• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby emulsyjne

Wyniki dla

Farby emulsyjne - Import eksport

 1. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 2. UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Siedenburg, Niemcy.

 3. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 4. PRIMIX WASILEWSKA DANUTA

  Polska

  Prowadzimy przedsiębiorstwo Primix z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się produkcją farb oraz tynków. W naszej ofercie znaleźć można tynki elewacyjne, tynki dekoracyjne, tynki mineralne, strukturalne czy akrylowe. Oferujemy zarówno farby do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprzedajemy produkty specjalistyczne – systemy antygraffiti i impregnaty bezbarwne do ochrony murów. Proponujemy także grunty pod farbę oraz pace do stiuku oraz pace do efektu Velluti. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 5. GRAFIT ZPH

  Polska

  Firma Grafit specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych. Pod jednym dachem oferujemy Państwu szeroką gamę produktów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Nasz asortyment obejmuje blisko 100.000 pozycji. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie produktów. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezpłatny transport

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOBILES - FARBY DLA PROFESJONALISTÓW

  Polska

  Marka Nobiles należy do holenderskiego koncernu Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Została założona w 1897 roku we Włocławku, jednak wieloletnia praca sprawiła, iż obecnie jest to jeden z najbardziej znanych producentów farb i lakierów w Polsce. Nobiles specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży m.in. rozcieńczalników, jak też i farb do ścian, sufitów, wnętrz, bądź metalu, drewna oraz ogólnego stosowania. Wśród szerokiego asortymentu można odnaleźć różnorodne i jedyne w swoim rodzaju barwy.

 2. BINNEN

  Polska

  Binnen jest oficjalnym przedstawicielem angielskiej marki FARROW&BALL. Firma znana jest na całym świecie jako specjalista od kolorów, dostawca farb dekoracyjnych i tapet dla bardzo wymagających klientów. Produkty firmy Farrow & Ball reprezentuje najlepiej emulsja Estate Emulsion, która pozwala na uzyskanie niedoścignionej matowości i głębi koloru dzięki zawartości pigmentu nawet do 30% wyższej niż w innych farbach. Farrow & Ball produkuje farby do drewna, metalu, podłóg i elewacji ale również farby tradycyjne- np. kazeinowe. Farby są w wyselekcjonowanej kolorystyce 132 kolorów. Tapety Farrow & Ball powstają przy użyciu jedynie przyjaznych środowisku farb firmowych, dzięki czemu są niezwykle przyjemne w dotyku i delikatne, a przy tym wytrzymałe i zmywalne. Inspiracją do kolekcji tapet są wzory zaczerpnięte z archiwów francuskich i angielskich XVIII i XIX wieku. Farrow & Ball dba o ekologię i nie używa sztucznych wypełniaczy. Zapraszamy

 3. SARL EQUINOXE

  Francja

  Firma SARL EQUINOXE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach malarze pokojowi, dekoracja elewacji, ozdobne naklejki, i beton woskowy. Ma siedzibę w Frejus, Francja.

 4. FARBEN HENSCHEN GMBH

  Niemcy

  Firma FARBEN HENSCHEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Fröndenberg, Niemcy.

 5. FAMA PROFI CENTRE

  Rosja

  Firma FAMA PROFI CENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Stoły drewniane, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Drewno - galanteria drewniana, Stoły drewniane, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i farba wodna. Ma siedzibę w Podolsk, Rosja.

 1. MERCAPINTURAS SL

  Hiszpania

  Firma MERCAPINTURAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Almeria, Hiszpania.

 2. BERLING SA

  Grecja

  Firma BERLING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach farby, utrwalacze, rozpuszczalniki, i farba epoksydowa. Ma siedzibę w Inofita, Greece, Grecja.

 1. COULON

  Belgia

  Firma COULON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach farby, sektor środków chemicznych, kauczuku i tworzyw sztucznych, Drewno - impregnaty, i produkty chemiczne przemysłowe. Ma siedzibę w La Louviere, Belgia.

 2. PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL

  Włochy

  Firma PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja odlewów ze staff'u (rodzaj gipsu zbrojonego), surowce i materiały gotowe dla budownictwa, i dekoracja i artykuły oświetleniowe. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 3. A&J HOWELLS DIY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A&J HOWELLS DIY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Materiały budowlane, kuchnie, zakładanie instalacji hydraulicznych, Sanitarne urządzenia łazienkowe, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Wallasey, Zjednoczone Królestwo.

 4. GO WALLPAPER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GO WALLPAPER LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tapety winylowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby emulsyjne, dekoracja, obicia ścinne z papieru, diy items, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 5. STROM 21 LTD.

  Bułgaria

  Firma STROM 21 LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby emulsyjne, malowanie stiuku emalii, zaprawa cementowa, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. LECHLER COATINGS GMBH

  Niemcy

  Firma LECHLER COATINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Tapety, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, i Tapety. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 7. PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L.

  Hiszpania

  Firma PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 8. VEBS CO. LTD.

  Malta

  Firma VEBS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Handaq Industrial Estate,, Malta.

 1. JM SPRAYING SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JM SPRAYING SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Shotts, Zjednoczone Królestwo.

 2. EQTEC FIRECONTROL, S.L

  Hiszpania

  Firma EQTEC FIRECONTROL, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

 4. AP FARVER A/S

  Dania

  Firma AP FARVER A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby olejne. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

 5. SIGMA COATINGS S A

  Hiszpania

  Firma SIGMA COATINGS S A, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Farby olejne, Farby na żywicach syntetycznych, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Valle De Trápaga-Trapagaran, Hiszpania.

 6. VERNIS CLAESSENS S.A.

  Szwajcaria

  Firma VERNIS CLAESSENS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby olejne. Jest również obecna w dziedzinach Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, Farby i lakiery, Farby na żywicach syntetycznych, Farby emulsyjne, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Renens, Szwajcaria.

 7. SMITH & RODGER, LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH & RODGER, LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby emulsyjne, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 8. EMMANOUILIDI AFOI O.E.

  Grecja

  Firma EMMANOUILIDI AFOI O.E., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach barwniki, i narzędzia. Ma siedzibę w Ptolemaida, Grecja.

 9. COLORPLAN TEXTILVEGYIPARI KFT

  Węgry

  Firma COLORPLAN TEXTILVEGYIPARI KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, i Farby i lakiery. Ma siedzibę w Budakalasz, Węgry.

 10. BOROSOL, D.O.O., MEDVODE

  Słowenia

  Firma BOROSOL, D.O.O., MEDVODE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Medvode, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo