• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • esencje spożywcze

Wyniki dla

Esencje spożywcze - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. JEAN GAZIGNAIRE S.A.S.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GAZIGNAIRE od 1865 roku zajmuje się produkcją skoncentrowanych ekstraktów aromatycznych oraz aromatów naturalnych lub biologicznych, specjalizując się w wytwarzaniu ekstraktów z wanilii, kakao, kawy, fasoli tonka. Od ponad stu lat eksportujemy nasze produkty na cały świat, dla naszych klientów pracujących w przemyśle produkcji substancji zapachowych, rolno-spożywczym, kosmetycznym, a także dla dystrybutorów składników spożywczych, począwszy od 5 kg do wielu ton.

 3. SÉLECTARÔME

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo SELECTAROME specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych od ponad 30 lat. Oferujemy szeroką gamę naturalnych aromatów spożywczych płynnych lub w proszku, barwników spożywczych, aromatów do e-płynów i liquidów, a także dodatków i innych teksturantów. Wykonujemy dostawy na rzecz dystrybutorów do piekarni, cukierni, lodziarni, firm cateringowych, restauracji, a także producentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem na przestrzeni lat współpracy. Ponadto, poszerzyliśmy naszą gamę i nasze zdolności produkcyjne, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosować się do ekspansji naszej działalności za granicą. Z uwagi na naszą idealną lokalizację w Grasse, rośliny aromatyczne cieszą się przyjaznym klimatem prowansalskim. Przywiązujemy szczególną wagę do kontroli procedur produkcji, aby spełnić wymagania jakościowe typowe dla naszej branży. Nasz zespół służy swoją wiedzą fachową, aby w jak najkrótszym terminie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

 4. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 5. CANNBRO TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CannBro Technology GmbH jest przedsiębiorstwem, które koncentruje się na urządzeniach do waporyzacji konopi, takich jak atomizery z gwintem 510, baterie z gwintem 510, jednorazowe peny z płaskim korpusem, opakowania, maszyny do napełniania olejem itd. Główna siedziba firmy znajduje się od 2019 roku w Shenzhen w Chinach. CannBro posiada własne centrum badawczo-rozwojowe, fabrykę w Shenzhen oraz biura sprzedaży w Ameryce Północnej i UE. Z uwagi na profesjonalną technologię i patenty, które CannBro wnosi do branży, w 2022 roku firma została wyróżniona w Chinach tytułem „State High Tech Company”. Kierując się zasadą „Wysoka jakość oznacza większy sukces klientów”, przedsiębiorstwo CannBro dostarczyło sprzęt do waporyzacji konopi i rozwiązania w tym zakresie do ponad 80 marek na całym świecie, w tym do USA, Kanady, UE i Wielkiej Brytanii, Australii, Tajlandii itp. CannBro dysponuje fabryką na najwyższym światowym poziomie. Działamy zgodnie z normami ISO9001, ISO14001 i ISO45001. CannBro posiada ponadto certyfikaty GMP i ISO13485, które uprawniają do produkcji wyrobów medycznych. CannBro doskonale rozumie, że każda marka chce wyróżniać się indywidualną kolorystyką. Dlatego też firma CannBro zbudowała NAJWIĘKSZE centrum personalizacji, które jest w stanie realizować usługi w zakresie sitodruku, malowania, powlekania, tłoczenia folii, transferu ciepła. Czegokolwiek zapragną nasi klienci, my możemy spełnić ich życzenia! Firma CannBro jest zawsze do dyspozycji klientów z UE, wspierając ich w jeszcze większym stopniu i dokładając wszelkich starań, aby klienci osiągnęli jeszcze większy sukces!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESKAGE-ESKAMINT SCHIERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i dystrybucja olejku miętowego, mentolu i innych olejków eterycznych dla przemysłu cukierniczego, produkcji gumy do życia i innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie szczególnie w dziedzinie kosmetyki, gospodarstwa domowego, pielęgnacji (ludzkiej i zwierzęcej), tekstyliów, karmy dla zwierząt, żywności, pielęgnacji jamy ustnej, wellness i wielu innych dziedzinach. Nasi doświadczeni perfumiarze opracowują dla Państwa innowacyjne kreacje, zgodnie z Państwa pomysłami i profilem wymagań. Opracowując dla Państwa nowe produkty, oczywiście przestrzegamy przepisów prawnych i bezpieczeństwa, jak również specjalnych wymogów rejestracyjnych. Nasze olejki perfumeryjne są najwyższej jakości i mogą być stosowane na wiele różnych sposobów. Dostarczamy specjalnie opracowane oleje z mięty pieprzowej najwyższej jakości, zgodnie z Państwa wymaganiami - do higieny jamy ustnej, dla przemysłu cukierniczego lub zgodnie ze specyfikacją farmaceutyczną.

