• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy transmisyjne

Wyniki dla

Elementy transmisyjne - Import eksport

 1. NIDEC GRAESSNER GMBH & CO. KG THE GEAR COMPANY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Indywidualne rozwiązania są u nas standardem. Zamiast kompetencji w podobszarach, takich jak czysty rozwój, oferujemy wszczechstronną wiedzę fachową we wszystkich znaczących obszarach. Od specyfikacji i pierwszego szkicu po produkcję serii 0, łącznie z intensywnymi testami. Znani klienci w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń wykorzystują nie tylko naszą innowacyjną technologię napędową, ale także nasze zaangażowanie w tradycyjne wartości, takie jak jakość, niezawodność i terminowość. Zawsze koncentrujemy się na wydajności w pracy i dbamy o Twój budżet. Chcąc z precyzją osiągnąć wydajność, trzeba mieć dogłębną znajomość różnych branż i aplikacji. Jako systemowy partner w branży dostarczamy unikatowe rozwiązania, od specyfikacji po produkcję seryjną: Opracowujemy możliwie najlepsze rozwiązania pod względem inżynieryjnym i wydajności pozwalające osiągnąć większy moment obrotowy, zmniejszyć poziom hałasu, zwiększyć wydajność i precyzję.

 2. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 3. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 4. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. WIB SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Międzynarodowe nastawienie – Szwajcarskie Know-How - WIB jest założonym w 1961 roku przedsiębiorstwem szwajcarskim, mieszczącym się w kantonie Fryburg i wyspecjalizowanym w projektowaniu i produkcji wysokoprecyzyjnych łożysk kulkowych. Firma posiada certyfikat ISO 9001 et ISO 14001. Około 90% naszej produkcji jest przeznaczona na eksport do ponad 30 krajów na świecie. Ponad połowa naszych obrotów przypada na łożyska specjalne, wytwarzane na specjalne zamówienie, zgodnie z wymaganiami klientów. Nasz know-how i nasza ekspertyza pozwalają nam zaproponować unikatowe i indywidualne rozwiązania w ramach współpracy z naszymi klientami. Witryna internetowa naszej firmy przedstawia potencjał WIB w realizacji standardowych łożysk precyzyjnych i łożysk specjalnych, a także wybór szczególnych opcji oferowanych naszym klientom w celu personalizacji ich produktów. Jesteśmy podmiotem niezależnym. Biuro projektowe, badań&rozwoju, obiekty produkcyjne, dział Marketingu & Sprzedaży, jesteśmy doskonale przygotowani, aby jak najlepiej sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku. Znak towarowy WIB jest zarejestrowany w 13 krajach na kontynentach europejskim i amerykańskim. WIB, partner, z którym wszystko toczy się gładko!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ITALGEAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 2. NORELEM FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NORELEM FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, zawiasy, Konserwacja instalacji przemysłowych, i łączenie rur. Ma siedzibę w Fontaines Les Gres, Francja.

 3. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TOSYALI MAKINA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, łańcuchy tulejkowe, Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Części obrabiane maszynowo, łańcuchy sworzniowe, i krążki z tulejami stożkowymi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SAUTER , BACHMANN AG SWISS PRECISION GEARS

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SAUTER , BACHMANN AG SWISS PRECISION GEARS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Netstal, Szwajcaria.

 5. GETRIEBEBAU NOSSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETRIEBEBAU NOSSEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach naprawa przekładni zębatych, Gearboxes, gear manufacturing, i reduktory epicykloidyczne. Ma siedzibę w Nossen, Niemcy.

 1. BRÜCKNER PRÄZISIONSTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy innowacyjnym, średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ok. 30 pracowników, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech. Założone w 1926 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne, jesteśmy dumni, że w zakładzie pracuje obecnie już trzecie pokolenie naszej rodziny. Od momentu założenia zakład stale się rozwija. Nasza paleta produktów - sworznie tłokowe o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm - sworznie korbowe o średnicy zewnętrznej od 8 do 30 mm - wały specjalne o średnicy zewnętrznej od 6 do 50 mm (zwrotnice, części przekładni, wały przesuwne, wały wyważające i inne części w kształcie wału). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy fachowej i zastosowaniu najnowszych technologii "Brückner Präzisionsteile" oferujemy Państwu produkty o wysokiej wydajności, spełniające Państwa specjalne wymagania użytkowe. Koncentrujemy się na masowej produkcji sworzni tłokowych i sworzni korbowych o średnicy zewnętrznej od 8 do 20 mm. Jeśli chodzi o sworznie tłokowe w zakresie od 20 do 50 mm, specjalizujemy się w małych i średnich seriach, jak również w produktach wykonywanych na zamówienie.

