• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elewatory zbożowe- silosy

Wyniki dla

Elewatory zbożowe- silosy - Import eksport

 1. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku A.B.S. produkuje różnorodne odmiany silosów, które oferują klientom nieograniczone możliwości przechowywania towarów masowych. Pomysłem założyciela było: wykorzystanie do budowy silosów tekstyliów zamiast metalu – tak samo stabilnych i wytrzymałych, ale znacznie bardziej zrównoważonych i elastycznych. Pomysł, który się uguntował: dzisiaj nazwa A.B.S. jest na całym świecie synonimem wysokiej jakości, elastycznych silosów o żywotności sięgającej dziesięcioleci, użytkowanych z powodzeniem około 100.000 razy, do zastosowań w przemyśle, rolnictwie i magazynowaniu peletu drzewnego. Dzięki indywidualnemu rozwiązaniu dostosowanego dokładnie do Twoich wymagań sprawiamy, że będzie ono odpowiednie – gwarantowane. Naszą specjalnością są szyte na miarę rozwiązania dla wszystkich problemów z obsługą materiałów sypkich, związanych z magazynowaniem, transportem, dozowaniem lub rozładunkiem materiałów sypkich. Opieramy się na wiedzy technicznej wykorzystując planowanie 3D i Euorlaser, nawet w przypadku bardzo dużych cięć. Skorzystaj z naszego blisko 40-letniego doświadczenia jako producenta i projektanta, co czyni nas niezawodnym partnerem produkcyjnym dla naszych klientów. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę!

 2. VIBRAFLOOR

  Francja

  Verified by europages badge

  VIBRAFLOOR jest specjalistą w produkcji systemów opróżniania produktw luzem, płynnnych i sypkich. System VIBRAFLOOR można dostosować do wszystkich rodzajów przechowywania, takich jak: silosy metalowe lub betonowe, zbiorniki z lejem, wagony, kontenery auutonomiczne, statki, niezależnie od ich kształtu i rozmiarów. Vibrafloor instaluje swój system opróżniania gwarantujący całkowite oczyszczenie w silosach cylindrycznych, prostokątnych, betonowych, stalowych, na kopułach, statkach, wagonach, ciężarówkach itp.

 3. BORGHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gama produktów obejmuje: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe i paletowe; podnośniki czerpakowe; filtry; dystrybutory obrotowe; czyszczarki; amortyzatory i specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania, wyładowywania i wydobywania produktów o wydajności od 10 do 300t/h. Projektowanie i wykonywanie pełnych instalacji rolniczo-przemysłowych do przechowywania zbóż, systemów silosowych, młynów, młynów ryżowych, wytwórni pasz i urządzeń portowych. Produkuje także podnośniki przemysłowe o dużym przepływie masy, aż do 1000t/h,

 4. SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, budowa silosów, silosy do przechowywania zbóż, Elewatory zbożowe, silosy, Storage silos, Silosy fermoye, silos na karmę dla zwierząt, i silosy. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. ALLG. SILOTEC GMBH

  Niemcy

  Chociaż firma powstała w 2009 roku, korzysta z wieloletniego doświadczenia w profesjonalnej pracy z tkaninami i dużymi bryłami dzięki międzynarodowemu zespołowi z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Rosji i wielu innych krajów, a do tego z wielu patentów na idee produktów i innowacyjne procesy. Wywodząc się z tradycyjnej firmy, nasze know-how łączy unikatową wiedzę rynkową, kreatywność i wizjonerskie zarzadzanie, coraz bardziej zorientowane na rynek międzynarodowy. Już dzisiaj eksportujemy około połowę naszej produkcji. Od silosów na pelety drzewne wykonanych z nowoczesnych technicznie materiałów, poprzez konstrukcje przemysłowe i spożywcze, po prototypowe układy dla artysty Christo, a także dekoracje świąteczne dla firm międzynarodowych, specjalne sterowane systemy opróżniania i zasłony do ochrony łosi w Norwegii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U

  Hiszpania

  Produkcja silosów metalowych, kompletne instalacje i składowanie gwarantowane w 100%. Kompletne instalacje do składowania i transportu zbóż i mąk. Zbiorniki na wodę do nawadniania i przeciwpożarowe.

 2. GREEN QUALITY COFFEE USA LLC.

  Stany Zjednoczone

  Firma GREEN QUALITY COFFEE USA LLC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach eksport kawy palonej i podobnych, kawa, arabica, robusta, i Kawa zielona. Ma siedzibę w Boca Raton, Stany Zjednoczone.

 3. GRAIN CAPITAL GC

  Ukraina

  Firma GRAIN CAPITAL GC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C.

  Włochy

  Firma ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Elewatory zbożowe, silosy, Pokrycia dachowe, tanks, Elewatory zbożowe, silosy, i blachy na szpule. Ma siedzibę w Porcari, Włochy.

 5. ERGOMEC

  Włochy

  Firma ERGOMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, silosy aluminiowe, silosy, Elewatory zbożowe, silosy, i silosy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 1. SILOPRO GRAIN SYSTEMS

  Turcja

  Firma SILOPRO GRAIN SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach silosy, Storage silos, silosy do przechowywania zbóż, i produkcja hangarów. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. LORANDI SILOS S.R.L.

  Włochy

  Firma LORANDI SILOS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Silosy z tworzyw sztucznych, Elewatory zbożowe, silosy, i Silosy z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 1. FRAME SPA

  Włochy

  Firma FRAME SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, silosy do składowania i magazynowania, silosy, Elewatory zbożowe, silosy, i Storage silos. Ma siedzibę w Ozzano Dell'emilia, Włochy.

 2. CEPI SPA

  Włochy

  Firma CEPI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, silosy ze stali nierdzewnej, Storage systems, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i Storage silos. Ma siedzibę w Forli, Włochy.

 3. SLY FRANCE

  Francja

  Firma SLY FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Elewatory zbożowe, silosy, i praca z maszynami leśnymi. Ma siedzibę w Bournel, Francja.

 4. KMZ INDUSTRIES

  Ukraina

  Firma KMZ INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Ma siedzibę w Poltava Region, Karlivka, Ukraina.

 5. IG PROCESS

  Francja

  Firma IG PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczanie. Ma siedzibę w Saint-Cloud, Francja.

 6. AGRITECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AGRITECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Elewatory zbożowe, silosy, i ślimak. Ma siedzibę w Calvisano, Włochy.

 7. GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBR. LAUSMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach mielenie zbóż, opiekanych produktów spożywczych dla klientów zewnętrznych. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 8. DE BUSSCHERE AGRI

  Belgia

  Firma DE BUSSCHERE AGRI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, maszyny i sprzęt rolniczy, Storage systems, uzdatnianie mechaniczne wody, i Elewatory zbożowe, silosy. Ma siedzibę w Loppem, Belgia.

 1. BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL

  Brazylia

  Firma BECKER METALÚRGICA INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach młyny do mielenia zboża. Ma siedzibę w Gravataí, Brazylia.

 2. HERMEX

  Francja

  Firma HERMEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach Storage silos. Ma siedzibę w Bellegarde, Francja.

 3. SILOBOUW DECOCK P

  Belgia

  Firma SILOBOUW DECOCK P, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silosy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, silosy, konserwacja silosów, zbiorniki kotlarskie, i Elewatory zbożowe, silosy. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 4. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery przemysłowe, Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia, Storage silos, Kontenery przemysłowe, silosy, i Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meckenbeuren, Niemcy.

 5. THERESIA HUMMELBRUNNER

  Austria

  Firma THERESIA HUMMELBRUNNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Eberstalzell, Austria.

 6. AGRORITET

  Ukraina

  Firma AGRORITET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elewatory zbożowe, silosy. Jest również obecna w dziedzinach silosy do przechowywania zbóż, i suszarki do zbóż. Ma siedzibę w Utv Yubileinyi, Dnipropetrovsk District, Ukraina.

 7. DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P.

  Austria

  Firma DIPL.ING. PETER SCHWARZ, V.T.P., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 8. KONRAD OSL HEIZUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma KONRAD OSL HEIZUNGSTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Elewatory zbożowe, silosy, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, i Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Trostberg, Niemcy.

 9. FLEXSABO SILO- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma FLEXSABO SILO- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Osterburken, Niemcy.

 10. RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH

  Austria

  Firma RBTECH BACHMAIR BÄCKEREITECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Elewatory zbożowe, silosy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwanenstadt, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Elewatory zbożowe- silosy - Import eksport

Liczba wyników

1324 Przedsiębiorstwa