• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy transmisyjne

Wyniki dla

Elementy transmisyjne - Import eksport

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 2. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 3. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 4. ITALGEAR SRL

  Włochy

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 5. NIDEC GRAESSNER GMBH & CO. KG THE GEAR COMPANY

  Niemcy

  Indywidualne rozwiązania są u nas standardem. Zamiast kompetencji w podobszarach, takich jak czysty rozwój, oferujemy wszczechstronną wiedzę fachową we wszystkich znaczących obszarach. Od specyfikacji i pierwszego szkicu po produkcję serii 0, łącznie z intensywnymi testami. Znani klienci w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń wykorzystują nie tylko naszą innowacyjną technologię napędową, ale także nasze zaangażowanie w tradycyjne wartości, takie jak jakość, niezawodność i terminowość. Zawsze koncentrujemy się na wydajności w pracy i dbamy o Twój budżet. Chcąc z precyzją osiągnąć wydajność, trzeba mieć dogłębną znajomość różnych branż i aplikacji. Jako systemowy partner w branży dostarczamy unikatowe rozwiązania, od specyfikacji po produkcję seryjną: Opracowujemy możliwie najlepsze rozwiązania pod względem inżynieryjnym i wydajności pozwalające osiągnąć większy moment obrotowy, zmniejszyć poziom hałasu, zwiększyć wydajność i precyzję.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NORELEM FRANCE

  Francja

 2. SAUTER , BACHMANN AG SWISS PRECISION GEARS

  Szwajcaria

 3. GETRIEBEBAU NOSSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. BRÜCKNER PRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy innowacyjnym, średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ok. 30 pracowników, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech. Założone w 1926 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne, jesteśmy dumni, że w zakładzie pracuje obecnie już trzecie pokolenie naszej rodziny. Od momentu założenia zakład stale się rozwija. Nasza paleta produktów - sworznie tłokowe o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm - sworznie korbowe o średnicy zewnętrznej od 8 do 30 mm - wały specjalne o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm (zwrotnice, części przekładni, wały przesuwne, wały wyważające i inne części w kształcie wału). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i zastosowaniu najnowszych technologii "Brückner Präzisionsteile" oferujemy Państwu produkty o wysokiej wydajności, spełniające Państwa specjalne wymagania użytkowe. Koncentrujemy się na masowej produkcji sworzni tłokowych i sworzni korbowych o średnicy zewnętrznej od 8 do 20 mm. Jeśli chodzi o sworznie tłokowe w zakresie od 20 do 50 mm, specjalizujemy się w małych i średnich seriach, jak również w produktach wykonywanych na zamówienie.

 5. SCHÖNHERR TEILE-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

 1. CAPRICORN AUTOMOTIVE SAS

  Francja

 2. BAYKALSAN MACHINERY

  Turcja

 1. 3M KAYIS DIS TIC. SAN. LTD. STI.

  Turcja

 2. MEHMET KONSAN MAKINE

  Turcja

 3. CEKA OTOMOTIV

  Turcja

 4. DC-AFAM

  Belgia

 5. RPN AUTO SPARE PARTS

  Turcja

 6. C.M.S. S.R.L.

  Włochy

 7. T.A.S. TRACTOR AUTOMOBILE SPARES SPA

  Włochy

 8. SUMEG SAS

  Francja

 1. GEARAX / MANAGE YOUR MOTION

  Turcja

 2. BOZBAYLAR OTOMOTIV SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

 3. ZF SERVICES UK LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 4. TRAPMANN AIR SUSPENSION

  Belgia

 5. PS AUTOKLINIKA, S.R.O.

  Słowacja

 6. ATECH

  Belgia

 7. MUMA MOTO

  Kanada

 8. ACT IN TIME

  Belgia

 9. MAKINA VE ENERJI SAN. VE TIC. A. Ş.

  Turcja

 10. ENRIQUE MARTINEZ GARCIA

  Hiszpania