 2. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Instituto Fitológico to firma założona w 1971 roku, z siedzibą w Barcelonie, która od ponad 50 lat produkuje produkty pochodzenia roślinnego, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, esencje, perfumy i aromaty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, dietetycznego, paszowego, weterynaryjnego i rolniczego. Pracujemy w oparciu o naturalne i bioekologiczne procesy z ponad 300 roślinami i licznymi dodatkami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 3. GMC G. MARIANI & C. SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1910 r. G. Mariani & & C rozwija swoją zaawansowaną działalność w zakresie badań, eksperymentów, produkcji ekstraktów, soków, aromatów, esencji i wielu innych produktów wykorzystywanych w wielu branżach, od branży napojów alkoholowych i bezalkoholowych po branżę spożywczą czy cukierniczą, plasując się wśród najbardziej wykwalifikowanych producentów sektora. Oferuje usługę konsultacji przed zakupem i po sprzedaży, która pozwala korzystającym z niej firmom na uzyskanie jak najlepszych produktów i rozwiązań na miarę swoich potrzeb. FIRMA POSIADA CERTYFIKAT UNI EN ISO 9001: 2000

 4. METAROM FRANCE - AROMES & CARAMELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma METAROM FRANCE - AROMES & CARAMELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, naturalne aromaty dla przemysłu napojów, aromaty i olejki dla przemysłu ciastkarskiego, cukierki, tworzenie aromatowi, naturalne aromaty do żywności i napojów, aromaty dla przemysłu spożywczego., Organic flavourings, i Barwniki spożywcze. Ma siedzibę w Boves, Francja.

 5. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Przyprawy, Dodatki konserwujące żywność, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, aromaty dla przemysłu cukierniczego, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, aromaty naturalne, Przyprawy, i Dodatki konserwujące żywność. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 1. BIOLANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BIOLANDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Perfumy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, Wyroby kosmetyczne, Esencje spożywcze, aromaterapia, kosmetyki, olejki eteryczne, i ekstrakty roślinne. Ma siedzibę w Le Sen, Francja.

 2. FERDINAND KREUTZER-SABAMÜHLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FERDINAND KREUTZER-SABAMÜHLE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. LOR'N PACK / LABORATOIRES MATHE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LOR'N PACK / LABORATOIRES MATHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Tytoń, akcesoria dla palaczy, i Tytoń, akcesoria dla palaczy. Ma siedzibę w Luneville, Francja.

 2. ZIA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma ZIA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Barwniki spożywcze, aromaty dla cukiernictwa, produkty do przygotowywania ciast, aromaty i olejki dla przemysłu ciastkarskiego, barwniki chemiczne dla przemysłu spożywczego, barwniki naturalne spożywcze, dekoracje cukiernicze, i yerocolors. Ma siedzibę w Odesa, Ukraina.

 3. WOLF NIEMZ - ÄTHERISCHE ÖLE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLF NIEMZ - ÄTHERISCHE ÖLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. AUGUSTO BELLINVIA ESSENZE E AROMI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUGUSTO BELLINVIA ESSENZE E AROMI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Olejki aromatyczne do produkcji perfum, aromaty naturalne, środki grzybobójcze, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, i perfumy dla dom. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 5. PURE FLAVOUR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PURE FLAVOUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach środki aromatyczne do żywności, witaminy, materiały złożone, i naturalne aromaty do żywności i napojów. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. EPICES DES ILES MADAGASCAR

  Madagaskar

  Od 1990 roku firma EPICES DES ILES MADAGASCAR zawsze dążyła do eksportu najlepszej organicznej wanilii. Na eksport przygotowujemy kilka rodzajów wanilii, w tym wanilię czarną gourmet, wanilię czarną TK, wanilię czerwoną, kawałki wanilii i wanilię krótką. I to właśnie w mieście Sambava, na wschodzie Madagaskaru, założyliśmy naszą siedzibę. Wanilia zniewala nas, uwodzi i olśniewa cały świat swoim wyjątkowym zapachem. Światowa gastronomia wymaga tej jakości wanilii do swoich potraw i różnych przepisów kulinarnych. Firma EPICES DES ILES MADAGASCAR otworzyła drugą jednostkę produkcyjną naturalnej wanilii w Ambanja, w regionie DIANA, na północy Madagaskaru. Oprócz organicznej wanilii z Madagaskaru, produkujemy również inne produkty, takie jak kawa, pieprz i kakao. Oferujemy Państwu najlepszą jakość i sprzedajemy nasze produkty głównie w dużych ilościach. EPICES DES ILES MADAGASCAR eksportuje na cały świat, we wszystkich sektorach działalności: kosmetyki, ciastka, przemysł, lodziarnie... Odpowiadamy na Państwa zapytania i oczekiwania w krótkim czasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https: //www.epicesdesiles.com / Aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt.

 7. LIQUID-UNIVERSUM GMBH

  Niemcy

  InnoSteam GmbH z siedzibą w Weinstadt koło Stuttgartu jest firmą dystrybucyjną i hurtową, koncentrującą się na europejskim rynku produktów spożywczych i e-papierosów oraz produktów pokrewnych. Oferta InnoSteam GmbH obejmuje szerokie portfolio produktów i usług, zwłaszcza dla specjalistów i hurtowni. Należą do nich m.in.: systemy napełniania, mieszania i pakowania, systemy formulacji, dozowania i ważenia, rozwiązania do drukowania i etykietowania, a także sprzedaż hurtowa (online) surowców, takich jak nikotyna, gliceryna i glikol propylenowy, a także puste butelki i wieczka dla szerokiej gamy zastosowań.

 8. ALCHIM AROMATIQUES

  Francja

  Firma ALCHIM AROMATIQUES powstała w 1971 roku i specjalizuje się w produkcji aromatów dla branży spożywczej (piekarnie, ciastkarnie, mleczarnie, lodziarnie, producenci wyrobów dietetycznych, słodyczy, napojów itp.), dostarcza również aromatyzowane przetwory owocowe na cukrze do jogurtów (morele, ananasy, truskawki, maliny, jagody itp.) oraz karmin z koszenili E120 (do kiełbas i kosmetyków). Nasza polityka polega na wytwarzaniu produktów wysokiej jakości. Dostarczamy od kilku kilogramów do kilku ton. Opracowujemy aromaty słodkie (migdałowe, truskawkowe, kokosowe, brzoskwiniowe, kiwi, pistacjowe itp.), aromaty słone (grzyby, ser, trufla, tymianek, rozmaryn, bazylia itp.), aromaty naturalne (wanilia, kawa, kwiat pomarańczy, róża, cytryna, pomarańcza itp.), aromaty w proszku, ektrakty roślinne i aromaty niestandardowe na życzenie. Prowadzimy również sprzedaż barwników syntetycznych.

 1. ALIMAD

  Belgia

  ALIMAD FOOD, to firma produkująca aromaty i barwniki spożywcze płynne i półpłynne. Nasze wyroby przeznaczone dla wschodniej branży piekarniczej to jedne z najlepszych na rynku, zarówno, jeśli chodzi o jakość, aromat, smak jak i cenę: woda z kwiatów pomarańczy, woda różana, syrop z glukozy aromatyzowany miodem, specjały z cytryną. Nasze marki: Samra, Zahra, Zest, Assal, Nahla, Libelco. Nasze wyroby kierowane są na rynek dystrybucji i do hurtowni.

 2. DERIVADOS ESENCIALES DE LIMÓN S.A.

  Hiszpania

  Firma DERIVADOS ESENCIALES DE LIMÓN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach aromaty naturalne, Zapachy spożywcze, Producent aromatów spożywczych, i Plain flavours - identical. Ma siedzibę w Bollullos De La Mitación, Hiszpania.

 3. DESLY GROUP (HK) DEVELOPMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DESLY GROUP (HK) DEVELOPMENT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach sos sojowy, i flavoured condiments. Ma siedzibę w Gateshead, Zjednoczone Królestwo.

 4. LECOCQ FLAVOURS

  Belgia

  Firma LECOCQ FLAVOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, aromaty do napojów alkoholowych, naturalne aromaty dla przemysłu napojów, Organic flavourings, i Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 5. ARÔMES & SAVEURS

  Francja

  Firma ARÔMES & SAVEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach aromaty naturalne, Organic flavourings, i powder flavourings. Ma siedzibę w Prunay-Sur-Essonne, Francja.

 6. TEXIFRANCE AVG

  Francja

  Firma TEXIFRANCE AVG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Aromat z ekstraktu wanilii, Naturalne aromaty do wyrobów cukierniczych, i Aromat z laski wanilii. Ma siedzibę w Montfavet, Francja.

 7. ATMAR BIO LTD

  Bułgaria

  Firma ATMAR BIO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, Warzywa suche, Olejki aromatyczne do produkcji perfum, Esencje spożywcze, Oleje roślinne, i Warzywa suche. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 8. TAMSTEVIYA A.Ş.

  Turcja

  Firma TAMSTEVIYA A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. FABSTER AROMATIQUE

  Francja

  Firma FABSTER AROMATIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Producent aromatów spożywczych, i eksport aromatów spożywczych. Ma siedzibę w Angerville, Francja.

 10. VANILLA EXTRA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VANILLA EXTRA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Esencje spożywcze, i Aromat z ekstraktu wanilii. Ma siedzibę w Petersfield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo