• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • esencje spożywcze

Wyniki dla

Esencje spożywcze - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. JEAN GAZIGNAIRE S.A.S.

  Francja

  Firma GAZIGNAIRE od 1865 roku zajmuje się produkcją skoncentrowanych ekstraktów aromatycznych oraz aromatów naturalnych lub biologicznych, specjalizując się w wytwarzaniu ekstraktów z wanilii, kakao, kawy, fasoli tonka. Od ponad stu lat eksportujemy nasze produkty na cały świat, dla naszych klientów pracujących w przemyśle produkcji substancji zapachowych, rolno-spożywczym, kosmetycznym, a także dla dystrybutorów składników spożywczych, począwszy od 5 kg do wielu ton.

 3. SÉLECTARÔME

  Francja

  Przedsiębiorstwo SELECTAROME specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych od ponad 30 lat. Oferujemy szeroką gamę naturalnych aromatów spożywczych płynnych lub w proszku, barwników spożywczych, aromatów do e-płynów i liquidów, a także dodatków i innych teksturantów. Wykonujemy dostawy na rzecz dystrybutorów do piekarni, cukierni, lodziarni, firm cateringowych, restauracji, a także producentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem na przestrzeni lat współpracy. Ponadto, poszerzyliśmy naszą gamę i nasze zdolności produkcyjne, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosować się do ekspansji naszej działalności za granicą. Z uwagi na naszą idealną lokalizację w Grasse, rośliny aromatyczne cieszą się przyjaznym klimatem prowansalskim. Przywiązujemy szczególną wagę do kontroli procedur produkcji, aby spełnić wymagania jakościowe typowe dla naszej branży. Nasz zespół służy swoją wiedzą fachową, aby w jak najkrótszym terminie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

 4. LIQUID-UNIVERSUM GMBH

  Niemcy

  InnoSteam GmbH z siedzibą w Weinstadt koło Stuttgartu jest firmą dystrybucyjną i hurtową, koncentrującą się na europejskim rynku produktów spożywczych i e-papierosów oraz produktów pokrewnych. Oferta InnoSteam GmbH obejmuje szerokie portfolio produktów i usług, zwłaszcza dla specjalistów i hurtowni. Należą do nich m.in.: systemy napełniania, mieszania i pakowania, systemy formulacji, dozowania i ważenia, rozwiązania do drukowania i etykietowania, a także sprzedaż hurtowa (online) surowców, takich jak nikotyna, gliceryna i glikol propylenowy, a także puste butelki i wieczka dla szerokiej gamy zastosowań.

 5. ESKAGE-ESKAMINT SCHIERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Produkcja i dystrybucja olejku miętowego, mentolu i innych olejków eterycznych dla przemysłu cukierniczego, produkcji gumy do życia i innych. Nasze produkty znajdują zastosowanie szczególnie w dziedzinie kosmetyki, gospodarstwa domowego, pielęgnacji (ludzkiej i zwierzęcej), tekstyliów, karmy dla zwierząt, żywności, pielęgnacji jamy ustnej, wellness i wielu innych dziedzinach. Nasi doświadczeni perfumiarze opracowują dla Państwa innowacyjne kreacje, zgodnie z Państwa pomysłami i profilem wymagań. Opracowując dla Państwa nowe produkty, oczywiście przestrzegamy przepisów prawnych i bezpieczeństwa, jak również specjalnych wymogów rejestracyjnych. Nasze olejki perfumeryjne są najwyższej jakości i mogą być stosowane na wiele różnych sposobów. Dostarczamy specjalnie opracowane oleje z mięty pieprzowej najwyższej jakości, zgodnie z Państwa wymaganiami - do higieny jamy ustnej, dla przemysłu cukierniczego lub zgodnie ze specyfikacją farmaceutyczną.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LILIUM XTRACT

  Francja

  Lilium Xtract, z siedzibą na południu Francji, jest producentem i hurtownią aromatów konopi (terpenów) w 100% naturalnych. Nasze produkty działają z kwiatami CBD, żywicami, ekstrakcjami, olejkami CBD, e-płynami, parą (naboje), kosmetykami, tytoniami i tytoniem do shishy, jedzeniem i napojami. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje - certyfikat bezpieczeństwa żywności, IFRA, akredytację alergenową, normy UE, karty charakterystyki, karty techniczne. Nasze produkty nie zawierają CBD ani THC. Można je wykorzystać do stworzenia e-płynów o smaku konopi lub całkowicie innowacyjnych smaków poprzez połączenie naszych smaków konopi z innymi smakami; znormalizować lub poprawić smak i zapach swoich kwiatów, żywic i produktów CBD; stworzyć najnowocześniejsze produkty kosmetyczne o zapachu marihuany; stworzyć wyroby tytoniowe o wyjątkowym smaku konopi. Oferujemy dwie gamy: -Gama "Derived Line", której terpeny są pozyskiwane z rośliny konopi indyjskich (Cannabis sativa L). -Gama "Profile Line", której terpeny są pozyskiwane z roślin botanicznych. Nasze aromaty konopi (terpeny) są podzielone na 3 kategorie: Odmiany klasyczne, owocowe i słodkie. Na życzenie wysyłamy pudełka próbek, aby mogli Państwo przekonać się o staranności, z jaką podchodzimy do naszych produktów.

 2. CANNBRO TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 3. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  Hiszpania

  Instituto Fitológico to firma założona w 1971 roku, z siedzibą w Barcelonie, która od ponad 50 lat produkuje produkty pochodzenia roślinnego, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, esencje, perfumy i aromaty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, dietetycznego, paszowego, weterynaryjnego i rolniczego. Pracujemy w oparciu o naturalne i bioekologiczne procesy z ponad 300 roślinami i licznymi dodatkami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 4. GMC G. MARIANI & C. SPA

  Włochy

  Od 1910 r. G. Mariani & C rozwija swoją zaawansowaną działalność w zakresie badań, eksperymentów, produkcji ekstraktów, soków, aromatów, esencji i wielu innych produktów wykorzystywanych w wielu branżach, od branży napojów alkoholowych i bezalkoholowych po branżę spożywczą czy cukierniczą, plasując się wśród najbardziej wykwalifikowanych producentów sektora. Oferuje usługę konsultacji przed i po dokonaniu zakupu, która pozwala korzystającym z niej firmom na uzyskanie jak najlepszych produktów i rozwiązań na miarę swoich potrzeb. FIRMA POSIADA CERTYFIKAT UNI EN ISO 9001: 2000

 5. METAROM FRANCE - AROMES & CARAMELS

  Francja

 1. BIOLANDES

  Francja

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Włochy

 1. FERDINAND KREUTZER-SABAMÜHLE GMBH

  Niemcy

 2. LABORATOIRES MATHE

  Francja

 3. AUGUSTO BELLINVIA ESSENZE E AROMI

  Włochy

 4. WOLF NIEMZ - ÄTHERISCHE ÖLE

  Niemcy

 5. NUTRITION MANUFACTUR (EINE MARKE DER AUNITY GMBH)

  Niemcy

 6. PURE FLAVOUR GMBH

  Niemcy

 7. EPICES DES ILES MADAGASCAR

  Madagaskar

  Od 1990 roku firma EPICES DES ILES MADAGASCAR zawsze dążyła do eksportu najlepszej organicznej wanilii. Na eksport przygotowujemy kilka rodzajów wanilii, w tym wanilię czarną gourmet, wanilię czarną TK, wanilię czerwoną, kawałki wanilii i wanilię krótką. I to właśnie w mieście Sambava, na wschodzie Madagaskaru, założyliśmy naszą siedzibę. Wanilia zniewala nas, uwodzi i olśniewa cały świat swoim wyjątkowym zapachem. Światowa gastronomia wymaga tej jakości wanilii do swoich potraw i różnych przepisów kulinarnych. Firma EPICES DES ILES MADAGASCAR otworzyła drugą jednostkę produkcyjną naturalnej wanilii w Ambanja, w regionie DIANA, na północy Madagaskaru. Oprócz organicznej wanilii z Madagaskaru, produkujemy również inne produkty, takie jak kawa, pieprz i kakao. Oferujemy Państwu najlepszą jakość i sprzedajemy nasze produkty głównie w dużych ilościach. EPICES DES ILES MADAGASCAR eksportuje na cały świat, we wszystkich sektorach działalności: kosmetyki, ciastka, przemysł, lodziarnie... Odpowiadamy na Państwa zapytania i oczekiwania w krótkim czasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https: //www.epicesdesiles.com / Aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt.

 8. ALCHIM AROMATIQUES

  Francja

  Firma ALCHIM AROMATIQUES powstała w 1971 roku i specjalizuje się w produkcji aromatów dla branży spożywczej (piekarnie, ciastkarnie, mleczarnie, lodziarnie, producenci wyrobów dietetycznych, słodyczy, napojów itp.), dostarcza również aromatyzowane przetwory owocowe na cukrze do jogurtów (morele, ananasy, truskawki, maliny, jagody itp.) oraz karmin z koszenili E120 (do kiełbas i kosmetyków). Nasza polityka polega na wytwarzaniu produktów wysokiej jakości. Dostarczamy od kilku kilogramów do kilku ton. Opracowujemy aromaty słodkie (migdałowe, truskawkowe, kokosowe, brzoskwiniowe, kiwi, pistacjowe itp.), aromaty słone (grzyby, ser, trufla, tymianek, rozmaryn, bazylia itp.), aromaty naturalne (wanilia, kawa, kwiat pomarańczy, róża, cytryna, pomarańcza itp.), aromaty w proszku, ektrakty roślinne i aromaty niestandardowe na życzenie. Prowadzimy również sprzedaż barwników syntetycznych.

 1. ALIMAD

  Belgia

  ALIMAD FOOD, to firma produkująca aromaty i barwniki spożywcze płynne i półpłynne. Nasze wyroby przeznaczone dla wschodniej branży piekarniczej to jedne z najlepszych na rynku, zarówno, jeśli chodzi o jakość, aromat, smak jak i cenę: woda z kwiatów pomarańczy, woda różana, syrop z glukozy aromatyzowany miodem, specjały z cytryną. Nasze marki: Samra, Zahra, Zest, Assal, Nahla, Libelco. Nasze wyroby kierowane są na rynek dystrybucji i do hurtowni.

 2. LECOCQ FLAVOURS

  Belgia

 3. DERIVADOS ESENCIALES DE LIMÓN S.A.

  Hiszpania

 4. ARÔMES & SAVEURS

  Francja

 5. ATMAR BIO LTD

  Bułgaria

 6. TEXIFRANCE AVG

  Francja

 7. TAMSTEVIYA A.Ş.

  Turcja

 8. FABSTER AROMATIQUE

  Francja

 9. VANILLA EXTRA

  Zjednoczone Królestwo

 10. DESLY GROUP (HK) DEVELOPMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo