• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby drukarskie

Wyniki dla

Farby drukarskie - Import eksport

 1. TEKNOVA PRINTING AND CHEMICAL INDUSTRY TRADE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TEKNOVA PRINTING AND CHEMICAL INDUSTRY TRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk fleksograficzny. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, druk offsetowy rotacyjny, Farby drukarskie, sprzedaż hurtowa tuszy, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, rozpuszczalniki, lakier uv, i LED UV Varnish. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ZAKŁAD POLIGRAFICZNY DRUK

  Polska

  Zajmujemy się przede wszystkim produkcją opakowań na leki dla firm farmaceutycznych. Wykonujemy druk na opakowaniach, które są dostosowane do pakowania na automatycznych liniach produkcyjnych. Kartoniki bardzo często zawierają tłoczone elementy, pismo Braille'a oraz są lakierowane matowo i błyszcząco lakierami UV. Elementy graficzne są tłoczone i często możemy je wzbogacić o hotstamping. W technologii druku offsetowego UV na podłożach niewsiąkliwych wykonujemy materiały informacyjne. Drukujemy także etykiety na foliach samoprzylepnych, adhezyjnych oraz metalizowanych. Zajmujemy się materiałami reklamowymi, na przykład wykonywaniem teczek na polipropylenach czy podkładek pod myszy komputerowe (do formatu A2). Mamy także możliwości produkcji mat z półtwardego PCW aż do formatu B2.

 3. DYNACHROM GMBH

  Austria

  • sitodruk, technologia flexo UV oraz tusze rozpuszczalnikowe do specjalnych zastosowań.• tusze wodne i plastisolowe do wykonywania nadruków na materiałach• tusze do aplikacji transferowych• tusze pigmentowe Inkjet do druku cyfrowego • primery do tuszu Inkjet, primery lub lakiery zabezpieczające do maszyn Indigo, Xeikon i efy • Custom made products do druku przemysłowego • badania i rozwój pod kątem specyfiki zapytań klientów • Prepress software oraz oprogramowanie do separacji kolorów w sitodruku

 4. PRINTPLAST

  Polska

  PrintPlast zaoptruje drukarnie i zakłady poligraficzne w nowoczesne systemy farb plastizolowych oraz niezbędne dodatki do wykonywania nadruków na tekstyliach metodą sitodruku. Dzięki odpowiednim właściwościom farb serii superPlast (bez ftalanów) i optiPlast można uzyskać profesjonalne nadruki na różnego rodzaju tkaninach i tekstyliach. Oferowane przez nas plastizole charakteryzują się dużą elastycznością oraz głębokim kryciem materiału, przeznaczone są zarówno do druku na tkaninach jasnych jak i ciemnych. Ponadto proponujemy: rozcieńczalnik, zagęstnik (w proszku lub w płynie), bazę kryjącą, elastyczną oraz transparentną.Oferujemy wysoką jakość towarów, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę.Zapraszamy do współpracy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

 5. BLACKINK

  Turcja

  Firma BLACKINK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach tusz do druku, akcesoria i części zamienne, maszyny i urządzenia drukarskie, i wkłady oryginalne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GARMENT PRINTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARMENT PRINTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach t-shirty reklamowe, polo zindywidualizowane, parasole zindywidualizowane, i drukowanie t-shirt. Ma siedzibę w Stowmarket, Zjednoczone Królestwo.

 2. AKRO AMBALAJ GIDA DAN. SANAYI VE TICARET LTD.STI.

  Turcja

  Firma AKRO AMBALAJ GIDA DAN. SANAYI VE TICARET LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, opakowania plastikowe, worki plastikowe, Farby drukarskie, i materiały opakowaniowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. TURAN KIMYA SAN. VE TIC. A.S

  Turcja

  Firma TURAN KIMYA SAN. VE TIC. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sitodruk na tkaninach. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, drukowanie sitodrukowe, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MANROLAND BENELUX

  Belgia

  Firma MANROLAND BENELUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, części zamienne prasy, Konserwacja sprzętu drukarskiego, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Wemmel, Belgia.

