• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • filtracja powietrza - urządzenia

Wyniki dla

Filtracja powietrza - urządzenia - Import eksport

 1. TECHNICIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Technicis jest francuskim producentem filtrów, specjalizującym się w filtracji powietrza i usuwania oparów w kabinach lakierniczych oraz filtracji przemysłowej. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w obniżeniu kosztów operacyjnych przy jednoczesnej lepszej ochronie środowiska zgodnie z normą ISO 14000. Od 1992 roku, jesteśmy producentem harmonijkowych filtrów z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych, a także oferujemy pełną gamę filtrów odpowiednich do wszystkich marek kabin i instalacji / zasysania: - filtr harmonijkowy z plisowanego kartonu do kabin lakierniczych - filtr z włókna szklanego (paintstop), filtr podłogowy do kabiny lakierniczej - wielowarstwowy papierowy filtr o strukturze plastra miodu do kabiny lakierniczej - filtr sufitowy (komora) do kabin lakierniczych - filtry wstępne G3, G4 w rolkach, ramkach lub kieszeniach - cylindryczne wkłady filtracyjne do usuwania kurzu - rękawy filtrujące z filcu poliestrowego do usuwania kurzu - filtry z węglem aktywnym do filtracji lotnych związków organicznych i zapachów - Moduł malarski: kompaktowa i ekonomiczna kabina lakiernicza dostępna w formie zestawu - zestawy montażowe i ramy do filtrów - wentylatory i silniki do systemów ssących - samoprzylepna lub antystatyczna folia ochronna z tworzywa sztucznego na ściany kabiny - czujniki zatkania (wyłącznik ciśnieniowy) - lakier zdzieralny. Prosimy skontaktować się z naszymi zespołami technicznymi, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ULMAIR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszym filtrom powietrza można uzyskać wolne od wirusów i możliwie najlepsze powietrze do oddychania w najróżniejszych obszarach. Niezależnie od tego, czy jest to małe czy duże pomieszczenie, hol czy korytarz, salon sprzedaży czy poczekalnia – oferujemy rozwiązanie modułowe, a tym samym dostosowane do indywidualnych potrzeb. Czyste i bezpieczne powietrze dla Ciebie i Twoich klientów / gości. Dobre samopoczucie i większe bezpieczeństwo w pomieszczeniu. Zmniejszenie ryzyka zakażenia wirusami korony i grypy. Czyste powietrze dla alergików i astmatyków poprzez zmniejszenie m.in. obciążenia pyłkami. Zmniejszenie porównywalnego wskaźnika zachorowań (wywoływanych przez zarazki, bakterie i wirusy). Zwiększenie wydajności pracy w czystym powietrzu. Przyspieszenie dystrybucji świeżego powietrza w pomieszczeniu podczas wietrzenia. Najlepszy na rynku wskaźnik cena-pomieszczenie zaledwie 41 €/m² (X80) i m.in. 25 m²(X200)

 3. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Założone w 1986 roku jako europejski oddział Haycarb PLC, Eurocarb jest obecnie wiodącym dostawcą w Europie szerokiej gamy wysokiej jakości węgli aktywowanych. Haycarb jest czołowym podmiotem globalnym węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych i, ogólnie, jednym z największych producentów węgla. Oferujemy pełną gamę produktów Haycarb, a także gamę dodatkowych produktów, wykonanych przez nas lub pochodzących od naszych strategicznych partnerów. Oprócz węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, oferujemy również węgle drzewne, na bazie węgla kamiennego, a także specjalne mieszanki węglowe lub specjalnie impregnowane w naszym zakładzie w Bristolu. Kładziemy nacisk na oferowanie właściwych produktów w odpowiednim czasie, zachowując elastyczność dostaw. Magazynujemy ponad 100 różnych produktów w Bristolu, szybko dostarczanych klientom w Europie. Kontrola jakości ma znaczenie priorytetowe, zaś wszystkie partie są testowane celem zapewnienia ich całkowitej zgodności ze specyfikacjami i wymaganiami klienta.

 4. ATON SERVICE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ATON SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, Sprzęt do odkurzania przemysłowego, Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia. Ma siedzibę w Kolchyno, Ukraina.

 5. MIKROPOR

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1987 roku, przedsiębiorstwo Mikropor, z siedzibą w Turcji, jest czołowym producentem rozwiązań w zakresie filtracji powietrza atmosferycznego i systemów sprężonego powietrza. Prowadząc aktywną działalność handlową w ponad 100 krajach, Mikropor posiada biura i magazyny w Stanach Zjednoczonych (Houston, Michigan i New Jersey), Anglii (Burnley), Belgii (Liège) i Niemczech (Aachen). Pracuje na zadaszonej powierzchni produkcyjnej 300, 000 metrów kwadratowych i dysponuje profesjonalnymi pracownikami obsługi na całym świecie. Szeroka oferta produktowa Mikropor: •Filtracja powietrza atmosferycznego: Filtry wentylacyjne, Filtry wysokotemperaturowe, filtry EPA, HEPA i ULPA, systemy LAF, filtry powietrza wlotowego do turbin gazowych, filtry ATEX i kolektory mgły olejowej. •Systemy sprężonego powietrza: Osuszacze sprężonego powietrza, a także rozwiązania w zakresie filtracji i separacji. •Systemy generowania gazuSystemy generowania azotu, systemy powietrza oddechowego i generatory tlenu. •Schładzacze wody technologicznej •Filtry WEDM: Specjalnie zaprojektowane do różnych metali, w tym stali, aluminum, stali nierdzewnej, miedzi i wielu innych. Światowej klasy produkty Mikropor, cieszące się popularnością u klientów w ponad 100 krajach, są odzwierciedleniem zaangażowania przedsiębiorstwa na rzecz innowacji i wysokiej jakości. "Dzięki globalnemu zasięgowi i eksportowi 85% swoich wyrobów do wielu regionów świata, firma zyskała pozycję jednego z liderów w branży. Dzięki supernowoczesnym obiektom i ponad tysiącu wykwalifikowanym pracownikom, gwarantuje produkcję najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

 2. HSDI FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HSDI FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja powietrza - urządzenia, Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, kontrola jakości powietrza, produkt naturalny, sprzedaż produktów naturalnych, filtre powietrza, i Analiza i kontrola powietrza. Ma siedzibę w Saint-Ismier, Francja.

 3. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do odkurzania przemysłowego. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Odkurzacze przemysłowe, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Diemoz, Francja.

 4. MEDICCLEANAIR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MEDICCLEANAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, pomieszczenia izolowane, pomieszczenia o negatywnym ciśnieniu, pomieszczenia o pozytywnym ciśnieniu, filtre powietrza, izolacja pacjentów z gruźlicą, izolacja pacjentów z MERS, i izolacja pacjentów. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. CORAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CORAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, Wyciągi i wywietrzniki gazu i dymu - urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Wentylatory przemysłowe, i wyciągi przemysłowe. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 1. VSM VIRUS SAFETY MASK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VSM VIRUS SAFETY MASK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 2. RICHTERS ABSAUG- UND FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICHTERS ABSAUG- UND FILTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Waldbröl, Niemcy.

 1. EUROVLIES DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROVLIES DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

 2. MATEA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MATEA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Taucha, Niemcy.

 3. LYDALL GUTSCHE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LYDALL GUTSCHE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 4. FILTEC LUFTFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILTEC LUFTFILTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 5. ELB MEDIA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELB MEDIA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Grünwald, Niemcy.

 6. CURSA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CURSA UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. PROACTIVEAIR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROACTIVEAIR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.

 8. CANSER LUFTKANALBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CANSER LUFTKANALBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Fürstenfeldbruck, Niemcy.

 1. LTB AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma LTB AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Liestal, Szwajcaria.

 2. DESMOINES FILTER FABRIC SOLUTIONS AND MORE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DESMOINES FILTER FABRIC SOLUTIONS AND MORE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. CLEAN PROCESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN PROCESS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja powietrza - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach węgiel aktywny, Filtry z węglem aktywnym, Filtry powietrza, urządzenia do filtrowania powietrza, filtry dla przemysłu chemicznego, i filtry kieszeniowe. Ma siedzibę w Ötzingen, Niemcy.

 4. CHOQUENET SAS

  Francja

  Od 1925 r. firma CHOQUENET specjalizuje się w projektowaniu i wyrobie pras filtracyjnych i filtrów zagęszczających dla przemysłu. Projektujemy prasy filtracyjne lub filtry talerzowe i zagęszczające bądź świecowe w zależności od potrzeb klienta, w celu optymalizacji filtrowania lud odwadniania produktów poddanych filtracji odpowiednio do objętości i gęstości. Produkujemy szeroką gamę urządzeń filtracyjnych, aby umożliwić łatwe dostosowanie do każdej instalacji, a także o różnej pojemności od 50L do 17000L, odpowiednich do ciśnień od 2 do 50 barów. Sektory naszej działalności to przemysł cukrowniczy, rolno-spożywczy, chemiczny, metalurgiczny, farmaceutyczny, uzdatniania ścieków komunalnych i przemysłowych, górniczy i papierniczy. Nasi klienci to SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyonnaise des eaux i inni.

 5. VACAT TECHNIKA , MAREK GRZESINSKI

  Polska

  Info o firmie na naszych stronach : www.vacat.com.pl . Firma “VACAT-Technika” działa od 1982 roku. Na początku wytwarzane były urządzenia dla przemysłu spożywczego. “VACAT-Technika” jest przedsiębiorstwem, którego właścicielem jest inż. Marek Grzesiński. Podstawowy kierunek naszej działalności to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bez – ściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych, procesy wyparne i technologie separacji olejów. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu i usług – od małych myjni warsztatowych do dużych, przemysłowych systemów myjących itp. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Nasi klienci reprezentują przemysł: maszynowy, metalowy, motoryzacyjny, chemiczny, spożywczy, kosmetyczny itp. Od roku 1993 dostarczyliśmy ponad 2.500 ręcznych maszyn myjących w Polsce i Rosji. Dysponujemy rozwiniętą siecią przedstawicieli i firm współpracujących na terenie całej Polski. Języki pierwszego kontaktu: niemiecki, angielski, rosyjski, polski, serbsko-chorwacki, czeski, słowacki. Reprezentujemy w Polsce firmy: ItalSchell s.r.l. – Włochy i Schell GmbH – Austria.

 6. OTECH

  Polska

  Produkcja sterylizacyjnych lamp antywirusowych promieniowaniem UV-C. Sterylizacja powietrza w wentylacji, biurach, budynkach, halach produkcyjnych, żywności, szpitalach, również zakaźnych. Dezynfekcja powietrza w układach wentylacji, gabinetach lekarskich i przychodniach. Produkcja systemów nawilżania powietrza dla hal produkcyjnych, przemysłu drzewnego, tekstylnego, samochodowego, drukarni i innych. Dobór odpowiedniego systemu nawilżania dla hali produkcyjnej lub pomieszczenia, wraz z projektem, doradztwem i analizą wymagań klienta. Monitorowanie parametrów wilgotności i temperatury powietrza w procesach produkcyjnych. Produkujemy systemy mgłowe do następujących sektorów: - Nawilżanie powietrza w halach produkcyjnych. - Redukcja zapylenia przy procesie technologicznym lub przy przesypach i taśmociągach. - Redukcja elektrostatyki szkodliwej dla elektroniki oraz w przemyśle tekstylnym. Produkcja filtrów tłuszczowych do okapów, odciągów kuchennych dla restauracji i barów szybkiej obsługi. Produkcja i montaż systemów gaszenia iskier w odciągach od maszyn do silosów. Przeciwpożarowe wykrywanie iskier i zapobieganie pożarom w rurociągach, filtrach i silosach.

 7. SALPARK SP. Z O.O.

  Polska

  SALPARK SP. Z O. O. is a producer of snap rings for filter bags. We manufacture standard rings and the patented PROSNAP snap ring – a new concept in the dry filtration sector. We also offer the option of ordering a complete ring with a double cord tape. Our products are a guarantee of the highest quality as evidenced by long-term cooperation and the trust of customers from all over the world. Salpark sp.z o.o.have experience in meeting transport deadlines and of conforming with an specialised shipping regulations and requirements. We can arranging and booking ground, air and sea transport across the world. Alternatively, we are happy to co-operate with, and to make all the necessary arrangements directly with appointed shipping agents.

 8. LLC ES SERVICE

  Rosja

  Oczyszczacze powietrza Potok, to niezawodny i wysokowydajny system uzdatniania jakości powietrza i zwalczania wirusów oparty na działaniu promieni UVC. Są to urządzenia do filtracji powietrza bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i nieszkodliwe dla środowiska. ES Service LLC, rosyjski producent w dziedzinie oczyszczania powietrza - urządzeń i systemów, których przykładem jest "Potok" - wpisuje się w światowy trend i promuje rozwój technologii UV w celu podniesienia jakości życia ludzi i ochrony środowiska poprzez uzdatnianie powietrza - sprzęt i systemy. "Potok" jest pierwszym rosyjskim członkiem IUVA (the International Ultraviolet Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie UV) i jest znany jako producent skutecznych środków do dezynfekcji budynków, otoczenia i roślin. Znak CE na oczyszczaczach powietrza Potok jest dowodem, że produkty te spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla ludzi, mienia i usług poprawy kontroli środowiska.

 9. SAWEK - PUREVENTFILTERS

  Polska

  Firma PureVent Filters specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy filtrów do systemów wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy filtry powietrza kasetowe, kieszeniowe i płaskie pasujące do central wentylacyjnych takich firm jak: Bartosz, VTS, Komfovent, Juwent oraz wielu innych. Posiadamy własny zakład produkcyjny dlatego nasza oferta obejmuje również produkcję filtrów na zamówienie o dowolnym rozmiarze, w klasach filtracji od G3 do F9. Oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, jednocześnie gwarantując krótki czas oczekiwania na zamówienie. Nasze filtry spełniają normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej EN779: 2012 oraz ISO 16890. Od lipca 2019 roku posiadamy Atest Higieniczny PZH dotyczący kasetowych filtrów powietrza PVF, w klasach filtracji ISO ePM1 70%, ISO ePM10 55%. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wyprodukowane w Polsce. Posiadamy szeroką gamę wkładów filtracyjnych do wody stosowanych w systemach odwróconej osmozy, jak i również wkłady sznurkowe zapewniające filtrację z dokładnością od 1 do 100 mikronów - filtracja wykorzystywana jest zwykle w zabezpieczaniu instalacji wodnej na pierwszym lub drugim stopniu filtracji.

 10. ROKON FILTERBAU GMBH

  Niemcy

  Firma Rokon Filterbau GmbH od momentu założenia w 1990 roku ma swoją siedzibę w Bielefeld Brackwede. Firmie udało się znacznie poszerzyć zakres działań, którym była początkowo produkcja systemów rurowych i kanalizacyjnych. Wraz z zespołem składającym się z 30 pracowników oferujemy obecnie indywidualne rozwiązania w zakresie techniki wentylacyjnej oraz budowy instalacji wentylacyjnych, a także techniki procesowej oraz usług. Wszystkie projekty są realizowane od fazy planowania po fazę odbioru w siedzibie naszej firmy. Projekty uzupełniają umowy konserwacyjne i serwisowe. Oferta: budowa instalacji i urządzeń wentylacyjnych, technika procesowa – systemy w dziedzinie techniki wentylacji pomieszczeń pomieszczeń – urządzenia odpylające – urządzenie odsysające do techniki obróbki powierzchni – odsysanie aerozoli – centralne instalacje centralnego odkurzania – instalacje transportu pneumatycznego, podciśnieniowego do materiałów sypkich – stacje napełniania i opróżniania Big-Bag – odkurzanie poboczy – mobilne stacje odkurzania do prac sprzątających – kabiny z izolacją dźwiękową oraz obudowy maszyn

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Filtracja powietrza - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

801 Przedsiębiorstwa