• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny dziewiarskie przemysłowe i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 2. CEDIT MACHINERY

  Turcja

  Firma CEDIT MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, maszyny do artykułów tekstylnych, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Çerkezkoy/tekirdag, Turcja.

 4. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma DORU MAKINA VE DIS TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, obróbka wykończeniowa i farbowanie włókien i nici tekstylnych, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, wykańczanie i farbowanie tkanin i wyrobów tekstylnych, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. L.A.I.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma L.A.I.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASPARINI FRIGORIFERI SRL

  Włochy

  Firma GASPARINI FRIGORIFERI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maerne, Włochy.

 2. BEXCO

  Belgia

  Firma BEXCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemsłu transportowego, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne dla przemysłu, Tkaniny techniczne, Tkaniny techniczne dla przemsłu transportowego, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Tkaniny techniczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Hamme, Belgia.

 3. NOSEDA S.R.L.

  Włochy

  Firma NOSEDA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Tavernerio, Włochy.

 4. UGOLINI S.R.L.

  Włochy

  Firma UGOLINI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia suszące, i Automatyzacja farby. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 5. AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Tkaniny i płótno lniane, bawełna, żakard, Tkaniny i dzianiny, i Tkaniny i płótno lniane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, roku i działającą w sektorze Blacha tłoczna. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Kucie matrycowe i wygniatanie, Druty i kable stalowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Kucie matrycowe i wygniatanie. Ma siedzibę w Königsbrunn, Niemcy.

 2. GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Turcja

  Firma GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 1. WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD.

  Chiny

  Firma WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w wuxi city, Chiny.

 2. ENTEMA LTD STI.

  Turcja

  Firma ENTEMA LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 3. BENEKS

  Turcja

  Firma BENEKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki i wykańczania tkanin. Ma siedzibę w Beylikduzu/istanbul, Turcja.

 4. ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN

  Szwajcaria

  Firma ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zuoz, Szwajcaria.

 5. POLSTAR TEKSTIL

  Turcja

  Firma POLSTAR TEKSTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Niemcy

  Firma TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. OBEM S.P.A.

  Włochy

  Firma OBEM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Biella, Włochy.

 8. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Loughborough, Zjednoczone Królestwo.

 1. EVANS TEXTILE GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EVANS TEXTILE GROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farbowanie tkanin. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Barwniki, farby i pigmenty przemysłowe niespożywcze, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH

  Niemcy

  Firma SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 3. ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD.

  Turcja

  Firma ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Gebze / Kocaeli, Turcja.

 4. OTTO FUNKE GMBH & CO.

  Niemcy

  Firma OTTO FUNKE GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. POLANI CORPORATION

  Pakistan

  Firma POLANI CORPORATION, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Karachi, Pakistan.

 6. DADE EQUIPMENT

  Stany Zjednoczone

  Firma DADE EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przędze bawełniane, i Hand knitting yarn. Ma siedzibę w Central Bronx, Stany Zjednoczone.

 7. TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI.

  Turcja

  Firma TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Drukarnie - maszyny i materiały, i urządzenia i maszyny do produkcji okrągłych prętów metalowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bernkastel-Kues, Niemcy.

 10. SEDO TREEPOINT GMBH

  Niemcy

  Firma SEDO TREEPOINT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mengerskirchen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

90 Przedsiębiorstwa