 2. FRANCE LINEAIRE INDUSTRIE ( FLI )

  Francja

  Platforma magazynowa komponentów prowadzenia liniowego, FLI posiada możliwości obróbki skrawaniem pozwalającej na proponowanie produktów końcowych, ale również sytuuje się jako producent. W istocie, w ciągu ostatnich lat rozwinęliśmy partnerstwo z wieloma zakładami, by na ich zamówienie produkować naszą gamę FLI. Wszystkie nasze produkty są wyrabiane zgodnie obowiązującymi normami i poddane regularnej kontroli, by zagwarantować ich optymalny poziom jakości.

 1. SCHÖNHERR TEILE-VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÖNHERR TEILE-VERTRIEB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach obróbka na miarę, żeliwo, blacha, i spawanie automatyczne. Ma siedzibę w Niederzissen, Niemcy.

 2. CAPRICORN AUTOMOTIVE SAS

  Francja

  Firma CAPRICORN AUTOMOTIVE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria wsteczna, i drzewa ekscentryczne. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 3. IRIS CHAINS

  Hiszpania

  Firma IRIS CHAINS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, łańcuchy drabinkowe tulejkowe do przekładni, Roller chains, łańcuchy specjalne według projektów, i Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Eibar, Hiszpania.

 4. BAYKALSAN MACHINERY

  Turcja

  Firma BAYKALSAN MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. POCLAIN HYDRAULICS

  Francja

  Firma POCLAIN HYDRAULICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach Cylindry hydrauliczne, Silniki i pompy hydrauliczne, elektrownie wodne, przekładnie hydrostatyczne, i Cylindry hydrauliczne. Ma siedzibę w Verberie, Francja.

 6. 3M KAYIS DIS TIC. SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma 3M KAYIS DIS TIC. SAN. LTD. STI., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. BAILEY MORRIS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAILEY MORRIS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki przegubowe. Ma siedzibę w St Neots, Zjednoczone Królestwo.

 8. NT TRANSMISSIONS

  Francja

  Firma NT TRANSMISSIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, Elementy transmisyjne, i motoryzacja. Ma siedzibę w Templemars, Francja.

 1. GEARAX / MANAGE YOUR MOTION

  Turcja

  Firma GEARAX / MANAGE YOUR MOTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. T.A.S. TRACTOR AUTOMOBILE SPARES SPA

  Włochy

  Firma T.A.S. TRACTOR AUTOMOBILE SPARES SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. DC-AFAM

  Belgia

  Firma DC-AFAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, Motor repair, Elementy transmisyjne, łańcuchy motocyklowe, i kaski. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 4. C.M.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.M.S. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Mathi, Włochy.

 5. SUMEG SAS

  Francja

  Firma SUMEG SAS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, Elementy transmisyjne, i wyrównywanie przemysłowe. Ma siedzibę w Chantonnay Cedex, Francja.

 6. MEHMET KONSAN MAKINE

  Turcja

  Firma MEHMET KONSAN MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. FLEXIS

  Belgia

  Firma FLEXIS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, części zamienne do kompresorów, części do maszyn rolniczych, Elementy transmisyjne, i energia z turbiny wiatrowej. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 8. CEKA OTOMOTIV

  Turcja

  Firma CEKA OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. BOGAERT TRANSMISSION

  Belgia

  Firma BOGAERT TRANSMISSION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Elementy transmisyjne, Przekładnie mechaniczne i części, industrial conveyor chains, transmisje przemysłowe, Elementy transmisyjne, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 10. SET D.O.O.

  Chorwacja

  Firma SET D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne do samochodów, Maszyny I URZĄDZENIA, przekładnie stożkowe, i elementy przemysłowe. Ma siedzibę w Bjelovar, Chorwacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo