• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby na żywicach syntetycznych

Wyniki dla

Farby na żywicach syntetycznych - Import eksport

 1. SICOMIN

  Francja

  Formułowanie i wytwarzanie systemów epoksydowych. Nasza działalność dotyczy sześciu dużych rodzin produktów : Systemy epoksydowe, wzmocnienia, materiały do produkcji kompozytów, napełniacze, wyjmowanie z formy i materiały eksploatacyjne. Produkujemy dla wszystkich sektorów działalności stosując materiały kompozytowe: lotnictwo, budownictwo, sport i rekreacja, sztuka i spektakle, inżynieria lądowa i zielone energie. Sicomin obsługuje międzynarodowych klientów od ponad 25 lat.

 2. KYRO PINTURAS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wszystkich rodzajów farb, mające bogaty katalog produktów o wyjątkowej relacji jakości do ceny. Ekipa dobrze wyszkolona i doświadczona w swej dziedzinie.

 3. INVER POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Farby proszkowe o wysokiej trwałości oraz nowatorskich efektach specjalnych do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jest to technologia ekologiczna do powlekania wszelkich powierzchni

 4. HÖPNER LACKE GMBH

  Niemcy

  Firma HÖPNER LACKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach krycie dachów, i lakiery nitrocelulozowe w rozpuszczalnikach. Ma siedzibę w Niesky, Niemcy.

 5. HELLER KIMYA LTD

  Turcja

  Firma HELLER KIMYA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VMD ITALIA SRL

  Włochy

  Firma VMD ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach aerozol, i automotive technologies. Ma siedzibę w Ripalta Cremasca, Włochy.

 2. CONCENTROL

  Hiszpania

  Firma CONCENTROL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Dodatki do barwników i pigmentów, smary przemysłowe, Farby na żywicach syntetycznych, Dodatki do barwników i pigmentów, i Hot-melt coating. Ma siedzibę w Riudellots De La Selva, Hiszpania.

 3. FARBEN LÖWE UG

  Niemcy

  Firma FARBEN LÖWE UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 4. PEINTURES SOB

  Francja

  Firma PEINTURES SOB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby na żywicach syntetycznych, farba antykorosyjna, malowanie przemysłowe, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Biars Sur Cère, Francja.

 5. LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG

  Niemcy

  Firma LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby na żywicach syntetycznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 1. SILVAL-COLOR GMBH

  Austria

  Firma SILVAL-COLOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Farby na żywicach syntetycznych, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Untersiebenbrunn, Austria.

 2. LLC COLOR S.I.M.

  Ukraina

  Firma LLC COLOR S.I.M., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach oznaczenia drogowe, żywice, i aerozol. Ma siedzibę w Klevan, Ukraina.

 1. NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Drewno surowe, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Scheeßel, Niemcy.

 2. DECORATIVE FLOORS

  Belgia

  Firma DECORATIVE FLOORS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Binche, Belgia.

 3. R.SOL

  Francja

  Firma R.SOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Frepillon, Francja.

 4. GENESIS XCLUSV GROUP PC

  Grecja

  Firma GENESIS XCLUSV GROUP PC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach boiska do piłki nożnej ze sztuczną murawą, kleje przemysłowe, i dostawy do nawierzchni drogowych i autostradowych. Ma siedzibę w Dionisos, Grecja.

 5. RP INDUSTRIES

  Belgia

  Firma RP INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, industrial resin coatings, i Pokrycie podłogi szczelne. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 6. BLAGUSZ DROGERIE + FARBEN E. U.

  Austria

  Firma BLAGUSZ DROGERIE + FARBEN E. U., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pigmenty i barwniki niespożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, Farby na żywicach syntetycznych, Atramenty i farby drukarskie, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farby i lakiery, Farby na żywicach syntetycznych, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w Oberpullendorf, Austria.

 7. REMMERS (U K) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REMMERS (U K) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby na żywicach syntetycznych, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i uszczelnienie od wody. Ma siedzibę w Burgess Hill, Zjednoczone Królestwo.

 8. PAMUKKALE BOYA LTD

  Turcja

  Firma PAMUKKALE BOYA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. TEKNOCOAT BOYA KIMYA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma TEKNOCOAT BOYA KIMYA SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. VEROMETAL GMBH

  Niemcy

  Firma VEROMETAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Uebach Palenberg, Niemcy.

 3. ACTISPRAY

  Francja

  Firma ACTISPRAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w ECQUEVILLY, Francja.

 4. RESI-CONN

  Belgia

  Firma RESI-CONN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 5. LECHLER COATINGS GMBH

  Niemcy

  Firma LECHLER COATINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Tapety, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, i Tapety. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 6. SEPRA BOYA LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma SEPRA BOYA LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby na żywicach syntetycznych. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie, i farba epoksydowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH

  Austria

  Firma CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 8. FELOR SA

  Francja

  Firma FELOR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, Farby na żywicach syntetycznych, Antykorozyjne substancje chemiczne, i Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Vern-Sur-Seiche, Francja.

 9. CALCABRINI S.R.L.

  Włochy

  Firma CALCABRINI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Piaskowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, Farby na żywicach syntetycznych, Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, i Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Cisterna Di Latina, Włochy.

 10. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo