóknin dla przemysłu. Nowoczesna technologia produkcji nie może już obejść się bez zaawansowanych technologicznie włóknin: Chronią przed szkodliwymi dla środowiska emisjami, niezawodnie filtrują ciecze lub absorbują oleje i chemikalia. Jako spółka zależna EuroVlies Nord GmbH, od 2010 roku firma Ał Vliesstoffe® GmbH oferuje zaangażowanie, profesjonalne kompetencje i wszechstronną wiedzę techniczną w celu profesjonalnego wsparcia klientów ze wszystkich branż w dziedzinie optymalizacji procesów. Nasze innowacyjne włókniny 3-D do filtracji wgłębnej Filtraking Plus i Filtraloom rewolucjonizują konwencjonalną filtrację cieczową specjalną mieszanką włókien. Doradzamy i dostarczamy dla przemysłu metalowego, drzewnego i chemicznego.

 4. ULMAIR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Dzięki naszym filtrom powietrza można uzyskać wolne od wirusów i możliwie najlepsze powietrze do oddychania w najróżniejszych obszarach. Niezależnie od tego, czy jest to małe czy duże pomieszczenie, hol czy korytarz, salon sprzedaży czy poczekalnia – oferujemy rozwiązanie modułowe, a tym samym dostosowane do indywidualnych potrzeb. Czyste i bezpieczne powietrze dla Ciebie i Twoich klientów / gości. Dobre samopoczucie i większe bezpieczeństwo w pomieszczeniu. Zmniejszenie ryzyka zakażenia wirusami korony i grypy. Czyste powietrze dla alergików i astmatyków poprzez zmniejszenie m.in. obciążenia pyłkami. Zmniejszenie porównywalnego wskaźnika zachorowań (wywoływanych przez zarazki, bakterie i wirusy). Zwiększenie wydajności pracy w czystym powietrzu. Przyspieszenie dystrybucji świeżego powietrza w pomieszczeniu podczas wietrzenia. Najlepszy na rynku wskaźnik cena-pomieszczenie zaledwie 41 €/m² (X80) i m.in. 25 m²(X200)

 5. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

  Wszystkie wyroby na "filtracja powietrza - urządzenia"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HSDI FRANCE

  Francja

 2. MEDICCLEANAIR

  Belgia

 3. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

 4. CORAL

  Francja

 5. EUROVLIES DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. RICHTERS ABSAUG- UND FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. MPAERO GMBH

  Niemcy

 1. VSM VIRUS SAFETY MASK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. TOGO FILTER GMBH

  Niemcy

 3. BEISSERMETALL GMBH

  Niemcy

 4. MATEA GMBH

  Niemcy

 5. FILCOM UMWELTTECHNOLOGIE GMBH

  Austria

 6. LYDALL GUTSCHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. 3NINE GMBH

  Niemcy

 8. FILTEC LUFTFILTER GMBH

  Niemcy

 1. CURANDI GESUNDHEITSSYSTEME

  Niemcy

 2. KALE TECHNOLOGY

  Francja

 3. ELB MEDIA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 4. GREENTEC AG

  Niemcy

 5. PROACTIVEAIR GMBH

  Niemcy

 6. CURSA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 7. AIROPTIMIZER BY SCHÖNHAMMER WÄRMETAUSCHER UND LÜFTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. LTB AG

  Szwajcaria

 9. DESMOINES FILTER FABRIC SOLUTIONS AND MORE GMBH

  Austria

 10. JUST-AIR-BERLIN BY T.O.T.S GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Filtracja powietrza - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

801 przedsiębiorstwa