• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby emulsyjne

Wyniki dla

Farby emulsyjne - Import eksport

 1. FARBEN HENSCHEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. FAMA PROFI CENTRE

  Rosja

  Verified by europages badge
 3. UBITEC INH. STEFAN FUHRMANN

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 5. GRAFIT ZPH

  Polska

  Firma Grafit specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych. Pod jednym dachem oferujemy Państwu szeroką gamę produktów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Nasz asortyment obejmuje blisko 100.000 pozycji. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie produktów. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezpłatny transport

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LLC POLIMER MEGAPOLIS

  Rosja

  POLIMER MEGAPOLIS LLC jest moskiewskim przedsiębirostwem produkcyjnym, założonym w 2004 roku. Firma prowadzi działalność produkcji i sprzedaży na rosyjskim i zagranicznych rynkach wysokiej jakości budowlanych materiałów polimerowych na bazie akrylu. Produkujemy akrylowe farby do cegieł i betonu do fasad i pomieszczeń, gips elastyczny, gipsy akrylowe, dekoracyjne powłoki teksturowane, akrylowe szczeliwo, klej do warstw nośnych, obecnie stosowane w budownictwie. Chcieliśmy zwrócić szczefólną uwagę na nasz nowatorski produkt, to znaczy gips MultiFlex NANO® elastyczny, wodoodporny, dekoracyjny do fasad i wnętrz. Przedsiębiorstwo Polimer Megapolis LLC zajmuje się opracowywaniem nowych materiałów na życzenie klienta i zapewnia pomoc naukową, techniczną oraz doradztwo z zakresu polimerowych materiałów budowlanych. Wszystkie materiały Polimer Megapolis Company są przyjazne do środowiska, nieszkodliwe dla otoczenia i ludzi stosujących je w pracy oraz przebywających w ich pobliżu.

 2. PRIMIX WASILEWSKA DANUTA

  Polska

  Prowadzimy przedsiębiorstwo Primix z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się produkcją farb oraz tynków. W naszej ofercie znaleźć można tynki elewacyjne, tynki dekoracyjne, tynki mineralne, strukturalne czy akrylowe. Oferujemy zarówno farby do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprzedajemy produkty specjalistyczne – systemy antygraffiti i impregnaty bezbarwne do ochrony murów. Proponujemy także grunty pod farbę oraz pace do stiuku oraz pace do efektu Velluti. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 3. SARL EQUINOXE

  Francja

 4. MERCAPINTURAS SL

  Hiszpania

 5. NIKKAL PRODUCTIONS

  Gujana Francuska

 1. BERLING SA

  Grecja

 2. COULON

  Belgia

 3. PR GROUP ITALIA BY COLORIFICIO RAMA SRL

  Włochy

 4. GO WALLPAPER LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. GUANGDONG MAYDOS BUILDING MATERIALS LIMITED COMPANY

  Chiny

 6. LECHLER COATINGS GMBH

  Niemcy

 7. VEBS CO. LTD.

  Malta

 8. PINTURAS PLASTICAS PROGRESO S.L.

  Hiszpania

 9. VERNIS CLAESSENS S.A.

  Szwajcaria

 10. FARBEFLEX

  Rosja

 1. SHANGHAI BAOLIJIA CHEMICAL CO., LTD.

  Chiny

 2. EMMANOUILIDI AFOI O.E.

  Grecja

 3. JM SPRAYING SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. POLIFARB - LODZ SP. Z O.O.

  Polska

 5. ARSONSISI ISTANBUL ELEKTROSTATIK TOZ KAPLAMA VE KIMYA SAN TIC A S

  Turcja

 6. TADEX SJ DYSTRYBUTOR BELGIJSKICH FARB FIRMY LEVIS

  Polska

 7. SAVEFORCE

  Hiszpania

 8. PINTYPOL SA

  Hiszpania

 9. TERRACO YAPI MALZEMELERI SAN.TIC.A.S.

  Turcja

 10. MARIA TERESA LÓPEZ

  Hiszpania