 5. KOLORCO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KOLORCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk offsetowy, Druk laserowy, Druk offsetowy, Druk laserowy, drukowanie cyfrowe, i drukowanie cyfrowe w dużym formacie. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 1. KLEEN STRIKE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KLEEN STRIKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach wkłady atramentowe, i toner do drukarek laserowych. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 2. DIMARVIN

  Grecja

  Firma DIMARVIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Składanka komputerowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport papieru i tektury, Torebki papierowe, Farby drukarskie, sektor artykułów papierniczych, artykułów i materiałów biurowych, Import-eksport papieru i tektury, Torebki papierowe, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Karditsa, Grecja.

 1. JOHN THIENPONT

  Belgia

  Firma JOHN THIENPONT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do malarstwa, Farby drukarskie, Artykuły do malarstwa, Varnishing, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 2. PROPRINT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROPRINT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach kaseta do drukarek, toner do drukarek laserowych, i Cartridge, farba do drukarek komputerowych. Ma siedzibę w Galashiels, Zjednoczone Królestwo.

 3. THE NEEDHAM GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE NEEDHAM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Ma siedzibę w Whitchurch, Zjednoczone Królestwo.

 4. POLYCHROME SERVICE LTD

  Bułgaria

  Firma POLYCHROME SERVICE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Atramenty i farby drukarskie, Druk fleksograficzny, Druk offsetowy, Atramenty i farby drukarskie, Druk fleksograficzny, i Druk offsetowy. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 5. KRUVER S.R.L.

  Włochy

  Firma KRUVER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Ma siedzibę w Civitanova Marche, Włochy.

 6. TINTA IBERICA GRAFICA (TIGRA)

  Hiszpania

  Firma TINTA IBERICA GRAFICA (TIGRA), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach nagroda za jakość. Ma siedzibę w Tordera, Hiszpania.

 7. BRANCHER

  Francja

  Firma BRANCHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach atrament, i druk. Ma siedzibę w Tremblay-Les-Villages, Francja.

 8. ITW MORLOCK GMBH

  Niemcy

  Firma ITW MORLOCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druk wypukły i wklęsły. Jest również obecna w dziedzinach Farby drukarskie, drukarki cyfrowe, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 1. TINTASYTONERS

  Hiszpania

  Firma TINTASYTONERS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Ma siedzibę w Coin, Hiszpania.

 2. PRINTDESIGNS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRINTDESIGNS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk laserowy, i Druk laserowy. Ma siedzibę w Stone, Zjednoczone Królestwo.

 3. ADM KIMYA IC VE DIS TICARET LTD.STI.

  Turcja

  Firma ADM KIMYA IC VE DIS TICARET LTD.STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach atramenty, rozpuszczalniki, octan etylu, i Flexo direct printing. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TAMPO-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma TAMPO-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, Drewno surowe, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 5. ERWIN JARIUS DRUCKEREI-BEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma ERWIN JARIUS DRUCKEREI-BEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, i Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 6. NOW PRINT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NOW PRINT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, drukarz, i Poligrafia. Ma siedzibę w Heswall, Zjednoczone Królestwo.

 7. EPSON FRANCE

  Francja

  Firma EPSON FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki do komputerów, Drukarki 3D, Skanery 3D, Drukarki do komputerów, Drukarki 3D, Skanery 3D, i akcesoria do drukarek. Ma siedzibę w Levallois Perret, Francja.

 8. TYPOLITH RUDOLF WÖHRLE KG

  Austria

  Firma TYPOLITH RUDOLF WÖHRLE KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. FERKIM MATBAA MÜREKKEPLERI

  Turcja

  Firma FERKIM MATBAA MÜREKKEPLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SCHUITE & SCHUITE DRUCKFARBEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUITE & SCHUITE DRUCKFARBEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, Poligrafia, Farby i lakiery, Atramenty i farby drukarskie, Farby drukarskie, i Poligrafia. Ma siedzibę w Ichtershausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Farby drukarskie - Import eksport

Liczba wyników

4386 Przedsiębiorstwa