• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • emalie

Wyniki dla

Emalie - Import eksport

 1. ITACA

  Hiszpania

  Itaca rozpoczęła działalność w 1989 roku w La Pobla Tornesa (Castellón, Hiszpania) w dziedzinie produkcji i sprzedaży barwników ceramicznych. Opierając swoją strategię na innowacji procesu produkcyjnego, wzornictwie, efektywnej obsłudze technicznej i stałym wsparciu BRI (Badania-Rozwój-Innowacja), Itaca stała się liderem w dziedzinie barwników ceramicznych, zwłaszcza do szkliwa i porcelany. Fryty, emalie i barwniki ceramiczne. Dodatki, dekoracja i elementy uzupełniające.

 2. TORRECID SA

  Hiszpania

  Emalie i farby do ceramiki. Fryty, emalie i farby do wyrobów ceramicznych. Kulki i powłoki z tlenku aluminium. Pobiałki. Pigmenty rozpuszczalne. Emalie rozpylane.

 3. LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE

  Rosja

  Firma LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zastawa stołowa, Artykuły gospodarstwa domowego, emaliowane, Sztućce stołowe, Emalie, Zastawa stołowa, Artykuły gospodarstwa domowego, emaliowane, Sztućce stołowe, i Emalie. Ma siedzibę w Lysva, Rosja.

 4. LAVER PLAST DI MARCON & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma LAVER PLAST DI MARCON & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Emalie, fabryka farby, colours - wall coverings, i pokrycia plastikowe oddychające i przeciwgrzybiczne. Ma siedzibę w Salgareda, Włochy.

 5. POLYSAN

  Ukraina

  Firma POLYSAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farba akrylowa, lakierowanie podłóg, i emalie. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTEKOBEL

  Belgia

  Firma ARTEKOBEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Artykuły do malarstwa, Emalie, Artykuły do malarstwa, farbowanie, i farby - hurt. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 2. THE ANTIQUE ENAMEL COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE ANTIQUE ENAMEL COMPANY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Antyki i antykwariaty, i Antyki i antykwariaty. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. CHROMA

  Belgia

  Firma CHROMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Emalie, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, artykuły do dekoracji ściennych, i okładanie ścian. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. DNEPROSTEKLOSERVIS ENTERPRISE

  Ukraina

  Firma DNEPROSTEKLOSERVIS ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach krzemian sodu. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 5. ID COLOR

  Belgia

  Firma ID COLOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Artykuły do malarstwa, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Emalie, Artykuły do malarstwa, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i malarze pokojowi. Ma siedzibę w Peronnes-Lez-Binche, Belgia.

 1. CARON

  Belgia

  Firma CARON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Emalie, odzież robocza, tynk, i TYNK wykończeniowy. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

 2. JANSSENS-LO

  Belgia

  Firma JANSSENS-LO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Farby i lakiery, i żaluzje. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Belgia.

 1. VICTOR MAYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VICTOR MAYER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, emalie, spinki do mankietów, i Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 2. MICHEL KERAMIKBEDARF

  Szwajcaria

  Firma MICHEL KERAMIKBEDARF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 3. TECHNICAL LINE SPRAY, S.L

  Hiszpania

  Firma TECHNICAL LINE SPRAY, S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Ma siedzibę w Beniparrell, Hiszpania.

 4. BODMER TON AG

  Szwajcaria

  Firma BODMER TON AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Kryształy, Szkło artystyczne, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Emalie, Kryształy, Szkło artystyczne, i Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Einsiedeln, Szwajcaria.

 5. ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma ANDREA WOLBRING KERAMIK- UND TÖPFEREIBEDARF GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece do ceramiki i emalii, Farby i lakiery, Emalie, Materiały i wyroby ogniotrwałe, Piece do ceramiki i emalii, Farby i lakiery, Emalie, i Materiały i wyroby ogniotrwałe. Ma siedzibę w Baldham, Niemcy.

 6. PAMUKKALE BOYA

  Turcja

  Firma PAMUKKALE BOYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby do sygnalizacji drogowej, farby pęczniejące, i emalie. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. COLOR SQUARE

  Belgia

  Firma COLOR SQUARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, Artykuły do malarstwa, Emalie, farby - hurt, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i Artykuły do malarstwa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. TERRA TÖPFEREIBEDARF CHARLOTTE LOEBBERT

  Niemcy

  Firma TERRA TÖPFEREIBEDARF CHARLOTTE LOEBBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Farby i lakiery, Emalie, Kryształy, Piece i kominy przemysłowe, Farby i lakiery, Emalie, i Kryształy. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 1. HAEGEMAN DÉCORATION

  Belgia

  Firma HAEGEMAN DÉCORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Emalie, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Emalie, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i artykuły do dekoracji ściennych. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 2. PABREC D.O.O.

  Słowenia

  Firma PABREC D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Ma siedzibę w Trzin, Słowenia.

 3. BROTHERS YAPI

  Turcja

  Firma BROTHERS YAPI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Emalie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. LENENAMEL D.O.O.

  Słowenia

  Firma LENENAMEL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 5. ICEWARP GMBH

  Niemcy

  Firma ICEWARP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Program Open Source (otwarte oprogramowanie), i emalie. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 6. QUIVACOLOR, S.L.

  Hiszpania

  Firma QUIVACOLOR, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - środki i produkty. Ma siedzibę w Deba, Hiszpania.

 7. CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH

  Austria

  Firma CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby na żywicach syntetycznych, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby na żywicach syntetycznych. Ma siedzibę w Asten, Austria.

 8. SMITH & RODGER, LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH & RODGER, LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, Farby emulsyjne, Farby i lakiery, Sykatywy (środki osuszające) do farb i lakierów, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. ENART EMAYE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ENART EMAYE SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, emaliowane. Jest również obecna w dziedzinach emalie, i fabryka przedmiotów emaliowanych. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 10. EMO FRITE D.O.O. - PROIZVODNJA

  Słowenia

  Firma EMO FRITE D.O.O. - PROIZVODNJA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Emalie. Jest również obecna w dziedzinach fryty ceramiczne. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo